Yaoi RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Yaoi RPG

Shounen Ai ve Yaoi....

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Rp - Adrian Thomas&Akita Nakamura

2 posters
Sayfaya git : 1, 2, 3  Sonraki
YazarMesaj
Adrian Thomas
Doktor
Doktor
Adrian Thomas

Erkek Mesaj Sayısı : 117
İş/Hobiler : Kahve olsun yeter.
Lakap : Dok. Bir kahve alır mısın?
Nereden : Hastaneden

Rp - Adrian Thomas&Akita Nakamura Empty
MesajKonu: Geri: Rp - Adrian Thomas&Akita Nakamura   Rp - Adrian Thomas&Akita Nakamura EmptyC.tesi Kas. 27, 2010 7:52 pm

Evimin kapısını açtım. Ev demek için biraz büyüktü ama ben öyle diyordum. İçeri geçtiğimiz de sakin tavırlarla lambayı açtım. Aradan geçince salona vardık.

Büyük kocaman bir salondu. Duvar tamamıyla kitaplarla kaplıydı. Kısa bir an çevreyi süzdüm. Sonra da ceketimi çıkarıp koltuğa attım.
“Bir şey içer misin?” diye sordum kibarlıkla. Derin bir nefes aldım ve saçlarımı karıştırdım. Tanrım gerçekten de yorulmuştum. Ayrıca buraya gelene kadar araba sürmek zorunda kalmıştım.

Ayakta durup ona baktım kısa bir an. Ve gülümsedim. Yorgunluğumu bilmese daha iyi olurdu.
Akita Nakamura
Tokyo News | Yazar & Muhabir
Akita Nakamura

Erkek Mesaj Sayısı : 143
İş/Hobiler : öyle böyle
Lakap : Aki
Nereden : Her zaman ki gibi buradan.

MesajKonu: Geri: Rp - Adrian Thomas&Akita Nakamura   Rp - Adrian Thomas&Akita Nakamura EmptyC.tesi Kas. 27, 2010 8:35 pm

Tanrım! Evime gel dediğinde hayal ettiğim şey kesinlikle bu değildi. Yani… kesinlikle kötü anlamda değil ancak karşımda duran bu yapı bir ev değildi, tam anlamıyla bir saraydı. Eve girdikten sonra bile bir süre arabayla gitmiştik bahçeyi aşmak için. Geldiğimiz arabada son model ve pırıl pırıldı. Doktorların aldığı paraların yüksek miktarlarda olduğunu biliyordum ama bu kadarına da çok şaşırmıştım doğrusu. Eve doğru yürürken kaskatı kesilmiştim. Elbette ki o doktor olarak önemli biriydi ve tabii böyle büyük bir evi olacaktı. Ağır adımlarla içeri doğru yürüdüm. Bunu yapmamın nedeni gördüğüm her sahneyi ezberlemekti. Hiçbir zaman bu derecesine büyük bir evim olmamıştı, aslında hiçbir zaman evim olmamıştı. Ben apartman dairesinde kiralık oturuyordum sonuçta. Bundan bir önce kaldığım büyükhanımın evi de köşk gibiydi ama bunun kadar büyük değildi. Geçtiğimiz alandan sonra salona geldik. Bu büyük alan gayet düzenli bir ışıklandırmaya sahipti. Etraf gayet düzenliydi ve ferah görünüyordu. İlk dikkati çeken şey duvarın olduğu gibi kitaplarla kaplı olmasıydı. Bir bakışta bile çok farklı alanlarda kitaplar olduğunu anlayabildim.

“Bir şey içer misin?” Dedi her zamanki kibar haliyle. Derince iç çekerken ona baktım, yine saçlarını karıştırıyordu. Düşünmek için her zamanki hareketimle başparmağımı alt dudağımın üzerinde gezdirdim. “Sanırım almasan daha iyi olacak.”. yüzümü buruşturdum biraz, aklıma kahve olayı gelmişti, hem de çok sevmeme rağmen. Bu arada onun bana bakıp gülümsemekte olduğunu fark ettim. Bana niye iyi davranmak zorundaydı ki? Bu beni garip bir şekilde utandırıyordu, sonuçta o benden daha yüksek bir kişilikti. Sabahtan beri hak ettiği şekilde davranmayan bendim belli ki. Sırt çantamı indirdim yere ve çömeldim. Kafamı öne eğerek çantamı karıştırdıktan sonra notları tuttuğum defteri buldum. “Biran önce şu röportaj işini bitirelim.” Hay aksi. Düşündüğümü sesli dile getirmiştim.
Adrian Thomas
Doktor
Doktor
Adrian Thomas

MesajKonu: Geri: Rp - Adrian Thomas&Akita Nakamura   Rp - Adrian Thomas&Akita Nakamura EmptyC.tesi Kas. 27, 2010 8:52 pm

“Sanırım almasan daha iyi olacak.”

Neden çekinmişti acaba? Evimde öyle şato gibi bir şey değildi sonuçta. Yani gerilmesine gerek yoktu. Çantasından bir şeyler çıkardı.

"Biran önce şu röportaj işini bitirelim.”

Neden böyle demişti ki? Çok rahatsız görünüyordu. Belki de ortamdandır. Derin bir nefes aldım ve:

“Sen almasan da ben istiyorum.” Dedim ve sanki arkamdan geleceğinden emin bir şekilde mutfağa geçtim. Kahve yapacaktım ama durdum. Zaten uykum vardı. En iyisi içki olurdu.

Yan tarafa geçtim ve içki şişelerinden birini aldım. Şarap koydum iki bardağa da. Sonra da sakin adımlarla yanına yürüdüm.
Akita Nakamura
Akita Nakamura

MesajKonu: Geri: Rp - Adrian Thomas&Akita Nakamura   Rp - Adrian Thomas&Akita Nakamura EmptyC.tesi Kas. 27, 2010 9:26 pm

“Sen almasan da ben istiyorum.” Dedi ve bir yere doğru gitti. Kaybolmuş kedi gibi peşinden takılmak istemedim. Sonra vazgeçip bir iki adim yaklaştım ve hangi odaya girdiğinden emin olana kadar aramızdaki mesafenin çok açılmasına izin vermedim. Sonuçta onun evi onun kurallarıydı. Bense nezaket icabı bana ne teklif edilirse ona göre seçim yapıyordum. Biraz sonra elinde iki bardak içkiyle geldi. Bir tanesini aldım doğal olarak. Uzaktan hafif garip bir kokusu vardı. Bir yudum alınca aslında ne kadar garip bir tatta olduğunu fark ettim. Hızlıca yutkundum ağzımda tat daha fazla yayılmadan. Daha yeni anlamıştım bana getirdiği bu şeyin bir içki olduğunu. Ben genel olarak içki içmezdim, en fazlada bira tatmıştım. Diğer içkilerin ne adini ne de tadını bilirdim.

Ona baktım belli etmemeye çalışarak. Bir yudum daha aldım bu mayhoş tatlı içkiden. Yüzüm buruştu. Ekşi olduğu için değildi, acı olduğu içinde değil. Tadı tahmin edilemezdi. Her yudumda daha da farklıydı. Tadının hoşlaştığı anlamına gelmiyordu. Zorla bir iki yudum daha aldıktan sonra doktora döndüm. Büyük ihtimalle bu yaşıma rağmen bu içkiyi daha önce hiç içmediğim için beni izliyor ve gülüyor olmalıydı. Onunla göz göze gelmenin etkisiyle yüzüm iki kat kızardı.
Adrian Thomas
Doktor
Doktor
Adrian Thomas

MesajKonu: Geri: Rp - Adrian Thomas&Akita Nakamura   Rp - Adrian Thomas&Akita Nakamura EmptyC.tesi Kas. 27, 2010 9:58 pm

Götürdüğüm içkiden birkaç yudum aldı ama yüzünü buruşturmuştu bile. Anlaşılan pek içki içmiyordu. Bu ona puan kazandırdı gözümde. Sonuçta çocuğumun annesi –ya da babası- nin içki içmesini tercih etmezdim. Ona gülümsedim ve:

“Hadi oturalım. Sende bana sorularını rahatça sor.” Dedim. Koltuğa doğru ilerlerken de:
“Ailen filan varsa ara. Merak etmesinler.” Dedim. Tabi ki ailesi umurumdaydı. Sonuçta hangi aile oğlu hamile kalsın isterdi ki?
Akita Nakamura
Akita Nakamura

MesajKonu: Geri: Rp - Adrian Thomas&Akita Nakamura   Rp - Adrian Thomas&Akita Nakamura EmptyC.tesi Kas. 27, 2010 10:13 pm

“Hadi oturalım. Sende bana sorularını rahatça sor.” Ah tam tahmin ettiğim gibi bana gülüyordu. Birkaç yudum daha aldım hızlıca. Önemli değildi, kesinlikle önemi yoktu benim için. Koltuğa kendimi atıverdim. Zayıf bünyem nedeniyle çok bir çökme olmadı tabii ki koltukta. Ona baktım yumuşak bir şekilde, kendimi geriye çektiğim tüm o hastanedeki anlar yok olmuştu sanki. Bu içkinin etkisi miydi bilmiyorum ama kendimi bir yandan daha rahat hissederken bir yandan da hareketlerimi kontrol edemez olmuştum. “Ailen filan varsa ara. Merak etmesinler.” Geniş koltukta yan yana oturuyorduk. “Neden doktorluğu seçtin? Hangi alanlarda uzmanlaştın?” Bardaktaki son yudumlarda hızlıca bitirince kıkırdadım biraz. Nedenini bilmiyorum. Kalemi yukarıda salladım ve üçüncü sorumu da yönelttim. “Ne tür çalışmalar yaptın?”

Tekrar gözlerimi çevirdiğimde onun sorusunu cevaplamamış olduğumu fark ettim. Yüzüne bakarken yeniden yüzüm kızardı, içkinin etkisi diye düşündüm. Yoksa bir erkekten etkilendiğimden değil. Derin bir nefes alıp verdim önce. Ne kadarını anlatmalıydım? Röportaj yapan bendim ama. “Ailem uzun süredir yok. Ayrıca küçük bir çocuk değilim ben, olsalardı merak etmeleri gerekmezdi.” Dedim ve annemi düşündüm. Onun güzel yüzünü. Kesinlikle ona benziyordum. Belki bu yüzden bile biraz kıza benziyor olabilirdim, küçük gösteriyor da olabilirim tabii ki. Annemi düşünürken kendimi yanimda oturmakta olan adama doğru bıraktım. Yaslandım iyice ona.

En son Akita Nakamura tarafından Salı Ara. 07, 2010 4:12 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Adrian Thomas
Doktor
Doktor
Adrian Thomas

MesajKonu: Geri: Rp - Adrian Thomas&Akita Nakamura   Rp - Adrian Thomas&Akita Nakamura EmptyC.tesi Kas. 27, 2010 10:28 pm

Koltukta yanıma oturduğunda ona baktım. yanakları kızarmıştı. Bir insan neden kızarırdı ki? Hasta olmadığını anlayabiliyordum ama geriye tek bir neden kalıyordu…

“Neden doktorluğu seçtin? Hangi alanlarda uzmanlaştın? Ne tür çalışmalar yaptın?”

Arka arkaya bir sürü soru. Ayrıca gülüyordu da. Sarhoş mu olmuştu bir bardakla. Son soruya cevap olarak çalışmamı ona söylemeyi düşünmüştüm ki

“Ailem uzun süredir yok. Ayrıca küçük bir çocuk değilim ben, olsalardı merak etmeleri gerekmezdi.”

Anlaşılan yalnızdı. Tabi bu beni mutlu etmişti. Ailesinin vereceği tepkileri düşünmeme gerek kalmamıştı. Birden bana doğru yaslandığını hissettim. Bakışlarımı ona çevirince aklımdaki düşünceler uçtu. Bardağımı –onunkini de alarak- kenara koydum. Sonra yüzünü yüzüme yaklaştırıp

“İyi misin?” diye sordum. Normalde bu durumu kullanabilirdim ama ben bir doktordum sonuçta. Zaten araştırmam bile hoş değildi bir de bunu yaparsam…

Onun gözlerinin içine baktım ve gülümsedim hafifiçe.
Akita Nakamura
Akita Nakamura

MesajKonu: Geri: Rp - Adrian Thomas&Akita Nakamura   Rp - Adrian Thomas&Akita Nakamura EmptyC.tesi Kas. 27, 2010 10:58 pm

Yüzümü tutarak esir aldı. Kendininkine öyle yaklaştırdı ki nefesini duyabiliyordum. Yüzünü bu kadarda yakından görmek daha da ilginçti. Kalbim ne kadar da hızlı çarpıyordu şimdi. Hislerim birbirlerine karışmış durumdaydı. Hastanede yaptığım gibi bakışlarımı ondan çekmedim bu sefer. Gözlerini inceledim. Oradan kaşlarına baktım. Burnundan aşağıdaki hafif renkli dudaklarına baktım. “İyi misin?” dedi yine o müthiş, hafifçesine sert ses tonuyla. Dudaklarımı onunkilerin üzerine kondurdum. Korkup geri çekilebilirdi tabii ki, ikimizde erkektik. Ama şu an aklim tamamıyla onla kaplıyken ben bunu önemsemiyordum. Yavaşça geriye çekildim ve derin derin nefes aldıktan sonra yeniden dudaklarını öptüm nazikçe.

Yine geriye çektim kendimi kollarımı boynuna doladım. Kendimi yavaşça koltuğa uzatır duruma geçirirken onu da üzerime doğru çekiyordum. Yavaşça öpmek için başımı kaldırdım. Çıldırmak üzereydim ama bu gerçekten kendimi iyi hissettiriyordu. Kulağına doğru uzandım ve adini fısıldadım “Thomas”. Duygularım kazana doluyordu, o büyük kazanda karışıyordu, küçük bir delikten akıp gidiyordu, havaya karışıp ortamı kaplıyorlardı adeta.
Adrian Thomas
Doktor
Doktor
Adrian Thomas

MesajKonu: Geri: Rp - Adrian Thomas&Akita Nakamura   Rp - Adrian Thomas&Akita Nakamura EmptyC.tesi Kas. 27, 2010 11:12 pm

Yüz yüze kısa bir an için durduk ve o beni şaşırtan bir şey yaptı. Dudaklarımız değdiğinde aklım karıştı. Bunu neden yapmıştı ki? Geri çekildi ve sonra tekrar…

Kollarını boynuma doladığında kendime gelebildim anca. Ben üzerine çekiyordu resmen. Ne yapacağımı bilemedim. Şimdi onunla olursam ya sonrası? Sonradan onu hamilelik için ikna edebilir miydim? Mantık kurallarına göre evet.
Kulağıma doğru yaklaşıp “Thomas” ediğinde her şeyi kafamdan attım ve dudaklarına yapıştım.
Yanakları kıpkırmızı olmuş bu gençle oturma odamda olma niyetim yoktu. Dudaklarına hafif bir öpücük daha kondurduktan sonra onu kucağıma aldım ve yatak odama götürdüm. İkimiz de beyaz çarşafların arasına devrilirken artık bende onu istiyordum tamamen…
Akita Nakamura
Akita Nakamura

MesajKonu: Geri: Rp - Adrian Thomas&Akita Nakamura   Rp - Adrian Thomas&Akita Nakamura EmptyC.tesi Kas. 27, 2010 11:36 pm

Uzun bir öpüşme sürecinden sonra beni kucakladı. Başım fena halde dönmesinden dolayı zaten ayaklansam bile yürüyemezdim. Açıkçası beni itmemesi şaşırtmıştı, sonuçta hemcinstik. İlk defa bir adama karşı bu kadar yoğun ilgi hissediyordum. Ve beni kucağa almasına karşı koymadım. Ona göre hafif olmalıyım diye düşündüm, o beni bu kadar kolay taşırken. Ardından büyük kapılı bir odanın önünde durdu.

Hala kucağında olmam nedeniyle kapıyı biraz zorlu açtı. Girdiğimiz oda kesinlikle çok büyük bir odaydı. Çoğu odasının aksine az sayıda eşyası vardı ve bunlardan en belirgin olanı iki kişinin rahat sığabileceği şekilde yapılmış olan beyaz çarşaf serili yataktı. Demek ki burası yatak odası olmalıydı. Onun niyetini tahmin edebiliyor olsam da, ben ne yapabileceğimi bilmiyordum henüz. Beni yatağa bırakırken vücudum adeta alev atıyordu. Elimi onun yanağına koydum ve gülümsedim.
Adrian Thomas
Doktor
Doktor
Adrian Thomas

MesajKonu: Geri: Rp - Adrian Thomas&Akita Nakamura   Rp - Adrian Thomas&Akita Nakamura EmptyC.tesi Kas. 27, 2010 11:48 pm

Elini yanağımda hissedince “Bu kadar kolay mıydı?” diye düşündüm. Sonra onu iyice kendime çektim ve tekrar öptüm. Fakat bu kısaydı çünkü dudaklarım yanağından boynuna doğru kaydı yavaşça. Bir elimde onun kıyafetlerini çekiştiriyordum.
Neden bu kadar acele ettiğimi düşünmedim bile. Neden aniden onu istediğimi… Tüm bunları sabah düşünmek üzere aklımdan sildim ve diğer elimle gözümdeki gözlüğü çıkardım. Gözlüksüz de görebilirdim fakat düzgün okuyamazdım.
Vücudumu onunkine bastırırken düşünceler aklımda uçuşuyordu. Ah! Tanrım gerçekten de bedenimin üzerindeki kontrolüm azalıyordu. Tüm bunları umursamadan onu tekrar öptüm ve kıyafetlerini çıkarmaya koyuldum. Fakat yardım etmezse bu iş epey zor olacak gibiydi.
Akita Nakamura
Akita Nakamura

MesajKonu: Geri: Rp - Adrian Thomas&Akita Nakamura   Rp - Adrian Thomas&Akita Nakamura EmptyPaz Kas. 28, 2010 12:15 am

Dudaktan aşağıya doğru kayan öpüşmeler içine girmiştik çoktan. Endişe duymuyordum ama korkmaya başlamıştım vücudum hafifçe titredi. Bir yandansa elleri boş kalmadan kıyafetlerimi çıkarmaya çalışıyordu. Üzerimde tamamen bir baskı kurmuştu ve çok aceleciydi. Niye bu kadar acele ettiğini anlamış değildim doğrusu. Kaçacağımı düşünmüyordu değil mi? Diğer bir eliyle de gözlüğünü çıkardı demek ki soyunmaya hazırlanıyordu gerçektende. Gözlüksüzde çok yakışıklı görünüyordu. Koyu gözleri ve kirpikleri daha bir belirginleşmişti bu şekilde. Vücudu ile baskı kurarken aslında benden ne kadar ağır olduğunu anladım. Kıyafetlerimi halen çıkarmaya çalışıyordu ki daha da çıkaramazsa yırtacaktı her halde. Sakin olması için biraz onu ittim, ya da en azından çabaladım. Ardından yapabileceğim tek şey kıyafetlerimi kendim çıkartmak olduğunu düşündüm. Yavaşça üzerimdeki kıyafeti çekip çıkardım zaten içime bir şey giymediğim için direk yarı çıplak kalmıştım. Utanmalı mıydım? Yüzüm zaten yeterince kırmızıydı. Onu kıyafetlerinden tutup çektim ve öptüm.

outta: kötü ve kisa T^T gece gece anca bu kadarr Shocked üzgünüm.
Adrian Thomas
Doktor
Doktor
Adrian Thomas

MesajKonu: Geri: Rp - Adrian Thomas&Akita Nakamura   Rp - Adrian Thomas&Akita Nakamura EmptyPaz Kas. 28, 2010 10:15 am

Derin bir öpüşme sırasında, onun kıyafetlerini çekiştirirken, beni itti. Bir an vazgeçti sandım ama o kendi giysilerini çıkararak yanılmış olduğumu kanıtladı.
Kısa bir süre için bu kırmızı yanaklı gence baktım. Ona ne yapacağımdan haberi var mıydı? İlk denemesi olmayabilirdim sonuçta ilk olsaydı bu kadar hevesli olur muydu? Umursamadım ve beni çekmesiyle üzerine uzanmam bir oldu. Ah bu iş epey yavaş ilerliyordu. Geri çekildim –artık bundan sıkılmaya başlamıştım- üzerimdekileri çıkarınca bende yarı çıplak kaldım ve bu arada onu tamamen soydum. Onu öpüp yavaşça aşağıya doğru kaydım. Dudaklarım onun göğüslerine ulaşırken bir elim daha da aşağılara kaydı. Aslında onun tüm vücuduna dokunmak istiyordum. Nedenini bilmiyordum ama istiyordum işte…

OUT: Yavaş yavaş Very Happy
Akita Nakamura
Akita Nakamura

MesajKonu: Geri: Rp - Adrian Thomas&Akita Nakamura   Rp - Adrian Thomas&Akita Nakamura EmptyPaz Kas. 28, 2010 1:47 pm

Onu kendime çekip öpmeme rağmen vücudunu benden uzaklaştırdı. Kendi üzerinize çıkardı ve benim pantolonumuza aşağıya indirdi. Gerçekten çok aceleciydi. Pantolonum sıyrık şekilde bir erkeğin önünde duruyordum şimdi. Hafifçe kızardım çünkü ne yapmak üzere olduğumuzu tahmin edebiliyordum. İşin kötüsü bu beni aşırı derecede korkutuyordu ancak o geri çekilmek istemiyorduysa ben onu durdurmayacaktım. Sakinleşmek için kafamı yukarı kaldırdım. Onun vücudunu inceledim. Kesinlikle kıyafetten gözükenden daha iriydi. Kalbim duracak kadar hızlı atıyordu. Beni öpmeye başladığında vücudum irkilir şekilde titremeye başladı. Beynim çıldırıyordu ve oda sanki hiç durmayacak biçimde dönüyordu. Vücudum alevlerle kaplıydı resmen. Dudaklarını üzerimde aşağıya kaydırdı. Ve göğüs uçlarımı öpmeye başladığında ağzımdan hafifçe bir inilti çıktı. Elimle ağzımı kapattım sesimin duyulmaması için. Neden bilmiyorum ama sesimi duymasını istememiştim.

Elini aşağı bedenimde hissettiğimde ise kapana kısılmış gibi olduğum yerde debelendim. Artık sesimi daha fazla tutamıyorum “Ah… Ugh… Hey!…” Derince nefes aldım. İki kolumu yeniden onun vücuduna sardım. Bedenim çok sıcaktı, onunki de belki sıcaktı ama bana soğuk gelmişti. Ona biraz daha sıkı sarıldım ve gözlerimi kapadım.
Adrian Thomas
Doktor
Doktor
Adrian Thomas

MesajKonu: Geri: Rp - Adrian Thomas&Akita Nakamura   Rp - Adrian Thomas&Akita Nakamura EmptyPaz Kas. 28, 2010 2:05 pm

Ona dokunduğumda inledi. Fakat ağzını kapatmaya çalıştığını da fark etmiştim. Başımı kaldırıp onun kızarmış yüzüne baktım ve gülümsedim. Bir elimi uzatıp –diğeri hala aşağıda idi- elini ağzından çektim. Mırıltılı bir ses tonuyla:

“Sesini saklama. Seni duymak istiyorum.” Dedim. Evet, onun her şeyini bilmek istiyordum. İnleyince, bir an onun vücuduna baktım. Titriyordu. Birden bana sarılınca daha yavaş olmam gerektiğini anladım. Dudaklarım onunkileri bulurken, bir elim arkaya doğru gitti ve tam parmaklarımı kullanacakken durdum. Yavaşça üzerinden çekildim ve onun dudaklarına öpücük kondurup:
“Bir dakika bekle.” Dedim. Sakin adımlarla –ki yatakta bu kadar hızlıyken neden şimdi yavaşladığım konusunda fikrim yoktu- banyoya gittim ve bu işi onun için kolaylaştıracak bir şeyler aradım. En sonunda bulabildiğimde büyük adımlarla geri döndüm.
Akita Nakamura
Akita Nakamura

MesajKonu: Geri: Rp - Adrian Thomas&Akita Nakamura   Rp - Adrian Thomas&Akita Nakamura EmptyPaz Kas. 28, 2010 2:37 pm

Sesimi saklamamı söylemişti bana. Çekinmiyordu benden. Kalbim hızlı atmaya başladı, belki benim ona hissettiğimi o da bana hissediyordu. Beni bir kez daha öperken tek eliyle tüm vücudumu ele geçirmiş durumdaydı. Vücudum ona sarılmış olmama rağmen zangır zangır titriyordu. Aşırı derecede heyecanımın nedeni daha önce bu tür bir ilişkiye girmemiş olmamdı. Bir anda kendini geri çekince bu sefer vazgeçeceğini düşündüm. Benim titrememi fark edip vazgeçmesini istemiyordum. Ancak eğer ben bir erkek olduğum için bırakabilirdi. Tabii ki belki sadece kızlardan hoşlanıyordu, sonuçta hem zengin sayılırdı hem çok yakışıklı ve fit bir vücuda sahipti. Benim gibi birini istemeyebilirdi elbet. Erkek olmamdan öte, çirkin bulmuştu belki de, ona layık değildim de. Tüm bu düşüncelere gömülmüşken ben o benim dudaklarıma nazik bir öpücük kondurdu.

“Bir dakika bekle.” Deyip odadan ayrıldı odadan. İçeri girdiğimiz büyük kapıdan değil de sade görünüşlü bir kapıdan çıktı. Onun gitmiş olmasını fırsat bilerek ne yapmak üzere olduğumuzu düşündüm. Sonuçta biz hemcinstik. Bununda daha dışında yeni tanışmıştık. ‘tanıştığımız ilk günü onunla birlikte oluyorum’ diye düşündüm açık açık. Nasıl olacağı hakkında pek fikrim yoktu, genelde çok ilişki geçirmiş biride değildim. Ya çok canım yanarda ne yapardım? Nasıl hissetmeliydim. Onu durdurup kaçabilir miydim? Ne yapmalıydım? Ya ikimizde çok kötü hissedersek? Bilemiyordum. Az sonra elinde bir tüp ile geri döndüğünde kalbim ani bir şekilde hızlandı. “Doğru şeyi mi yapıyoruz?” diye sordum heyecanla ve kıpkırmızı kesilmiş olan bir yüzle. Neden sorduğumu bilmiyordum, istemiyor değildim elbet. Sadece ilk olacaktı bu benim için.
Adrian Thomas
Doktor
Doktor
Adrian Thomas

MesajKonu: Geri: Rp - Adrian Thomas&Akita Nakamura   Rp - Adrian Thomas&Akita Nakamura EmptyPaz Kas. 28, 2010 2:50 pm

Geri döndüğümde bana şüpheyle bakıp:
“Doğru şeyi mi yapıyoruz?”

Ona baktım kısa bir an. Sonra anlayışla –bu konuda uzmandım artık. Hastaların hepsine böyle bakardım- baktım ona. Yavaşça yaklaştım. Yatağa oturdum ve bir elimi kızarmış yanağına koydum.
“İstemiyorsan duralım.” Dedim. Tabi ki bu da yalandı. Şu an durmam, geri dönebilecek noktada olduğum anlamına gelmezdi. Eğer geri çekilmeyi düşünürse iş başka boyutlara geçecekti. Tüm bu düşünceleri ona çaktırmadan anlayışla gözlerinin içine baktım.
“Seni zorlamak gibi bir amacım yok. Senin mutluluğun benim için önce gelir.”

Durdum. Acaba onu sevdiğimi filan söylesem daha mı iyi olurdu. Bir doktor olarak yalan söylemeye de alışkındım. ‘Kızınız için çok üzgünüm’ gözümün önünde canlanan sevimli kızla az daha yüzümü buruşturacaktım. Derin bir nefes aldım ve bu heyecanlı vücuda sahip gence baktım.
Akita Nakamura
Akita Nakamura

MesajKonu: Geri: Rp - Adrian Thomas&Akita Nakamura   Rp - Adrian Thomas&Akita Nakamura EmptyPaz Kas. 28, 2010 3:19 pm

Yanıma gelip elimi yanağıma koydu. Gözleri gayet güzel bakıyordu, tıpkı istediğini yap tarzında. Annem küçükken bana böyle çok bakardı, o insanları böyle kabul ediyordu. Ayrıca böyle bakarken söylemeyi asla bırakmadığı sözü aklıma geldi ‘Sen kendin için en doğru karar verecek yegane kişisin.’ Çok da hakli olduğunu düşündüm. “İstemiyorsan duralım.” Diye sormuştu. Niye sormuştu bunu. Eğer kendi istiyorsa bile devam etmemek istememesi beni ne kadar düşündüğünü göstermez miydi? Hayır anlamında hafifçe başımı salladım. “Seni zorlamak gibi bir amacım yok. Senin mutluluğun benim için önce gelir.” Durdu, benim gibi o da tedirgin miydi acaba? Ona hafifçe uzandım ve dudaklarımı onunkilerin üzerine götürdüm. Nazik bir şekilde bastırıp geri çektim.

“Önemli değil.” Dedim, gerçekten korkuyor olsam bile ona karşı bir şeyler hissettiğimi çoktan anlamıştım. “İstediğinizi yapabilirsiniz.” Dedim kısaca. Çok iddialı bir söz söylemiştim belki de ama ona o kadar çok güveniyordum ki bana yanlış davranmayacağına emindim. Ona karşı hislerim ve çıplak olmasına rağmen ısısı düşmeyen vücudum gerekten bunu ona göstermek istiyordu. Duyduğum güven beni tek gecelik aşk olarak kullanmayacağı ve beni bırakmayacağı düşüncelerini aklıma bile getirtmiyordu.
Adrian Thomas
Doktor
Doktor
Adrian Thomas

MesajKonu: Geri: Rp - Adrian Thomas&Akita Nakamura   Rp - Adrian Thomas&Akita Nakamura EmptyPaz Kas. 28, 2010 3:32 pm

“Önemli değil. İstediğinizi yapabilirsiniz.”

Ufak bir öpücük ve bu sözler. Hmm anlaşılan birileri benden hoşlanıyor. Ona bakıp gülümsedim ve:

“Artık sizli bizli konuşmayalım.” Dedim. “Seni olabildiğince yakından tanımak istiyorum.”

Bu doğru muydu? İçimden güldüm ama bunu dışarı yansıtmadım. Beni heyecanla bekleyen bu genci daha fazla bekletmeden onun bacaklarının arasına eğildim ve tüm cinsel organını –ya da penis, doktor olduğumdan daha çok cinsel organ terimini kullanıyordum- ağzıma aldım. Kadınlar nasıl yapıyorsa –aslında genelde tam tersi yerde olduğumdan bu bölüm konusunda acemiydim- ondan yaptım. Amacım bu duruma tamamen hazır halde gelmesiydi. Bu sırada elime döktüğüm diş macunlu –evet başka bir şey bulamadım- parmaklarımı arkasından yavaşça içeri soktum. Bakalım şimdi ne tepki verecekti.
Akita Nakamura
Akita Nakamura

MesajKonu: Geri: Rp - Adrian Thomas&Akita Nakamura   Rp - Adrian Thomas&Akita Nakamura EmptyPaz Kas. 28, 2010 3:57 pm

“Artık sizli bizli konuşmayalım. Seni olabildiğince yakından tanımak istiyorum.” Bu sözleri duyunca utandım. Gerçi niye hala sizi kullanmıştım ki? Yine de ona bakıp ‘Sen’ demek… nasıl desem, benim için çok farklıydı. Aramızdaki statü farkını da belirtmeye gerek duymadım bu noktada. Ağzımı bir şeyler demek için açtığımda, onun ani bir hareket ile erkeklik organımı ağzıma alması eklenince çıkan tek söz “Ahh…” demek oldu. Bir iniltiden çok şaşkınlığımı belirten bir sözdü bu. Bir erkek karşımda benim erkekliğimi yalıyordu. Bu garipte olsa iyi hissettiriyordu. Peki ben karşılığında ne yapmalıydım. İster istemez bacaklarımı sıkıp onun canini acıtmamak için iyice araladım. Bu bir avantaj olarak görmüş olacak ki elini arkamdan içeri sokmuştu. Vücudum tam anlamıyla bir şaşkınlık geçiriyordu. Bu ilk denemem olduğu için ‘bunun benzeri olaylara’ hiçte adapte değildim. “Uhh… Ahhh… Mnnmm…” ağzımdan çıkan ses, sanki bana ait değildi. Tamimiyle erotik bir biçimde inlerken erkeklik organımın tamamen sertleştiğini hissettim, tabii ki orada da ağzıyla beni çılgına çeviriyordu. Dilinin kayganlığını hissedebiliyordum. Parmakları da arka bölgemi zorluyordu. Canim yanıyordu, ilk defa böyle bir şey hissediyordum. Ayrıca parmaklarının dışında soğuk ve garip bir şey hissediyordum. “Ah… Bu mmm… Ne?”

Ellerimi kafasına götürdüm ve organımı yalamaması için onu ittim. Eğer bu şekilde devam ederse her an aniden bitebilirdi, çünkü kendimi zor tutuyordum. Tek iyi hissedenin ben olmamı da istemiyordum işte. “Hh… Thomas” Durması için ona seslenirken bile sesim gerçekten çok farklı çıkıyordu. Ama o beni bu şekle sokarken bunu engellemem imkansızdı.
Adrian Thomas
Doktor
Doktor
Adrian Thomas

MesajKonu: Geri: Rp - Adrian Thomas&Akita Nakamura   Rp - Adrian Thomas&Akita Nakamura EmptyPaz Kas. 28, 2010 4:05 pm

İnleyince onun hoşuna gittiğini anladım. Anlaşılan doğru yapıyordum. Vay ayrıca sesi pek güzel çıkmıştı. Düşünce olarak epey rahattım ama birden beni itekleyince şaşırdım. Adımla hitap etmişti. Hmmm bunu bir kenara not almalıydım.

Başımı kaldırıp ona baktım. Gülümsedim ve dudaklarımı yaladım yavaşça. Aslında son hareketi bilerek yapmamıştım ama neyse. Onu itekleyip sırt üstü devirdim ve üzerine eğilip çenesine ufak bir öpücük kondurdum. Sonra altımdaki kıyafetleri çıkarıp –tabi ki diş macunumu unutmamıştım- yavaşça içine girdim. Gözlerimi gözlerinden ayırmadım bu süre zarfında. Tüm hareketlerini not alacak olmanın dışında, tepkilerini izlemek hoştu.
Akita Nakamura
Akita Nakamura

MesajKonu: Geri: Rp - Adrian Thomas&Akita Nakamura   Rp - Adrian Thomas&Akita Nakamura EmptyPtsi Kas. 29, 2010 4:29 pm

Bana sırıttı ve dilini dudaklarında gezdirdi. Bu hareketi neden yaptığı çok açıktı. Gözlerimi büyük büyük açarak ona baktım, çünkü düşüncesi bile utandırıyordu beni, az sonra yapmak üzere olduğumuz şeyin. Beni itekleyerek devirdi ve üzerime eğildi. O beni halen öperken gözlerimi kapadım, çünkü korktuğum bir şeyi istiyordum. Sanırım gözlerimi kaparsam ve düşünmezsem geçip gideceğine inanıyordum –en azından korktuğum kısmin. Alt bedenimdeki zorlama ile gözlerim kocaman açıldı ve çiğlik patlattım. Bu çiğlik o kadar kısa süreliydi ki bir anda başladığı gibi bitmişti sanki. “Aah… Hhh…” Beynimdeki her şey siliniyordu adeta, tüm düşüncelerim, hatırladıklarım, benliğime ait olan her şey. Yavaşça akıp kayboluyorlardı. Gözlerim gibi ağzımı da açmıştım. Ama çiğlik çıkmıyordu, çünkü bu durumdayken imkansız bir şeyi yapmaya çalışıyordum, yani nefes almaya. Ara sıra kesik kesik ses çıksa bile ilk defasındaki büyük çiğliğimi devam ettirmeye vakit olmamıştı nefes almaya çalışmaktan.

Yavaş yavaş görüşüm yerine geldiğinde –evet ilk anin verdiği şokla aniden açtığımda etrafım yerine renkli bir çukura düşüyormuşçasına dönen renkleri görmüştüm- onun beni izlemekte olduğunu fark ettim. Ne kadarda rahattı. Onu görmek az da olsa beni rahatlatmış olacaktı ki, zorda olsa ağzımla nefes almaya başlamıştım. Gözlerimi hafifçe kısmamla daha demin –belki de acıdan- yaşla dolmuş olmasından bir iki damla gözyaşı aktı. Kollarımı onun boynuna dolayıp, başımı onun omzuna doğru koyacak şekilde kendimi onun vücuduna yaklaştırdım. Beni ağlarken görmesini istemiyordum çünkü, gözlerimi kapadığımda birkaç damla gözyaşı da bir öncekilerin izinden takip ederek gitti. Bir elimi omzundan yukarı kaydırarak parmaklarımı siyah saçları arasında dolaştırdım.
Adrian Thomas
Doktor
Doktor
Adrian Thomas

MesajKonu: Geri: Rp - Adrian Thomas&Akita Nakamura   Rp - Adrian Thomas&Akita Nakamura EmptyPtsi Kas. 29, 2010 5:06 pm

Bütün olmamızla beraber çığlık attı birden. Acı, büyük, keskin…
Anlaşılan bu durum sadece zihnen değil bedenen de reddedilmişti. Nefes alamıyormuş gibi bir hali vardı. Bana baktığını görünce gülümsemeye çalıştım fakat bu durumda gülümseyebildiğim söylenemezdi. Yavaşça hareket ettim. Vücutlarımız kendi ateşleri içinde yanıyordu. Kollarını boynuma doladı ve başını da omzuma koydu. Bu durumdan da memnun değildim çünkü yüzünü görmem lazımdı. Tepkilerini böyle yazamazdım. Hmmm. Parmakları saçlarımın arasına girince hareketlerimi biraz hızlandırdım fakat omzumdaki ıslaklıkla tekrar yavaşladım. Anlaşılan tahmin ettiğimden de acı çekiyordu. Onu yatağa bastırdım ve kollarını boynumdan çektim. Gözyaşlarını görmemiş gibi dudaklarını öptüm nazikçe. Tuhaf! Sanki burada bir şey demeliymişim gibi. Tabi biriyle birlikte olurken bile düşünen benim gibi bir insanın bunu bilmesi saçma olurdu. Bir elimi onun yanağına koydum ve onu tekrar öptüm.
Akita Nakamura
Akita Nakamura

MesajKonu: Geri: Rp - Adrian Thomas&Akita Nakamura   Rp - Adrian Thomas&Akita Nakamura EmptySalı Kas. 30, 2010 4:23 pm

Hızlanıp arada yavaşlıyordu. İlk denemem olduğu için bilemedim açıkçası tam olarak nasıl davranmam gerektiğini ve belki de bu nedenden dolayı acı içinde boğuluyordum adeta. Düşündüğümden de fazla olan acı sebebiyle, gözyaşlarımı kontrol edemez noktaya gelmiştim. Beni yatağa gömerken de çekmekte olduğum bu his beni öpmesiyle birlikte yeniden hafiflemişti. Bir kere daha derin soluk almaya çalıştım o dudaklarını benimkinden ayrınca. Biraz daha kabullenen vücudum beni rahat bırakıyordu en azından. İlk anda ki o boğulma hissi gitmişti şimdi. Beni yeniden öpmeden önce bir şeyler söylemek için ağzımı açtığımda fısıldama dışında başka bir şey çıkmadı. Beni yeniden öperken elimi onun yanağımın dibinde durmakta olan eline götürüp sıkıca kavradım.

Dudaklarımız yeniden ayrıldığında onun gözlerine bakma cesaretimi bulabildim. Zaten ağlıyor olduğumu çoktan görmüş olmalıydı acaba bunun hakkında ne düşünüyordu. Benim zayıf biri olduğumu düşünüyordu herhalde. Haddimden de fazla gözyaşı akıtmış olabileceğim aklıma gelmişti işte. Sonuçta bu o derece kötü hissetmiyordu. Evet, vücudum titriyordu ama bir yandan müthiş bir haz alıyordu. Kendimi o kadar sıcak hissediyordum ki… Kalbimdeki, ruhumdaki bir boş alanı tamamlamıştı sanki bu birliktelik. Evet, bu adamla henüz bugün tanışmıştım. Evet, ona dair gerçekten hiçbir şeyi bilmiyordum. Ama bazen –ki ben bunu çokça yapardım- ilişkiler akıldan çok seziyle kurulmaz mıydı? Peki ya hislerim… Ben hislerimi hep geriye atmıştım birçok şeyi onlara göre düzenlerken. Çünki onları bağırarak söylemek hep beni korkutmuştu. Derin bir nefes aldım. “Ben… Ben seni… Ahh…” Gözlerimi kapatarak omuzlarımı kaldırarak hafifçe vücudumu oynattım, sanırım son hamlesi canimi yakmıştı.
Adrian Thomas
Doktor
Doktor
Adrian Thomas

MesajKonu: Geri: Rp - Adrian Thomas&Akita Nakamura   Rp - Adrian Thomas&Akita Nakamura EmptySalı Kas. 30, 2010 5:03 pm

Vücudunu hareketlerime uydurmaya çalışırken, onun gözlerinden ayırmıyordum bakışlarımı. Titriyordu. Bu ilk seferiydi ve bu onun için zordu. Aynı zamanda ağlıyordu. Anlıyordum hepsini. Tabi kurmaya çalıştığı o cümle dışında:

“Ben… Ben seni… Ahh…”

Bir an için hızlı bir hareket yapıp cümlesini boğdum. Tüm bunlar sonunu tahmin edebildiğim içindi. Bu tepkileri verirken benden nefret ettiğini söylemeyeceğine göre…
Şu an onun aşk itirafı sadece bu deneyi mahvederdi. Tabi ki beni sevebilirdi buna itirazım yoktu fakat bana bunu şimdi söylemese daha iyiydi. Daha not tutmaya başlamadan bu duygu olaylarına girmek istemiyordum. Ah ve tabi ki onun resmini de çekmeliydim. Dosyayı en ince ayrıntıya kadar hazırlamak istiyordum. Derin bir nefes aldım. Onu doruğa ulaştırmaya çalıştım. Elim tekrar bacaklarının arasına giderken dudaklarına bir öpücük kondurdum ve gözlerinin içine baktım.

Rp - Adrian Thomas&Akita Nakamura
1 sayfadaki 3 sayfasıSayfaya git : 1, 2, 3  Sonraki
 Similar topics
-
» Rp - Adrian Thomas&Akita Nakamura 2
» Nakamura Akita
» Adrian Thomas
» Akita-chan
» Doktor Thomas'ın Sarayı