Yaoi RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Yaoi RPG

Shounen Ai ve Yaoi....

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Akito'nun Öğrenci Evi

2 posters
Sayfaya git : 1, 2, 3  Sonraki
YazarMesaj
Raidon Yukio

Erkek Mesaj Sayısı : 108
İş/Hobiler : Müzik
Lakap : Rai
Nereden : Kavganın ortasından :D

Akito'nun Öğrenci Evi Empty
MesajKonu: Akito'nun Öğrenci Evi   Akito'nun Öğrenci Evi EmptyPerş. Kas. 25, 2010 8:23 pm

İçeri girdiğimde ilk işim onu koltuğa bırakmak oldu. Bıraktığım şekilde kaldı. Ayrıca kıyafetinin üzerinde yer yer kurumuş kan lekeleri vardı. Tahminen benimkilerde de…

Kısa bir an şöyle baktım ona. Ne yapmalıydım? Onu temizleyerek yatağıma yatırmak en iyisi olacaktı ama duşa götürmem imkânsızdı. En iyisi ıslak bir bezle kan lekelerini temizlemekti. Kendine gelince tek başına yıkanabilirdi. İçeri gittim ve ılık suyla geri döndüm. Bir an durup etrafa baktım. Koltuklar ve ortadaki masa… Kitap ve kâğıt yığınları, kalemler, yemek tarifleri hepsi aynı yerde karışık vaziyette duruyordu. Aniden kendime geldim. Çocuk orada baygın yatıyordu bense etrafın topluluğuna bakıyordum. Hızlıca ona yanaştım.

“Hey bak seni temizlemem lazım. Sakın bu konuda çeneni açma hiçbir yerde.”

Tüm okulda dedikodu malzemesi olmak istemiyordum. Derin bir nefes aldım ve kıyafetlerini çıkardım. Tabi iç çamaşırına kadar –kalanını gözüm yemedi- sonra onu temizledim. Yaralarını sardım. Bu konuda eğitim almıştım sonuçta. Bu işi elimden geldiğince çabuk yaptım ve ona kendi kıyafetlerimden birini giydirdim. Bir an için güldüm. Kıyafetlerim bile vanilya kokuyordu.
Tüm bunları aklımdan silip, onu kucağıma aldım ve yatağıma götürdüm. Kocaman yatağıma… Onu yavaşça oraya bıraktım. Üzerini örttüm. Sonra da yemek hazırlamak için mutfağa geçtim. Tabi geçmeden önce:

“Ben yemek hazırlayacağım. Önce ye sonra ilaç veririm sana.”
Lee Hong Ki

Kadın Mesaj Sayısı : 148
İş/Hobiler : Solist
Lakap : Solist
Nereden : dünya benim belli bir yere gerek mi var

MesajKonu: Geri: Akito'nun Öğrenci Evi   Akito'nun Öğrenci Evi EmptyC.tesi Kas. 27, 2010 12:06 pm

yavasca gozlerımı kapadım bır anda üşüdümü hissettim üstümdeki elbıselerı cıkarıyordu kan kokusu yerını valılın kokusuna bırakmıstı soyledıklerını anlamasamda bunu kımseye anlatma dedıgını anlıyordum bunu kımseye anlatmaması benım içinde ıyı olurdu yoksa yenı cocugu sapık zannederlerdi,
o odadan çıkınca kendımı uykunun kollarına teslım etmemek için cok cabaladım sımdı anlamıstım eyesın durumunu ,bu durumda olmak cok zor ve uyumamalıyım yeterınce yuktüm zaten .....
kaburgalarım ve basım okadar acıyordukı yanlızca uyku hafıflete bılırdı unuttura bılırdı .... uyku beni sıcak ,rahat kollarına haınce cekmeseydı gozlerım ınatla acık kalırdı ama ..uyku alemine göçüm tamamlanmıştı ...
Raidon Yukio

