Yaoi RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Yaoi RPG

Shounen Ai ve Yaoi....

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Rp - Lee Hong Ki

3 posters
YazarMesaj
Eyes Rutherford
Tokyo Üniversitesi Öğrencisi | Hukuk Bölümü | Yaratık Avcısı
Eyes Rutherford

Erkek Mesaj Sayısı : 128
İş/Hobiler : Yaratık avlamak & Ray'i memnun etmek & Yatak odasından ayrılmak için isyan etmek & Yatak odasından ayrılamamak ve yeniden Ray'i memnun etmek & Ray'in sinirlenmesini sağlamak & Ray'i sinirlendirememek ve sinirlenmek & Sonunda vazgeçip Ray'i kıskandırmaya çalışmak
Lakap : Son vampirin baş düşmanı ve yatak arkadaşı, yaratık avcısı
Nereden : Ray ile birlikte yatak odasından *k8* & Kız arkadaşıyla barlardan & canavarlarla sokaklardan & Arkadaşlarıyla partiden

Rp - Lee Hong Ki Empty
MesajKonu: Geri: Rp - Lee Hong Ki   Rp - Lee Hong Ki EmptyPerş. Ekim 28, 2010 9:43 pm

Gece yarısından sonra hayat değişirdi. Artık iyi insanlar evlerine gider ve ruhlarını satmaya hazır olanlar çıkardı. Geceleyin buraları hiç görmemiş olana benim için kaybolmak tuhaf değildi. Kendimi bir bara atarken, aklımdan sadece kısa süreliğine de olsa bu şehirden ayrılmak geçiyordu. İçeri girdiğimde durdum. Böyle yerlerin kapılarında adamlar yok muydu? Yoksa ben mi fazla film izlemiştim? Bilemedim. Kendimi bir tabureye atarken hala titriyordum. Üzerimde siyah bir tişörtle pantolon vardı. “Umarım başıma bir iş gelmez.” Diye mırıldandım.
Bu sırada önüme konan bardakla irkildim. Bir şey söylemiş miydim? Bilemedim. Aynı anda gözüm barmene takıldı. Garip bir şekilde bakıyordu sanki. Ya da bana öyle geldi. Artık her şey rahatsız ediciydi benim için. Bardaktaki sıvı bana bakarken içip içmeme arasında bocaladım. Sonra bardağı aldım ve duvar dibindeki koltuklardan birine attım kendimi. Etrafa bakındım kısa süre. Sürekli bir yerden başka bir yere, geçen insanlar, otururken bile birbirlerinin üzerine çıkmaya çalışanlar, hepsi beni korkutuyordu. Yinede İngiliz soğukluğumu kullanarak duruşumu düzelttim. Bardağa baktım yine. Kalkıp gitmek istiyordum ama eve gitmek beni dehşete düşürüyordu. Ne yapacağımı bilemeden durdum öylece…
Yanıma birinin oturmasıyla irkildim. Sarışın bir adam bana bakıp güldü ve elindeki içkiyi kaldırdı. Şaşkınlıkla durduğumu görünce bir şeyler dedi ama ben duymadım. Ortam çok gürültülüydü ve adamda fazla yakınımda oturuyordu. Yutkundum yavaşça. Belki de artık gitme vaktim gelmişti. İyi de nereye gidecektim?
Lee Hong Ki

Kadın Mesaj Sayısı : 148
İş/Hobiler : Solist
Lakap : Solist
Nereden : dünya benim belli bir yere gerek mi var

Rp - Lee Hong Ki Empty
MesajKonu: Geri: Rp - Lee Hong Ki   Rp - Lee Hong Ki EmptyPtsi Kas. 01, 2010 8:48 am

bu gün o gün 3 yıl önce ki o gun..... kafamı düşüncelerden ayırmak için çevirdiğimde barmenin beyaz saçlı bir gence abuksabuk bir içki uzattığını gördüm zavallı çok ürktü ilk kez böyle bir yerde olmalı .. sarhoşs edası ıle heyy bende ilk kez yanlız geliyorum dedim... yanlız.... adam içkisini kenara fırlattı ona 5 dk veriyorum 5 dk sonra çekip gidecek böyleleri çok belli değilmi anne kuzusu burada ne işi var yanlış gelmiştır dedim ve bir kahkaha koparttım yeniden, içince kadın gibi davranıyorum galiba ...biraz bekledim adamın hiçte gidecekmiş gibi bir halı yok tabureye çıvılenmiş gibi bide etrafa bakışları var resmen tehlikeyi davet ediyor biliyorum sonuçta ben bu çöplüğün çoçuguyum....
ilerledim yavşça hoş yavaş olmasını kendim ayarlıyabilir mişim gibi

'''hey! sen neden orada somurtup duruyorsun ! ''' dedim ve yanına oturdum mosmor olmuştu benden korkacak ne varki alt tarafı sarhoş olduğumu bilecek kadar sarhoşum hemen hemen boyutlarımız aynı korkmamalı
burda ne işi var !!'hahhaaaa!! bu iç konusmama seslimi gülüyorum asıl benim ne işim var tekrar burda hafifçe kafamı tanımadığım adama dönüp
'neden içmiyorsun ahbab ? '
dedim oldukça korktu morun tüm renklerini resmen yaşadı benim gibi birinden korkması hayli tuhaf dilinimi yuttu acaba bu kadar soğuk olması şart değilki biramın bittiğini fark ettimayağı kalkıp alacak takkatim olmasa bile bu somurtkan adama ve kendime dost 50 lik almalıydım hem geldiğimde burada olmazsa ıkısınıde ben içerim yeniden cıyak bir kahkaha koparttım
dostum bekle bize bira alayım çokmorarmış gözüküyorsun etrafa öyle bakmaya devam edersen tehlikeyi davet edersin rahatla!! ahh nededim morarmışmı tehlikemi ? umarım orda oturursun küçük adam bu gün yanlız olmak istemiyorum tanımadığım biride olsan hoş tanıdıklarım bıle yoklar ..................

out: ya kusuruma bkama hatam varsa rp yazmayı denıyorum hala ama hikaye yazmak gibi değil acıkcası
Eyes Rutherford
Eyes Rutherford

İş/Hobiler : Yaratık avlamak & Ray'i memnun etmek & Yatak odasından ayrılmak için isyan etmek & Yatak odasından ayrılamamak ve yeniden Ray'i memnun etmek & Ray'in sinirlenmesini sağlamak & Ray'i sinirlendirememek ve sinirlenmek & Sonunda vazgeçip Ray'i kıskandırmaya çalışmak
Nereden : Ray ile birlikte yatak odasından *k8* & Kız arkadaşıyla barlardan & canavarlarla sokaklardan & Arkadaşlarıyla partiden

Rp - Lee Hong Ki Empty
MesajKonu: Geri: Rp - Lee Hong Ki   Rp - Lee Hong Ki EmptyPtsi Kas. 01, 2010 2:35 pm

Yanıma oturana tekrar baktığımda onun adamdan çok çocuk olduğunu gördüm. Ya da genç... Sürekli bana bir şeyler anlatıyordu ve gülüyordu. Tabi o neşeli gibiydi. Nerden bilebilirdi ki dün başıma gelenleri?
Durdum. Gerçektende dün olmuştu değil mi tüm o olanlar? Esir tutulup kanım dökülmüştü. Ayrıca şuan hem halsizdim hem de üşüyordum.

Sarı saçlı –ki bu kadar ışığın altında hangi renk olduğunu söylemek zordu- genç ayağa kalktı ve bara doğru uzaklaştı. Ne olduğu anlamamıştım. Gidip gitmemek arasında bocaladım. Birden karar verdiğim bir hareketle bardağımdaki içkiyi bir dikişte içtim. Tabi hemen ardından pişman oldum. Çünkü bir alev topu boğazımı yakarak aşağıya inmişti. Zaten boş olan midem iyice kötü oldu. İşin tuhaf yanı tepeden tırnağa ısınmıştım. “Isınmamı sağlayacak kanım kaldı mı ki?” diye mırıldanıp bardağı uzağa ittim.
Dans edenlere baktım bir an içim. O kadar dip dibe duruyorlardı ki nasıl nefes alabildiklerine şaştım. Aslında tüm bunlar umurumda değildi. Gitmek istiyordum. Aklıma gelen bir fikirle gülümsedim. Evet, uzaklaşacaktım buralardan. Başka bir şehre kısa süreli tatile gidecektim. Rahatlayarak arkama yaslandım. Tabi tişörtün yakalarını düzeltmeyi ihmal etmedim. Bir de diş izleri için endişelenmek istemiyordum. Şimdi geriye kalan tek şey, o vampir görmeden uzaklaşmaktı…

OUT: Hepimiz o yollardan geçtik. Very Happy Razz
Lee Hong Ki

Rp - Lee Hong Ki Empty
MesajKonu: Geri: Rp - Lee Hong Ki   Rp - Lee Hong Ki EmptyPtsi Kas. 01, 2010 3:07 pm

geri geldiğimde yerinden santim kıpırdamadığını gördüm işin aslı sevinmiştim konuşmak istiyordu belliki ona uzattığı m bardağı bir dikişte içince
dostum hızlısın !
dedim yeni bir kahkaha patlattım amacım sohbet açmaktı bana saf saf baktı anlaşılan söylediklerimi anlamıyordu bir anda gülünseyince ben bile şaşırdım neydi bu anlaşılan sarhoş oluyor rahatlamıştı yanı işte böyle dostum gülümsemn lazım sana yakısıyor bak bunu kımseye soylemem bu kıyagımı unutma gülümsemesi yayıldı karnımın guruldadıgını hıssettım hey unutmusumben bugun hıcbırsey yemedım acımmm nasıl yemek yemem buldugum herseyı yıyen ben ben acıktım yemek yemege gıdıyorum senı yerınde olsam burada boyle tek basına yenı oldugunu bellı ederek oturmam bu ıkıncı uyarım bunu dıkkate almıs olacak gulumsemesı donuklastı
hey remen severmısın? yemek arkadası ıstahımı daha cok acar hem yanlız bırakmazdı benı

OUT:saol Smile İçimi ferahlattın Very Happy
Raymond A. Grosvenor
Eski Profesör | Son Vampir
Eski Profesör | Son Vampir
Raymond A. Grosvenor

Erkek Mesaj Sayısı : 222
İş/Hobiler : Kan emmek, gece dolaşmak, Eyes ile oynaşmak.
Lakap : Siyah Narsist | Son Vampir
Nereden : "neca ne neceris"

Rp - Lee Hong Ki Empty
MesajKonu: Geri: Rp - Lee Hong Ki   Rp - Lee Hong Ki EmptyPtsi Kas. 01, 2010 3:19 pm

out: yok yok iyi olmuş Razz konuşmalari bunun içine al yalniz "aaa"
he birde noktalama işaretlerini unutmayalim lütfen. ^^
Onun dişinda ilk rpler için iyi gidiyorsun Smile
Lee Hong Ki

Rp - Lee Hong Ki Empty
MesajKonu: Geri: Rp - Lee Hong Ki   Rp - Lee Hong Ki EmptyPtsi Kas. 01, 2010 3:22 pm

Ayy çok Teşekkürler Çok sevindim Smile
Eyes Rutherford
Eyes Rutherford

Rp - Lee Hong Ki Empty
MesajKonu: Geri: Rp - Lee Hong Ki   Rp - Lee Hong Ki EmptyPtsi Kas. 01, 2010 3:31 pm

Sarışın çocuk geri geldi. Önüme bir bardak görünce güldüm ona doğru. Benim yaşımda ve barlarda takılıyordu ha? İlginç biriydi. Normalde okulda olsa bir anda böyle kaynaşacağımızı düşünmezdim. Fakat farklı zamanlarda insanlar farklı tepkiler verebiliyordu. Beni düşüncelerimden ayıran konuşma sesi oldu.
Söylediklerini anlayınca güldüm. Böyle bir ortamda gülümsememe iltifat! Bu çocuk moralimi yerine getirmişti. Konuşkandı ve beni düşüncelerimin karanlığına bırakmıyordu.
Bakışlarım tekrar çocuğa kayınca onun hala konuşmakta olduğunu gördüm. Cümlenin sadece sonunu seçebilmiştim.

”Ramen sever misin?”

Onun yüzüne öylece baktım. Ne yapmalıydım? Tanımadığım insanlardan ne gibi zararlar gelebileceğini yeni öğrenmiş biri olarak, kendi yaşıtım birine güven duymak bana biraz fazla gibi gelmişti. Ama tüm gündür bir şey yememiştim. Evet, açlık her şeyden üstündü. Ayağa kalktım. Ah, İsa adına gerçekten de kötü durumdaydım. Başım dönüyordu. Yinede bunu umursamadım ve adımlarımı düzgün atmaya çalıştım.
“Hadi bakalım arkadaş. Götür beni gittiğin yere.” Bu düşünceler aklımdan hızla geçerken, bir yandan da eve gitme planları yapıyordum.
Lee Hong Ki

Rp - Lee Hong Ki Empty
MesajKonu: Geri: Rp - Lee Hong Ki   Rp - Lee Hong Ki EmptyPtsi Kas. 01, 2010 3:47 pm

bıraz bekledi gelmiyeceğine emindim böyle insanlar güvenmezler kimseye ayağa kalkınca şaşrdım gerçekten düşündüklerimn yanlış olduğunu bilmek utandırdı beni bir sarhoşa göre gayet iyi yürüyordu
“Evet bakalım arkadaş Götür beni gittiğin yere.” sıcak kanlı olmaya çalışıyor gibiydi dönüp ona gülümsedim "sakın benim ısmarlıyacağımı zannetme! " durdu "alman hesabı " dedi ve gülümsedi hızlıca bardan çıktık çıkarken ev arkadasım barmene " ben gidiyorum belkı gelırım gece bılıyorsun evın halını bıraz topla olurmu" "emrın olur gelde yardım et " dedı ve tersledı , sarhosca "eminim toplıcksın" yenı bır cıyaklama kopardım ve bardan hızlıca çıktık bıraz ılerledık haylı soguktu beni ayıltmıstı azıcık , betı benzı atmıstı yanımdakı monşerin "hey monşer bukadar zayıfmısın daha tek bardakla kusacak gıbısın ?"

out:senın sozlerıne karısmak ıstemedım Smile bu arada alıstım galıba kendı kendıme yazarken kotu oluyordu Very Happy:D

En son Umutsuzvaka tarafından Ptsi Kas. 01, 2010 6:17 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Eyes Rutherford
Eyes Rutherford

Rp - Lee Hong Ki Empty
MesajKonu: Geri: Rp - Lee Hong Ki   Rp - Lee Hong Ki EmptyPtsi Kas. 01, 2010 4:49 pm

OUT: Eeee şimdi ne olacak? scratch
Lee Hong Ki

Rp - Lee Hong Ki Empty
MesajKonu: Geri: Rp - Lee Hong Ki   Rp - Lee Hong Ki EmptyPtsi Kas. 01, 2010 6:17 pm

out: Uzman olan sensin Very Happy
Eyes Rutherford
Eyes Rutherford

Rp - Lee Hong Ki Empty
MesajKonu: Geri: Rp - Lee Hong Ki   Rp - Lee Hong Ki EmptyPtsi Kas. 01, 2010 6:22 pm

OUT: XD Uzman. Vıyyy
Sen en iyisi başka bir yere yaz. Ben peşine takılırım. Very Happy
Lee Hong Ki

Rp - Lee Hong Ki Empty
MesajKonu: Rp - Lee Hong Ki   Rp - Lee Hong Ki EmptyPtsi Kas. 01, 2010 6:49 pm

out : yeni bir yer actım umarım yanlıs bısey yapmadım :Dyaptıysamda kusruma bakmayın sılerız gıder:D

Rp - Lee Hong Ki
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Lee Hong Ki
» Rp - Raidon Yukio&Lee Hong Ki