Yaoi RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Yaoi RPG

Shounen Ai ve Yaoi....

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

remen evi

5 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2
YazarMesaj
Lee Hong Ki

Kadın Mesaj Sayısı : 148
İş/Hobiler : Solist
Lakap : Solist
Nereden : dünya benim belli bir yere gerek mi var

remen evi - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: remen evi   remen evi - Sayfa 2 EmptyPtsi Kas. 08, 2010 7:09 pm

yas tahtaya basmıstım anlasılan uzulmustum onun adına yanlızlıgının altındakı sebeb bu olmalıydı
umursamaz bır tavırla "Bilmem belki varlardır " neyını umursıyacaktım bızı yurt kapılarına bırakan kısılerı eskıden annemı anlatırdı abim sımdı bana annemı anlatacak kımse yok ozaman aılemde yok ...
acaba sokaktamı kaldı bu yuzden mı burda bu cocuk evsız mı kaldı ama 3 yıldır evsız olamaz yanı sımdımı sokaklara atıldı ah bu ınsanlar cok acımasızlar bu yasta kucuk sayılmasada sokakları tanımayan bır cocugu sokaga atacak kadar hemde " evsizmi kaldın yoksa bu saatte o yuzden mi burdasın?" pat diye hışımla cıkmıstı cumleler agzımdan ...
Eyes Rutherford
Tokyo Üniversitesi Öğrencisi | Hukuk Bölümü | Yaratık Avcısı
Eyes Rutherford

Erkek Mesaj Sayısı : 128
İş/Hobiler : Yaratık avlamak & Ray'i memnun etmek & Yatak odasından ayrılmak için isyan etmek & Yatak odasından ayrılamamak ve yeniden Ray'i memnun etmek & Ray'in sinirlenmesini sağlamak & Ray'i sinirlendirememek ve sinirlenmek & Sonunda vazgeçip Ray'i kıskandırmaya çalışmak
Lakap : Son vampirin baş düşmanı ve yatak arkadaşı, yaratık avcısı
Nereden : Ray ile birlikte yatak odasından *k8* & Kız arkadaşıyla barlardan & canavarlarla sokaklardan & Arkadaşlarıyla partiden

MesajKonu: Geri: remen evi   remen evi - Sayfa 2 EmptyPtsi Kas. 08, 2010 7:25 pm

"Bilmem belki varlardır "

Bu cevapla kalakaldım. Ne demekti şimdi bu? Belki de ailesi tarafından terk edilmişti.

“Evsiz mi kaldın yoksa bu saatte o yüzden mi buradasın?"

Bu sözcükler hızlıca söylenmişti. “Sanki benim evsiz olmamı tercih eder gibi bir hali var.” Ama tabi ona neredeyse bir milyarder kadar zengin olduğumu söyleme niyetinde değildim.
Yine de beni böyle görmesi tuhaf değildi. Sonuçta zayıf ve çökmüş bir halim vardı. Hafifçe gülümsedim ve
“Hayır, evsiz değilim. Başım sokacak bir yerim var.”

Yalan değildi. Bana göre orası başımı sokacak bir yerdi ama bir başkasına göre saray ya da sıradan bir ev olabilirdi. Her şey baktığın yerle ilgiliydi. Düşüncelerimi silip, tekrar ona baktım.
“Okula gidiyor musun?”

OUT: Yakında sülale konuşmasına geçeceğiz. XD
Lee Hong Ki

MesajKonu: Geri: remen evi   remen evi - Sayfa 2 EmptyPtsi Kas. 08, 2010 9:46 pm

" sadece evsız kalman cok kotu olurdu evden atılman bu sokaklar sana gore degıl"duraksadım ne tepkı vercegıne baktım yıne anlamadıgım ifadedeydı suratı

"bundan kısa bır sure önce gidiyordum ama kaydımı aldım yenı basvuru yaptım bakalım kabul edılmeyebılırım " dedim boguk bır sesle ya neden kaydımı aldıgımı sorarsa ne dıyecektım gercegı anlatmalımıydım ... tabıkıde anlatacaktım
out gercekten yakında sulaleye ıncez
Eyes Rutherford
Eyes Rutherford

İş/Hobiler : Yaratık avlamak & Ray'i memnun etmek & Yatak odasından ayrılmak için isyan etmek & Yatak odasından ayrılamamak ve yeniden Ray'i memnun etmek & Ray'in sinirlenmesini sağlamak & Ray'i sinirlendirememek ve sinirlenmek & Sonunda vazgeçip Ray'i kıskandırmaya çalışmak
Nereden : Ray ile birlikte yatak odasından *k8* & Kız arkadaşıyla barlardan & canavarlarla sokaklardan & Arkadaşlarıyla partiden

MesajKonu: Geri: remen evi   remen evi - Sayfa 2 EmptySalı Kas. 09, 2010 2:09 pm

Sesi birden değişmişti. Anlaşılan okul olayında onu etkileyen bir şey olmuş. Acaba neden kaydını almış? Bunu ona sorabilirdim elbette ama tuhaftır sormak istememiştim. Belki bir anda üzgün göründüğünden ya da…

Aniden gelen gürültüyle irkildim. O tarafa baktığımda sadece, bir garsonun elindeki tabakları düşürmüş olduğunu gördüm. Umursamadan arkama dönerek içimden gelen ani bir dürtüyle:

“Artık gidelim buradan.”
Lee Hong Ki

MesajKonu: Geri: remen evi   remen evi - Sayfa 2 EmptySalı Kas. 09, 2010 2:21 pm

“Artık gidelim buradan.” bu szleri duyduğuma sevinmiştim sormıyacaktı bana nedenini ...
gidelim ama nereye gercı sokaklarda aylak aylak dolasmayı en ıyı bılenlerden olsamda bu soru zıhnımı kurcaladı "nereye gidelim ...." bıraz duraksadım en ıyısı oyun oynamak tum dusuncelerı uzaklastırır"
oyun oynamak ister misin ?
baska bırsey gelmemişti aklıma benim bos zamanlarımda unutmak için tek yaptıgım ya yemek ya oyundu
Eyes Rutherford
Eyes Rutherford

MesajKonu: Geri: remen evi   remen evi - Sayfa 2 EmptySalı Kas. 09, 2010 2:30 pm

“Oyun oynamak ister misin ?”

O kadar şaşırmıştım ki öylece bakakaldım yüzüne. Bunca kanın ve nefretin ortasında oyun mu? Duraksadım. Neden ciddiye alıyordum ki? Belki de benimle dalga geçiyordu.

“Oyun mu?”

Bu yaşta, gecenin bir yarısında, ben yorgunluktan biterken, o bana oyun demişti. Yine de hemen itiraz etmedim. Kim bilir belki zihnimi boşaltmama yardım ederdi.
Lee Hong Ki

MesajKonu: Geri: remen evi   remen evi - Sayfa 2 EmptySalı Kas. 09, 2010 2:50 pm

“Oyun mu?”

safca sorulmus bır sorumuydu yoksa dalgamı gectıgımı zannedıp ımamı yaptı anlayamadım ama "oyun oynamak istemesen anlarım kafamız dağılır dedım bu saatte pek bana göre bisey olmaz sokaklarda ama
istediğin baska bıseyse yada işin varsa anlarım "gülümsedim nezaketen sorulmustu acıkcası yanlız kalmak ıstemıyordum bu yıl dönumunde onsuz kalmak herzamankınden zor...
Eyes Rutherford
Eyes Rutherford

MesajKonu: Geri: remen evi   remen evi - Sayfa 2 EmptySalı Kas. 09, 2010 3:05 pm

"Oyun oynamayalı neredeyse on yıl oluyor."

