Yaoi RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Yaoi RPG

Shounen Ai ve Yaoi....

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Rp - Adrian Thomas&Akita Nakamura

2 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3
YazarMesaj
Adrian Thomas
Doktor
Doktor
Adrian Thomas

Erkek Mesaj Sayısı : 117
İş/Hobiler : Kahve olsun yeter.
Lakap : Dok. Bir kahve alır mısın?
Nereden : Hastaneden

Rp - Adrian Thomas&Akita Nakamura - Sayfa 3 Empty
MesajKonu: Geri: Rp - Adrian Thomas&Akita Nakamura   Rp - Adrian Thomas&Akita Nakamura - Sayfa 3 EmptyCuma Ara. 10, 2010 3:41 pm

“Kim gelmiş?”

Bu sesi duyunca kapıya doğru döndüm. Üzerini düzeltiyordu. Gülümsedim fakat o bana bakmıyordu. Çiçeğe baktığını, fark etmiştim tabi ki. Kim mutfaktaki devasa çiçeğe bakmazdı ki? Özellikle benim gibi bir doktorun evindeyse…

“Ben artik gitsem iyi olacak. Hem çok geç oldu hem ikimizin de işleri var. Yapmamız gereken şeyler…”

Onun kapıya doğru ilerlemesini seyrettim kısa süre. Sonra peşine gittim ve mutfaktan çıkmadan yakaladım onu. Kapıya yasladım vücudunu. Yüzümü onunkine yaklaştırırken,
“Ne bu acele?” hadi ama daha soracaklarımı bile soramamıştım. Ama tabi önce araştırma…

“Kahvaltı filan yapsaydık bari. Böyle aç gitmene gönlüm razı olmaz.” Acaba neden birden gidiyordu? Aslında sabahta kaçmaya kalkmıştı. “Hem sen kendini iyi hissediyor musun? Senin için endişeleniyorum.” Belki de birazcık abartma…
Akita Nakamura
Tokyo News | Yazar & Muhabir
Tokyo News | Yazar & Muhabir
Akita Nakamura

Erkek Mesaj Sayısı : 143
İş/Hobiler : öyle böyle
Lakap : Aki
Nereden : Her zaman ki gibi buradan.

MesajKonu: Geri: Rp - Adrian Thomas&Akita Nakamura   Rp - Adrian Thomas&Akita Nakamura - Sayfa 3 EmptyCuma Ara. 10, 2010 10:33 pm

“Ne bu acele? Kahvaltı filan yapsaydık bari. Böyle aç gitmene gönlüm razı olmaz.” Hayır… Evet… Burada daha fazla kalmama ne gerek var? Hem işimde bitti. İş ne iş? Ne düşünüyorum ben. Eğer o kalmamı istiyorsa elbette kalacaktım. “Hem sen kendini iyi hissediyor musun? Senin için endişeleniyorum.” Pekte iyi hissetmiyordum aslında. Düşüncelerin fena halde çelişiyordu. Onu daha fazla rahatsız etmek istemiyordum hepsi bu. Hele şu çiçek olayı… Her şeyi bu şekilde düşünmemin nedeni bu muydu? Ona hayranından gelmiş olan şu koca çiçek. Aklımdan onu bir an önce çıkarmalıydım. O çiçek… Kimden? Beni bu şekilde kıskanırken görmesini istemiyordum. Tek anlamıyla korkunç bir duyguydu bu. Onun benim bu ‘çirkin’ tarafımı görmesini istemiyordum.

“Ben…” kısa süreli bir yutkunma ve her şeyi unutma çabasıyla onun yüzüne bakarken gülümsedim. Gerçi ona baktığımda çabalamanın gerekmediğini anladım. Beni o kadar çok düşünüyordu ki… Tabii ki dün gece de onun yakışıklı suratını gördükten sonra aklıma gelen şeylerden biriydi. “Ben iyiyim. Gerçekten çok iyiyim.” Sana sarılmak istiyordum. Dudaklarımı seninkilere kondurarak o sıcak hissi yaşamak istiyordum. Ama hayır yapamazdım. Çünkü kıskançtım, paylaşamazdım, en azından seni Thomas, en azından dün gecen sonra. “Çok aç değilim. Önemli olan bu değil. Ama şimdi gitmeliyim. Sonra nasıl olsa…” Görüşürdük değil mi? Ya beni istemezse yeniden? Çıkış kapısına doğru hızlı adımlarla yürüdüm. Kapıyı aralayıp çıkarken ona bakıp gülümsedim son bir kez. “Kendine iyi bak!”
Adrian Thomas
Doktor
Doktor
Adrian Thomas

Erkek Mesaj Sayısı : 117
İş/Hobiler : Kahve olsun yeter.
Lakap : Dok. Bir kahve alır mısın?
Nereden : Hastaneden

MesajKonu: Rp - Adrian Thomas&Akita Nakamura   Rp - Adrian Thomas&Akita Nakamura - Sayfa 3 EmptyCuma Ara. 10, 2010 11:22 pm

“Ben iyiyim. Gerçekten çok iyiyim.”

Pek öyle görünmüyordu ama…

“Çok aç değilim. Önemli olan bu değil. Ama şimdi gitmeliyim. Sonra nasıl olsa…”

Kapıya doğru ilerlemesiyle sadece onun peşine baktım. ne diyebilirdim ki? Bana gülümsedi çıkarken ve:

“Kendine iyi bak!”

Aval aval baktım peşine. Sonra da toplarlandım ve üzerimi değiştirmeye gittim. Saate bakınca görmüştüm ki hastaneye geç kalmış bulunmaktaydım. Hızlıca giyindim ve mutfağa baktım. Evin yanmasını istemiyordum sonuçta. Her şeyi hallettikten sonra hızla dışarı fırladım. Bir yandan da gözüm hala saatteydi.

Rp - Adrian Thomas&Akita Nakamura
3 sayfadaki 3 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Rp - Adrian Thomas&Akita Nakamura 2
» Nakamura Akita
» Adrian Thomas
» Akita-chan
» Doktor Thomas'ın Sarayı