Yaoi RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Yaoi RPG

Shounen Ai ve Yaoi....

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Rutherford'un Dairesi

4 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2
YazarMesaj
Raymond A. Grosvenor
Eski Profesör | Son Vampir
Raymond A. Grosvenor

Erkek Mesaj Sayısı : 222
İş/Hobiler : Kan emmek, gece dolaşmak, Eyes ile oynaşmak.
Lakap : Siyah Narsist | Son Vampir
Nereden : "neca ne neceris"

Rutherford'un Dairesi - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Rutherford'un Dairesi   Rutherford'un Dairesi - Sayfa 2 EmptyCuma Ekim 01, 2010 9:38 pm

Beni itiyor, istemediğini deli gibi haykırıyordu. ‘Deli gibi’ demek biraz yanlış olacaktı, çünkü az önce gerçekten deli gibiyken şimdi daha normaldi. Sadece vücudu titriyordu, üstü çıplak ve soğuk bir yerdeydi. Beni itmesine rağmen ona sarıldım. Biraz olsa bile onu sürüklercesine, bir iki saniye önce kavga, gürültü ile çıkmış olduğumuz o evin en büyük köşelerinden biri olan yatak odasına götürdüm. Onu yavaşça yatağa fırlatırken (!) Kalkıp kaçmasın diye üzerine çöktüm. Elimle yüzünü okşadım. Eskisinden daha sıcak olan pembeleşmiş yanağını.
“Ne oldu? Daha birkaç dakika önce alamadığın için gözyaşlarına boğulduğun, istediğin şey bu değil miydi?”
Onu öpmeye devam ettim, en azından bir birleşme noktamız olmalıydı. Elimi bedeninde aşağıya doğru kaydırdım, çıplak olmayan diğer yarısına. Elimli kıyafetinden içeri sokup cinsel organını taciz etmeden önce öpücüklerimi boynuna, ardından da sertleşmiş göğüs uçlarına kondurdum. Onu tamamen soyarken, daha fazlaca üşümesin diye yorganı etrafına sardım. Zaten birazdan yapacağım, yapmak üzere olduğum yahut –bilemem ama- yapmaya çalışacağım –eğer engellenmezsen- gerçekleştireceğim şey onu en dip noktalarına kadar ısıtacak, bedenini sanki bir alevin içine düşmüş gibi hissedecekti. Ama iyi anlamda, yani benim ve soyumun o sari yuvarlar sıcak topun karşısına çıktığımızdaki gibi bir yanma hissi gibi değil. Sadece içten gelen bir isinin patlaması gibi ölmeliydi. Yine onu öpmek istedim ama önce ellerimle saçlarını geriye tarayarak, net bir şekilde gözlerinin gözlerimin içine baktığına emin olduktan sonra dudaklarımdan şu sözler döküldü.
“Eyes, bana bak. Bu benim, daha yeni tanışmış olduğun İngilizce öğretmenin. Hayatından çıkmayacak bir parça. Başkası değil, sokaktan geçen sıradan biri değil, yalnız ve yalnızca benim, o.”
Olmamalıydı. Bunu benden başkası ile yaptığını hayal etmek istemiyordum. Kötü bir durum… Hislerim onunlayken belirsizleşiyor ve neyin ne olduğunu söylemek zorlaşıyordu. İşte şimdi, iki seçeneği vardı. Ya az önce istediği gibi beni kullanacaktı, ya da istemese bile okuldaki gibi ben onu kullanacaktım.
Eyes Rutherford
Tokyo Üniversitesi Öğrencisi | Hukuk Bölümü | Yaratık Avcısı
Eyes Rutherford

Erkek Mesaj Sayısı : 128
İş/Hobiler : Yaratık avlamak & Ray'i memnun etmek & Yatak odasından ayrılmak için isyan etmek & Yatak odasından ayrılamamak ve yeniden Ray'i memnun etmek & Ray'in sinirlenmesini sağlamak & Ray'i sinirlendirememek ve sinirlenmek & Sonunda vazgeçip Ray'i kıskandırmaya çalışmak
Lakap : Son vampirin baş düşmanı ve yatak arkadaşı, yaratık avcısı
Nereden : Ray ile birlikte yatak odasından *k8* & Kız arkadaşıyla barlardan & canavarlarla sokaklardan & Arkadaşlarıyla partiden