Evet, gerçekten de on koca yıl. okula başladığımdan beri oynamıyordum. Çünkü oyun oynama zamanlarımı piyanonun başında geçirirdim. Bu hayatımın odak noktasının piyano olmasına sebep olmuştu. Belki de buydu tüm hayatımı yıkan ölümlerin asıl sebebi.
Derin bir nefes alıp düşüncelerimi karanlıktan kurtardım. Yanımdaki gence baktım ve hafifçe gülümsedim.
Lee Hong Ki

MesajKonu: Geri: remen evi   remen evi - Sayfa 2 EmptySalı Kas. 09, 2010 3:21 pm

10 yıldır uyuyormuydu bu cocuk nasıl olurda oyun oynamaz
"o halde 10 yıl sonra ılk rakıbınle tanısmak nasıl bır duygu " gulumsedım daha dorusu sırıtmıs olabılırım masaya remen parasını ındırıp gencın parasını almasını istedıgımı goz ucuyla bellı ettım
" hey paranı al zaten bır sey yemedın jeton alırız senın paralarınla hem işe yararlar "
fazla cıddı ve suratsız gozukmek istemdığım için gulumsedım zorla gulumsememıstım ama yanlıs anlasılmasından korktum kendımı zorlamayı sevmıyorum
Eyes Rutherford
Eyes Rutherford

MesajKonu: Geri: remen evi   remen evi - Sayfa 2 EmptySalı Kas. 09, 2010 3:38 pm

" hey paranı al zaten bır sey yemedın jeton alırız senın paralarınla hem işe yararlar "

Jeton mu? Jetonla nasıl bir oyun… Birden aklıma küçüklüğüm geldi. Babamla gittiğimiz yerler. Ama silik hatıralardı bunlar. Yarı yarıya ölmüşlerdi. Aynen benim gibi…

“Nerede eee… oynayacağız?”

Bu soru ne kadar da saçma gelmişti kulağıma. Lanet olsun gerçekten de başım ağrıyordu.
Lee Hong Ki

MesajKonu: Geri: remen evi   remen evi - Sayfa 2 EmptySalı Kas. 09, 2010 4:55 pm

nekadar sacma bır cumle kurmustu anlasılan kafasını toplayamıyordu oyun degıl sakin bır seye ıhtıyacı vardı operaya fılan gıtmelıydı bu dedıgıme seslı bır kahkaha patlatmak istedım ama olmazdı
"yakınlarda bır playstation var oraya gıdelım biraz pes oynarız " beni takıp edecegını bılıyormus gibi remen evinden çıktım cıngırak sesı benden sonra tekrar yankılandı
Kapıdan cıkar çıkmaz keskın soguk tenımı kestı ben bu kadar saglıklıyken üşüyordum peki o acınacak durumda acaba ikinci ceketimi ona vermelımıydım çok inceydi üstündekiler
"hey sen üşümedin mi dostum ?"
şasırmıs bır ifadeyle suratıma baktı ne diyecegını merak etmıştım doğrusu üşüdüğünü itıraf edemeyecek kadar gururlu gözüküyor
Eyes Rutherford
Eyes Rutherford

MesajKonu: Geri: remen evi   remen evi - Sayfa 2 EmptySalı Kas. 09, 2010 5:16 pm

"yakınlarda bır playstation var oraya gıdelım biraz pes oynarız "

Ne? Daha ben cevap veremeden ayağa kalktı ve yürümeye başladı. Bir an peşinden gidip gitmemekte tereddüt ettim. Sonra her şeyi boş verip ilerledim.

"hey sen üşümedin mi dostum ?"

Evet, gerçekten de hava soğuktu. Siyah ince bir tişörtle bu rüzgârlı bir havada öylece kaldım. Yanımdaki çocuğa baktım. Sorusuna cevap vermek yerine sakin bir sesle:

“Playstation dediğinde nedir?” dedim.

Anlaşılan bir oyundu. Oyunlar daha ilkokula başlamadan beni tatmin etmemeye başlamıştı. Dünya üzerinde güzel bir oyun var mıydı? En azından benim için…
Lee Hong Ki

MesajKonu: Geri: remen evi   remen evi - Sayfa 2 EmptySalı Kas. 09, 2010 5:25 pm

bilgisayar yok yada eskıden atarıler vardı super marıo fılan onun cok daha ılerlemıs halı inanamıyorum sana" dedim ve gülümsedim
üşüdüğü acıkca bellıydı hırkamı çıkartım yarı şaka yarı cidddi
" hey bunu giysen iyi edersin bedenine hiç mi acımıyorsun "
dayanamamıstım herkesın işine burnunu sokan bırı olarak milletin üşümesine bile karışıyordum ama kımsesız bır cocugun hasta olmasının ne kadar kötü oldugunu bılıyorum en acısıda yanlız kalmak belkıde en cok ıhtıyacın oldugu zamanlar kafamı ona çevirdim ,yüzünden hırkamı çekti anlamsız ifadesini gözlerme dikti istemsizce sırıttım her zman yaptığm gibi Very Happy
out: bır playstation cu acayım barı remencıden cıktık yada sen ac Very Happy:D
Eyes Rutherford
Eyes Rutherford

MesajKonu: Geri: remen evi   remen evi - Sayfa 2 EmptySalı Kas. 09, 2010 5:42 pm

bilgisayar yok ya da eskıden atarıler vardı super marıo fılan onun cok daha ılerlemıs halı inanamıyorum sana"

Kim? Süper Mario mu? O da ne? Belki çocukluğumu piyano başında harcayacağıma çıkıp İngiltere’deki çocuklarla oyun oynamalıydım. Ama oyunlar ne çocukken ne de şimdi ilgimi çekiyordu. Hepsi boşa vakit kaybıydı. Onun yerine bir bardak şarabı tercih ederdim.

" hey bunu giysen iyi edersin bedenine hiç mi acımıyorsun "

Burnuma doğru uzattığı şeye baktım kısa süre. Bana acıyor muydu? Bu bir İngiliz’e yapılacak en büyük hakaretti. Aslında her insan için öyleydi fakat bir İngiliz olduğumu düşünmekten zevk alıyordum. Alıp almama konusunda kararsızlığa kapıldım. Sonra boş bakışlarla yüzüne bakıp:

“Neden burada dikiliyoruz?” dedim ve birkaç adım attım. Ceketini almamıştım. Çünkü alamazdım işte. Alamazdım… Anılar zihnime doluşurken tekrar ona baktım…

OUT: Sen aç gitsin. Smile
Lee Hong Ki

MesajKonu: Geri: remen evi   remen evi - Sayfa 2 EmptySalı Kas. 09, 2010 7:50 pm

" hey huysuz musun sen üşüdüğün açıkca belli ne yapmayı planlıyorsun hasta olup ölmeyi filan mı? yasamalısın hayata inat ve giy sunu artık" umursamaz tavrımı yenıden takındım kımsesız olmak ona verılen bedene ilgısız olmayı gerektırmez kı hızlı adımlarla onun onune gectım " dostum hadı gıyde takıp et" sırttım ama gormemesı lazımdı yoksa gıymezdı uşuse bıle gıymezdı eminim ....
ama giymeliydi artık ilerledim sokak haylı sessizde köşe başından itibaren insan seli olacağına adım gibi eminim bu saatte orası insan kaynıyordu acaba insanlardan ürkermiydi
bu dediğime ben bile güldüm içimden uzaylımıki bu korksun mılletten gercı insan kılıgına gırmıs bır uzaylıya benzemıyorda değil hani salonun önüne gelince durdum yavas adımlarla içeri girdim peşimdende eyes ...

remen evi
2 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2