Yaoi RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Yaoi RPG

Shounen Ai ve Yaoi....

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Felsefe Sınıfı

YazarMesaj
Tao Wu Xianhua
Yönetici | Breakers
Yönetici | Breakers
Tao Wu Xianhua

Erkek Mesaj Sayısı : 206
İş/Hobiler : Wushu.
Lakap : Wuwu.
Nereden : Hubei,Çin.

Felsefe Sınıfı Empty
MesajKonu: Felsefe Sınıfı   Felsefe Sınıfı EmptyC.tesi Ekim 02, 2010 8:21 am

Bu sınıf diğer sınıflardan farklı olarak tasarlanmıştır ve sınıfımla ilgili birkaç duyurum vardır.
~Derslerde size "Susun" veya "oturun" demem.Bunu size baktığımda anlamanız lazım.Ancak dersimde olan gülüşmeleri seviyorum.Eğer size bakıyorsam çok ileri gitmişsiniz demektir.
~Dersim için herhangi bir defter gerekmiyor.Çünkü öyle dersler işleyeceğiz ki unutmanız mümkün olmayacak.Ezbere yapılan sistemden hoşlanmıyorum.
~Derslerim diğer dersler gibi anlatım şeklinde işlenmeyecektir.En ilginç yollarla size dersler anlatılacaktır.Böylece dersleri daha iyi kavrayacaksınız.
~Bu en önemlisi.Eğer benden sizi eğitmemi bekliyorsanız beni sevmelisiniz.Sonuçta benden nefret eden bir sınıfa giremem.Bu yüzden beni sevmeye çalışın.Çünkü ben bu okuldaki tüm öğrencileri seviyorum.
~Sınıfın yapısı üniversite gibi yapılmış.Daha çok antik tiyatro havasında.
~Duvarlarda ünlü düşünürlerin sözleri yazıyor.Burası daha çok tarih sınıfı gibi.Düşünen adam heykelinden Mona Lisa örneklerine kadar herşey var.Bazen ise korkutucu yönleri olabiliyor.
~Öyleyse derşe başlayalım.Şimdi öğretmenin girişi olan yerden kısa bir kurgu veriyorum.~

Yavaşça giriyordu içeri.Koyu renkli kapı duyulmayacak kadar az bir gıcırtıyla açıldığında kapıyı açmış ve tek adımla sınıfa girmişti.Tahta bir zemin.Tam tarih sınıfı gibi...Elbette Felsefe Tarih dersiyle bağlantılı olduğu için böyle dizayn edilmişti.Başını kaldırarak sınıfına baktı.Gözleri parıl parıl parlayan öğrenciler.Üniversitede iyi bir bölümlere gidecekleri belli gibiydi.Öğretmen masasına gitti hızla.Elindeki kitapları bırakarak gözlüğünü düzeltti.Sahi...Bu gözlüğü neden takıyordu?Ah~Oyuncu kişilik.Konuşmaya başlıyordu şimdi gülümseyerek.

"Merak etmeyin.Hepinizi tanıyorum,bu yüzden tanışma faslını atlıyorum.İsmim Envy Leviathan.Almanım.Evli değilim,çocuğum da yok.Geçen yıl mezun olduktan sonra Felsefe Öğretmeni olarak Tokyo Lisesine atandım.Etto~Bunun haricinde hemen derse geçiyoruz.Öncelikle bu ders için yazı yazdırmam veya not tutturmam.Tamamen sınıf içi işlenecek bir derstir.Öyleyse şöyle başlıyoruz...Felsefe sözcüğü aklınızda neyi çağrıştırıyor?Güç,düşünce,sanat?Söz almak için parmak kaldırmanıza gerek yok."

Kesinlikle çekici görünüyordu bu kıyafetler altında.Hatta öyle ki birkaç öğrenci ona bakmaktan kendilerini alamıyorlardı.Bazıları ise gözlerini kaçırmayı tercih ediyordu.Bir incubus'un aksine onun dünyada kalmaya zorlanmasının sebebi de oradaki en çekici incubus olmasıydı.Öyle ki diğer incubus ve succubuslar bile gözlerini Envy'ye dikmişlerdi.Ah~Belki de estetik ameliyat olmasının zamanı gelmişti.

Out:Buradan itibaren kendi RP'lerinizle devam edin.Tam katılım bekliyorum.

Felsefe Sınıfı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» 2-B Sınıfı
» 3A Sınıfı