MesajKonu: Geri: Rutherford'un Dairesi   Rutherford'un Dairesi - Sayfa 2 EmptyCuma Ekim 01, 2010 9:59 pm

Beni kucakladığı gibi yatağa atınca, öfkelenmeye başlamıştım. Kaçamadan üzerime atlamıştı bir de. Ben isteyince olmuyordu fakat o isteyince mi oluyordu?

“Ne oldu? Daha birkaç dakika önce alamadığın için gözyaşlarına boğulduğun, istediğin şey bu değil miydi?”

İçimden küfürler ettim bildiğim tüm dillerde. Tamamen çıplak kalmıştım bir anda. Vücudumun bazı yerleri uyuşurken yanaklarıma ateş bastı. Vücudum dengesini kaybetmiş gibiydi. Yüzüme düşmüş saçları geriye artken dik dik bakmayı ihmal etmemişti.

“Eyes, bana bak. Bu benim, daha yeni tanışmış olduğun İngilizce öğretmenin. Hayatından çıkmayacak bir parça. Başkası değil, sokaktan geçen sıradan biri değil, yalnız ve yalnızca benim, o.”

Mavi gözlerim onunkilere dikilmişti. Neden bana bunları söylediğini anlamadım. Derin bir nefes almaya çalıştım ama elinin durduğu yeryüzünden inledim. Sırf bu yüzden daha da kızdım ve öfkeyle soluyarak daha demin içimden etmiş olduğum küfürleri dışarıdan ettim. Benim yaşımdaki birine göre fazlaca bilirdim. Fransızca başlayıp, Japoncayla bitirirken ellerim onun omuzlarında öylece duruyordu. Ne itebiliyordum ne başka bir şey. Tekrar inlerken koluna yumruk attım –ki aslında bu benim canımı daha çok yakmıştı.- elimden geldiğince karşı koymak istiyordum. Neden karşı koyduğumu bende bilmiyordum. Belki onu kullanmama izin vermediği için olabilir. Sesimi duyunca kendime lanetler okudum.
Raymond A. Grosvenor
Raymond A. Grosvenor

MesajKonu: Geri: Rutherford'un Dairesi   Rutherford'un Dairesi - Sayfa 2 EmptyPtsi Ekim 04, 2010 7:51 pm

Beni yumrukluyor, itekliyor, olabildiğince beni uzaklaştırmaya çalışıyordu. Kendinden beni uzaklaştırmaya çalışıyordu. Onunla davranışlarımız ilk tanıştığımızdan beri ne kadarda zıttı. O yakınlaşmaya çalıştığında ben istemez iken şimdi dünya tersine dönmüştü. Ama işte zıt kutuplar birbirlerine çekerdi, bizim ki tam öyle bir durumdu. Belki de biraz farklısı, sonuçta ben bir vampirdim ve tek amacım onun kanını almaktı. O ise buna karşı koymaya çalışırken, bir yandan da modernleşen dünyada ne kadar ruhlara inanılmıyorsa, vampirlerin varlığı da aynen öyle olduğu için –tabii ki de azıcık korkunun etkisiyle- kimseye bahsedemiyordu. Eski zamanlarda buna daha çok inanılır, öldürmeye kadar gidilirdi. Kim bilir belki şu anki durum bizim için en iyisiydi.

“Eyes, az önce bunu istiyordun. Benimle birlikte olmak ve aklını tamamen boşaltmak… Şimdi sana istediğini vereceğim sadece karşı koymayı bırak.”

Ona sarıldım, Çıplak vücudunun daha üşümesine izin veremezdim. Kendi vücudumu da soyup, içine girdim. Biraz ani olmuş olabilirdi ama canını en yakmayacak şekilde yapıyordum bunu. Biraz inledi, bağırmaması amacıyla dudaklarımı dudaklarınla birleştirdim. Ah, Eyes… O çok tatlıydı. Onunla birlikte olmam tek kanı için değildi. Bağlantılıydı tabii ki de. Ruhu içindi bu, eğer öyle bir şey varsa. Ruhu, kanı onu tatlı kılıyordu; tabii ki bu sadece benim için geçerliydi, diğer vampirler için değil. Ayrıca ben çoğu insanla bayan erkek ayrıt etmeden yatmıştım, yani onunla yatıyor olmamın nedeni benim aseksüel yahut homoseksüel olmam değildi. Biseksüel sayılabilirdim ama benim için seks ve aşk dünyanın bir ucundan diğer ucu kadar uzaktı. Ulaşılamaz değildi ama çok zor diyebiliriz bu örneklememe göre.

Biraz hareket etmemle birlikte tekrar inledi. Sesi gerçekten de saklamasına değecek kadar güzeldi. Eyes… Onunla biraz daha farklı bir ilişki yaşadığımı söyleyebilirdim. Hayatımda hiç kimse –en azından hatırladıklarım- hem duygusal ve düşünsel olarak bana bu kadar yakın; ancak davranış olarak bu kadar zıt değildi. Onla yaşadığım bu tanımlayamadığım ilişkiden şu an çok derin bir haz alıyordum…
Eyes Rutherford
Eyes Rutherford

İş/Hobiler : Yaratık avlamak & Ray'i memnun etmek & Yatak odasından ayrılmak için isyan etmek & Yatak odasından ayrılamamak ve yeniden Ray'i memnun etmek & Ray'in sinirlenmesini sağlamak & Ray'i sinirlendirememek ve sinirlenmek & Sonunda vazgeçip Ray'i kıskandırmaya çalışmak
Nereden : Ray ile birlikte yatak odasından *k8* & Kız arkadaşıyla barlardan & canavarlarla sokaklardan & Arkadaşlarıyla partiden

MesajKonu: Geri: Rutherford'un Dairesi   Rutherford'un Dairesi - Sayfa 2 EmptySalı Ekim 05, 2010 1:28 pm

“Eyes, az önce bunu istiyordun. Benimle birlikte olmak ve aklını tamamen boşaltmak… Şimdi sana istediğini vereceğim sadece karşı koymayı bırak.”

Birden sesim kesildi. Bu donakaldığım bir anda bana sarıldı ve ne olduğunu anlayamadan onu hissettim. Tam bağırmak için ağzımı açmışken, dudakları beni engelledi. Acıyordu. İlk seferki kadar olmasa da acıyordu işte. O benim için fazla… Ne düşüneceğimi bilemedim. Düşüncelerim elde kum tutmaktan farksızdı.
Hareketlenince acıyı azaltmak için duruşumu değiştirdim. Bunun içinde bacaklarımı beline, kollarımı da boynuna doladım. Gözlerime birer damla yaş doldu. İnledim. Sesimi gizlemeye gerek duymamıştım çünkü duvarlar ses geçirmezdi. Gecenin bir yarısında piyano çalmak isteyebilirim diye özel olarak seçmiştim burayı. Başımı onun boynuna koydum. Saçlarım yüzümü saklarken, gözlerimin önünde bir piyano canlandı ve iki nota çaldı. Birden üzerimdeki tüm yük kalkmış gibi oldu. Eksik notları bulmuştum. Kulaklarımın uğuldamasına rağmen, duymuştum onları. Yüzüme istemsiz yayılan bir gülümseme oldu. Birden başımı geriye doğru atıp inledim. Acaba bu onun sayesinde miydi? Tam dört yıldır bulamadığım notaları bu haldeyken bulmuştum. Bakışlarımı ona çevirdim. Sadece yüzüne bakmak istemiştim. Kalbim, kaburgalarımı delercesine atıyordu. Nefesimin boynuna değdiğini anlayınca başımı çevirdim. İçim huzura ermişti. En azından şimdilik…
Raymond A. Grosvenor
Raymond A. Grosvenor

MesajKonu: Geri: Rutherford'un Dairesi   Rutherford'un Dairesi - Sayfa 2 EmptyÇarş. Ekim 06, 2010 3:50 pm

Ruhumun derinlikleri ve yine o karanlık boşluk. Derin bir karanlık, öyle ki ölümümden sonra sahip olduğum vampir gözlerim bile göremiyordu bu boşluğun içini. Derinlik, genişlik ve boy; üç boyut. Hayır, bu sadece üç boyut olmazdı, işte beklide burada dördüncü boyut ortaya çıkardı, var olmayışsızlık. Bu boşlukta kendimi ne kadar askıda duruyor gibi hissetsem de, düştüğümü de hissedebiliyordum. Tam aşağıya değil, sonuçta bu karanlıkta yer çekimi yoktu. Sanki her yere, her yöne düşüyordum ve bu da beni dengede tutan şeydi.
Duygular, insan algısının yanılsamaları… Bir tür üç buçuk uncu boyut. Ne anlam kazanabilirdi ki. Eğer onu da aşarsanız, tıpkı benim gibi; ancak bu noktada onu aşmak hiçte kolay değildir; bir insan ömrü bu tür bir düşünce çağına geçmek için yeterli değildir mesela, bir vampir ya da sonsuz bir yaşama bağlayan bir güce ulaşmalısınız, tıpkı benim gibi; çok fazla sevmeli ve kaybetmelisiniz, tıpkı bende olduğu gibi; biraz acımasız biri olup kolayca öldürebilmelisiniz, benim yıllardır yaptığım gibi. İşte o zaman bu boyutu da aşınca, beklide en acısıyla, yokluk boyutu olan dördüncüyle karşılaşabilirsiniz…
Acı, kalbimin ortasından geçen ve en ufak hücreme ulaşan. Bu varlığı belirsiz olan ruhumdan mı kaynaklanıyordu, yoksa somut bir şekilde gözlerimizin önünde olan bedenimden mi? Uzun zamandır hissetmediğim türdendi. İkisi de olabilirdi. Ruhumda kinin bir anlamı olmalıydı, ya bedenimde hissettiğim neydi? Epeydir bedenim değişim geçirmişti, artık insanlarda olduğu gibi çabuk yorulan, enerji toplaması gereken canlı bir bedenim yerine bir vampirin bedeni vardı, bana sonsuzluğun kapısını açan. Bu acı çok tanıdık geliyordu, sanki aradan 500 yıl bile geçmemiş gibiydi. Bu acı belki en zayıf noktamız, insanoğlundan bizi ayıran gerçeklik, ölü bedenimizin yok olmasına tek neden olabilecek o havada asılı duran büyük sarı toptan dolayı olan bir histi, bu kadar uzun süre yaşayan bir vampir için bunu bilmemem imkânsızdı.

Uyandıran, buydu beni, duyduğum bu ağrı, hücrelerimi yavaşça yok eden. Güneşin doğuşu, bir insan ağzıyla yeni bir güne başlangıç. Oysaki ben lanet okuyordum o güneşe, biran önce gözlerimizin önünden gitsin diye saniyeleri sayarken. Neyse ki yorgan kalındı, üzerime onu çekerek, azda olsa güneş ışınlarını kendimden uzak tutarak acıyı azaltıyordum –en azından çabalıyordum. Dışımdan küfrettim bu sefer. Yanımda uyumakta olan, şu liseli genci uyandırmayacak bir sesle. Dün tüm gece onunla birlikte olduktan sonra –kim bilir belki de güneşim doğumuna kadar- anca fark edebilmiştim benim için zamanın ne kadar geç olduğunu. Biraz daha çektim yorganı üstüme, şu an odadan biri girse o yorgun ve çıplak çocuk dışında birini göremeyeceği şekilde gömülmüştüm yorgana. Genel bir halk yanılgısında –en azından ilk çağ ve orta çağ gibi vampir ve cadı inancının gerçek olduğu dönemlerde- vampirler güneşi gördüğü anda ölürlerdi! Aslında teknik olarak bu imkânsız sayılabilinmeliydi bence. Evet, güneş hücrelerimizi öldürürdü, pat diye bir saniyede değildi bu. Beş saate kadar dayanan vampirler gördüm ki hala hayattalar. Bunun nedenini bilmiyordum, ama güneşi gördüğünde bir saniyede ölmek, her saniye acı çekerek ölümü beklemekten daha iyi geliyordu kulağa; ne işkensel bir yol!

Her neyse, ayrıca bugün hafta içiydi ve okulda olmalıydım, aslında bilerek tüm saatlerimi geçe kaydırmıştım. Peki, yanımda yatan bu beyaz saçlı genç? Şu anda derslerini kaçırıyordu muhtemelen. Dün yaptıklarımızdan sonra bu derece sızmış olması normaldi ki bu onun insan vücudu için ne kadar ağır gelmiş olabileceğini tahmin etmek güçtü. Dün ilginç bir şekilde fazla mutlu görünüyordu, istediğini almış olduğu için olabilirdi belki. Çok tatlı uyuyordu ancak artık uyanması gerekti. Belki kendimi bir tabuta koyup saklamam gerekmemiş olabilirdi ama bu kadar çok gün ışığı içeren ortamda da kalamazdım. Ona hafifçe dokunup sarstım, bir yandansa yumuşak bir tonda adını fısıldadım.

“Eyes, Eyes uyan…”

outta: fazla kalabalık üzgünüm, canım yazmak istedi...
Eyes Rutherford
Eyes Rutherford

MesajKonu: Geri: Rutherford'un Dairesi   Rutherford'un Dairesi - Sayfa 2 EmptyÇarş. Ekim 06, 2010 4:29 pm

“Eyes, Eyes uyan…”

Tek gözümü açtım. Yüce İsa adına ne kadar da yorgundum. İsa? Ne zamandan beri bu kelimeyi kullanıyordum? Ailem öldüğünden beri dine sırtımı dönmüştüm. Evimde ne bir İncil vardı ne de başka bir şey. Sadece yılda iki kere giderdim kiliseye. O zamanlarda da sadece otururdum. Bildiğim duaları bile unutmuştum. Diğer gözümü de açarken, kaslarım titredi. Ağzımı kocaman açarak esnedim. Güneş perdeler kapalı bile olmasına rağmen hissediliyordu. Yüzümü buruşturdum ve birden irkildim. Başımı yanımdakine çevirirken, aklıma okul gelmişti. Kesin bu gün dersin birinde uyuklayacaktım. Yüzüme bir gülümseme yayılırken, piyanomu hatırladım ve hızla yataktan fırladım. Tabi ne kadar halsiz olduğumu unutunca yerde yuvarlanmak zorunda kaldım. Yinede etraftan bulduğum okul kıyafetlerimi giyerken bir yandan da piyanoma doğru ilerliyordum. Gömleğimin düğmelerini iliklemekten vazgeçip, oturdum ve dün akşam keşfettiğim o iki notaya bastım. Zihnimde onları yerleştirdim ve mükemmel olduğunu görünce bir kahkaha attım. Sonra gözüme saat ilişti. Hızla yerimden fırlayıp ve çantamı kaptığım gibi kapıya koştum. Sonra aynı hızla odama geri döndüm. Odam dün bıraktığıma göre daha karmaşıktı. Kaşlarımı çatıp cüzdanımın yerini hatırlamaya çalıştım. Bu sırada evdeki diğer varlığı unutmuş değildim. Fakat ona ne diyeceğimi bilmiyordum. Öğretmenim filan desem -ki bu bana epey yapmacık geliyordu- adıyla hitap etmeyi düşündüm yatağın altına bakarken, o da fazla samimi geliyordu ve bu bana tersti. En iyisi hiç konuşmamaktı. Dizlerimin üzerine çöktüm ve dün akşam giydiğim kıyafetlerimi kontrol ettim. Hayır! Cüzdan yoktu. Kaşlarımı çattım ve yüzümü yere yaklaştırıp etrafa baktım. Birden nasıl bir pozisyonda durduğum aklıma geldi ve hızla düzeldim. Bu sırada cüzdanımı görmüştüm. Onu duvarın dibinden kaptığım gibi –orada ne işi vardı hiçbir fikrim yoktu- vampir adama yan bir bakış atarak kapıya koştum. Yine durup geri dönerken, durum bana komik gelmeye başlamıştı. İlk dersi kaçırmıştım ve biraz daha gecikirsem ikincisi de gidecekti. Banyoya girdim ve elimi yüzümü yıkadım. Bunu yapmadan çıkmak yanlıştı. Diğer yapmam gerekenleri yapamadan tekrar kapıya ilerledim. Bu arada gömleğimi unuttuğumu fark ettim. Kapının önünde durdum ve düğmelerle kavga etmeye başladım. Elim ayağım birbirine dolanmıştı. Derin bir nefes aldım.
Raymond A. Grosvenor
Raymond A. Grosvenor

MesajKonu: Geri: Rutherford'un Dairesi   Rutherford'un Dairesi - Sayfa 2 EmptyPerş. Ekim 07, 2010 4:04 pm

Bir o yana koşuşturuyordu bir öteki yana. Ah, ne yapmaya çalıştığını bir anlayabilseydim daha iyi olacaktı en azından. Üzerini giydi, gitmeye hazırlanıyordu. Biraz piyano çaldı yüzünü yıkadı. Kaybettiği –nasıl olduysa artık- cüzdanını alınca da ben sanki orda yokmuşumcasına çıkıverdi odadan. ‘Merhaba! Ben buradayım. Geçen gece birlikte olduk. Tabiî ki güneşe çıkamadığım içinde acı çekiyorum, ah en azından perdelerin kapalı olduğu için sağ ol.’ Mu dememi bekliyordu acaba. Yoksa çok utanmış olduğu için b eni aklından silip atmak mıydı yaptığı şey? Ya da gerçekten çok inek bir öğrenci olduğu için, uyandığı andan beri, tüm yaşamında düşündüğü, okulunu özlemişti de oraya en kısa sürede varmak için koşa koşa gidecekti. Çok saçma. Yalnızca dün yaptığımız şey onun kontrolünde olmadığı için nefret etmiş ve şimdide tüm düşüncelerini silerek kaçıyordu ‘suç mahallinden’.

‘Eyes, bekle…’

Peşi sıra kalkıp yürüdüm, daha üzerimi giyinmemiştim ama yorgan hala etrafımı sarıyor durumdaydı. Neyse ki evi çoğu ev gibi aşırı güneş gören bir kısımda bulunmuyordu ve perdelerin çoğu kapalıydı. Onun peşinden giderken ne yapmak istediğimi bende bilmiyordum, durdurup ne yapacaktım ki? Zaten onun öğretmeniydim, onunla çoğu gün görüşecektik. Ayrıca istediğim zaman onun izini bulabilirdim ve yine istersem, onu elde edebilirdim. Ama şimdi dursun istiyordum, benim için tek gecelik sürtüklerden daha önemli olduğunu fark etmeliydi en azından. O düğmelerle boğuşurken arkasından sarılı verdim ona. Hissettiklerimi henüz adlandırabilmiş değildim tabii ki, onun ne gibi bir tepki ile karşılayacağını da merak ediyordum yanı sıra.

“Böyle acelece okula gitmeni gerektirecek pek bir neden göremiyorum.”

Gülümsedim. Her zamanki gibi birinin gerçek sanacağı ama nazik bir sesle laf soktuğum bir kelimeden sonra bu sahte sırıtışı atmayı severdim. Bu kim olursa olsun değişmedi hayatım boyunca ve yine insanlara istediğim şeyleri yaptırabilmemi sağlayan bütünün büyük bir kısmı buydu. Çok yalancıktı. Okulu hiçbir öğrencinin sevmediğini uzun zamandır biliyordum. Ve aslında hepsinin daha iyi bir hayat, mükemmel bir gelecek, ya da masa başı memuru olup en azından 5 kuruş kazanmak için okula gitme zorunluluğu olduğunu da. Ayrıca Eyes’in şu anda okula gitme isteğinin, bana en uzak yer olduğu için ve hiç yoktan güneş gökyüzünden çekilinceye dek benim dışarı çıkamayacağımı bildiğinden dolayı doğduğunu tahmin edebiliyordum. Açıkçası ben, onun yanımda kalmasını istiyordum.
Eyes Rutherford
Eyes Rutherford

MesajKonu: Geri: Rutherford'un Dairesi   Rutherford'un Dairesi - Sayfa 2 EmptyPerş. Ekim 07, 2010 7:12 pm

Tam düğmeleri koparmadan iliklemeye başladığım için sevinecekken, onun arkadan sarıldığını hissettim. Tüm vücudum dakika da gerilmişti çünkü rahatsız edici bir biçimde onu tamamen hissedebiliyordum. Yorganın varlığını da fark etmiştim.

“Böyle acelece okula gitmeni gerektirecek pek bir neden göremiyorum.”

Ne? Sesinde bir ima mı vardı yoksa bana mı öyle gelmişti? Derin bir nefes aldım ve kımıldamadan durduğumu fark ettim. Onu itekleyip “okula geç kaldım.” Diye söylenerek kaçmak kişiliğime tersti. Zaten uykum da vardı. Kollarının arasında döndüm ve başımı kaldırarak ona baktım. Onda tuhaf bir şey vardı sanki! Jetonum anca düşerken, güneşin bir vampire nasıl zarar verdiğini hatırladım. Anlaşılan araştırma yapmam gerekiyordu. Gözlerine baktım –aşağıya bakmamaya çalışıyordum- ve zaman hiç problem değilmiş gibi sakin bir sesle konuşmaya başladım.
“Peki, sen ne yapmamı istiyorsun? Yetişmem gereken dersler var!”

Bu gün beden dersim bile vardı. Nasıl koşacağımı düşünmek bile istemiyordum. Ayrıca birde –lanet olsun ki- İngilizce dersim vardı. Şimdi bile yüzüne bakamazken bir de derste ne yapacaktım? Saçlarıma doğru üfledim can sıkıntısıyla.
Raymond A. Grosvenor
Raymond A. Grosvenor

MesajKonu: Geri: Rutherford'un Dairesi   Rutherford'un Dairesi - Sayfa 2 EmptyC.tesi Ekim 16, 2010 8:18 pm

Ah… Ben ne yapmasını mı istiyordum? Kollarım arasında bu derece masum bir şekilde dururken bu soruyu bana o yumuşak ve bir turna kuşununki kadar mükemmel sesi ile yöneltirken adeta dün geceyi anımsatıyordu. Ama o zaman ben onunla bütün haline girmişken sesi bir o kadarda seksi çıkmıştı tabi ki. Tanrım, bu çocuk beni tamamen sapık yapmıştı. Onun yanındayken tek düşündüğüm bu olmasa dahi gerçek hayatta bu kadar çok ‘bu konuları’ düşünmediğim için diyebilirdik. Ellerimi yanaklarına koyup, yüzünü avuçlarım arasında hafifçe sıkarken tatlılığıyla büyülendim adeta. Ne diyebilirdim ki, benden yaşça küçük olmasına rağmen –ki gerçek anlamda dünya üzerindeki herkes küçük sayılırdı benden- yüzünün şekli, parlak saçları, bir insandan daha fazla beyaz olan teni –bu yönüyle kendime benzetiyor diyebilirdim- ve benim ki ile zıt görünen mavi değişken gözlerinden etkilenivermiştim. Özelliklede dün ki hali. Sorusuna biran önce cevap istediğinden zihnimi toparlamaya çalıştım. Gitme diyemezdim, kendim gitmiyorum diye onu bir yere bağlayacak değildim tabi ki de. Git demek istememin nedeni belli idi zaten. Belki de o bilmiyordu en iyisi bir açıklama yapmaktı.

“Eyes, ben bir vampirim tamam mı? İnsan kani ile besleniyorum. Senin kanınla besleniyorum. Ayrıca güneş ışığına direk çıkmam. Bu beni etkiliyor. Burada kalmalıyım, en azından güneş artik kendini göstermeyene kadar. Sen ise istediğini yapabilirsin.”

Bu açıklamam umuyordum ki onu tatmin etmişti. En azından hala vampir olduğumu anlamamış olabilir miydi? Emin olamıyorum. Yine de çok güzeldi. Vereceği tepkiyi beklemeden, biraz eğilip sıcak dudaklarından öptüm onu. Tepkisi gitmek üzerine olabilirdi, en azından ihtimal olarak daha yüksekti. Bugün İngilizce dersim var mıydı acaba onların sınıfında? Her neyse. Var ise bile ilerleyen saatlerde olduğu için girebilirdim. Onun öğretmeni olduğum için okulda tüm yıl boyunca sıkça görüşecektik sonuçta. Şimdi ne demeliydim? Benden bir cevap bekliyordu.

“Ne istiyorsan yapmakta özgürsün Eyes.”

outta:üf... hm.. çikalim artikin evden.
Eyes Rutherford
Eyes Rutherford

MesajKonu: Geri: Rutherford'un Dairesi   Rutherford'un Dairesi - Sayfa 2 EmptyC.tesi Ekim 16, 2010 9:10 pm

Bana neden öyle baktığını anlamadım. Yüzümü ellerinin arasına aldığında ise bakışlarında hala aynı o tuhaf şey vardı. Neydi o?

“Eyes, ben bir vampirim tamam mı? İnsan kani ile besleniyorum. Senin kanınla besleniyorum. Ayrıca güneş ışığına direk çıkmam. Bu beni etkiliyor. Burada kalmalıyım, en azından güneş artik kendini göstermeyene kadar. Sen ise istediğini yapabilirsin.”

Ne desem bilemedim. Aslında içimden, elime ne gelirse kafasına geçirmek geliyordu. Fakat bunu yapamazdım. Eğilip beni öptüğünde de ondan başka taraflara bakıyordum.

“Ne istiyorsan yapmakta özgürsün Eyes.”

Şaşırmadım desem yalan olur. Şahsen kolumdan tuttuğu gibi yatağa sürüklemesini beklemiştim. Onun hakkında ne düşüneceğimi bilemiyordum. Bu durum canımı sıkmıştı. Bir adım geri çekildim ve gömleğimin düğmelerini ilikledim.
Bir yandan da evin içine baktım. Tam bu sırada gözüme takvim ilişti. Başımdan aşağı buz gibi bir su dökülmüş gibi oldu. Bu günün tarihi öylece bana bakıyordu. Yutkundum. Nasıl unuttuğumu sordum kendi kendime. Cevap yoktu. Bakışlarımı yanımda dikilen vampire çevirdim. Onun yüzünden miydi? Babamın öldüğü günü unutmamın sebebi o muydu? Anne ve babamın öldükleri günlerde hep kiliseye giderdim. Bu günde gitmem gerekiyordu. Anlaşılan devamsızlık günlerime birisi daha eklenecekti. Hızla odama girdim ve flütü alıp çantama attım.
Kendime kızmış mıydım? Belki. Şuan içimde sadece utanç vardı. Üç yıldır hiç unutmamıştım. Kapıya doğru ilerledim ve dışarı çıkmadan önce, mantıksızda olsa her şeyin suçlusu olarak suçladığım vampire, nefret dolu bir bakış gönderdim.
“Kiliseye gidiyorum.”
Neden gittiğim yeri söylediğimle ilgili fikrim yoktu. Birden ağzımdan kaçmıştı işte. Bunun suçunu da ona yükledim ve tekrar kötü bakışlar yolladım. Sonra da hızla kapıyı çarpıp çıktım.
Asami Ryuichi
Yönetici & Yakuza
Yönetici & Yakuza
Asami Ryuichi

Erkek Mesaj Sayısı : 394
İş/Hobiler : İş adamı & Yeraltı dünyasının başı
Lakap : Genel seme | Abazaların yakuzası
Nereden : Karanlığın içinden

MesajKonu: Geri: Rutherford'un Dairesi   Rutherford'un Dairesi - Sayfa 2 EmptyPerş. Mayıs 19, 2011 8:30 pm

Kilit!
https://yaoirpg.yetkin-forum.com

Rutherford'un Dairesi
2 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2