Yaoi RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Yaoi RPG

Shounen Ai ve Yaoi....

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

remen evi

5 posters
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
Lee Hong Ki

Kadın Mesaj Sayısı : 148
İş/Hobiler : Solist
Lakap : Solist
Nereden : dünya benim belli bir yere gerek mi var

remen evi Empty
MesajKonu: remen evi   remen evi EmptyPtsi Kas. 01, 2010 6:47 pm

remen evi Ramennnkısa bır yuruyus ardından köşe basindaki remenciye vardık hızlıca içeri dalıp en yakındaki boş taburelere çoktuk
" ıkı remen sebzeli olsun benimki sen neli yersin ahbab baya aç gözüküyorsun" gulumsedı soze baslıyacaktı anlasılan sozunu baslamadan kesip "ben Xiah sen ?"
Eyes Rutherford
Tokyo Üniversitesi Öğrencisi | Hukuk Bölümü | Yaratık Avcısı
Eyes Rutherford

Erkek Mesaj Sayısı : 128
İş/Hobiler : Yaratık avlamak & Ray'i memnun etmek & Yatak odasından ayrılmak için isyan etmek & Yatak odasından ayrılamamak ve yeniden Ray'i memnun etmek & Ray'in sinirlenmesini sağlamak & Ray'i sinirlendirememek ve sinirlenmek & Sonunda vazgeçip Ray'i kıskandırmaya çalışmak
Lakap : Son vampirin baş düşmanı ve yatak arkadaşı, yaratık avcısı
Nereden : Ray ile birlikte yatak odasından *k8* & Kız arkadaşıyla barlardan & canavarlarla sokaklardan & Arkadaşlarıyla partiden

remen evi Empty
MesajKonu: Geri: remen evi   remen evi EmptyPtsi Kas. 01, 2010 7:20 pm

Gelmemişti. Belki de peşimi bırakmıştı, kim bilir? Ya da birbirlerini öldürmüşlerdi. İki ihtimalde beni rahatlatacağına geriyordu. Kesinlikle araştırma yapmalıydım.
Bakışlarımı yanımdaki çocuğa çevirdim. Acaba onu geceleri sokağa çıkaran neydi? Bu sırada onun ağzının oynadığını gördüm. Dinlememenin verdiği rahatsızlıkla kıpırdandım.

"Ben Xiah sen ?"

İlginç. Anlaşılan bir arkadaşım olmuş gibiydi. Japonya’ya geldiğimden beri ilk arkadaş... Hafifçe gülümsedim. İşin tuhaf yanı bu çocuğu gördüğümden beri sürekli gülümsemeye başlamıştım. Acaba benim için önemini anlamış mıydı?
Tüm bunları aklımdan sildim ve
“Eyes.” Dedim sakince. Bir yandan da çevreye bakıyordum. Belanın hangi yönden geleceği belli olmazdı.

OUT: Orada resim mi var? Normal
Lee Hong Ki

remen evi Empty
MesajKonu: Geri: remen evi   remen evi EmptySalı Kas. 02, 2010 12:59 pm

"out :bıraz Very Happy neyse bıraz gec verılmıs bır cvp olacak ama
" eyes"
demek adı eyes yakışıyor"adın güzelmiş monşer ama hala neli yiyeceğini söylemedin?" hafif bir gülümsemeden sonra tavuklu yiyecek biri gibi gözükmesede "ötekide tavuklu olsun "diye bağırdım madem sesi çıkmadı proteıne ıhtıyacı var gıbı gozukuyor itırazda etmedı etrafa bakıyordu sanki ilk kez oturup yemek yiyen birisi gibiydi hey bu çocuğun saçları beyaz hiç japonada benzemiyor neyse onu çok incelemeyeyim zavvallı zaten süt kuzusu gibi
remenler gelince soğutmadan yamuldum baslamamla yarılamam bır oldu bende cıkan seslerle mıdesı bulandımı dıye kafamı kaldırdıgımda hala yemeğine başlamamış oylece bakıyor sırıttım "hey yemek istemıyorsan sogutmadan benim tabagıma alabılır soguk remen sevmemde" yenıden gulumsedı busefer dişlerini görebiliyordum işin ilgınc yanı bır dıkıste 50 lık içsem ben onun kadar saglam kalabılırmıydım bu cocuk sadece gülümsüyor yemeni yemeye koyuldu
"hiç paylasımcı değilsin yaa " ..."neyse neyse bunu yede ikincisi benden " kafasını remen tabagından ısteksızce cekıp gulumseyen dudaklarıyla bır seyler mırıldandı

