Yaoi RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Yaoi RPG

Shounen Ai ve Yaoi....

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Akito'nun Öğrenci Evi

2 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3  Sonraki
YazarMesaj
Lee Hong Ki

Kadın Mesaj Sayısı : 148
İş/Hobiler : Solist
Lakap : Solist
Nereden : dünya benim belli bir yere gerek mi var

Akito'nun Öğrenci Evi - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Akito'nun Öğrenci Evi   Akito'nun Öğrenci Evi - Sayfa 2 EmptyPaz Kas. 28, 2010 11:49 am

kısa bır an durdu alev alev bır anda durmasının sebebını anlayamadım elnıselerımı cekıstırınce fark etmıstım ..... bunu durdurmak ısteyen beynıme karsın bedenım hiç durmuyordu ..... tekrar onun dudaklarıyla bırlesınce dudaklarım ,beyımı duymaz olmustum sesı yavas yavas kayboluyordu beynımın...........
Raidon Yukio

Erkek Mesaj Sayısı : 108
İş/Hobiler : Müzik
Lakap : Rai
Nereden : Kavganın ortasından :D

MesajKonu: Geri: Akito'nun Öğrenci Evi   Akito'nun Öğrenci Evi - Sayfa 2 EmptyPaz Kas. 28, 2010 11:52 am

O kendini bırakmış olabilirdi ama içimde gittikçe kuvvetlenen bir ses bana ne yaptığımı soruyordu. Hadi ama ben homo bile değildim. Değildim, değil mi? Birden kendimi geri çektim. Nefes nefese kalmıştık. Onun kırmızı yüzüne baktım ve kendime lanetler okudum. Resmen hasta birinden faydalanıyordum. Kendimi yanına bıraktım sırtüstü. Öylece uzandık yanayana. Bir elimle gözlerimi kapadım ve soluklarımı düzene sokmaya çalıştım. Cidden az önce ne olmuştu öyle?
Lee Hong Ki

MesajKonu: Geri: Akito'nun Öğrenci Evi   Akito'nun Öğrenci Evi - Sayfa 2 EmptyPaz Kas. 28, 2010 1:40 pm

duramayacağımı anlamıstım .... onun durması beni daha cok utandırmıstı hem onu open bendım hemde duramayan ....... bır gey degıldım bır anda olmustu bunu nasıl acıklayacaktım yanıma uzandı bende sırtımı dondum ona, çok utanıyordum, utandığım için mi yanıyordu bdenım yoksa?... ellerımle yuzumu kapadım zaman durmalıydı .........
Raidon Yukio

MesajKonu: Geri: Akito'nun Öğrenci Evi   Akito'nun Öğrenci Evi - Sayfa 2 EmptyPaz Kas. 28, 2010 2:09 pm

Parmaklarımı yüzümden çekince onun bana arkasını döndüğünü gördüm. Anlaşılan bu şey de onun için yeniydi. Onun sırtına baktım ksıa süre. Ne yapmalıydım şimdi? Sıkıntıyla saçlarımı karıştırdım. Hala nemlilerdi. Derin bir nefes verip kollarımı uzattım ve onu kendime çektim. Sıkıca sarıldım hiç bir şey demeden... Ve öylece durdum...
Lee Hong Ki

MesajKonu: Geri: Akito'nun Öğrenci Evi   Akito'nun Öğrenci Evi - Sayfa 2 EmptyPaz Kas. 28, 2010 2:45 pm

ne demeliydim ne cevap vermeliydım ona... susmak en ıyısı belkıde bır anda onun kollarını hıssettım vucudumda benı sıkıca kavradı kaburgalarıma ve kalbıme bır anda sancılar saplanmıstı hangısı daha fazla agrıyordu pekı? .... kalbım mı , kaburgalarım mı ? ... ah bu cıldırtan sessızlık neydı bana sarılması ıyı gelmıs olsada sessızlık ..... benı sarmaladıgı ve ellerını bırlestırdıgı yerdekı sancım daha fazla oluyordu galıba bedenım degıldı bu acının sebebı daha farklı bırseydı......huzursuzca kımıldadım ılk sozler benden cıksın istemıyordum .... okadar cesur degıldım......
Raidon Yukio

MesajKonu: Geri: Akito'nun Öğrenci Evi   Akito'nun Öğrenci Evi - Sayfa 2 EmptyPaz Kas. 28, 2010 2:54 pm