MesajKonu: Geri: Akito'nun Öğrenci Evi   Akito'nun Öğrenci Evi EmptyC.tesi Kas. 27, 2010 12:27 pm

Yemeklerle geri döndüğümde uyuyakalmıştı. "Artık uyanınca yer." diye mırıldandım ve yemekleri baş ucuna koydum. Bende epey yorulmuştum.
Kısa bir an duraksadım. Peki ben nerede yatacaktım? Koltukta yatamazdım çünkü yatamayacağım kadar küçük ve rahatsızdı.
Tüm sıkıntılardan arınmak için kendimi banyoya attım. Duştan sonra yatağıma uzandım. En azından diğer ucuna. Yatabileceğim başka yer yoktu sonuçta. Yatağın diğer ucuna çekilip kendimi uykuya teslim etttim.
Lee Hong Ki

MesajKonu: Geri: Akito'nun Öğrenci Evi   Akito'nun Öğrenci Evi EmptyC.tesi Kas. 27, 2010 1:03 pm

uyandıgımda bırının ayakları ustumdeydı anlasılan akıto deli yatıyordu kaburgalarımı kırmadıgına duvacıyım kendımı zorlayarak yerımden kımıldadım onu uyandırmadan yataktan kalkmak için cabalıyordum ve bu oldukca zordu her yanım agrıyordu ....
yavasca kımıldadım yataktan kalktım kalkarken akıtonun ustunu ortmeyı unutmadım yavasca elbıselerımı aramaya koyuldum banyonun onune atılmıstı aceleyle , ve cebımden bır not kagıdı cıkardım "her şey için tesekkurler sana yuk olmak istemıyorum borcumu en kısa zamanda ödeyecegıme emin olabılırsın " bu cumleler bıraz agırdı sılıp tekrar kısa bır "tesekkürler" yazdım eyesı sımdı daha ıyı anlıyordum .... bu durumda olmak cok onur kırıcı , esyalarımı yanıma alarak kapıdan sessizce cıkmayı planlıyordum ki .....
Raidon Yukio

MesajKonu: Geri: Akito'nun Öğrenci Evi   Akito'nun Öğrenci Evi EmptyC.tesi Kas. 27, 2010 1:16 pm

Gözlerimi yavaşça araladığımda yanımın boş olduğunu farkettim. Hızla doğruldum. Bu sırada o ise kapıya doğru ilerliyordu sessiz adımlarla. Birden seslendim ona.

"Demek onca şeyden sonra kaçabileceğini düşündün? Hemde bu halde..."

Onu tuttuğum gibi kucağıma aldım. Sonra da yatağa attım. Ayrıca üzerine doğru eğilip:

"Bu haldeyken hiç bir yere gidemezsin!"

Tabi ben ne yarıçıplak olduğumun bilincindeydim ne de ona fazla yakın durduğumun...
Lee Hong Ki

MesajKonu: Geri: Akito'nun Öğrenci Evi   Akito'nun Öğrenci Evi EmptyC.tesi Kas. 27, 2010 1:40 pm

" beni kucagına alamsıyla irkıldım buda neydı boyle tamam iyi bir insan olabılırdı ama bu fazlaydı hem neden ben bukadar utanmıstım ... Ahh Tabıkı bu sekılde tesekkur edıp gıtmemden dolayı baska ne olabılırdıkı??
yatağa resmen fırlatmıstı "Bu haldeyken hiç bir yere gidemezsin!"
buda neydi bukadar tepkıye gerekmı vardı zaten her yerım acıyordu sacım gozlerıme gırıyordu
"hey canım yanıyor ustumden cekıl " bıraz acık sozluyumdur ama utanmamı yanlıs anlayabılır bunu ıstemem gozlerıne baktım canım yanıyor bakısımla bu adamın gozlerı yıne degısmıstı, buda neydı ben mı dıkkat etmıyorum yoksa gercekten gozlerının rengımı degısıyor? burnuma valılın kokusu geldı yıne yatak ve akıto sureklı valılın kokuyor hatta suan ben bıle akıto kokuyordum ......aman tanrım ne dusunuyorum ben boyle bukadar dıkkat etmemelıyım ona..........!!! ahhh sonucta o bır erkek sadece benım hayal gucum fazlaca ıyı calısıyor "çekilecekmisin ?gozlerın benım ustundeyken rahatsız hissediyorum " canım yanıyodu ve beynım o yuzden sacmalıyordu bu sozlerı yumusacık soylemıstım kendı sesme ben bıle sasırdım doğrusu...
Raidon Yukio

MesajKonu: Geri: Akito'nun Öğrenci Evi   Akito'nun Öğrenci Evi EmptyC.tesi Kas. 27, 2010 1:48 pm

"çekilecekmisin ?gozlerın benım ustundeyken rahatsız hissediyorum "

Bu sesle kendime geldim. Ne yapıyordum ben? Zaten yaralıydı. Birde üzerine atlamıştım resmen. Derin bir nefes aldım ve kendimi yanına attım. Elimle yüzümü kaparken,

"Madem ölmeye bu kadar heveslisin, git öl!"

Sinirlerimi iyice bozmuştu. Ayağa kalktım ve banyoya geçtim... Belki bir duş beni rahatlatabilirdi.
Lee Hong Ki

MesajKonu: Geri: Akito'nun Öğrenci Evi   Akito'nun Öğrenci Evi EmptyC.tesi Kas. 27, 2010 2:10 pm

kafamı yastıga dayadım sonra hızlıca kalktım benım için hızlı sayılan bır hızdı aslında, her yanım acıyordu ama bedenım öfke kın ve nefretle doluyordu acıyı unutuyordum yavas yavas tum bu duyguları besledıgım tek bır kısı vardı oda Ben
"Heyyyyy! evet ölmeyi çok istiyorum hem de çok...... neden mi? .... çünkü kimse benim yüzümden ölsün istemiyorum ...
neden mi? çünkü benim yüzümden kimse acı çeksin istemiyorum !" öfkeden titriyordum kapının acıldıgını duydum benimle kavga etmeyemi geliyordu ? dayak yiyecegımı bılsemde hazırdım
herzamankı gıbı......
Raidon Yukio

MesajKonu: Geri: Akito'nun Öğrenci Evi   Akito'nun Öğrenci Evi EmptyC.tesi Kas. 27, 2010 2:17 pm

Bağırmaya başladığında kısa bir süre durdum ve dediklerini dinledim. Ellerimle ıslak saçlarımı karıştırdım sonra da yandaki havluyu belime bağlayarak -kyafet almamıştım- banyodan çıktım. peşimde sudan izler bırakarak dolabıma doğru gittim. Kendime kıyafet ararken durdum ve ona baktım.

"Merak etme. Sen böyle davrandığın sürece kimse senin için ölmez."
Lee Hong Ki

MesajKonu: Geri: Akito'nun Öğrenci Evi   Akito'nun Öğrenci Evi EmptyC.tesi Kas. 27, 2010 2:51 pm

keşke keşke soyledıklerı doğru olsaydı" keşke dediğin gibi olsaydı !!"ona bakmadan "herşey için sağol sana yük oldum ama en kısa zamanda borcumu odeyecegım bunu unutmayacagım !"amacım kavga cıkarmak degıldı ona karsı yenecek gucum yoktu ve bedenım zaten iflasın esıgındeydı yanlızca bu yaptıklarından dolayı suclu hıssedıyordum ona mınnettar ölmek hiç iyi olmazdı ama sozlerımn onu ofkelendırdıgınden emnım ...
Raidon Yukio

MesajKonu: Geri: Akito'nun Öğrenci Evi   Akito'nun Öğrenci Evi EmptyC.tesi Kas. 27, 2010 3:05 pm

" keşke dediğin gibi olsaydı !! herşey için sağol sana yük oldum ama en kısa zamanda borcumu odeyecegım bunu unutmayacagım !"

Anlaşılan beni kızdırmaya çalışıyordu. Aradığım kıyafeti bulamayıcna iyice öfkelendim ve ona doğru döndüm. Derin bir nefes alarak:

"Cehennemin dibine kadar yolun var. Ama eğer bana bir şeyler vermeye kalkarsan yaptıklarımın karşısında, seni o adamlardan daha kötü döverim. Bu sefer toparlanamazsın da!"

Hırsla yürümeye başladım. Mutfağa geçtim dolaptan aldığım buz gibi suyu başımdan aşağı döktüm. Evet, bu çocuk beni gerçekten de kızdırıyordu. Soğuk su beni ürpetmişti. Fakat rahatlamıştım. Tekrar odama döndüm ve etrafa baktım. Bu sırada belimden kaymak üzere olan havluyu yakaladım ve düzelttim...
Lee Hong Ki

MesajKonu: Geri: Akito'nun Öğrenci Evi   Akito'nun Öğrenci Evi EmptyC.tesi Kas. 27, 2010 3:13 pm

ona sıkı bır yumruk cakmam gerekıyordu ama bunu yapacak hakkım yoktu ... en iyisi burdan gitmekti peki ama nereye eger eve gıdersem ölüm fermanını kabul etmıs olacagım gide bilecek tek yerim sokaklar , hızlıca kıyafetlerımı aradım sonunda kapının orada daılmıs kanlı kıyafetlerımı buldum banyoya gırıp ustumu degısmelıydım . her yanıma bıcaklar saplanıyordu sonunda ustumu degısecek gücu bulup degıstırdım yavasca banyodan cıktım mutfaktan gelen sese yönelip "seni daha fazla rahatsız etmeyeceğim sana minnettarım " yavas adımlarla kapıya yoneldım ......
Raidon Yukio

MesajKonu: Geri: Akito'nun Öğrenci Evi   Akito'nun Öğrenci Evi EmptyC.tesi Kas. 27, 2010 3:27 pm

"seni daha fazla rahatsız etmeyeceğim sana minnettarım "

Beni gerçekten kızdırıyordu. Birde kanlı kıyafetlerini giymiş gidiyordu. Yerde bıraktığı ceketini görünce alıp kafasına attım. Sonra da hızla yaklaşıp tekrar onu kaladığım gibi yatağa attım.

"Düşündüm de gidip ölmene izin verecek kadar kalpsiz değilim. Bu yüzden iyileştikten sonra seni kendi ellerimle öldüreceğim!"

Derin bir nefes verdim ve onun yanıbaşına koymuş olduğum yemeklere baktım. Soğumuşlardı. Elimin birini onlara doğru uzattım...
Lee Hong Ki

MesajKonu: Geri: Akito'nun Öğrenci Evi   Akito'nun Öğrenci Evi EmptyC.tesi Kas. 27, 2010 3:35 pm

ne yapmaya çalıstıgını anlamıyordum . yavasca kımıldandım bana dokunması benı tuhaflastırıyordu . bu durumdan hoslanmamıstım ve bu yuzden burda kalamzdım "ölmemi istiyorsan gitmeme izin vermelisin .."umursamazca "senin ellerinde ölmek istemem" bu beni kapının önune attıracak cümleydi ve bunu beklıyordum burda kalmam kendım acımdan hıc ıyı yonlere gıtmıyordu çünkü onun dokunusu kokusunu düşünmek hiçte sağlıklı gözükmüyordu .....
Raidon Yukio

MesajKonu: Geri: Akito'nun Öğrenci Evi   Akito'nun Öğrenci Evi EmptyC.tesi Kas. 27, 2010 3:50 pm

"ölmemi istiyorsan gitmeme izin vermelisin ..senin ellerinde ölmek istemem"

Gerçekten de bir tane vurup suratının şeklini değiştirmek istiyordum. Uzun zamandır bu kadar öfkelenmemiştim. Çete günlerimden beri.

Onu kollarından tuttum ve yüzünü yüzüme yaklaştırdım.

"Kapa çeneni artık. Yoksa hiç hoşlanmayacağın şeyler yaparım."
Lee Hong Ki

MesajKonu: Geri: Akito'nun Öğrenci Evi   Akito'nun Öğrenci Evi EmptyC.tesi Kas. 27, 2010 3:59 pm

kolarımı tutup öfkeyle konusmasıyla kalbım agzıma gelmıstı söylediklerinden korkmamıstım, tabıkı butuhaflık korkutuyordu ,benı kollarımı sıkması canımı yakıyordu,
bıraz eğıldım kulagına doğru, bu yaptıgım hataydı belkı ama onu ofkelendırıp kapı dısarı edılmelıydım, suan zorla tutuluyordum resmen ,.... eğilmeseydım sesım cıkmıyacaktı hem "hey şimdimi öldüreceksin yoksa " diye fısıldadım cevabını beklıyordum ama gözlerımı ona dıktım onu ıncelemek nekadar yanlışsada onun öfkelenmesını zevkle izledim.........
Raidon Yukio

MesajKonu: Geri: Akito'nun Öğrenci Evi   Akito'nun Öğrenci Evi EmptyC.tesi Kas. 27, 2010 4:24 pm

"hey şimdimi öldüreceksin yoksa "

Onunla öylece dururken bana bunları söylemişti. Kulağıma fısıldadı daha doğru olur. Bir an için ona baktım. Ellerimi ondan çekerken, saçlarıma üfledim.

Sonra yandan yastığı aldığım gibi kafasına geçirdim. Ayağa kalktım yavaşça. Yerden aldığım şortu elimde sallayarak banyoya geçtim. Üzerime onu giyip hızla çıktım…
Lee Hong Ki

MesajKonu: Geri: Akito'nun Öğrenci Evi   Akito'nun Öğrenci Evi EmptyC.tesi Kas. 27, 2010 4:35 pm

kafama yedıgım yastıkla kendıme geldım neler dusunuyordm ben , itiraf edemesemde etkılenıyordum .........inkar edercesıne gözlerimi kapadım en iyisi buydu son gucumle seslendım" ne 'o vazmı geçtin öldürmekten " kasınıyordum galıba evet evet tam manası buydu yaptıgımın kasınmak ama burda kalırsam bu gece hiçte iyi olmayacak, gitmek için inatçı davranmalıyım ......
Raidon Yukio

MesajKonu: Geri: Akito'nun Öğrenci Evi   Akito'nun Öğrenci Evi EmptyC.tesi Kas. 27, 2010 4:39 pm

" ne 'o vazmı geçtin öldürmekten "

Bu sesle başım ona doğru döndü. Hala aynı yerdeydi. Zaten dayak yemişti acaba bende üzerine fazla mı gitmiştim? Yavaşça ona yaklaştım ve yatağa oturdum. Elimi alnına götürdüm. Bu sırada iyice yaklaşmıştım. Tabi üzerime bir şeyler giymem gerektiği aklıma gelmedi bile...
Lee Hong Ki

MesajKonu: Geri: Akito'nun Öğrenci Evi   Akito'nun Öğrenci Evi EmptyC.tesi Kas. 27, 2010 4:59 pm

yanıma yaklastı kafamı kaldırdım gözlerim gözlerinde takılı kalınca kımıldayamadım onun gözlerine bakınca herşey tuz buz olmustu yavas yavas aramızdakı kucuk mesafe kapandı .... kendımı gerı cekemıyordum .....
yavasca yumusak dudakları dudaklarımla bulustu , oda kendını cekmıyordu sasırmıs olmalıydı pekı ya ben ben sasırmamısmıydım pişman olacagım seyler yapmamalıydım........
Raidon Yukio

MesajKonu: Geri: Akito'nun Öğrenci Evi   Akito'nun Öğrenci Evi EmptyC.tesi Kas. 27, 2010 6:44 pm

Ne olduğunu anlayamadan dudaklarını dudaklarımda hissettim. Ne? Kısa bir an duraksadım ama sonra sanki aklımı bir yere kapatmışçasına, onu öpmeye başladığımı hissettim. Hatta elimin birini de yüzüne götürmüştüm. Bir süre onu öptükten sonra irkildim.
Ne yapıyordum ben? O yaralıydı filan ama en önemlisi bir erkekti. Dudaklarımı onunkinden ayırdım ve soluk soluğa kalmış bir halde:

“Ne yapıyoruz biz?”
Lee Hong Ki

MesajKonu: Geri: Akito'nun Öğrenci Evi   Akito'nun Öğrenci Evi EmptyC.tesi Kas. 27, 2010 6:53 pm

onun sesıyle kendıme gelmıstım ... ne yapıyorduk nasıl bu duruma gelebılmıstık ...... yerın dıbıne gırmıstım utanıyordum ne demelıydım ne cevap verecektım bir anda olmustu bu yanlıslık ondan hoslanmıyordum hoslanıyor olmazdım zeten ufak bır opucukk ask belırtısı olamazdı nerden cıkarmıstım bunu kendımı topladım ayağa kalktım burdan gıdıyordum gıtmelıydım bu olaydan sonra asla kalamazdım onun için degıl kendı ıyılıgım ıcın gıtmelıyım...
yataktan kalkıp yavas yavas ılerledım en ıyısı sessız kalmaktı tesekkur bıle etmemektı belkı......
Raidon Yukio

MesajKonu: Geri: Akito'nun Öğrenci Evi   Akito'nun Öğrenci Evi EmptyC.tesi Kas. 27, 2010 7:18 pm

Ben öyle deyince kızardı ve yataktan kalkıp kapıya doğru yürümeye başladı. Ah! Tanrım! Hadi ama! Hızlıca yerimden fırladım ve tekrar yakaladım onu. Aynı şekilde yatağa atarken bir yandan da öfkeyle söylenmiştim.

"Artık kaçmaya kalkma."

Bir an ona baktım. Tuhaftır, kadınlarla birlikte olmuştum ama daha deminki öpüşmemizde farklı bir şeyler vardı. Ne olduğunu çözemediğimden ona yaklaştım. Aynı şey tekrar olacak mı merak ediyordum.

Yatakta üzerine eğildim ve onu tekrar öptüm.
Lee Hong Ki

MesajKonu: Geri: Akito'nun Öğrenci Evi   Akito'nun Öğrenci Evi EmptyC.tesi Kas. 27, 2010 8:17 pm

beni tekrar öpüyordu kalbim hızlıca carpıyo ve bense sadece akısına bırakmakla yetındı sadece karsılık verebıldım tuhaftı bir kızla bıle öpüşmemiştim byul olmassa yasıyamam dıyende bendim şimdi hiç alakasız bır ilişkide buluyordum kendımı ve bunu isteyende bendim...... ne olursa olsun onun kokusu ile doldurmak cıgerlerımı işte bu mukemmeldi...
Raidon Yukio

MesajKonu: Geri: Akito'nun Öğrenci Evi   Akito'nun Öğrenci Evi EmptyC.tesi Kas. 27, 2010 8:36 pm

Öpüşlerime karşılık verince vücuduma ateş bastı. Neler olup bittiği konusunda bir fikrim yoktu ama bu ikimizinde hoşuna gidiyor gibiydi. Üstündeki kıyafetlerini çekiştirdim. Dudaklarımı kısa bir an ayırdım bunun için. Sonra tekrar ateşimizde kayboldum...

Akito'nun Öğrenci Evi
1 sayfadaki 3 sayfasıSayfaya git : 1, 2, 3  Sonraki