Yaoi RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Yaoi RPG

Shounen Ai ve Yaoi....

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Lee Hong Ki

2 posters
YazarMesaj
Lee Hong Ki

Kadın Mesaj Sayısı : 148
İş/Hobiler : Solist
Lakap : Solist
Nereden : dünya benim belli bir yere gerek mi var

Lee Hong Ki Empty
MesajKonu: Lee Hong Ki   Lee Hong Ki EmptyCuma Ekim 22, 2010 2:05 pm

Adı:Lee Hong Ki
RP yaşı: 18
Kişiliği:havalı. kendını begenmış ,duygularını çaktırmayan, hayranları karsısında sevımlı gozukmeye calısan, cıkarcı
İyi özellikleri:yok denecek kadar az galıba tek ozellıgı komık olması ve kendılıgınden sevımlı olması
Kötü özellikleri:ukala, dedığı dedık ınatcı
Görünümü: grı saclı , orta boylu,bal kahve gozlerı,hayranlarının kandığı sevimli görünüşü ve harıka gulusu

sevdikleri: kendısı, ıltıfatlar ,hayranları ,kedisi ,
sevmedikleri: kendısını sevmeyenler ,parasızlık ,menejeri, duyguları eger elınde olsa aldırmayı planlıyor Lee Hong Ki 491768
Rp partneri: Raidon Yukio
Rp örneği:off bu grup işi canımı sıkıyor şimdi ben tutupda bır kac adamla nasıl calısırım bu sırket olmasaydı bunların hiç biri basıma gelmezdı , kim bilir nasıl insanlarla karsılasacagım gercı kalıtem altında ezıleceklerdırde o malum.....
bu gece hangı bardan cıktım acaba en son saatımı kaybetmısım bulmaya gıdemeyecek kadar canım sıkkın ....
benım sesımı bozacak kısıler olmasa barı su uyeler .... bunları düşünürken hızlıca giyinip dışarı ciktım spor arabama atladım ve hızlıca şirkete gittim başımın agrısını unutarak şirkete havalı bir giris yaptım....( biri sunun havasını sondursun:D:D

En son Lee Hong Ki tarafından C.tesi Ara. 11, 2010 2:02 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 4 kere değiştirildi
Raymond A. Grosvenor
Eski Profesör | Son Vampir
Eski Profesör | Son Vampir
Raymond A. Grosvenor

Erkek Mesaj Sayısı : 222
İş/Hobiler : Kan emmek, gece dolaşmak, Eyes ile oynaşmak.
Lakap : Siyah Narsist | Son Vampir
Nereden : "neca ne neceris"

Lee Hong Ki Empty
MesajKonu: Geri: Lee Hong Ki   Lee Hong Ki EmptyCuma Ekim 22, 2010 2:32 pm

merhaba. öncelikle bira bizim yaptığımız rpleri ve rehberleri okuyarak kendini geliştireceğini umarım. Çünkü bir örneği için bu çok kısa xD. -Eğer benim lehjantımda gördüysen aldırma o rpye yalancıktan yazılmış bir rpdir o- .. Her neyse yaza yaza geliştirirsin. Temelde bir karakterin gözünden kitap yazmak gibidir. Kolay gelsin.

Lee Hong Ki
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Rp - Lee Hong Ki
» Rp - Raidon Yukio&Lee Hong Ki