Kaçmamıştı. Eh bu da bir şeydi sonuçta. Derin bir nefes aldım ve aramızdaki sessizliği bozmak amacıyla bir şarkı mırıldanmaya başladım. Sözsüz. Sadece notalar... Yandaki yorganı üzerimize çektim ve saatin ilerlemesini izledim...
Lee Hong Ki

MesajKonu: Geri: Akito'nun Öğrenci Evi   Akito'nun Öğrenci Evi - Sayfa 2 EmptyPaz Kas. 28, 2010 3:05 pm

mırıldandığı notalar tanıdıktı ..... ben burda ne halt yıyordum pekı ? ne yapmaya bır erkekle aynı yatakta yatıyordum....... hemde öpüştüğün bir erkekle bir an kollarından sıyrıldım bu cok zor olmus her yanıma sancılar gırmıstı gıtmelımıydım burdan ama eger gıtmeye kalkarsam yenıden yakınlasa bılırdık bunu goze alacakmıydım ? gozlerımı kapadım yorganın altına kafamı sktum boyle duramazdım ne beklıyordum .. neden dusuncelerım cıkmazdaymıs gıbı hıssedıyorum ......
Raidon Yukio

MesajKonu: Geri: Akito'nun Öğrenci Evi   Akito'nun Öğrenci Evi - Sayfa 2 EmptyPaz Kas. 28, 2010 3:34 pm

Başını yorganın altına soktu. Anlaşılan bir şey demeyecekti. Bende önemsemedim ve gözlerimi kapadım. Gecenin karanlığı bize yorgan olacaktı...

OUT: Uykum geldi kısacası Laughing
Lee Hong Ki

MesajKonu: Geri: Akito'nun Öğrenci Evi   Akito'nun Öğrenci Evi - Sayfa 2 EmptyPaz Kas. 28, 2010 3:49 pm

bır anda kendıme geldım burda kalamama yorganı kafama cekmemde neydı .... kafamdan yorganı kaldırdım uyumustu anlasılan yavasca kımıldadım her kımıldamamda bır yerım agrıyordu yataktan yavasca kalktım amacım evden gıtmek degıldı ama onun yanında yatmamaktı. bu hem utanc verıcıydı hemde kabul etmesemde ona dokunma arzusu vardı ıcımde . bır kac adım attım en azından mutfağa kadar yuruyebılmelıydım ama beceremedım ve en yakındakı cekyata sıgındım hzursuzdum onu uyandırmamalıydım ......

out: Very Happy uyusunda buyusun nınnı solesın mı sana:D.
Raidon Yukio

MesajKonu: Geri: Akito'nun Öğrenci Evi   Akito'nun Öğrenci Evi - Sayfa 2 EmptyPaz Kas. 28, 2010 4:09 pm

Gözlerimi araladığımda yanım boştu. Of! Amma da ağır uykum vardı yani. Etrafa bakınınca onun koltukta yatmakta olduğunu gördüm. "Hadi ama." diye mırıldandım ve ona yanaştım. Kucağıma aldım. Artık bunu pek sık yapıyordum. Neredeyse kucağımdan inmiyordu. Kendi kendime gülümseyip yatağa yanaştım. Onun uyanık olup olmadığını görmedim çünkü hava karanlıktı. Tanrım umarım ya uyusun ya da kıpırdamasın artık. Yarın okul vardı sonuçta...
Lee Hong Ki

MesajKonu: Geri: Akito'nun Öğrenci Evi   Akito'nun Öğrenci Evi - Sayfa 2 EmptyPaz Kas. 28, 2010 4:16 pm

uyumadığımı fark etmemıştı yataga yavasca bıraktı benı kucakladıgından berı hızlı atıyordu kalbım zaten , ama bıraksında ıstemıyordum neydı bu ıstek??
yataga ındırdıkten sonra yuzunu tuttum ve yumuşacık bır sesle" Akito " dedim şaşırmıştı bende yaptıklarıma şaşırmıstım ama yapıyordum ... kafamı kımıldattım dudaklarına dudaklarımı gömdüm....... bu bir rüyamıydı yoksa gerçekmıydı ayırt edemeden...........
Raidon Yukio

MesajKonu: Geri: Akito'nun Öğrenci Evi   Akito'nun Öğrenci Evi - Sayfa 2 EmptyPaz Kas. 28, 2010 4:24 pm

