Yaoi RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Yaoi RPG

Shounen Ai ve Yaoi....

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Adrian Thomas

3 posters
YazarMesaj
Adrian Thomas
Doktor
Doktor
Adrian Thomas

Erkek Mesaj Sayısı : 117
İş/Hobiler : Kahve olsun yeter.
Lakap : Dok. Bir kahve alır mısın?
Nereden : Hastaneden

Adrian Thomas Empty
MesajKonu: Adrian Thomas   Adrian Thomas EmptyC.tesi Kas. 20, 2010 11:14 pm

Adı: Adrian
Soyadı: Thomas
RP yaşı: 25
Kişiliği: Hastalarıyla içli dışlı olmaz. Kendisi dışında kimseye katlanamaz. Aslında bu kendisini sevdiğinden kaynaklanmıyor. Normalde sinirli ve kavgacı biridir. Fakat asla göstermez.
İyi özellikleri: Mesleğinin de yardımı sayesinde dünyanın en ilgili ve kibar insanı gibi duruyor. Öyle olmasa bile numara yapma konusunda başarılı.
Kötü özellikleri: İnsanlara fazla değer vermemesi. Eğer işine yaramıyorsa biri, gözünün önünde ölse kılı kıpırdamayabilir. Ve de uzun zaman kahve içmezse normalde gösterdiği iyi, kibar kişiliği tamamen değişir ve gerçek kişiliği ortaya çıkar.
Görünümü:
Adrian Thomas Doctor-1
Sevdikleri: Kahve, kahve, kahve…
Sevmedikleri: Doğru düzgün uyuyamamak, hastalarından birinin ölmesi, bunalımlı insanlar, kişiliksizler...

Rp partneri: Akita

Rp örneği:
Var olmayan bir günün ertesi sabahı;

“Her zaman başka seçenekler vardır. Her zaman. Ben kendimi uçurumdan aşağı bırakırken de bunun farkındaydım, ateşlerin arasında parçalarken ruhumu bunun farkında olacağım. Burada asıl önemli olan şeyler, neler olduğu değil geride neler bıraktığımdı. Geride ne beni seven bir eş, ne de bana bağlı bir çocuk vardı. Ben hep olduğum gibi o anda yalnızdım. İliklerime kadar işlerken lanetin ateşi, ben yalnızdım. Ruhumu, benliğimi yalnızlık öldürmüştü. Beni yalnızlık öldürmüştü. Burada suç bende miydi yoksa beni bu durma mahkûm edenler miydi bilemeyeceğim ama geri döndüğümde hepsinden intikam alacağımı garanti ederim. Onların ruhları da benim elimde yanarken anca o zaman rahat edebileceğim. Çünkü bu intikam... Çünkü bu kana susamışlık. Çünkü bu yalnızlıktan ölmüş bir ruhun hikâyesi!

Beni tanımadan yargıladılar. Bana gülerek işkence ettiler. İntikam istemek de haksız mıyım?”

Kitap hızla kapandı. Büyük bir kütüphanede yerini aldı ve orada beklemeye koyuldu.

En son Adrian Thomas tarafından Ptsi Ağus. 01, 2011 11:04 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Akita Nakamura
Tokyo News | Yazar & Muhabir
Tokyo News | Yazar & Muhabir
Akita Nakamura

Erkek Mesaj Sayısı : 143
İş/Hobiler : öyle böyle
Lakap : Aki
Nereden : Her zaman ki gibi buradan.

Adrian Thomas Empty
MesajKonu: Geri: Adrian Thomas   Adrian Thomas EmptyPaz Kas. 21, 2010 7:24 pm

eeddrriiyyyinnnn Vıyyy *niye burada ağzinin suyu akan ifade yok Shocked -
Asami Ryuichi
Yönetici & Yakuza
Yönetici & Yakuza
Asami Ryuichi

Erkek Mesaj Sayısı : 394
İş/Hobiler : İş adamı & Yeraltı dünyasının başı
Lakap : Genel seme | Abazaların yakuzası
Nereden : Karanlığın içinden

Adrian Thomas Empty
MesajKonu: Geri: Adrian Thomas   Adrian Thomas EmptyC.tesi Kas. 27, 2010 4:11 pm

onay
https://yaoirpg.yetkin-forum.com

Adrian Thomas
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Rp - Adrian Thomas&Akita Nakamura
» Rp - Adrian Thomas&Akita Nakamura 2
» Doktor Thomas'ın Sarayı
» Doktor Adrian'ın Odası