En son Umutsuzvaka tarafından Çarş. Kas. 03, 2010 6:24 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Eyes Rutherford
Eyes Rutherford

İş/Hobiler : Yaratık avlamak & Ray'i memnun etmek & Yatak odasından ayrılmak için isyan etmek & Yatak odasından ayrılamamak ve yeniden Ray'i memnun etmek & Ray'in sinirlenmesini sağlamak & Ray'i sinirlendirememek ve sinirlenmek & Sonunda vazgeçip Ray'i kıskandırmaya çalışmak
Nereden : Ray ile birlikte yatak odasından *k8* & Kız arkadaşıyla barlardan & canavarlarla sokaklardan & Arkadaşlarıyla partiden

remen evi Empty
MesajKonu: Geri: remen evi   remen evi EmptyÇarş. Kas. 03, 2010 2:52 pm

OUT: "Tavuklu olsun." cümlesini ne zaman kurduğumu hatırlayamadım. scratch
Lee Hong Ki

remen evi Empty
MesajKonu: Geri: remen evi   remen evi EmptyÇarş. Kas. 03, 2010 6:12 pm

out: içimden geldi umarım kızmadın tmm sen sole degıstıreyım nelı yıyor bu eyes Smile
Aisu Izanagi

Kadın Mesaj Sayısı : 204

remen evi Empty
MesajKonu: Geri: remen evi   remen evi EmptyÇarş. Kas. 03, 2010 6:19 pm

out: Çok pardon, karışmak gibi olmasın ama yeni rpci olarak bilmen gereken şu ki, öhöm xD başkasının karakterini yönetmek doğru değildir, yani karşıdaki karaktere ait onun yazmamış olduğu diyalogları, hareketleri falan kendi rpnde işleyemiyoruz malesef. NPC yani sırf rp içinde var olan karakterleri (yani Eyes, Attila, bu karakter gibi başkasının yönettiği değil kurgu gereği kendi şeysine kattığın) yönetmekte serbestsin, onu da belirteyim dedim. What a Face Yani onu demek istemiş Eyes kardeş xD
Lee Hong Ki

remen evi Empty
MesajKonu: Geri: remen evi   remen evi EmptyÇarş. Kas. 03, 2010 6:21 pm

anladım kusura bakmayın sılıım ben ozman yaa ıcıme oturdu ya ısteyerek yapmadım gercekten uzgunum
Aisu Izanagi

Kadın Mesaj Sayısı : 204

remen evi Empty
MesajKonu: Geri: remen evi   remen evi EmptyÇarş. Kas. 03, 2010 6:26 pm

out: Saçmalama daha yenisin, zamanında biz de aynı hataları oo çok yaptık, bir kere bile içimize oturmadı ha haberin olsun xD Sadece bilgi olsun diye demiştim kırmak istemedim What a Face
Lee Hong Ki

remen evi Empty
MesajKonu: Geri: remen evi   remen evi EmptyÇarş. Kas. 03, 2010 6:29 pm

yo kırılmadım yanlıs yapmak ıstemıyorum sadece:)
Attila Qinghai--

Kadın Mesaj Sayısı : 105

remen evi Empty
MesajKonu: Geri: remen evi   remen evi EmptyÇarş. Kas. 03, 2010 6:32 pm

out: Korkma yanlış yapmaktan, ne olacak yahu, eğleniyoruz burada. Hem düzeltmek beş dakika xD Neysem outlarla kirletmeyeyim sizin rpyi xD Aisu benim karakterim bu arada

En son Attila Qinghai tarafından Çarş. Kas. 10, 2010 7:46 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Lee Hong Ki

remen evi Empty
MesajKonu: Geri: remen evi   remen evi EmptyÇarş. Kas. 03, 2010 6:35 pm

out :memnun oldum benımkıde Xiah Smile tesekkurler rp cok eylencelı yazınca hayal edıyosun kendı kendıne cıkıo engel olamıosun resmen ıkı yılını hazırladım karakterımın cok tesekkurler bu sıteyı gormem gercekten sanslı oldugumun gostergesı ygsyı unutturuyor:D
Eyes Rutherford
Eyes Rutherford

remen evi Empty
MesajKonu: Geri: remen evi   remen evi EmptyPerş. Kas. 04, 2010 5:58 pm

OUT: Bu arada konu epey dağılmış XD

Aklım başka yerdeydi. Önüme konan yemekle irkildim. Ah Tanrım nasılda uykum vardı. Bunları umursamadan ağzıma bir şeyler götürdüm. Bu sırada yanımdaki genç hala konuşuyordu. Umursamadan gerindim. Sonra da yorgun bakışlarımı Xiah denen bu çocuğa çevirdim. Hala enerjik görünüyordu. Sırtımı dikleştirdim ve yemeği biraz öteye iteledim. Midem daha fazlasını kaldıramazdı. Cebimden cüzdanı çıkardım ve yüklü bir miktar para bıraktım. Aslında paranın çok olduğunu bilmiyordum çünkü yemeklerin ne kadar olduğu konusunda bir fikrim yoktu. Ayrıca kesinlikle eve gitmek istemiyordum. Belki de en iyisi otele gitmekti. Ayrıca bu çocuğun hayatını da riske atmamalıydım. Tekrar başıma bir ağrı saplandı. Kaşlarımı çatmak zorunda kaldım. Ellerimle alnımı ovuşturdum.
“Beni buraya getirdiğin için sağ ol, Xiah.” Dedim alçak sesle. Başka ne demeliydim? Bilemedim. Ellerimi yüzümden çekerken, içimde bir sıkıntı vardı.
Lee Hong Ki

remen evi Empty
MesajKonu: Geri: remen evi   remen evi EmptyCuma Kas. 05, 2010 11:41 am

“Beni buraya getirdiğin için sağ ol, Xiah.” bu sesle irkildim bu da neyinnesiydi ben cana yakın davranıyordum herkese davrandıgım gıbı ukala ne olacak onun parasına ıhtıyacım varmıs gıbı sınırlenmıstım asık bır ıfadeyle "hey paranıda al ve git beni yanlış anlamşsın arkadaş ben yanlızca seni sıkıntıdan kurtarmak ıstemıstım ve tabı oradakı abuk sabuk ınsanlara toy bakıslarından neyse ben dilenci değilim " cok uzun ve sert olmustu ama bıranda yaptıgı sey yanlıstı bunu anlaması lazım surat ıfadesı dustu onu kırmak ıstememiştim ama anlamalıydı eger pişman olursa ıyı bır kalbı var demektir ama olmassa zengın ukalalardan hiç bır farkı yok gözum paraya kaydı oldukca fazlaydı eminim zengın züppelerinden bır farkı yoktur eminim
out : evet konu sapmıs bu arada uzgunum senın sozlerıne karıstıgım ıcın gecenlerde Smile
Raymond A. Grosvenor
Eski Profesör | Son Vampir
Eski Profesör | Son Vampir
Raymond A. Grosvenor

Erkek Mesaj Sayısı : 222
İş/Hobiler : Kan emmek, gece dolaşmak, Eyes ile oynaşmak.
Lakap : Siyah Narsist | Son Vampir
Nereden : "neca ne neceris"

remen evi Empty
MesajKonu: Geri: remen evi   remen evi EmptyCuma Kas. 05, 2010 4:00 pm

out:naptınız siz ya o.O ayrıca rplerde biraz daha dikattli olun.
bir ara girmeyi düşünüyorum rpye
Eyes Rutherford
Eyes Rutherford

remen evi Empty
MesajKonu: Geri: remen evi   remen evi EmptyCuma Kas. 05, 2010 4:17 pm