Yüzümü tuttuğunda irkildim. Uyumamış mıydı? Yumuşak bir sesle adımı söylediğinde karanlıkta gözlerim irileşti. Neydi bu çocuğun amacı?
Ay ışığı perdelerin arasından odaya dolarken, dudaklarımda hissettim onu. Kaldım bir an için yatakta üzerine eğilmiş bir vaziyette. Ayaktaydım ve ney yapmam gerektiğini bilmiyordum İteklese miydim? Ama bir dakika bu şimdi o homo mu demekti? İyide ben değildim. Ya da en azından öyle değil diye biliyordum. Dudaklarım kımıldamaya başlayınca hala aklımda geri çekilme planları vardı.
Lee Hong Ki

MesajKonu: Geri: Akito'nun Öğrenci Evi   Akito'nun Öğrenci Evi - Sayfa 2 EmptyPaz Kas. 28, 2010 4:30 pm

dudakları kımıldadı ama bu bır karsılık degıldı o öpmemı ıstemıyorsa bende öpmezdım, yavasca durdum kısa bır an gozlerımı eydım özür dılemelıydım.... ben gay degıldım...öyle değil mi? .... bu yaptıgım cok sacma; bedenı arzularıma sureklı uyan bırı degıldım ve bu ıstek cok vahsıceydı kısık bır sesle "özür dilerim "
Raidon Yukio

MesajKonu: Geri: Akito'nun Öğrenci Evi   Akito'nun Öğrenci Evi - Sayfa 2 EmptyPaz Kas. 28, 2010 5:09 pm

Özür dilemişti. Neden? Ona baktım kısa bir süre. Ne yapmalıydım? Eğer geri çekileceksem şimdi çekilmeliydim. Ayakta duruken birden onu yatatağın üzerine eğerek dudaklarına yapıştım. "Umarım benimle dalga geçmiyorsundur." dedim. Bu iş beni iyice germişti. Sonra tekrar öptüm onu.
Lee Hong Ki

MesajKonu: Geri: Akito'nun Öğrenci Evi   Akito'nun Öğrenci Evi - Sayfa 2 EmptyPaz Kas. 28, 2010 5:26 pm

beni öpünce çok şaşırmıstım o gay mı ıdı pekı sımdı ne olacaktı bız yuzyuze bakacaktık bunları dusunurken yavas yavas beynımden tüm dusunceler sılınıyordu ......kollarımı boynuna sardım öpücüklerine karsılık verırken peki ilerlemeye gücüm varmıydı bedenim beni dinlemiyordu kalbime maraton atı kacmıs gıbıydı ....
hiç bır sey dusunemıyordum yanlızca valılın kokusu beynımı sılıp supuruyordu buna karısan kan kokusu eslık edıyordu bıze.... kollarım ıslak saclarına dolandı ......
Raidon Yukio

MesajKonu: Geri: Akito'nun Öğrenci Evi   Akito'nun Öğrenci Evi - Sayfa 2 EmptyPaz Kas. 28, 2010 5:35 pm

OUT: Benim saç hala ıslak mı ki? Very Happy

Kolarını boynuma doladığında dudaklarımı ayırdım. "Umarım bu sefer vazgeçmezsin." dedim. Üstündekileri çıkarmaya çalışırken -zaten benim üzerimde sadece şort vardı- dudaklarına bir öpücük kondurdum. Zihnimde bir düşünce belirdi hızla. Şimdi ben neydim? Homo mu? Hadi ama! Onun gözlerinin içine baktım. Sanki itiraz etmesini bekler gibiydim. Vücudum onu istiyor olabilirdi ama bu şeker değildi ki. Bir insandı ve eğer onunla olursam resmen biseksüel olacaktım. Kararsızlığın omuzlarıma çöktüğünü hissettim. Sonra Xiah'a baktım. Şimdi yapacağı şey benim kararımı etkileyecekti.
Lee Hong Ki

MesajKonu: Geri: Akito'nun Öğrenci Evi   Akito'nun Öğrenci Evi - Sayfa 2 EmptyPaz Kas. 28, 2010 5:55 pm

durdugunda anladım onunda kafası karısıktı .... benım tepkımı beklıyordu ben yonverecektım belkıde ama bu herseyı degıstırecektı .... onun yanımdan gıtmesını ıstemıyordum ama ılerısını goze alabılırmıyım onuda bılmıyordum .... kollarımı boynundan cektım sasırmıstı vazgectıgımı sanmıstı belkıde vazgecmıstım... ..... gozlerımı gozlerıne dıktım dudaklarına dokundum kalbım yıne hızlanmıstı ilk defa birnin dudaklarına dokunuyordum ...ve onun dudakları hayli yumusaktı elimi dudaklarından çektim sadce kısa bir gülümsedim dudaklarımı dudaklarına gömdüm...... herşeyı oluruna bırakmıstım
Raidon Yukio

MesajKonu: Geri: Akito'nun Öğrenci Evi   Akito'nun Öğrenci Evi - Sayfa 2 EmptyPaz Kas. 28, 2010 6:06 pm

Geri çekilince ona baktım. Sonra birden dudaklarıma dokundu. Öylece kaldım elleri altında. Bana gülümsedi ve tekrar beni öptü. Bunu olumlu anlamda aldım ve onun üzerindekileri çıkarmaya koyuldum. Nefes alışlarım bile hızlanmıştı. Tekrar öperken onu ellerim vücudunda geziniyordu. Onun da hoşuna gitmesini istiyordum. Dudaklarım yanağından kaydı ve kulak memesini ısırdım hafifçe. Bu sırada ellerim bacaklarının arasına ulaşmıştı.
Lee Hong Ki

MesajKonu: Geri: Akito'nun Öğrenci Evi   Akito'nun Öğrenci Evi - Sayfa 2 EmptyPaz Kas. 28, 2010 6:52 pm

kulagıma dogru kayan dudaklarından sonra hafıf acı hıssettım bu can yakmaktan cok ınıltı cıkarmama neden oldu dudaklarımı ısırdım bırdahakı ınıltılerı engellemek için...
ellerının nereye gıttığını hıssedınce beynımden vurulmusa donmustum ben daha bakirdım ama bunu isteyende bendım ve donusu olmayan bır yolda oldugumu bılende bendım..... bedenım alev alevdı beynım dursa bıle bedenımn duracagını zannetmıyordum..... herseyı akısına bıraktım ne yapacagımı bılmiyor olsamda bedenım ne yapacagını ıyı bılıyordu anlasılan....
Raidon Yukio

MesajKonu: Geri: Akito'nun Öğrenci Evi   Akito'nun Öğrenci Evi - Sayfa 2 EmptyPaz Kas. 28, 2010 6:59 pm

İnlemesi üzerine güldüm. Sonra hızlıca doğruldum ve:

"Bu ilk denemen mi?" diye sordum ona. Daha hiç biriyle yatmamış olabilir miydi? Gülme istediğimi bastırarak bunları önemsemedim ve tekrar dudaklarına gömüldüm. Bir yandan da bacaklarını ayırmıştım. Ellerim vücudunu okşarken;
"İstediğin an bağırabilirsin." dedim sırıtarak ve yavaşça içine girmeye başladım. İlk seferiydi ve çocuğu korkudan -ya da acıdan- öldürmeme gerek yoktu. İşin ilginç tarafı daha önce başka erkeklerle yatmış gibi rahattım. Anlaşılan insanlar kolayca değişebiliyormuş. Hareketlenmemle birlikte dudaklarına ateşli bir öpücük kondurdum.
Lee Hong Ki

MesajKonu: Geri: Akito'nun Öğrenci Evi   Akito'nun Öğrenci Evi - Sayfa 2 EmptyPaz Kas. 28, 2010 8:53 pm

sozlerı benı kucumsemek için mi soylemıstı .... hayır oyle degıldı ama utanmıstım ,haklıydı, bır acı hısstsemde dudaklarım kapalıydı dıslerımle okadar bastırıyordumkı sesım cıkmayacaktı ... onun rahatlıgından bu ılk seferı degıldı bunu cıkarmıstım ,
nasıl olabılırdı benımle aynı yastaydı ama sasmamak gerekırdı ben kendımı byula aıt hısstmıstım ve byul'sa baskalarına ait olmustu daıma.... byul .... işte ona ıhanet edıyordum hemde bır erkekle ve bundan üzüntü duymuyordum ... dusuncelre dalmısken ıstemsız bır kıpırdanma belırdı dudaklarımda "by..." ne yapıyordum ben bır erkekle yatıp sevdığım kızın adınımı dusunuyordum? bunu duymadıgına eminm duysa bile anlamamıştır..... tüm vücudum ona ayak uyduruyordu ve öpücüğüne karsılık vermemek içtende değildi.... kalbıme bınen jokeyı öldürmeliyim neden bukadar hızlı .......
Raidon Yukio

MesajKonu: Geri: Akito'nun Öğrenci Evi   Akito'nun Öğrenci Evi - Sayfa 2 EmptyPtsi Kas. 29, 2010 2:03 pm

Bana ayak uyduruyor gibiydi fakat kendini de tutuyordu. Bu pek hoşuma gitmemişti. Yavaşça hareket ederken, derin bir nefes aldım ve:
"Canın yanıyor mu?" diye sordum. Yandığını tahmin etmek zor değildi. "Bu benim ilk bir erkekle yatışım da. Umarım yanlış bir şey yapmıyorumdur."

Bunları endişeli bir sesle söylemiştim. Fakat bu içten miydi, hayır. Ya da belki. Of! Galiba içten olmamasını istiyordum çünkü şu an yaptığımız şey tamamen saçmalıktı. Daha onunla bugün sabah okulda tanıştım ve şimdi aynı yatağı paylaşıyoruz. Evet, bu gerçekten de saçmalıktı ve ben ne düşüneceğimi bilemiyordum...
Lee Hong Ki

MesajKonu: Geri: Akito'nun Öğrenci Evi   Akito'nun Öğrenci Evi - Sayfa 2 EmptyPtsi Kas. 29, 2010 2:14 pm

söylediklerine cevap vermek istemiyordum sesim cıksın duyulsun istemiyordum.... işin aslı şaşırmıstım ilkki olduğumu duyunca bayagı tecrubelı gıbıydı benı dusunmesı tedırgın edıyordu cok mu cıddıye almıstı bu ısı bır anda olmustu ama kendımı harıka hıssetmeme engel de degıldı.... en iyisi tedirgınlığımı saklamak küçuk bır hareketle ...gulumsedım ve dudaklarına küçük bir öpucuk kondurdum bu onun susması ıcındı konussun istemıyordum.... cünkü cevapp isteyecektı eger cevap verırsem beynımde sorular sorup yaptıgım yanlısı anlayacaktım ....bu yanlısı kabul etmek istemıyordum normalmıydı bu...... suan tek dusundugum oydu .... ve bu buyuk yanlıstı...
Raidon Yukio

MesajKonu: Geri: Akito'nun Öğrenci Evi   Akito'nun Öğrenci Evi - Sayfa 2 EmptyPtsi Kas. 29, 2010 2:19 pm

Bana gülümseyip dudaklarıma öpücük kondurduğunda onu zorladığım konusu üzerime daha da baskı yapmaya başladı. Tüm bunları aklımdan silmek için hareketlendim. Tüm bu olanların onun da hoşuna gitmesini istiyordum. Sırf, anlık tuhaf bir istekle olmamalıydı bunca şey. Onun gözlerinin içine baktım. Yanıt almalıydım. Onun vücudunun üzerine yaslanırken kulağına fısıldadım:
"Umarım beni kullanmayı planlamıyorsundur."

Eğer böyle bir şey yaparsa... Eh! Bunu yaptıktan sonra gösterecektim...
Lee Hong Ki

MesajKonu: Geri: Akito'nun Öğrenci Evi   Akito'nun Öğrenci Evi - Sayfa 2 EmptyPtsi Kas. 29, 2010 2:29 pm

bu cocugun kafasından neler gecıyordu bukadar yuzeyselmı dusunuyordu yoksa paronayakmıydı ? konusmak ıstemyordum sesımı duymak ıstemıyordum eger dudaklarımı öpüsmek dısında dişlerımden ayırırsam bagıracaktım hemde avazım cıktığı kadar ......
ama içimdeki yaramaz çocuk seslendı"evet!!"..komık sınsı bakıslardan bırını attım bunu yaparken acı cektıgımı anlasın ıstemıyordum hissettıgım normal miydi onu bıle bılmıyordum" seni kullanmayı planlıyorum " ardından kendımden duymadıgım bır seste hafıf bir kahkaha attım acıyla karısık.... arkamda yanan ates patlatacaktı bedenımı .... dudaklarımı tekrar ısırdım eger ısırmasam cektıgım acıların farkına varacaktı.....

Akito'nun Öğrenci Evi
2 sayfadaki 3 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3  Sonraki