Yaoi RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Yaoi RPG

Shounen Ai ve Yaoi....

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Rutherford'un Dairesi

4 posters
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
Eyes Rutherford
Tokyo Üniversitesi Öğrencisi | Hukuk Bölümü | Yaratık Avcısı
Eyes Rutherford

Erkek Mesaj Sayısı : 128
İş/Hobiler : Yaratık avlamak & Ray'i memnun etmek & Yatak odasından ayrılmak için isyan etmek & Yatak odasından ayrılamamak ve yeniden Ray'i memnun etmek & Ray'in sinirlenmesini sağlamak & Ray'i sinirlendirememek ve sinirlenmek & Sonunda vazgeçip Ray'i kıskandırmaya çalışmak
Lakap : Son vampirin baş düşmanı ve yatak arkadaşı, yaratık avcısı
Nereden : Ray ile birlikte yatak odasından *k8* & Kız arkadaşıyla barlardan & canavarlarla sokaklardan & Arkadaşlarıyla partiden

Rutherford'un Dairesi Empty
MesajKonu: Rutherford'un Dairesi   Rutherford'un Dairesi EmptyPtsi Eyl. 20, 2010 4:30 pm

OUT: İki oda, bir salon sıradan bir daire işte. Tek farkı salon yerinde bulunana kocaman bir piyano. Yani kısacası koltuğum yok. Very Happy

İN: Kapıyı yavaşça kapattım ve yaslandım. Soluklarımı düzene koyana kadar bekledim. Başım hafifçe ağrıyordu. Elimle alnımı ovuşturdum. Yavaş adımlarla odama gittim ve üzerimi değiştirdim. Beyaz bir şort ve siyah bir tişört… Kıyafetlerimin bana büyük gelmesini hiç sevmezdim. Çünkü zayıf olduğum için beni daha küçük gösterirdi. Kaşlarımı çattım ve evime baktım. Güzel bir apartman dairesi! Evde yiyecek olmadığından –ki aslında hiçbir zaman olmazdı- pizza söyledim. Etrafa bakınınca da düşünmemek için müziği açtım yüksek sesle ve hiç hoşlanmadığım bir şeyi yapmaya başladım. Temizlik! Aslında eve hizmetçi tutabilirdim fakat başkalarının eşyalarımı karıştırma düşüncesi beni her zaman rahatsız ediyordu. Saçlarımı ufak bir atkuyruğu yaptım. Saçımın uzunluğu güzeldi. Beğeniyordum. Çünkü annem her zaman güzel saçlarım olduğunu söylerdi. Aslında annemi mutlu etmek için pek bir şey yapmayıp, o öldükten sonra vicdan azabı çekiğim için böyle davranıyordum. Gerindim ve temizliğe koyuldum.Aslında temizlikle uğraşma sürem on beş dakikaydı. Sonra etrafı daha da kötüleştirdiğimi anlayıp, bıraktım. Başımın ağrısı artmıştı. Kendimi o büyük yatağın üzerindeki beyaz çarşafların arasına attım ve kafamı yastıklara gömdüm. Aynı anda uykuya dalmıştım.
Raymond A. Grosvenor
Eski Profesör | Son Vampir
Raymond A. Grosvenor

Erkek Mesaj Sayısı : 222
İş/Hobiler : Kan emmek, gece dolaşmak, Eyes ile oynaşmak.
Lakap : Siyah Narsist | Son Vampir
Nereden : "neca ne neceris"

MesajKonu: Geri: Rutherford'un Dairesi   Rutherford'un Dairesi EmptyC.tesi Eyl. 25, 2010 5:25 pm

Kokusu o kadar yoğundu ki. Burası onun eviydi. Adım gibi emindim, ah gece yarısı oldu bile çoktan. Bu derece ay tam yuvarlak olduğu geceler kendimi daha bir farklı hissediyordum. İyi yönde mi kötü yönde mi, emin değildim. Daha bir güçlü hissediyordum, vahşet yaşatmak istiyordum bir yandan da vücudum bitmek bilmeyen değişim sürecinde acı çekiyordu her bir saniye. Neden bu kapıdan girdim, belki asıl soru buydu. Onu okulda, zaten bir kez dişledikten sonra bırakmayacak mıydım? İçimdeki bu dürtü, hiç yaşamamış olduğum yahut ölümlü hayatım vaktinde yaşayıp da hatırlamadığım türden bir şeyler. Ah… Anlatılması çok güç. Tek bildiğim onun kokusu ile artık her yerde bulma gücünü, gerçi tam olarak güç sayılmaz ayrı, daha ilk günden tekrar onu görme isteğim. Tokyo gerçekten büyük bir şehirdi. Zaten öğrendiğim bir iki Japonca kelime dışında hiçbir bilgim yoktu bu garip, yazıda harf yerine işaretlerle, sembolik dil hakkında. Çok yakında, şu sonsuzluğa uzanan zamana göre kısa sayılabilecek bir sürede öğrenirdim. Ama henüz daha geleli iki gün geçmişti ve birkaç kalıp cümle dizi dışında –ki bu bir insana göre hızlı bir öğrenme sayılırdı- kelime haznem sıfırdı, kelime bilsem bile konuşabilecek gramer yapısı da yoktu. Bu nedenle bir araç kullanmak yerine kendi ayaklarımı seçtim. Tokyo’nun ışıltılı sokaklarında gezdim. Çoğu insanin ilgisini çekmiştim, Japonların selam şekli olduğunu sabah öğrenmiş olduğum öne doğru hafif eğilme hareketini yolda bana gülümseyen tüm insanlara yaptım. Onlarda büyük bir nezaketle bana karşılık verdi. Tabii ki bunlar yalnızca iyi yanlarıydı. Bana uzaktan bakıp, mikroplu bir şeymiş gibi gözlerini kısarak uzaklaşan da çoktu. Sanırım çoğunluğun arasındaki azınlık konumundaydım, yine de dediğim gibi tokyo güzel bir şehir. Başka bir şehir olsaydı daha fazla dışlanabilirdim.

Acele ile fırlamıştım sanki ama amaçsızdı. Çıkarken nereye gideceğimi bilmiyordum. Tokyo sokaklarında koştum bir süre deli gibi. Yetişmem gereken bir yer yoktu ya bir süre sonra yavaşladım ve yürüme temposuna düştüm. Her yerinde farklı bir bina olan sokaklar, geneli gökdelenlerle dolu bir şehir. Ama ara sokaklarda konaklayabileceğiniz küçük yemek dükkânları hani hala tarihini koruyan. Mükemmel bir bütünlük. Gezdiğim şehirlerin en iyilerinden. Acaba bu şehirden de kovulacak mıyım? Tırsmış bir fare misali deliklere saklanıp ayrılmam gerekecek mi? Ya bir gün dünyanın tüm şehirlerinden kovulursam. O zaman ne olacak?

Işıltılı sokaklar az önce bitmişti, aradığım yeri bulmuştum. Tahta kapısının önüne geldiğimde –aslında meşe ağacıydı sanırsam- bir süre durdum. Beni karşısında görünce ne düşünecekti. Sonuçta burası okul değildi. Acaba evde tek miydi? Ailesi açarsa okul hakkında görüşmeye geldiğimi söyleyebilirdim. Ah, şu uydurma yeteneğim! En sevdiğim özellik olup başımı uzun süredir belalardan kurtaran. Onlar İngiliz’di değil mi? Ya da en azından bir tanesi. Bunu konuşmaya geldiğimi söyleyebilirdim. Evde yalnız ise bu daha zordu. Ona ne söyleyeceğimi bilmiyordum. Uydurma bir şeyler mi? Ne diyebilirdim ki… Ayrıca beni kapıda görürse yahut ben olduğumu anlarsa gelenin, tüm her yeri kapatır, kendini içeri kilitlerdi. Yani kapısını çalmadan aniden girmeliydim. Kapıyı yavaşça yoklamamla birlikte henüz kilitlenmemiş olduğunu gördüm. Bu tehlikeli değil miydi? Gecenin bir yarısı kilitli olmayan bir kapı. Kulpu sertçe çevirerek ses bile yapmadan açtım kapıyı. Tanrım, eğer varsan, anlaşılan bugün şans benden yana! Eğer kilitli olsaydı kırmayı düşünüyordum ille velâkin bu komşuları, polisleri eve davet etmek gibi olacaktı. Ağır adımlarla içeri girdim, ayak sesimin duyulmamasını amaçlıyordum. Kapıyı geri örttüm, kilitlemeyi düşündüm ama anahtar yoktu.

Ana kapı büyük bir oda olan salonuna açılıyordu. Fakat burasına tam bir salon demek imkânsızdı. Misafir ağırlamak amacıyla kurulmamıştı besbelli, eğer öyle olsaydı en azından bir koltuk olurdu, ortada duran büyük piyano yerine. Sonra bir koridora çıkmamla birlikte evin iki odası daha olduğunu fark ettim. Ama şu çocuk neredeydi? Ev boş muydu? Evi biraz daha gezerken, pek temizlik geçmediğini gördüm. Klasik öğrenci eviydi işte! Akşam yatmaya geliyor, sadece mutfağında yemek yapıyor, yahut yemekleri bile dışarıdan söylüyordu. Sonra kapısı kapalı olan son odaya ilerledim. Muhtemelen bu odadaydı, eğer öyle değilse ev gerçektende boştu. Kapıyı açmamla her odada gözlenen dağınıklık belirdi önce. Böylesine toplu görünen bir çocuğun evinin böyle olması şaşırtmıyor değildi. Daha sonra odanın büyük bir kimsini kaplayan, göze batarcasına orta yere konulmuş, büyük ve ayrıca iki kişilik yatağa baktım. Doğru, burası onun yatak odasıydı. Muhtemelen en çok kullandığı yerdi. Kapı arasından uzanan başım yatağa takılmıştı. Yani yatağa bakıyorum derken aslında üzerinde yatmakta olan kişiye bakıyordum. Uyuduğuna göre bir sorun yoktu, tabii ki derin uyuyanlardansa, ev yıkılsa haberi olmazdı. Eğer tüy oynamasına bile uyananlardansa, Birazdan odaya girmemle uyanacaktı. Ama bunun için çoktan uyanmış olması gerekmez miydi? Odaya girdim ancak bu sefer ne kapıyı kilitleme ne de kapama ihtiyacı duydum. Ya da uyandırmak istemediğimdendi bu davranışımın sebebi. Yatak büyüktü, kendisi yatağın içinde kaybolmuş gibiydi adeta. Yanına sokuldum yavaşça, tam dibine kadar. Saçlarının ön parçalarını yüzünden çektim yavaşça, gerçi atkuyruğu yapmıştı, sanırsam uyurken dağılmıştı. Kafası düşmemişti bu sefer yan tarafa, doğruca yukarı bakıyor gibi duruyordu. Bir elimle yanağını okşadım önce, onun hiç kimsede olmayan pürüzsüz teninde gezdirdim parmaklarımı. Diğer elimi beline sararak onu kilit içerisine almıştım. Yanalındaki elimi de alnına götürdüm saçların arasından tutarak onu iyice kendime çektim. Onun aksine, yüzünü görmek için yan duran kafamı yakınlaştırdım ve kulağına fısıldadım.

“Eyes… Benim Eyes’m”

Yüzüne yaklaşıp yanağına bir buse kondurdum. Ah… Ne tatlıydı. Onu bulduğum ve kollarımın arasına aldığım için, içimde bir mutluluk hissettim. Uzun süredir aranmış huzurdu benim için o adeta. Kollarımın arasında hafifçe kıpırdanırken, anlaşılan uyanmaya başlıyordu. Umarım kendini uzaklaştırmaz düşüncesi ile dolmuştu kafam. Hiçbir şey istemiyorum sadece bir süre daha yanında kalabilmek istiyorum. O kadar uzun yaşadım ki olaylar üstüme çöküyor. Dayanamayacak raddeye yaklaşmak üzereyim. Sadece yanımda kalsın yeter. Kendini benden uzaklaştırmasın. Uzun süredir birine bu derece dayanmamıştım. Ama şimdi birine ihtiyacım var gibi hissediyordum…

out: asdfasd romantik biri oldum çiktim xD
Eyes Rutherford
Eyes Rutherford

İş/Hobiler : Yaratık avlamak & Ray'i memnun etmek & Yatak odasından ayrılmak için isyan etmek & Yatak odasından ayrılamamak ve yeniden Ray'i memnun etmek & Ray'in sinirlenmesini sağlamak & Ray'i sinirlendirememek ve sinirlenmek & Sonunda vazgeçip Ray'i kıskandırmaya çalışmak
Nereden : Ray ile birlikte yatak odasından *k8* & Kız arkadaşıyla barlardan & canavarlarla sokaklardan & Arkadaşlarıyla partiden

MesajKonu: Geri: Rutherford'un Dairesi   Rutherford'un Dairesi EmptyC.tesi Eyl. 25, 2010 5:53 pm

Bir esinti? Yavaşça gözlerimi açtım. Aslında uykum çok ağırdır bu yüzden uyanmam ilginçti. Üşümüştüm. Uykum kaçmasın diye gözlerimi sadece yarıya kadar açtım. Yanımda başka birinin varlığını hissettim. Rüya? Büyük ihtimalle bir rüyaydı çünkü her zaman ailemin yanımda olduğu hayalini kurardım. Üç yıldır bitmek bilmeyen bir hayaldi bu. Belki de fazla pizza yemiştim? Aslında bu bir seçenek değildi. Sadece tek dilim bana fazla gelmemişse. Yinede yanımdaki varlık gerçek gibiydi. Yalnızlığın verdiği o ağır hisle yastık olduğunu düşündüğüm şeye sarıldım. Uyanıp da o ağırlığın üzerime çökmesini istemiyordum. Bir uyku sersemi ne kadar sıkı sarılırsa o kadar sarıldım. Başımı yasladım. Evet, bu kesinlikle yastıktı çünkü soğuktu. Düşüncelerim tekrar kayarken kollarımı sardığım şeyin de kendi uzuvları olduğunu fark etmedim.
Raymond A. Grosvenor
Raymond A. Grosvenor

MesajKonu: Geri: Rutherford'un Dairesi   Rutherford'un Dairesi EmptyC.tesi Eyl. 25, 2010 7:10 pm

Evet, şimdi uyanacak ve bağıracak. Belki az bağırıp uzaklaşacak benden yahut çok bağırıp komşuların dikkatini çekecek üzerimize. Kıpırdanıyor sakin ve sessiz. Bir şeyler mırıldanıyor, belki hala rüyasında konuşuyor. Olduğu yerde dönüyor. Yumuşak ellerini bana sarıp bir yastıkmışım gibi sıkıyor vücudumu. Eh… O daha demin ne yaptı? Bana sarılıyor mu? Ama neden şimdi, niye yani? Aklim tamamen allak bullak oldu. Ama bu durumdan rahatsız değilim. Hatta sonunda o mutluluk hissini, birini ısırmama gerek kalmadan alabiliyordum şu an. Bu gerçekten çok garipti. Uzun süredir eksik bir şeyler, geri gelmişti sanki. Yüzümde unutulmuş bir gülümseme belirdi, gayet içten. Masumdu, tıpkı Eyes gibi beyaz ve masum, her zaman, kirli ve siyah beni yansıtanlardan çok farklıydı. Ona tekrar döndüğümde daha uyanmamış olduğunu anladım. Uyansaydı yine böyle davranabilir miydi acaba? Hayır, olmazdı. Bağırırdı, korkardı. Hem de bu hareketlerinin tüm sebebi, benim uzun süre önce insanlıktan çıkmış olmamdı yahut kanını emdikten sonra, belki de ilk deneyimi olan seksti. Umarım ki bir gün benden korkmayı bırakacak, o zaman uyanıkken bile böyle sarılacak mı peki? Saçlarını bir kez daha yumuşak bir şekilde okşadım, geriye atarak alnına bir öpücük daha kondurdum, kurumuş dudaklarımı alnına bastırdım hafifçe. Her şeyi ile benim olmalıydı! Ruhuna kadar bana vermeliydi. O benimdi, başkasının olamazdı.
Eyes Rutherford
Eyes Rutherford

MesajKonu: Geri: Rutherford'un Dairesi   Rutherford'un Dairesi EmptyC.tesi Eyl. 25, 2010 7:44 pm

Üşüdüm. Evet, tek şey buydu. Elimi yorganıma atmak için savurdum fakat yorgan dışında bir şeye değdi. Gözlerim hızla açılırken aklımdan bin türlü şey geçti. Hırsız? Aslında bu düşüncelerim içinde en mantıklı olanıydı. Kafamı hızlıca kaldırdım ve aynı anda sert bir şeye çarptı. AH! Gözlerimde yıldızlar uçuştu. Elimi başıma götürürken, tekrar geriye yattım. “Lanet!” hala ne olduğunu anlayamamıştım. Kısa bir süre öyle durdum ve görme yetimi yeniden kazanmaya çalıştım. Gözlerimi tekrar açabildiğimde karşımda görmeyi en son beklediğim kişi duruyordu. Sakince baktım. Korku duymadım çünkü hala rüyada olduğumu düşündüm. Aslında bunun bir nedeni de ona can simidiymişçesine sarılmam olabilir. Yavaşça geri çekildim ve baktım. Rüya! Hafifçe gülümsedim ve ona diktim gözlerimi.
Raymond A. Grosvenor
Raymond A. Grosvenor

MesajKonu: Geri: Rutherford'un Dairesi   Rutherford'un Dairesi EmptyC.tesi Eyl. 25, 2010 8:03 pm

Sonunda uyanıyor. Tek yaptığı bana gülümsemek. Ne yapıyor bu, beni görünce korkudan deliye dönmesi gerekmez miydi? Ah… Gözlerindense anlaşıldığı gibi tam olarak uyanamamış. Gözlerinin altı şişmiş bir şekilde bana, tabiri yerindeyse bön bön yani ne olduğunu anlamadan aptalca gülümsemesine bakınca gülesim geliyor. Hafifçe alaylı bir şekilde kıkırdıyorum, çünkü biliyorum ki bu onu böyle göreceğim nadir anlardan biri. Elimle görünmemesi için ağzıma götürüp gülümsüyorum. Bu şekilde daha da savunmasız olduğu apaçık. İlginç bir şekilde korkmaması bile hoşuma gidiyordu. Bu şekilde normaldeki asaletini yitirmiş olsa bile, çok daha tatlı gözüküyor gözüme. Yatakta, yavaşça ona yaklaşıyorum. Ne olduğunu anlamamış olsa bile ilk gördüğünde benden biraz uzaklaşmıştı. Çenesini kavradım elimle, yakınlaştığım için ondan yukarı bir seviyedeydim, kafasını yukarı kaldırttım çenesini yukarıya doğru, canını acıtmayacak bir şekilde çekerek. Tek istediğim oydu ve onun tek istediğinin ben olmasını da istiyordum. Ne karışık bir konu, sadece insanların bencilce 'istek' adını koyduğu şeylerden geçiyordu. Dudaklarına, benimkinden daha yumuşak olmasına rağmen yeni uyandığı için benimki kadar kuru olan dudaklarına gömüldüm, masum bir şekilde. Yavaşça geriye çekildim ve sonra bir kere daha öptüm onu, belki de hayatında yaşayabileceği en güzel french tarzı bir öpücükle.
Eyes Rutherford
Eyes Rutherford

MesajKonu: Geri: Rutherford'un Dairesi   Rutherford'un Dairesi EmptyC.tesi Eyl. 25, 2010 9:54 pm

Her şeyi bir sis duvarının arkasından görüyordum. Bana yaklaştığını fark ettim. Soğuk dudakları bir an için sisi dağıtır gibi olsa da odada ışık olmadığından uykum açılmadı. Hala onun bir hayal olduğuna inanıyordum. Yinede ikinci öpücükle yanaklarımın kızardığını hissettim. İlginç! Epey gerçekçi bir rüya! Gerçek değildi sonuçta bunlar. Bu yüzen uyanık olsam yapmayacağım bir şey yaptım. Ona sıkıca sarıldım. Sadece kollarımla değil bacaklarımla da. Belki de bunun amacı yanımda bir varlık hissetmek olabilirdi. Başımı onun göğsüne koydum. Tek istediğim uykuya devam etmekti. Hafifçe esnedim. Sis perdesi biraz daha dağılır gibi olmuştu. Uyumayı seviyorum. Bu yüzdende sanki sarıldığım şey uykuymuş gibi daha sıktım onu.
Raymond A. Grosvenor
Raymond A. Grosvenor

MesajKonu: Geri: Rutherford'un Dairesi   Rutherford'un Dairesi EmptyPtsi Eyl. 27, 2010 4:06 pm

Şaşkınlığım her saniye giderek artıyordu. Ben ‘şimdi uyanacak’ diye beklerken o bana daha da sokuldu. Tüm vücuduyla yatağın üzerinde bana sarılıyordu. Başı omzumda, kalp atışlarım, tabi ki eğer hala varsa, onları duyabilirdi şu an. İşte belki o zaman anlardı şu an neler döndüğünü. Yine de onu bırakmak gibi bir niyetim yok. Ben de sarıldım ona, onunki gibi çok sıkı bir şekilde olmasa da. Vücudu benimkinden de soğuk. Uykuya yorgunluktan dalıvermişti anlaşılan, gecenin soğuğunu üzerini örtmeden karşılayan bedeni gerçekten üşümüştü. Örtüyü hafifçe üzerine çektim. Biraz sonra ısınırdı umarım. Yoksa hastalanabilirde. O zaman okula gelemezdi, onu göremezdim. Bunu düşünmek istemiyorum.

Eyes…

Kulağına onun adini fısıldayışım, sesim, düşündüğümden gerçektende çok farklı gelişiveriyordu her şey. Ölümlüyken tüm yaptıklarımın birbirine bağlı halkalar şeklinde bir zinciri oluşturduğuna inanırdım. Ah, o günler! Büyük roma imparatorluğunun, dünya tarihindeki gelmiş geçmiş en mükemmel imparatorluğun dönemleri. Çok farklı zamanlardı, ölümlüyken etrafımdaki hiçbir şeyin yıkılmayacağına inanırdım. Yaşamım boyunca canlılar benimle büyüyecek ancak cansızlar ayni kalacaktı. Hatta ben öldükten sonra bile sonsuzluğa kadar uzanacağını düşünürdüm. Ama şimdi o günlerden farklıydım. O zinciri kirmiş, paramparça etmiştim ve dahası bir insan değildim. Etrafımdaki canlılar zamanı gelince yok ola dursun, en büyük acıyı cansız varlıklarında yok olup,ortaya çıkabileceğine, etrafımdaki değişken dünyayı görünce yaşamıştım tüm hayal kirikliğini. Belki de fazla uzun yaşamıştım bu değersiz dünya için.

Tüm bunları düşünürken kollarımdaki, gördüklerini düş sanan bu küçük çocuğa baktım. En iyisi, daha da ileri gitmemek olacaktı. Buraya gelirken bir planım yoktu ve şimdi bu çocuğun kollarından yavaşça sıyrılıp onu bu soğuk evde yalnız başına uyumaya terk ederken de planım yoktu. Yavaş adımlarla kapıya doğru yürüdüm. Onu bırakırken öptüğüm dudaklarının izi hala dudaklarımdaydı. Tam kapıdayken dönüp ona bir baktım. Nedenini bilmiyorum, sadece bu gece son bir kez görebilmek için…

Eyes Rutherford
Eyes Rutherford

MesajKonu: Geri: Rutherford'un Dairesi   Rutherford'un Dairesi EmptyPtsi Eyl. 27, 2010 5:33 pm

Tuhaftır içime bir boşluk düştü. Terk edilmişim gibi. Annemin benden uzaklaşışını gördüm. Sonra kazayı. Duraksadım çünkü babam ölmüştü trafik kazasında! Kafam iyice karışırken, vücuduma ateş bastı ve gözlerime yaşlar doldu. Anlamıyordum. Sonra babamın karanlıklar içinde kayboluşunu gördüm ve bağırarak doğruldum. Gözlerime yaşlar dolmuştu. Yinede bu ne ilk kâbusumdu ne de ilk terk edilişim. Gözlerim karanlığa alışırken, kapının önüne birinin dikilmekte olduğunu gördüm. Seri katil olsa bile umurumda değildi. Şu an kötü durumdaydım. Yinede kapının önünde duran kişiyi seçebildiğimde gerçekten şaşırmıştım. “Onun burada ne işi var?” düşüncesi hızla geçerken zihnimde, kapıyı kilitlemeyi unuttuğum aklıma geldi. Yorganı sıktım avucumun içinde. Üşümem azalmıştı. Yinede hala istemsiz bir şekilde ağlıyordum. O beni tanıyordu değil mi? Şu an gerçekten birine ihtiyacım vardı. Bana ne yapacağı önemli değildi. Derin bir nefes alıp:
“Burada ne aradığın umurumda değil. Fakat şu an gitmesen?” yalnız kalma fikri beni iyice korkuttu. Eğer giderse kesinlikle evde duramazdım. “Yalnız kalmak istemiyorum.” Parmaklarım hala yorganı sıkıyordu.
Raymond A. Grosvenor
Raymond A. Grosvenor

MesajKonu: Geri: Rutherford'un Dairesi   Rutherford'un Dairesi EmptySalı Eyl. 28, 2010 3:57 pm

“Burada ne aradığın umurumda değil. Fakat şu an gitmesen?”

Döndüm hızlıca ona doğru. Artik tam uyanmış gözüküyordu. Yüzüme ufak bir gülümseme yerleştirdim, masum olanından, ‘ama yani’ der gibisinden. Ellerinle yüzüme düşen saç parçalarını geriye doğru taradım. Eğer ilk cümlesinde ‘değil’ sözcüğü bulunmasaydı, gerçekten ne diyeceğimi bilmiyordum. Bugün içinde olanlar, hatta hayatim değiştiğinden beri yaptığım her şey sebepsizdi. Bir vampir olmama rağmen Tokyo’ya gelip ille de bir İngilizce öğretmeni olmam gibi. Ama şimdi ise, gitmemeyi düşünürken bir nedenim olmuştu. Az önce bana biri gitmememi istediğini söylemişti adeta. Anlaşılan rüyaları pek güzel değildi bu aralar. Ayrıca evin boş olmasını da onu yalnız kilmiş olabilirdi. Ebeveynleri neredeydi peki? Büyük ihtimal ile seyahate filan çıkmışlardır ve Eyes bu nedenle kendini yalnız hissediyordur. Aklıma daha iyi bir çıkarım gelmiyordu.

“Eyes, ben…”

Gözleri dolmuştu, yaşlar yanaklarından süzülmeye başlamıştı. Onu ağlatan ben değildim, yine de bir mutsuzluk hissettim. Öte yandan bu şekilde, ağlıyor olsa bile, onun odasındayken, yatağın üzerinde bana yalvarır bir şekilde bakmasına dayanamıyordum. Kötü anlamda değil ama insan tarafım ortaya çıkıyordu bu şekilde. Onu istiyordum, o kadar çok istiyordum ki…

Yanına gittim yatağının üzerine oturdum. Önce –ki daha demin yapmış olduğum gibi- saçlarını okşadım. Bu hareketi çok sık yapıyordum, nedenini ise bilmiyorum muhtemelen eskiden, küçüklüğümden, vampir hayatimin çok çok öncesinden kalma bir huy olabilirdi. Sakin ve yavaşça, asıl amacım karşımdakini azda olsa rahatlatabilmekti. Yüzünü okşarken, biraz ani bir şekilde dudaklarına gömüldüm onun, daha demin öpmüş olmama rağmen doyamadığım dudaklarına. Vücudunu tutup kendiminkine doğru çektim. Aklım bedenim sadece onu istiyordu. Az önce bana sarıldıktan ve gitmememi isteyişinden sonra, nasıl olurda sakin kalabilirdim. Çıldırmak üzereydim. Gözlerine sert bir bakış attım, benim burada kalmamı istediği zaman başına nelerin geleceğinden haberi olmalıydı ve onu yine öptüm.
Eyes Rutherford
Eyes Rutherford

MesajKonu: Geri: Rutherford'un Dairesi   Rutherford'un Dairesi EmptySalı Eyl. 28, 2010 5:25 pm

“Eyes, ben…”

“Gidecek mi?” kâbuslar her zaman insanı duygusal anlamda zayıflatır. Bende şu an öyleydim. Zayıf! Yalnız kalmak kaldıramayacağım bir durumdu. Titreyerek onu çağırmam gurursuzca bir hareketti. Bana yaklaşınca rahatladım. O korkunç karanlıkla tek başıma savaşmak zorunda değildim. Bilmese bile yardımcı olacaktı. Bu düşünceler saçımı okşayınca silindi. Onu yatağa çağırmıştım ve bu durumda istediğini yapmakta serbestti. Yüzümü kasmamaya çalıştım, beni öpünce. O haklıydı ben haksız. Beni kendine çekti. Hala titriyordum. Karşı koymadım çünkü bir açıdan onu kullanmayı planlıyordum. Anlaşılan müzik odasında yaptığını yapacaktı. O sırada ve sonrasında –en azından birkaç saatliğine- ailemi düşünmemiştim. Belki de bunu kullanabilirdim. Eğer beni kendi karanlığımdan kurtarabilecekse her şeyi yapmaya hazırdım. Bana kötü bir bakış atınca, parmaklarım kasıldı ve tekrar öptüğünde elimi onun sırtına koydum. Diğerini de omzuna. Aslında geri doğru düşmemek için yaptığım bir hareketti. Zihnimin kaydığını hissedince sevindim ve kalp atışlarım hızlandı. Evet, işe yarıyordu. Ne yapmam gerektiğine bir an içinde karar verdim ve “karşılık” olmasını umduğum bir şey yaptım. Dudaklarımı kımıldattım. Aslında ne yapmam gerektiği konusunda bir fikrim yoktu. Yinede elimden geleni yapacaktım. Elveda karanlık…
Raymond A. Grosvenor
Raymond A. Grosvenor

MesajKonu: Geri: Rutherford'un Dairesi   Rutherford'un Dairesi EmptyÇarş. Eyl. 29, 2010 6:54 pm

Onu öperken dudaklarını kıpırdattı, benimkilerin arasındayken. Kafamı biraz geri çektim. Onu öpmeye devam edebilirdim, istediğim şeyde buydu zaten. Ama şu anki davranışını gerçekten ondan farklı bulmuştum, onun düşünce yapısından. Sadece kendi yalnızlığını hissetmemek için bu kadar ileri gidecek miydi, yalnızca birkaç gün görmüş olduğu öğretmeniyle? Yahut benim düşüncem bu yöndeydi ve isteğimi azaltıyordu. Onunla yapmam için onu arzulamam gerekirdi, bu şekilde olması çok yanlıştı, olmamalıydı. Az önce kollarını vücuduma sararken dudaklarını kıpırdatmıştı. Az önceki uzun öpücüğünde etkisiyle hafiften soluk soluğa kalmış sesim ile sordum;

“Canın mı acıdı?”

Onca şeyden sonra kısa bir soruydu bu. Yoksa acıyan şey kalbi miydi? Ağrıya ben mi sebep olmuştum? Yahut başka biri önceden mi yakmıştı canini? Herkesten daha soğuk durmasının nedeni neydi peki? Birçok soru sıfır cevap. Tek düşüncem ‘olmamalıydı’. Olmamalıydı. Bu şekilde, tatminden başka bir şey değildi ki. Ben artik bir insan değildim. Bunu ona belirtmeme gerek yoktu zaten. Üzerinden yavaşça kalktım. Yatağın ucuna, sırtım ona dönük bir şekilde oturdum.

“Olmayacak. Aklından geçirdiğin için kendinden utanmalısın!”

Dedim ona sert bir şekilde yataktan kalkarken. Bunu ona söylüyordum, kendime değil! Ah, tam bir ironi değil mi? Kapıya doğru yürüdüm, eğer dönüp ona bakarsam, bunu yapamayacaktım. Yanından ayrılamayacaktım. Hızlıca odasından çıktım, temkinli bir şekilde çıkarken havanın hala karanlık olduğuna emin olmak için bir süre ana kapıda durdum. Belki de neden bu değildi ama orada iki saniye durmak istedim. Açıp çıksaydım da çok bir şey değişmezdi tabi ki, ama işte nedenini bilmiyorum…
Eyes Rutherford
Eyes Rutherford

MesajKonu: Geri: Rutherford'un Dairesi   Rutherford'un Dairesi EmptyÇarş. Eyl. 29, 2010 7:32 pm

Geri çekildiğinde bir şey yanlış yaptığımı düşünmüştüm. Yatağın ucuna gidip oturduğunda ise, şaşırdım.

“Olmayacak. Aklından geçirdiğin için kendinden utanmalısın!”

Mosmor oldum desem yalan olmaz. Ne yaptım da anladı? Yüzümü buruşturdum. Odadan çıkınca hızla yataktan fırladım ve siyah tişörtümü düzletirken kapının eşiğinde durdum. O çıkışa doğru ilerlerken kapıya yaslanıp kollarımı göğsümde kavuşturdum.

“Madem beni istemiyordun neden geldin?” aslında bunu soramazdım. Kaşlarımı kaldırdım. Başımı yasladım ve bu sefer sesli söyledim soruyu.

“Yakaladın beni.” Anlaşılan vampir kullanmak kolay değildi. Derin bir nefes aldım ve devam ettim.
“Şimdi ne olacak?” yalnız kalma düşüncesi geldi aklıma. Daha hava aydınlanmamıştı. Tüm kaslarım gerildi. Gitmesine izin veremezdim. Yalnız kalmak şu an için bir seçenek değildi. Ona doğru yürüdüm ve son anda kapıyla arasına geçtim. Tekrar kollarımı göğsümde kavuşturdum. Gözlerimi onunkilere diktim ve
“Sana ihtiyacım var.” Dedim fısıltılı bir ses tonuyla. “Gitme.” Bu bir yalan değildi. Şu an gerçekten ona ihtiyacım vardı. Zayıflığıma lanetler okurken derin bir nefes aldım.
Raymond A. Grosvenor
Raymond A. Grosvenor

MesajKonu: Geri: Rutherford'un Dairesi   Rutherford'un Dairesi EmptyÇarş. Eyl. 29, 2010 9:17 pm

Şimdi ne olacak?”

İşte bu soruydu az önce surmuş olduğu ve kulaklarımın içinde yankılanan. Ne yapmalıyım. Tanrım, ilk defa düşünüyordum birinin önünde, sonraki hareketimde ne yapsam diye. Bu çok garipti. Şu ana kadar kaybedecek hiçbir şeyim olmamıştı. Şimdi neyden korkuyordum. Şimdi çekip gitseydim ne olacaktı? Bir daha yüzüme bakmak istemese bile onu yakalayıp benim yapabilirdim. Onu her zaman zorlamak… İstediğim bu değildi. Şimdi ona atılıp istediğini verebilirdim ama bu beni onun oyuncağı yapardı. Sadece kendi isteklerine kullanacaksa beni, işler daha da kötüye gitmeyecek miydi? Bu şekilde olsun istemiyordum. Anlayamıyordu. Açıklama yapmak en iyisiydi.

“Bu şekilde olması iyi mi olacak sence? Yalancı duygularının arkasından gitme sözcüğünü söylemek kolay. Bu sırf bana mı yoksa herhangi biri olsa bile senin azgınlığın mı?”

O… Herhangi biri olmamalıydı. Ben olmalıydım. Nefret etmesi gereken, kanını içen, her saniye aklından çıkmayan… Bu denli derin bir düşüncenin onda olmaması beni delirten asil şeydi. Ne yapmalıyım emin değilim. Orada bekledim. Ona baktım. Güçsüz görünüyordu. Korkak, titrek bir insan oluvermişti. Ne zavallı! Beni mi istiyordu, yoksa kendi ruhsuzluğunu ayakta tutamayan bedenini unutmak için birinin onu itmesini mi? Soğuk bir ifade ile suratına baktım.

“Bu halinden iğreniyorum. Kendini toparlamazsan her an ölecekmişsin gibi duruyor. Bu çok çirkin bir şey.”

Ne yaptığımı söylemem gerekirse, aslında yaptığım şey, hem yanından ayrılmamak hem de onu ayrılmaktan beter etmekti. Ne kadar doğru bilmiyorum. Sadece ona bakıyorum ve cevabini bekliyorum…

out: yersin lafi xD
Eyes Rutherford
Eyes Rutherford

MesajKonu: Geri: Rutherford'un Dairesi   Rutherford'un Dairesi EmptyPerş. Eyl. 30, 2010 5:33 am

OUT: Yedim lafı. Very Happy

En son Eyes Rutherford tarafından Cuma Ekim 01, 2010 2:19 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Attila Qinghai--

Kadın Mesaj Sayısı : 105

MesajKonu: Geri: Rutherford'un Dairesi   Rutherford'un Dairesi EmptyPerş. Eyl. 30, 2010 11:01 am

Out: Rpye ne zamandan sonra dahil olayım? Kısa yazacağım söz Razz

En son Attila Qinghai tarafından Çarş. Kas. 10, 2010 7:56 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Raymond A. Grosvenor
Raymond A. Grosvenor

MesajKonu: Geri: Rutherford'un Dairesi   Rutherford'un Dairesi EmptyPerş. Eyl. 30, 2010 2:00 pm

Attila Qinghai demiş ki:
Out: Rpye ne zamandan sonra dahil olayım? Kısa yazacağım söz Razz

out: valla senden korktuyorum o konada şaşırmış hiç sanmiyorum kisa olacağini yah neyse. Sonra git Vıyyy bir şeyler geliştirelim önce...
Attila Qinghai--

MesajKonu: Geri: Rutherford'un Dairesi   Rutherford'un Dairesi EmptyPerş. Eyl. 30, 2010 2:04 pm

out: Geliştirelim, aklımda kurgu var, karakter kartımı ona göre düzenledin. Hatta bu rpde dışarı baktığında camdan silüet görmüş olabilirsiniz zira Eyes'ten çok Raymond'un peşine düşecek xD Eyes ise onu kızdırmak için aracı olacak.
Raymond A. Grosvenor
Raymond A. Grosvenor

MesajKonu: Geri: Rutherford'un Dairesi   Rutherford'un Dairesi EmptyPerş. Eyl. 30, 2010 2:39 pm

ouT: asdasdf işte şindi iyice tirstim o.O
Attila Qinghai--

MesajKonu: Geri: Rutherford'un Dairesi   Rutherford'un Dairesi EmptyPerş. Eyl. 30, 2010 2:42 pm

out: Merak etme karakterim seninkinden yaşça küçük, sen M.Ö bilmem kaçlardan ben M.S 400lerden xD
Raymond A. Grosvenor
Raymond A. Grosvenor

MesajKonu: Geri: Rutherford'un Dairesi   Rutherford'un Dairesi EmptyPerş. Eyl. 30, 2010 2:49 pm

gördüm xD asdasdf bebe
Attila Qinghai--

MesajKonu: Geri: Rutherford'un Dairesi   Rutherford'un Dairesi EmptyPerş. Eyl. 30, 2010 2:52 pm

Out: Aguk Razz Neyse ben terk eyliyorum bu başlığı. Malum az out, çok in Razz
Eyes Rutherford
Eyes Rutherford

MesajKonu: Geri: Rutherford'un Dairesi   Rutherford'un Dairesi EmptyCuma Ekim 01, 2010 2:21 pm

“Bu şekilde olması iyi mi olacak sence? Yalancı duygularının arkasından gitme sözcüğünü söylemek kolay. Bu sırf bana mı yoksa herhangi biri olsa bile senin azgınlığın mı?”

Yüzüne doğru gülmemek için kendimi zor tuttum. “Azgınlık.” Sonra onun devam ettiğini fark ettim.

“Bu halinden iğreniyorum. Kendini toparlamazsan her an ölecekmişsin gibi duruyor. Bu çok çirkin bir şey.”

Çirkin? Bu sefer dayanamadım ve bir kahkaha patlattım. Bir vampir bir insandan iğrendi. Tekrar güldüm. Elimi ağzına götürdüm. Gülmemi durdurmaya çalıştım. Ardından ciddileşip konuşmaya başladım imalı bir ses tonuyla:

“Benden iğrendin demek. Ne hoş!” Derin bir nefes aldım ve gülmemi bastırarak devam ettim:
“Müzik odasındayken sen beni kullanmıştın. Şimdi de ben seni kullanmaya çalıştım. Çok mu? Hem ödeşmiş olduk.” Üzerimdeki ezik tavrı bir kenara atıp dikleştim. Yanağımdaki yaş izlerini sildim. Yine normal görünüşüme bürünürken, kapının önünden çekildim. Kendi odama doğru ilerlerken aklımda banyo yapmak vardı.

“Madem benden tiksindin güle güle sana. Çıkarken kapıyı kapat.” Ona bakmadan banyodan içeri girdim. Tekrar güldüm. Durum o kadar komikti ki. Bir vampir gelmiş “Senden tiksindim.” Diyor. Başımı iki yana salladım tişörtümü çıkarırken. Bir yandan da kapı kapanma sesi geldi mi diye kulak kabarttım.
Raymond A. Grosvenor
Raymond A. Grosvenor

MesajKonu: Geri: Rutherford'un Dairesi   Rutherford'un Dairesi EmptyCuma Ekim 01, 2010 8:07 pm

Beni kullanmaya çalışmışmış. Demek ki az önce bundan dolayı zayıf numarası yapıyordu. Ama ya gördüğüm o karanlık, üzüntülü aura neydi? Sanki bu çocukluktan karamsarlık fışkırıyordu. İsteği o karamsarlık boşluğunun içine düşmek miydi yoksa birine tutunup her şeyi kendine unutturmak mı? Deli gibi gülüyordu… İşte, artık kafayı yemeye başlamıştı. Belki de tüm hayati boyunca o bardak dolmuş ve benim eklediğim son damla ile taşmaktaydı. Benle dalga geçiyordu ama asıl dalga geçtiğinin ben olduğuna pek emin değildim. Az önce yaptıklarından tamamen farklı –tam zıttı ancak abartılı bir duruma sokuyordu. Kendini bir maske altında gizlemeye zorluyormuşçasına bir durum içindeydi.

“Madem benden tiksindin güle güle sana. Çıkarken kapıyı kapat.”

Hah… Bu sözlerimi söylüyordu bana. Sadece rol yapmıştı şu ana kadar, ancak hangi halinde roldü, aşırı duygusallaşıp beni tutulacak bir ip gibi gördüğünde ve kullanmaya çalıştığında mı yoksa tersleyip kafayı sıyırmış gibi güldüğünde mi? Arkasını dönüp gitti işte, ben ondan ne kadar tiksindiysem o da benim için ayni şeyleri düşünüyordu anlaşılan. Ben daha çıkmamışken, evinin diğer odalardan daha küçük olan lavabosuna girmişti. Arkasından yürüdüm, bedenimin ağırlığını kaybettiğimden beri çok ses çıkarmadan yürümeyi öğrenmiştim. Tişörtünü çıkardı. Şimdi hareket etmez isem geç kalabilirdim. Diş kapının sertçe çarparken çıkardığı sesi duymazsa rahatsız olup arkasına dönecekti. Ona arkadan sarıldım. Çıplak vücudunda ellerimi dolaştırdım.

“Eyes… Bu imkânsız.”

Diye yavaşça fısıldadım, eğilmiş bir şekilde dururken kulağına. Biran ondan azıcık uzaklaşıp onu yüzü bana bakacak şekilde döndürdüm. Yine dudağına yapıştım. Beni sevmiyor olabilirdi yine de hala kullanacak birini arıyordu. Onu soğuk lavabo duvarındaki fayansa yapıştırdım. Gözlerine baktım içinden ne geçeceğini görmek için. Bilmeyi o kadar çok istiyordum ki. Ama aklini okuyamazdım, en azından onunkini. Gözlerinden anlamaya çalıştım ne hissettiğini. Ellerimi yanaklarına koydum. Daha demin ağlamış olduğu için biraz nemli ve soğuktu. Kafasını hafifçe eğdim ve yine öptüm onu en ıslak ve en şehvetli biçimde.
Eyes Rutherford
Eyes Rutherford

MesajKonu: Geri: Rutherford'un Dairesi   Rutherford'un Dairesi EmptyCuma Ekim 01, 2010 8:42 pm

Evin içinde sessizlik vardı. Başımı çevirip kapıya bakamadan hızla bana sarıldığını hissettim.

“Eyes… Bu imkânsız.”

Hayır! O gitmemiş miydi? Sinirlerim hızlıca gerildi. Ona doğru döndürülürken, rahatsız olmuştum. Öptüğünde ise şaşırdım. Neden gitmemişti ki? Sırtımda hissettiğim soğuklukla, kanım kaynamaya başladı. Ellerini yanaklarımda hissettiğimde kafam karışmıştı. Neden hala burada olduğunu anlamıyordum. Tekrar dudaklar buluşurken, vücudum canlı olduğunu hatırlatmak istercesine, titremeye başladı. Üşümüştüm. Ellerimi onun omuzlarına koyup ittim.
“Hayır! Dur!” Birkaç dakika önce onu çağırdığımın farkındaydım. Şimdi ise git diyordum. Kesin deli olduğumu düşünecek. En azından başladığımı… Sıcak bir şeylere ihtiyacım vardı. Duvardan soğuk içime işlemişti. Titremem arttı. Ellerinin altından kaçmaya çalıştım. En azından çay filan içmeliydim. Bir İngiliz olarak elimin altında her zaman çay vardı. Dişlerim birbirine vurmaya başlamıştı. Her şey çok hızlı gelişiyordu. "Kahretsin" diye düşündüm. İşler kontrolden çıkmıştı. Aslında... Ne zaman kontrolde olmuştu ki?

Rutherford'un Dairesi
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki