Yaoi RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Yaoi RPG

Shounen Ai ve Yaoi....

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Rp - Raidon Yukio&Lee Hong Ki

2 posters
YazarMesaj
Raidon Yukio

Erkek Mesaj Sayısı : 108
İş/Hobiler : Müzik
Lakap : Rai
Nereden : Kavganın ortasından :D

Rp - Raidon Yukio&Lee Hong Ki Empty
MesajKonu: Geri: Rp - Raidon Yukio&Lee Hong Ki   Rp - Raidon Yukio&Lee Hong Ki EmptyPtsi Kas. 22, 2010 8:04 pm

İçeri girdiğimde herkes bir oraya bir buraya geçiyordu. Kafe kalabalıktı. Hemen orada çalışanlara selamımı verdikten sonra arkaya geçtim. Ellerimi yıkadım ve aşçıyla göz göze geldik. Bana baktı ve gülerek:

“Nerde kaldın yahu?” dedi.

Gülümsedim. Bunu isteyerek yapıyordum. Aslında istemesem de yapmam gerekirdi. Çünkü aşçıbaşı oranın sahibiydi aynı zamanda. Hemen önlüğümü takıp işe koyuldum. Hem yemek yapıyordum hem de tatlı. Ama asıl işim tatlı üzerineydi. Yeni gelen siparişleri okudum ve yapmaya koyuldum. Buradaki insanlarla uyum içerisinde çalışmak güzeldi. Hızlıca yaparken aşçıbaşının sesini duydum.

“Hey bugün yeni birini alacağız. Senin de görüşlerin lazım.” Dedi. Normalde bana sormazdı. Tek kaşımı kaldırdım ve bakışlarımı üzerini süslemekte olduğum pastadan ayırarak:

“Peki efendim.”
Aşçıbaşı bana döndü:
“Sana sorma nedenimi merak etmişsindir. Aslında bu sana yardımcı olarak alacağım. Sen arkadayken siparişleri alacak sonra da sen siparişleri götürürken, arkaya geçecek.”
Neden böyle yaptığını anlamıyordum. Neden siparişleri benim götürmemi istediğini… Aslında bir keresinde kızıl saçlı garson –adı Taylor idi- bana tatlıyı benim götürmemi isteyenlerin müşteriler olduğunu duymuştum. Özellikle de genç kızlar. Buna da anlam verdiğim söylenemezdi. Ama yeni yaptığım pastayı götürünce aralarında bir gülüşme geçmişti. Onlara gülümsedim ve pastayı servis edip çekildim.

Geri dönerken aynada kendimi ve dolayısıyla da yanağıma bulaşmış olan unu gördüm. Elimin tersiyle silip işimin başına döndüm…
Lee Hong Ki

Kadın Mesaj Sayısı : 148
İş/Hobiler : Solist
Lakap : Solist
Nereden : dünya benim belli bir yere gerek mi var

MesajKonu: Geri: Rp - Raidon Yukio&Lee Hong Ki   Rp - Raidon Yukio&Lee Hong Ki EmptyPtsi Kas. 22, 2010 8:44 pm

içeri girdiğimde sıcak bir yer olduğunu anlamıştım buranın ilginç bir kokusu vardı biraz valilin biraz kahve karışımıydı .... içeri girdim selam verdim kimse selamımı takmamıstı kafe haylı kalbalktı yerin sahıbı beni görünce gülümseyıp yanıma yaklastı
" hoşgeldin bizde seni bekliyorduk gir içreride iş arkadasınla tanıs " cvp vermeden sırttım bu işi istıyordum içeri yavas adımlarla ilerledim içeri kafamı daldırım izin istedim" özür dilerim girebilirmiyim" cevabı beklıyordum adam hala cevap vermemişti ya işini çok önemsıyor yada sesim hosuna gıtmedı hala beklıyordum saygısızlık etmek ıstemıyordum cunku...
Raidon Yukio

MesajKonu: Geri: Rp - Raidon Yukio&Lee Hong Ki   Rp - Raidon Yukio&Lee Hong Ki EmptySalı Kas. 23, 2010 3:03 pm

" özür dilerim girebilir miyim?"

Bu sesi duyduğum sırada pudingi tabaklara –ya da kâselere- koyuyordum.