Bir sürü söz söylemişti. Neden birden köpürdüğünü anlamamıştım. Başım nasıl da ağrıyordu. Ona doğru döndüm ve bir şeyler söylemek için ağzımı açtım. Sonra vazgeçip kapadım. Beni anlamamıştı ve anlayabileceğini de sanmıyordum. Ayrıca neden anlayacaktı ki?
Paraya göz attım. Fazla mıydı? Almak için bir hamle yapmadım. Yavaşça ayağa kalktım ve yorgun bir bakış attım ona. Tüm günün ağırlığı birden üzerime çöktü. Tekrar kalktığım yere oturup arkama yaslandım. En iyisi biraz daha oturmaktı.
Artık düşünceler bile beynimde durmuyordu. Boştum. Bir ölü kadar... Yalnızdım tanrılar gibi. Yüzümü ellerimin arasına aldım. Piyanom olacaktı şimdi yanımda. Lanet olsun. Parmaklarım tuşların özlemini çekiyordu...
"Şimdi ne olacak?" diye mırıldandım.

OUT: Cidden bu olay nereye gidiyor böyle? İlginç bir şey yapalım bari, patlama filan XD
Lee Hong Ki

remen evi Empty
MesajKonu: Geri: remen evi   remen evi EmptyCuma Kas. 05, 2010 5:36 pm

yeniden çivlendi sandelyeye anlaşılan onu kırmıs yada üzmüştüm kim bilir konuşan viicdanıma karşın hey böyle olsun o istedi dedim Şimdi ne olacak?" iç sesimi bölen bu ses gerçekten acı çekiyordu benim yüzümdenmiydi bu acı kesinlikle hayır başka bir şey olmalıydı kimse yüzünden üzülmeye deymez bilmiyormu bu çocuk, pişman olmuştum aslında onunda her insan gibi acı çektıgını gorunce"hey takma kafanı ben konuşurum öyle hiç söylememiş olalım ne dersin otur ve yemeye devam et ! dişlerim gözükene yeterınce sevımlı bır sarhoş olana kadar gulumsedım uzulmustum ona kendıme bıle uzulmeyen ben yedikçe içine sıcak bırşekyer indikçe unutacaksın dertlerini yavaş yavaş kaybolacak dünya tıpkı sarhoş olmak gibi" inanmış gibi bakıyordu acaba yiyecekmi ? yemeğiyle dertleşecek kadar cesurmu Smile

out: bence otur ye sohbet edelım ben senın boynunu gorım sonra sana tavsıye verım sen kalk gıt raymond gelsın nasıl Very Happy? tabı boylede olmaya bılır
Eyes Rutherford
Eyes Rutherford

remen evi Empty
MesajKonu: Geri: remen evi   remen evi EmptyPtsi Kas. 08, 2010 2:26 pm

“Hey takma kafanı! Ben konuşurum öyle! Hiç söylememiş olalım, ne dersin? Otur ve yemeye devam et!”

Anlaşılan onun sözlerine üzüldüğümü zannetti.

“Yedikçe, içine sıcak bir şeyler indikçe, unutacaksın dertlerini, yavaş yavaş kaybolacak dünya, tıpkı sarhoş olmak gibi!"

Derin bir iç çekerek başladım sözlerime;

“Benim derdim yemekle unutulacak gibi değil.”

Gerçekten de öyle değildi. Hayatımda ilk defa biriyle yatmıştım. Ama bu hiç normal değildi. Yanlıştı, günahtı. Aslında günah olması o kadar önemli değildi. Hayatta sürekli günah işliyordum. Fakat bu korkunçtu. Daha da önemlisi buna sesimi çıkarmamıştım. Beni tehdit edip gitmesine, beni kullanmasına izin vermiştim. Bu ne kadar doğruydu? Hayatımı oyuncak edip, geri dönülmeyecek biçimde değiştirdikten sonra, sıkıldığı an, gidecekti. Ben ise bu sefer daha da dayanılmaz olan lanetli karanlığıma hapsolacaktım. Lanetli yalnızlık…

Kendimi iyice kötü hissetmeye başlayınca, ayağa kalktım ve dikkatli adımlarla yürümeye başladım.
“Yüzümü yıkamalıyım.” Diye mırıldanmıştım. Tuvaletin yolunu tuttum.
Lee Hong Ki

remen evi Empty
MesajKonu: Geri: remen evi   remen evi EmptyPtsi Kas. 08, 2010 4:07 pm

“Yüzümü yıkamalıyım.” dedi tuvalete doğru ilerledi anlaşılan bana değildi kızgınlığı rahatlamıştım umarım midesine bir şey olmamıştır benim yüzümden geri gelip oturacakmıydı yada onun peşınden gitmelimiydım yalpalıyor gibi garip bir yürüyüşu var dikkatli bir şekilde konuştum"Yardıma ihtiyacın olursa burdayım ..."bıraz duraksadım
"dertler unutulmak içindir hem paylaşmadıkçada yanlızca senı yıyıp bitirir biliyorsun duvarı nem insanı gam yıkar... Dostum"(dostumu vurgulamalıydım uzun zamandır yakın olabılecek kımsem olmasada nasıl dost kazanacagımı bılıyordum ve acıkcası bu cocuga uzuluyordum garıp) döndü anlayamdığım bir ifadeyle baktı ve uzaklaştı "Garip diye mırıldandım"Çünkü hayli garipti....
Eyes Rutherford
Eyes Rutherford

remen evi Empty
MesajKonu: Geri: remen evi   remen evi EmptyPtsi Kas. 08, 2010 5:24 pm

Soğuk! Buz gibi su tenime değince titredim. Hasta gibiydim. Yanaklarım kırmızı olmuştu. Kısa bir an aynadaki görüntüme baktım. Anlaşılan hala kanım vardı. Aniden, sanki o uzun saçlı vampirin soluğunu ensemde hissetmişim gibi irkildim. Hızla yüzümü yıkadım ve doğruldum. Şimdi de midem bulanıyordu. Neler oluyordu bana? Acaba vampir filan mı oluyordum? Bir insan nasıl vampir olurdu ki? Parmaklarım aynadaki görüntüme değdi. Hasta ve yorgun görünüyordum. Eh bu ikisi de doğruydu. Öylece durdum. Sırtımda tonlarca yük taşıyor gibi hissediyordum. Ama rahatlamam gerekiyordu. Beni bulamamıştı ya da benden vazgeçmişti. Bulamaması saçmaydı çünkü evimi bile bulmuştu. Zaten o yüzden oraya gitmiyordum. Anlaşılan benden vazgeçmişti. O ikisinin nasıl öpüştüğünü anımsayınca rahatladım. Evet, benden bıkmıştı sonunda. Sırtımdaki yükün bir kısmı gitmiş gibiydi lakin hepsi değil. Bunun sebebi ise korkuydu. Korkum ölümden değil, bu kargaşanın hiç bitmeyecek olmasındandı. Derin bir nefes aldım ve son kez aynaya bakıp oradan çıktım. Masaya geri dönerken kokuların beni rahatsız ettiğini fark ettim. Anlaşılan buradan da ayrılma vakti gelmişti. Peki, o çocuğa ne diyecektim? Bana resmen “dostum” diyerek hitap etmişti. Ah lanet olsun!
Kendimi onun yanına bırakırken, zihnim tamamen boştu.
Lee Hong Ki

remen evi Empty
MesajKonu: Geri: remen evi   remen evi EmptyPtsi Kas. 08, 2010 5:49 pm

biraz düzelmiş olarak geri döndü hala suratında o anlıyamadığım ifadeyle duruyordu ona yardım etmek istiyordum aslında , sandalyeye kendini isteksızce bırakınca onun bıkkınlıgını anlamıstım o yanlızca yanlız ... eger yanlız olmasaydı en azından acılara karsı mutlu olmayı bılırdı ama yanlız o sadece yanlız ..."hey rahatla biraz " gulumsedım
"eger senı rahatsız edıyorsam özur dılerım ama dertlesmeye ıhtıyacın var gibi " bu nekadar aptal bır cumleydı tabıkıde rahatsız edıyordum onu hem neden bukadar usteledıgımı ben bıle anlamıyorum bu cocuk nereden anlıyacak belkıde onu yanlızlıga terk etmek ıstemıyorum yanlızlıgın ne oldugunu ıyıbılen bırı olarak ....
Eyes Rutherford
Eyes Rutherford

remen evi Empty
MesajKonu: Geri: remen evi   remen evi EmptyPtsi Kas. 08, 2010 6:09 pm

"Eğer seni rahatsız ediyorsam özür dilerim ama dertleşmeye ihtiyacın var gibi "

Benim yaşadıklarımı ona anlatamam ki? Ne diyecektim? Ayrıca onu bu iğrenç yaşantıya çekmek istemiyordum. Duraksadım bir an. Peki, onun ne sorunu vardı geceleri dışarı çıkartan? Ayrıca bugün –şuarada kaç saat kaldı ki- okulu yok muydu? Kendi saçmalığıma kızdım. Sanki benim okulum yoktu. Yinede ne okula ne de eve gitmeyecektim. En azından kısa süreliğine…

“Asıl sen bahset, seni bu saatte dışarı çıkartan şey nedir?”
Lee Hong Ki

remen evi Empty
MesajKonu: Geri: remen evi   remen evi EmptyPtsi Kas. 08, 2010 6:18 pm

"Asıl sen bahset, seni bu saatte dışarı çıkartan şey nedir?”
gıtgıde rahatlıyordu anlasılan konusmaya bıle baslamıstı " buralar benim mekanım ben buralarda doğup büyüdüm
anlıyacağın ben bu çöplüklerden çıkmayım asıl sen;
anlat senin gibi birinin bu saatte evinde sütünü içip yatması gerekmez mi ? "sırıttım"ammada uzun konustum yahu hep ben konusuorum fark ettin mi? "
gözlerimi ovusturup gözlerine baktım anlaşılan ne diyeceğini düşünüyordu hesap vermıyecektı alt tarafı içinden gelenı anlatacak neden böyle acaba?....
Eyes Rutherford
Eyes Rutherford

remen evi Empty
MesajKonu: Geri: remen evi   remen evi EmptyPtsi Kas. 08, 2010 6:24 pm

" buralar benim mekânım ben buralarda doğup büyüdüm
anlayacağın ben bu çöplüklerden çıkmayım asıl sen;
anlat senin gibi birinin bu saatte evinde sütünü içip yatması gerekmez mi ?"amma da uzun konuştum yahu hep ben konuşuyorum fark ettin mi?"

Başımı arkaya atıp bir kahkaha savurdum. Süt içip yatmak mı? Elimle ağzımı kapayıp gülmemi durdururken bakışlarımı ona çevirdim. Acaba gerçekten de öyle mi görünüyordum? Geceleri dışarı çıkmaya korkan, masum, saf, cahil biri gibi miydim?
Aklıma gelen bir düşünceyle ciddileştim.
“Ailen yok mu?”

Acaba o da benim gibi miydi? Ailesiz ve ortada kalmış…
Lee Hong Ki

remen evi Empty
MesajKonu: Geri: remen evi   remen evi EmptyPtsi Kas. 08, 2010 6:33 pm

nekadar ilgınc guluyordu ilgınc olmasına ragmen guzel “Ailen yok mu?” bu soruyla kutup esıntılerınde cıplak kalmıs gıbı hıssettım ama cevap vermelıydım nasıl ben ondan cvp ıstıyorsam oda benden cevap beklıyordu guvenmek için "iki yıl önce bir abim vardı ...."dedim sesizce cümlenin sonunu güçlü söylemem lazımdı ben güçlü olmalıyım herseye ragmen ben eksık kalmamalıyım kımsesızlıgımle kayboldugundan nefret edercesıne "kayboldu " dedim sonra kendımı toparlayıp "Senın aılende amma endişelenmiştir monşer " gülümsedim uyarı olmadıgını anlasın diye
Eyes Rutherford
Eyes Rutherford

remen evi Empty
MesajKonu: Geri: remen evi   remen evi EmptyPtsi Kas. 08, 2010 6:42 pm

Kardeşinin kaybolduğunu öğrenince duraksadım. Anne ve babası yok muydu?

"Senın aılende amma endişelenmiştir monşer "

Benim ailem şu anda çoktan toprağa karıştılar. Tabi bu sözleri ona söylemedim.

“Benim ailem üç yıl önce öldü.”

İkisinin de farklı zamanlarda gözümün önünde öldüklerini ve babamın ölümünün benim suçum olduğundan bahsedemezdim. Anlatamazdım işte. Ben bile kabul etmekte zorlanırken nasıl sözcüklere dökebilirdim ki?

“Annen ve baban yok mu?”

remen evi
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki