Yaoi RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Yaoi RPG

Shounen Ai ve Yaoi....

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Rp - Adrian Thomas&Akita Nakamura 2

2 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2
YazarMesaj
Adrian Thomas
Doktor
Doktor
Adrian Thomas

Erkek Mesaj Sayısı : 117
İş/Hobiler : Kahve olsun yeter.
Lakap : Dok. Bir kahve alır mısın?
Nereden : Hastaneden

Rp - Adrian Thomas&Akita Nakamura 2 - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Rp - Adrian Thomas&Akita Nakamura 2   Rp - Adrian Thomas&Akita Nakamura 2 - Sayfa 2 EmptyÇarş. Ocak 05, 2011 5:50 pm

Daha ben kapıya ulaşamadan yapıştı bana. Sırttan sarıldığından onu itekleyemedim de. Aslında normalde de iteklemezdim.

. “Ben… Ben sadece korktum Thomas.”

Göremediği için rahat bir şekilde yüzümü ekşitebildim.

“Seninle bebeğimiz olmasını hala istiyorum, hem de senin tahmin edebileceğinden çok. Ama korkuyorum, bebekten korkuyorum, iyi bir baba(?) olamamaktan korkuyorum, onun getireceği sorumluluktan ve hamilelik sürecinden de… Ve senin benden tüm bu süreçte çok sıkılmandan korkuyorum.”

Cidden çocuk bize ne diyecekti? Baba-baba mı? Yüzümde tuhaf bir gülümseme belirdi.

“Yine de her şeye rağmen… Süreci hemen başlatmak için can atıyorum.”

Hadi ama yorma beni. Bu saatten sonra yalvarsa bile onunla olamazdım. Sıkıntılı bir şekilde iç geçirdim. Şimdi onu kırmadan nasıl halledecektim bu işi? Derin bir nefes alıp arkamı döndüm yavaşça.
Onun yüzüne baktım. Umarım durumdan sıkıldığım belli olmuyordur. Sakin bir şekilde:
“Seni anlıyorum fakat işlemlere yarın başlasak? Bugün iki ameliyat yaptım. Yorgunum. Aslında seninle olursam direk uyurum. Onun yerine birlikte bir şeyler yapalım. Mesela şuan kahveye ihtiyacım var. Aynı zamanda dosyalar beni bekliyor. Sende aşağıya gelip bana eşlik edebilirsin.” Tamam, epeyce evli çift gibi oldu. Ama cidden şu an onu istemiyordum. Hmm! Fakat yarın sabah olabilir. Hafifçe gülümsedim.
“Yarın erken kalkarsın olayı hallederiz.”

Tatlı bakışlar yolladım ona. Eğer biraz daha uzarsa bu olay onu bir sandalyeye bağlarım. Ağzını da bir daha asla açmamak üzere kaparım. Tanrım lütfen artık sussun. İnsanlarla bu kadar içli dışlı olmak yapımda değil. Hayatımda hiç konuşmadığım kadar konuşmuştum zaten onu görünce. Of!
Akita Nakamura
Tokyo News | Yazar & Muhabir
Akita Nakamura

Erkek Mesaj Sayısı : 143
İş/Hobiler : öyle böyle
Lakap : Aki
Nereden : Her zaman ki gibi buradan.

MesajKonu: Geri: Rp - Adrian Thomas&Akita Nakamura 2   Rp - Adrian Thomas&Akita Nakamura 2 - Sayfa 2 EmptyPerş. Ocak 06, 2011 4:51 pm

Yavaşça bana dönüp konuşmaya başladı. Yüzünde az da olsa bir sıkılmışlık ifadesi vardı. Belli ki sürekli bana bir şeyleri açıklamaktan yorulmuştu ve arkasını döndüğünde rahatça gidebileceğini düşünmüştü. Vazgeçer gibi laflar ettikten sonra açıklama yapmam gereksiz bir şeydi zaten. Bir adim geriye çekildim o konuşmaya başlayınca. “Seni anlıyorum fakat işlemlere yarın başlasak? Bugün iki ameliyat yaptım. Yorgunum. Aslında seninle olursam direk uyurum. Onun yerine birlikte bir şeyler yapalım. Mesela şuan kahveye ihtiyacım var. Aynı zamanda dosyalar beni bekliyor. Sende aşağıya gelip bana eşlik edebilirsin.” Bana doğru konuşurken ben kafamı kaldırıp ona bakma cesaretinde bulunamadım. Üzülmüştüm açıkçası, çünkü davranışlarımla onu bile vazgeçirmiştim. “Yarın erken kalkarsın olayı hallederiz.” Büyük ihtimalle içten içe bana kızıyordu. Hem de çok! En iyisi onu rahatsız etmemekti. Aşağı onunla inmem ve eşlik etmemin ona bir yararı olmazdı sonuçta. Kalan işleri varsa halletsin. Ayrıca kahve içmek düşüncesi beni oraya gitmekten alıkoyuyordu.

Bir iki adim daha geri attıktan sonra fısıldarcasına konuştum. “Hayır. Yorgunum. İzin verirsen biraz dinlenmek isterim.” Yatağa doğru ilerledim ve kendimi bıraktım. Tanrım! Gün nasıl geçiyordu böyle. Önce evine taşınmamı istemişti şimdi de evlenmek ve bir çocuk yapmak. Şimdi olmaması daha iyiydi çünkü böyle düşündükçe gerçektende hızlı gidiyorduk. O hayati bu şekilde yaşamayı seviyordu kim bilir. Aşağı inip kahve içecek ve dosyalarını kontrol edecekti ha? Yine aklıma çok kahve içtiği düşüncesi geldi elbet. Yorganı kısa bir boğuşmadan sonra kafama kadar çektim. Çok uykum yoktu aslında ama aşağı inip boş boş durmak istemiyordum. Gerçi ev büyüktü ama burada ne yapabileceğimi henüz bilmiyordum. Ayrıca yapım gereği dışarıda olmayı seven biriydim. Kapalı ortamlar pek bana göre değildi. Sonra aklıma yarın erken kalkıp ‘olayı’ yapabileceğimizi söylemişti. Oysa yarin işe uğramam gerekliydi. Yorgan hala kafama kadar çekilmiş bir vaziyetteyken yatağın içinde döndüm. Böyle durmamın sebebi kendimi havasızlıktan öldürmek değil aslında. Bunun sebebi eğer o halen kapıda duruyor ise yüzümü görmemesiydi. Çünkü hafif üzgün ve düşük yani hayal kırıklığına uğramış yüzümü görmesini istemiyordum. Yoksa beni mızmızcılardan biri sanabilirdi. Ve sanırım şu an biraz öyleydim de.

out: sinavlarim başliyor. bu iki hafta pek giremem T^T
Adrian Thomas
Doktor
Doktor
Adrian Thomas

MesajKonu: Geri: Rp - Adrian Thomas&Akita Nakamura 2   Rp - Adrian Thomas&Akita Nakamura 2 - Sayfa 2 EmptyPerş. Ocak 06, 2011 7:10 pm

“Hayır. Yorgunum. İzin verirsen biraz dinlenmek isterim.”

Bu sözlerinden sonra yatağa doğru gitti. Oh!

"İyi geceler."

Onu ikiletmeden hızla aşağıya indim. Kahvemi de alıp mutlu bir akşam geçirdim ta ki uyku beni esir alıncaya kadar. Aslında yalnızken her zaman mutlu olurdum. Bir kaç saat içerisinde kahvem bitmiş ve dosyaları da halletmiştim. Kitabımı biraz daha okuyup yatağa gitmeyi planlıyordum ki uyku planlarımdan önce davrandı ve ben daha nasıl olduğunu anlamadan kendimi koltuğa devrilmiş buldum. Hızlıca uyku diyarına geçtim. Tuhaf bir gün...
Akita Nakamura
Akita Nakamura

MesajKonu: Geri: Rp - Adrian Thomas&Akita Nakamura 2   Rp - Adrian Thomas&Akita Nakamura 2 - Sayfa 2 EmptyCuma Ocak 07, 2011 4:09 pm

out: devamini nasil yapalim o_O bağlayalim artik bir şeylere.
Adrian Thomas
Doktor
Doktor
Adrian Thomas

MesajKonu: Geri: Rp - Adrian Thomas&Akita Nakamura 2   Rp - Adrian Thomas&Akita Nakamura 2 - Sayfa 2 EmptyCuma Ocak 07, 2011 4:13 pm

OUT: Bence hamilelik işi için hastaneye yat. Ray ve Eyes gelsin kavga çıksın scratch aklıma bir bu geldi.
Akita Nakamura
Akita Nakamura

MesajKonu: Geri: Rp - Adrian Thomas&Akita Nakamura 2   Rp - Adrian Thomas&Akita Nakamura 2 - Sayfa 2 EmptyCuma Ocak 07, 2011 4:20 pm

out: olabilir. Ray de Eyes'in kafasini kirmiş olsun onun için gelsinler hastaneye. Bir de benim çocuk hamileyken öğrenmeli denek için kullanildiğini o__o o nasil olacak?
Adrian Thomas
Doktor
Doktor
Adrian Thomas

MesajKonu: Geri: Rp - Adrian Thomas&Akita Nakamura 2   Rp - Adrian Thomas&Akita Nakamura 2 - Sayfa 2 EmptyCuma Ocak 07, 2011 4:59 pm

OUT: Sabah hastaneye gidelim. Herşey hazırlansın. Sonra mercimek fırına Razz ve bebek Very Happy İlk zamanlarda hastanede kal. Onlar gelsin. Nasıl fikir ama Very Happy
Akita Nakamura
Akita Nakamura

MesajKonu: Geri: Rp - Adrian Thomas&Akita Nakamura 2   Rp - Adrian Thomas&Akita Nakamura 2 - Sayfa 2 EmptyCuma Ocak 07, 2011 9:40 pm

out: başim ağriyor bugün olmaz Razz git sen yaz senin hastanen xD
Adrian Thomas
Doktor
Doktor
Adrian Thomas

MesajKonu: Rp - Adrian Thomas&Akita Nakamura 2   Rp - Adrian Thomas&Akita Nakamura 2 - Sayfa 2 EmptyC.tesi Ocak 08, 2011 7:47 pm

OUT: O zaman ben doğru hastaneye. Ama bugün değil, anca yarın yazabilirim. şaşırmış

Rp - Adrian Thomas&Akita Nakamura 2
2 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2
 Similar topics
-
» Rp - Adrian Thomas&Akita Nakamura
» Nakamura Akita
» Adrian Thomas
» Akita-chan
» Doktor Thomas'ın Sarayı