“Girin.”
Diye seslendim. Kimdi şimdi bu? Ama anlaşılan yeni çocuktu. Çünkü burada böyle resmiyete yer yoktu. Tabi ortam ciddiyetsiz değildi fakat herkes birbirini sever ve sayardı. Başımı kaldırıp içeri girene baktım ve aynı anda kalakaldım. “O”

Bir an için olduğum yerde durdum ve hızlıca:

“Senin burada ne işin var? Beni mi takip ettin?” dedim. Şaşırmıştım. Ama eğer dalga geçmek için filan geldiyse istediğini söyleyebilirdi. Çalışmaktan utanmıyordum sonuçta.

Kaşlarımı çatarak ona baktım. Bu sırada aşçıbaşı gülümseyerek:
“Demek birbirinizi tanıyorsunuz! Ne güzel!” sonra bana döndü “Akito sen ona her şeyin yerini göster öğrensin. Sonra!” yeni gelen çocuğa baktı “Yemek yapmayacağını biliyorsun değil mi?” dedi.

Bense tüm bu olanları şaşkınlıkla izledim. Ne yani onunla mı çalışacaktım? Bu rekabetçi çocuk buradaki yaşamımı zehir edecek anlaşılan… Sıkıntıyla nefes verdim.
Lee Hong Ki

MesajKonu: Geri: Rp - Raidon Yukio&Lee Hong Ki   Rp - Raidon Yukio&Lee Hong Ki EmptySalı Kas. 23, 2010 3:54 pm

içeri yavaşça girdim çocuga dikkatlice bakınca bay ego kralı oldugunu fark ettim ne yani şimdi bu adamın altında mı çalışacağım ? galiba kabullenmeliydim patron sözlerini bitirince kısabir iç çekip "evet " dedim yemek yapmamam onlar için daha ıyı olurdu yaptıklarımı kımse yemezdı ama bir gün yemeklerim çok beğenilecek eminim....... biraz sıkılmıştım işin aslı bu işe ihtıyacımda vardı "o zamn sorun yok akito sana anlatır herşeyi şimdi benim içeri dönmem gerekıyor" dedi ve sıkıntıyla gülümsedim içeri gidince patron adını yenı öğrendiğim bay ego kralının söze başlamasını beklıyordum ...
Acaba dalgamı geçecekti yoksa tanımamazlıktan mı gelecektı gerçı böyle bir ihtımal olamazdı ama bana eziyet etmesi hiçte düşünülmeyecek bir durum değildi ...nede olsa ondan daha zekıydım (out: hıh yesınler zekıymışVery Happy:D)
Raidon Yukio

MesajKonu: Geri: Rp - Raidon Yukio&Lee Hong Ki   Rp - Raidon Yukio&Lee Hong Ki EmptySalı Kas. 23, 2010 4:31 pm

Bana dik dik bakıyordu birde. Sıkıntıyla ona baktım ve sonra yürümeye başladım. Peşimden gelceğini düşünerek böyle bir şey yapmıştım. Yan tarafı gösterek:
"Burası..."

Her yeri tek tek gösterdim. Onunla ağız dalaşına girmek istemiyordum. Birden omuzlarıma ağırlık çökmüş gibiydi. Bu sırada patron çağırdı. Yaptığım pudingleri kaptığım gibi masaya götürdüm. Gene kızlar vardı. Gene kıkırdadılar. Geri dönerken gözlerimi devirdim. Sonra da mutfağa döndüm. Tekrar fırınımın başına geçerken Xiah için endişelenmiyordum. Pişen pastayı fırından çıkarırken ona seslendim:

"Ellerini yıka ve yanıma gel. Şuradaki önlüklerden giymeyi unutma yoksa üstün batar." dedim. Amacım emir vermek değildi. Sadece arkadaş canlısı bir sesle konuşmuştum. İnsanlara takışmak karakterime aykırıydı...
Lee Hong Ki

MesajKonu: Geri: Rp - Raidon Yukio&Lee Hong Ki   Rp - Raidon Yukio&Lee Hong Ki EmptySalı Kas. 23, 2010 4:41 pm

söylenen emre itaat ettim önlüklerden mor olanı alıp giydim ve yavas adımlarla tezgaha ilerledim şeker hamuru ıle ugrasıyordu.
hamurun dibine kadar girerek baktım şeker hamuru nasıl yapılır bilmıyordum acıkcası
"ne yapmam gerekıyor ?"dedim sakınce onu izlemeye koyuldum cevabını beklerken yavaşça hamurdan minik taneler yapıyordu inci dizecekti anlaşılan krem renkli hamus elınde mukemmel denecek şekılde şekıllenıyordu böyle bir çocuğun pasta yapması ilginçti ve ona bu işin bukadar yakışması daha ilgınctı .
bir şey söyleyecekmiş gibi bana döndü onu merakla izlememe kızmış olabılırmiydiki?.......
Raidon Yukio

MesajKonu: Geri: Rp - Raidon Yukio&Lee Hong Ki   Rp - Raidon Yukio&Lee Hong Ki EmptySalı Kas. 23, 2010 4:49 pm

"ne yapmam gerekıyor ?"

Bunla birlikte başımı kaldırıp ona baktım. Hafifçe gülümsedim ve elimin tersiyle yanağımı sildim. Bu hareket bende alışkanlık olmuştu fakat ben farkında değildim. Aynı yanağıma bulaştırdığım hamurdan olmadığım gibi...

"Bana şu kağıttaki yeni siparişleri okur musun? Ayrıca şuradaki tabağıda istiyorum."
Lee Hong Ki

MesajKonu: Geri: Rp - Raidon Yukio&Lee Hong Ki   Rp - Raidon Yukio&Lee Hong Ki EmptySalı Kas. 23, 2010 5:03 pm

elini yanağına götürüp silince bana dönüp gülümsedi göründüğü gibi değildi aslında çok sevimli olmuştu böyle "Bana şu kağıttaki yeni siparişleri okur musun? Ayrıca şuradaki tabağıda istiyorum." yavaşca kagıda yoneldım ve okumaya koyuldum hepsi fransızcaydı illahlah ettim ben daha ingilizceyi okuyamıyordum doğru dürüst "............. kruvasan ,landüşe ohhh vaz geçtim bunların nasıl telaffuz edıldığınıde yazmamız gerekmiyor mu?" mızıkçı olmay baslamıstım galıba ama doğruydu tabagı tezgahın kenarına koydum ve kagıdıa davlumbazın ustune yapıstırdım , yenıden iş gelene kadar işlerim bitmişti , acaba yemek yapmama yada yardım etmeme nezamn izin verilecekti? ...... hiç değilse şekil dahı yapamazmıydım ?....
Raidon Yukio

MesajKonu: Geri: Rp - Raidon Yukio&Lee Hong Ki   Rp - Raidon Yukio&Lee Hong Ki EmptySalı Kas. 23, 2010 5:10 pm

"............. kruvasan ,landüşe ohhh vaz geçtim bunların nasıl telaffuz edıldığınıde yazmamız gerekmiyor mu?"

Onun okumasını görünce güldüm. Tabağıda tezgahın yanına koymuştu. Ona baktım kısa süre. Sonra ciddi bir sesle:

"Bana şuradaki kağıdı okur musun?" dedim. Diğer aşçının listesinden okumuştu anlaşılan çünkü benimkiler ya Japonca yazılıyordu ya da İngilice. Tabi o garsonuna göre değişirdi. Bu sırada tabağa koymuştum herşeyi. Diğer yanağımı da elimle silince bu sefer oraya çikolata bulaştırdım. Tabi bunu da farketmemiştim ama epey pasaklı göründüğüm kesindi. Her şeyi bitirince yan taraftaki tabağı göstererek:

"Şu tabağı alıp peşime gel. Öyle hemen işin bitti sanma."
Lee Hong Ki

MesajKonu: Geri: Rp - Raidon Yukio&Lee Hong Ki   Rp - Raidon Yukio&Lee Hong Ki EmptySalı Kas. 23, 2010 5:19 pm

"hey beklesene dur hemen gitme" belki haycan yapıyordum ama bir ascı asla pasaklı gidemezdı yoksa mutfagımız pis fılan sanırlardı saskın saskın bana dondu ne istıyorsun bakısı attı hiç tereddut etmenden yanagındakı çkolata artıgını yavas bir dokunusla sıldım hala saskındı " hey pasaklımısın mıllet pis bir ascı oldugunu sanacak "
ilgıncti gözlerının rengı degısmıstı sankı yada benmı fark etmemıstım bu renk oldugunu ;bıraz gulumsedım arkamı dönup tabagı aldım ve ve ona bakıs attım acayıp sasırmıstı bukadar sasırmasına ne gerek vardıkı ortaksak eger yardımlasmamız gerekırdı ..... onu takıbe koyuldum...
Raidon Yukio

MesajKonu: Geri: Rp - Raidon Yukio&Lee Hong Ki   Rp - Raidon Yukio&Lee Hong Ki EmptySalı Kas. 23, 2010 5:40 pm

"hey beklesene dur hemen gitme"

Ona doğru döndüm sıkıntıyla. Yetişmesi gereken daha bir sürü sipariş vardı.

" hey pasaklımısın mıllet pis bir ascı oldugunu sanacak "

Yanağımdaki şeyi -sanırsam çikolataydı- parmağıyla silince bakakaldım öylece ona. Gülümsedi ve tabağı aldı.

Birden kendimi toparladım ve masaya siparişi götürdüm. Kızlar her zamanki gibi kıkırdadılar. Tabakları koyarken dikkatliydim. Xiah'ın elindekini de hızlıca aldım. Yaptıklarımın dökülmesine dayanamazdım. Hepsini koyunca onlara baktım bu sefer kızlardan biri bana bir kağıt uzattı. Özel ya da gizli bir sipariş istediğini sandım ve kağıdı alıp cebime atarken gülümsedim. Tabi nerden bilebilirdim telefon numarasını yazdığını kağıda? Sonra arkamı dönüp mutfağıma geri gittim. Bir yandan da:

"Hadi bu sefer yapmama da yardım et."
dedim.
Lee Hong Ki

MesajKonu: Geri: Rp - Raidon Yukio&Lee Hong Ki   Rp - Raidon Yukio&Lee Hong Ki EmptySalı Kas. 23, 2010 5:51 pm

gerçekten yardım etmemi istiyordu kızların ona uzattıgı kagıdı gormedıgımı sanmasın tılkı bu ısı sırf hava olsun diye yaptıgına eminim "gerçekten yardım mı etmemei istiyorsun ?" biraz durdu sen aptalmısın ne dediğimi anlamıyormudun gibilerinden baktı hemn durumumu toparlamalıydım "yani ya beceremessem " hemn toparlayıp onun ellerındeki boşlarıda alıp içeri girdim çalışkan bir profıl çızmeye calısıyordum .... yasasın pastaya yardım edecegımmm....
cok sevınclıydım bu galıba her tarafıma yansıyordu .....
Raidon Yukio

MesajKonu: Geri: Rp - Raidon Yukio&Lee Hong Ki   Rp - Raidon Yukio&Lee Hong Ki EmptySalı Kas. 23, 2010 6:01 pm

"gerçekten yardım mı etmemei istiyorsun ? yani ya beceremessem"

Güvensiz? Onun gibi birnden en son beklediğim şeydi bu. Ayrıca sadece yardım dedim siparişi sen hazırlayacaksın demedim ki!

İçeri geçtiğimiz de hemen kağıttakilere göz attım ve yapmaya koyuldum. Bir yandan da yardım etmesi için yapması gerekenleri söylüyordum.

"Şunu verir misin? ... Şunu da! ... Tabi onu da! ... Ayrıca bunu oraya koyar mısın?" Bunlar işler sırasında söylediğim cümlelerdi. Tabi benim elim alışıktı fakat onun hızıma yetişmesi lazım...
Lee Hong Ki

MesajKonu: Geri: Rp - Raidon Yukio&Lee Hong Ki   Rp - Raidon Yukio&Lee Hong Ki EmptySalı Kas. 23, 2010 6:17 pm

ahh onun hızına yetısemedığımı belli etmemeliyim söyledikelrini eksiksız ve hızlı bir şekılde yapıyordum en son yaptığı kremayı çırpmamı istedi onu yapmaya koyuldum .. derken içerden bir gürültü koptu bu ses tanıdıktı hemde çok onun ne işi vardı burda " bu neeeeeee........ siz nasıl bir lokantasınız... içinden saç çıkan yemekleri önümüze koymaya nasıl cürret edersiniz..."ve daha sayamadığım bir çok cümle byul nekadarda değişmişti o çocukla takılalı benim saf temız byulumn yerını alan kız acımasızdı bu sesleri duyunca elimizdeki işleri bırakıp ıkımızde bırbırımze baktık akıtoyla anlaşmış gibi içeri yürüdük ve byul du bu tahmınim doğruydu başımdan aşağı kaynar sular dökülmüştü ..
elindeki tabağı gösterip bağırıp çağırıordu ve anladığım kadarıyla sac kızıl kahveydi kendimden utanıyorum daha hiç birseye karısmadan berbat edebılme yetenegımı burdada kullanmıstım kovulacagım bellıydı byul beni fark edince bagırtısı tekledı bana donup "sen...." dedi sonra durup "sen aşcı olamssın, buranın saglıga dıkkat etmeyen yemek yapmayı bılmeyen aşcısı kım cabuk soylesın bu rezaletı" asıl rezalet olan yenı halıydı onu tanıyamıyordum tum cesaretımı toplayıp "
"hey sen kim olduğunu sanıyorsun!!!!!! bir sorunun varsa gel konus !!!hem hakaret edemessın ascımıza !!!" bütün cümlelerı hıncla öfkeyle ve bagıra carıra tukurdum yuzune mıllet onun yaygarasına degıl artık bana bakıyordu yaptıgımdan utanmıyordum utanması gereken oydu
Raidon Yukio

MesajKonu: Geri: Rp - Raidon Yukio&Lee Hong Ki   Rp - Raidon Yukio&Lee Hong Ki EmptySalı Kas. 23, 2010 6:58 pm

" bu neeeeeee........ siz nasıl bir lokantasınız... içinden saç çıkan yemekleri önümüze koymaya nasıl cürret edersiniz..."

Bu cümleyi duyunca başımdan aşağı kaynar sular döküldü. Hemen içeri koştuk.

"sen aşcı olamssın, buranın saglıga dıkkat etmeyen yemek yapmayı bılmeyen aşcısı kım cabuk soylesın bu rezaletı"

Kafenin ortasında bağırıp çığıran kız onu tanıyormuş gibiydi. Tam ağzımı açmıştım ki

"hey sen kim olduğunu sanıyorsun!!!!!! bir sorunun varsa gel konus !!!hem hakaret edemessın ascımıza !!!"

Beni mi koruyordu? Tüm bu kargaşanın sebebi olan saça baktım. Benim ki olmadığı bariz bir şekilde ortadaydı. Derin bir nefes alıp tam konuşacaktım ki aşçı başı geldi.

Kısa bir an saça baktı. Sonra da bana... Ben başımı olumsuz anlamda hafifçe sallayınca güç almış gibi döndü ve

"Siparişinizi hemen değiştireyim hanımefendi." dedi. Anlaşılan 'müşteri her zaman haklıdır.' ilkesini gerçekleştiriyordu. "Ayrıca parasını vermeniz de gerekmez."
Tuhaftır ama kızmaya başlamıştım. Bu kadar bağırmasına gerek yoktu yani. Tüm müşteriler dönüp bakmıştı. Öfkeyle kaşlarımı çattım.

"Artık bağırmayı kesip yerinize oturabilirseniz, size yenisini ve içinden saç çıkmayan bir yemek getireceğiz." dedim.
Lee Hong Ki

MesajKonu: Geri: Rp - Raidon Yukio&Lee Hong Ki   Rp - Raidon Yukio&Lee Hong Ki EmptyÇarş. Kas. 24, 2010 12:37 pm

tüm olanlara alttan almalarına ragmen hala huysuzca davranıyordu kendını rezıl etme ustası olarak yetıstırmıs olmalı bu cocuk onu , gozlerımn doldugunu fark ettım .

bana baktıgını da fark edınce kafamı gururlu bır şekılde yukarı kaldırdım amacım damlalarımn dokulmesını engellemektı .

sakınce "bu sac benım, olanları benım halletmem gerekır " gözlerimi byula dıktım kimseden ses çıkmamıstı anlasılan benım halletmemı beklıyorlardı ascıbası:"hallet bakalım " dedi sıkılmıs gıbıydı ve mıllet dagıldı uzun zamndır byulla konusmamıstım umarım eskı byulun kırıntıları hala duruyordur.

yavasca yaklasıp "byul beni dinle lütfen, senden tek bir isteğim var eger kabul edersen her ne istersen iste yapacağım ve............ zaten ben herzaman senın istediklerini yaptım ..." son kelimelerim aglamaklı cıkmıstı kendımden nefret edıyorum byul gozlerını ban dıktı bu bakısı bılıyordum bu pişmanlığın bakısıydı

"senden yanlızca gitmeni istiyorum, eğer beni birazcık bile umursuyorsan ...lütfen" ellerini iki yanına sarkıp boynunu hafıfce eydı ve restorandan cıktı bunu beklemıyordum ama olmustu demekkı gercekten pişmandı O çıkınca gözler bana dıkıldı bos tabakları toplayıp arkaya gectım arkamdan meraklı gözlerle akıto girdi .

Kimseyi umrsayacak durumda degıldım cıkcısta yıyecegım dayagı dusunuyordum o cocuk bunun haberını almıstır ve gelecegıne kendım kadar emınım ......
Raidon Yukio

MesajKonu: Geri: Rp - Raidon Yukio&Lee Hong Ki   Rp - Raidon Yukio&Lee Hong Ki EmptyÇarş. Kas. 24, 2010 1:52 pm

Tüm olanlar saçmaydı. Hadi ama birden çıkıp gitmişti öyle mi? Neydi bu şimdi? Madem o kadar mühim değildi neden bağırıyordu ki? Canım sıkılmış bir biçimde onun peşine gittim. Mutfağa girince sıkıntıyla nefes verdim. En başından beri haklıydım. Bu çocuk başıma bela olacaktı.

“Ver bana.” Dedim yumuşak bir sesle ve elindeki tabakları alıp yıkamaya koyuldum. Tabi bu benim işim değildi fakat birkaç müşteri gitmişti bu yüzden şu an elimde sipariş yoktu. En iyisi bulaşıkçıya yardım etmekti.
Xiah’a bakmadım. Böyle durumlarda başkalarıyla konuşmak hoş olmazdı. Yıkama bitince fırına baktım. Pastam olmuştu. Aklıma gelen fikirle gülümsedim ve onu çıkardım.

Birkaç dakika da süslemesini yaptım. Sonra Xiah’ın önüne ittim.

“Hadi ye.”

İyi gelebilirdi. Belki. Sonuçta hiçbir şey kesin değildi. Bu sırada içeri aşçıbaşı girdi. Kısa bir an bize baktı.

“Akito.” Dedi kısaca. Sonra çıkıp gitti. Bunun anlamı ise, “Durumu öğren ne olup bittiğini bana anlat!” idi. Bir kelime ve bakışla bana bu kadar uzun bir şeyi anlatacak kadar iyi tanıyordum onu. Ve evet, Xiah kovulmayacaktı. Tabi onu savunursam…
Lee Hong Ki

MesajKonu: Geri: Rp - Raidon Yukio&Lee Hong Ki   Rp - Raidon Yukio&Lee Hong Ki EmptyÇarş. Kas. 24, 2010 2:11 pm

sesi acıyormuş gibiydi aşçı başıın sesi ise bir hayli sinir bozucu ruh hallerıde seslerıne yansıyor ve benim sesim benim sesim yok ..... kafamı çevirip yememi söylediği pastaya baktım tatlı sevmezdim ki , bunuda söyleyemezdim
söz açmak için bekliyormuş gibi davranıyordu...
sessizce iki çatal çıkardım zorlukla ve umursamaz bır tavırla kremasından bıraz aldım sevmedıgım halde yavas yavas ,agzımdaki tadın dagılmasını bekledım
o sormadan söze ben başladım soruyu nasıl sorarım dıye kıvranıyordu "tamamen tesaduf .....gercı cok fazla bu .." duraksadım " bir iyi arkadasım aramızda husumet var ,benim sözümü dinlerdi yardımım olsun istedim "uzun bır cumle olmustu ve tatlı tadı damagımı yakıyordu nefes aldım"sac benım sacımdı bu acıkca bellıydı sizi zor durumda bırakmak istemedim"
ondan bir cevap yada baska bır soru beklemıyordum gerekenı soylemıstım artık anlatabılırdı işcılere ve kımsenın hakkımda konusmasınıda umursamıyordum zaten kovulmadan ben bırakmalıydım, gidip halletmem gereken bır ıs vardı
çatalı yavasca bıraktım önlüğümü çıkardım eminim,
daha fazla sorun cıkartmamam lazımdı kimseye ben baslı basına sorundum her zaman
"okulda görüşürüz patrona iletirsin üzgün olduğumu hijyene dıkkat etmeyen bır kalfa olmaz !" dedim ve gülümsedim yalanım hazırdı sac benım sacım,
gercı bu dogruydu ama gıdısımn sebebı bu degıldı o çocukların buraya gelmesını ıstemyordum budaha kotu olurdu ve baska bır ıs bulmam cok kolay olmasada ıdare ederdım... yavasca arkamı dondum...
Raidon Yukio

MesajKonu: Geri: Rp - Raidon Yukio&Lee Hong Ki   Rp - Raidon Yukio&Lee Hong Ki EmptyÇarş. Kas. 24, 2010 4:32 pm

"sac benım sacımdı bu acıkca bellıydı sizi zor durumda bırakmak istemedim"

Bana tam olayı anlatırken bunu söylemesi ilginçti. Öylece baktım.
Tam “Önemli değil.” Diyecekken

"okulda görüşürüz patrona iletirsin üzgün olduğumu hijyene dıkkat etmeyen bır kalfa olmaz !"

Arkasına döndü anlaşılan gidecekti. Bir iki çatal aldığı pastaya baktım. sonra birden:

“İlk günden kaçmaya çalışırsın ha!” dedim ve bir kısmı yenmiş pastayı aldığım gibi başına attım. Arkası dönük olduğundan yaptığımı fark etmedi ve kafasına yedi tüm pastayı. Onun halini görünce kahkahalarla güldüm. Sonuçta bu saatten sonra pek müşteri gelmezdi. O yüzden bu çocuğu eski haline döndürmek daha iyi olurdu.
Lee Hong Ki

MesajKonu: Geri: Rp - Raidon Yukio&Lee Hong Ki   Rp - Raidon Yukio&Lee Hong Ki EmptyÇarş. Kas. 24, 2010 4:50 pm

elimi kafama attım ve elime gelen yapıskan cıvık ve sıcak olan pasta artıgıydı bıde onun kahkahaları ahh neşem yerıne gelmezdı ama onu pastaya bulamayacagım anlamına gelmıyordu ....
kafamı cevırdım gozlerımı suzdum bır kac adım bana yaklasınca onu kolundan tutup kendıme cektım kısa bır bakısmadan sonra avcumdakı pastayı yuzune buladım

"asıl komık olan bu" dedim ve kucuk bır kahkaha patlattım intikam alacak gibi durmasada altta kalacak degıldı
Raidon Yukio

MesajKonu: Geri: Rp - Raidon Yukio&Lee Hong Ki   Rp - Raidon Yukio&Lee Hong Ki EmptyÇarş. Kas. 24, 2010 4:58 pm

"asıl komık olan bu"

Beni çekince kendine kısa bir durdum... Pasta suratıma gelince başımı arkaya atıp güldüm. Tanrım gerçekten de komikti. Sonra dayanamadım ve yan taraftaki -yeni yaptığım- pudingi suratına attım. Tekrar güldüm. Neredeyse iki büklüm olmuştum. Bu kadar gülme nedenim ise, onun yüz ifadesiydi. Gerçekten o amma da...

Pudinge bulanmış yüzünü görünce gülmemi bastırmaya çalıştım..
Lee Hong Ki

MesajKonu: Geri: Rp - Raidon Yukio&Lee Hong Ki   Rp - Raidon Yukio&Lee Hong Ki EmptyÇarş. Kas. 24, 2010 5:05 pm

bütün bu tatlı şeyler yuzumdeyken kendımı acayıp tatlı hıssedıyordum tabıkı tatlıyı sevmedıgımı goz onune alırsak bu ıyı bır sey degıldı duygularım karısmıstı sınırden kızarmıs gulmektense nefesım kesılmıstı işin ilgınc yanı katıla katıla gulmemıze engel hıcbırsey yoktu ve pastaya bulanan akıto haylı komıktı ona dıkkatlıce baktım gozlerının rengı farklıydı lens mı kullanıyodu bıraz duraksadım nefes almaya calıstım
"hey ......ıhhhıhıhı hey hey dur tamam gulmekten olecegım "
önüme dusen kremalı saclarımı kaldırdım şimdi eve nasıl donecektım bu halde ???? şimdi bunu dusunmemelıydım nefes almam ıcın vrdıgı zamanı hinlık yaparak gecırecektım nefes alamadıgımı zannetmıs olacakkı yanıma yaklastı onu caktırmadan tek kolumla kacmasın dıye tutum yuzunu ıyıce yaklastırana kadar bekledım elımı attıgım beyaz tozu -galıba undu- yuzune boca ettim .... ve yenıden katıla katıla gulmeye basladım
Raidon Yukio

MesajKonu: Geri: Rp - Raidon Yukio&Lee Hong Ki   Rp - Raidon Yukio&Lee Hong Ki EmptyÇarş. Kas. 24, 2010 5:18 pm

"hey ......ıhhhıhıhı hey hey dur tamam gulmekten olecegım "

O da gülüyordu. Saçını kaldırınca ortam daha da komik oldu. Bu sırada ne yaptığım pastayı ne pudingi düşünmüştüm. Birden ne olduğunu anlayamadan, toz şekeri üzerime boca etti. Öylece kalakaldım o bana gülerken.
“Öyle mi?” dedim sakin bir sesle sonra kaptığım gibi yandaki profiterolü yüzüne…

Ben de güldüm.
Lee Hong Ki

MesajKonu: Geri: Rp - Raidon Yukio&Lee Hong Ki   Rp - Raidon Yukio&Lee Hong Ki EmptyÇarş. Kas. 24, 2010 5:45 pm

bir anda tum esyaları bocalamaya basladık ..... sonra durdum "burayı kim toplayacak?" duraksadım etrafı toplamaya basladım bır yandanda konusuyordum
" benim bugun erken cıkmam lazım cok muhım bır sey var izin verırsen tabı buraları toplaıp cıkayım..." temızlık hemen hemn bıtmıstı bır bız kalmıstık mutfakta pıs ,yaklasıp onun sacındakı artıkları toplayıp çöpe
attım sonra peceteyle sıldım kendı yuzumu"izin verecekmisin? eğer vermeyeceksen istıfa edecegım vermen lazım sizin iyiliğiniz için!" bir anda ciddiyete burünmüştüm eger vermesse zaten kovulacaktım cunku onlar buraya gelıyorlardı adım gıbı emınim buraya gelmemeliler yoksa kotu olurdu herkes ıcın gitmeliydim izin versın yada vermesın....
Raidon Yukio

MesajKonu: Rp - Raidon Yukio&Lee Hong Ki   Rp - Raidon Yukio&Lee Hong Ki EmptyÇarş. Kas. 24, 2010 5:57 pm

"burayı kim toplayacak?"

Bu sözcükler aklımı başıma getirmişti. Gerçekten de mutfak savaş alanı gibi olmuştu. Sonra sanki sözleşmişiz gibi birden etrafı toparlamaya başladık.

" benim bugun erken cıkmam lazım cok muhım bır sey var izin verırsen tabı buraları toplaıp cıkayım..."

Öylece baktım ona. Gelip benim saçımdakileri de aldığında da bakıyordum.

"izin verecekmisin? eğer vermeyeceksen istıfa edecegım vermen lazım sizin iyiliğiniz için!"

Birden neydi bu ciddilik? Elimi onun saçının arasına sokup -nasıl girdiyse- bir parça hamuru ordan aldım. Sonra sakin bir sesle:

"Eğer buraya geleceklerinden korkuyorsan, merak etme. Kimse seni bu yüzden kovmaz. Buradaki herkes dövüşmeyi bilir. Ayrıca..."

Sözlerimi bitirmeme gerek kalmadan aşçıbaşı içeri damladı. Sahiden nerdeydi bunca zamandır? Ona baktım. O da bu sırada etrafa baktı. Kısa süre sessizlik ve

"Akito. Arkadaşını bugün evine bırak." dedi. Sonra da tekrar çıktı.
Bende hemen üzerimdeki önlüğü çıkardım.

"Kovulmadın işte. Hadi seni evine atayım." dedim.

Rp - Raidon Yukio&Lee Hong Ki
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Raidon Yukio
» Lee Hong Ki
» Rp - Lee Hong Ki
» Raidon Ronin