Yaoi RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Yaoi RPG

Shounen Ai ve Yaoi....

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Tsukimori Keichi

4 posters
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
Tsukimori Keichi

Kadın Mesaj Sayısı : 29

Tsukimori Keichi Empty
MesajKonu: Tsukimori Keichi   Tsukimori Keichi EmptyÇarş. Ara. 22, 2010 8:57 pm

Tsukimori Keichi Kkkkkkf ne boktan resim oldu bu yaa değiştiriyim bi ara bari.

Künye

Tsukimori Keichi
    İnsan (?), Erkek
    31 Ekim, Yirmi
    Boş gezenin,
    Boş kalfası.

Geçmiş

asdfYaklaşık 3 yıldır, anne ve babasının sanki iki genç aşıkmış gibi bir dünya turuna çıkmaya karar vermeleri ve onlardan bir daha haber alamaması sebebiyle yalnız yaşıyor. Onlardan Keichi'ye kalan tek şey pek sık uğramadığı ev, bir de yüklü miktarda para dolu banka hesabı. Ebeveynlerinin dünya turu için biriktirdiği paraya istediği zaman bankadan ulaşabiliyor. Doğrusu, ilk başlarda ulaşmayı pek tercih etmiyordu. Çünkü para çekmeden önce gördüğü sayı, ailesinin başına bir şeyler gelmiş olduğunu gözüne sokmak istercesine hep aynı kalıyordu. Ama zamanla onları kaybetmiş olmaktan dolayı çok da üzgün olmadığını fark etti. Sadece diğer insanların bu duruma bakış açısı sinirlerini bozuyor. Bunu perçinleyeceğini bildiği halde banka hesabını da gizliyor ve insanlara maddi bir geliri olmadığından üniversiteye gidemediğini söylüyor. Daha doğrusu üniversiteye gitmemeyi seçmesine mazeret olarak bunu gösteriyor. İşin aslı, zaten eskiden beri dersleri pek iyi olmadığından üniversiteye gitmeyi düşünmüyordu. Liseden sonra ufak tefek işlerde çalıştı ve uzun süre bir barda barmenlik yaptı. Çıkan kavgalardan birine karıştığı için barmenlikten kovuldu. Sonrasında bir daha çalışmaya ihtiyaç duymadığını düşünerek vazgeçti. Şimdilerdeyse sokak çeteleriyle ve arkadaşlarıyla takılmaktan başka yaptığı bir şey yok. Arada bir çıkan tek günlük (ya da gecelik) işleri saymazsak tabii.

Beden

asdfUzun sayılabilecek sarı saçlar, alaycı gülümseme. Ki genellikle gülümsemesi gibi kendisi de alaycı. Gözlerinin maviliğinde kaybolmak gibi saçma bir düşünceye kapılmayın, çünkü en ufak bir romantizmde bile içindeki şehvet duygusunu bastıramayabiliyor. Boyu kısa sayılmaz, yani ona göre... 1.78 için o kadar da kısa diyemezsiniz, yoksa der misiniz? Ama bunu çok da dert etmediğini söylüyor. Yalnızca sıkıldığı için kızlarla birlikte olduğunda kızlar ondan kısa oluyor, erkeklerleykense uzun ya da kısa olması onun için pek bir şeyi değiştirmiyor. Çünkü seme ya da uke olmak onun için önemsiz bir ayrıntı. Kilosuna gelince, bu dert etmemeniz gereken bir konu. Uzun zamandır ölçmediyse de dış görünüşüne bakarak kilo sorunu olmadığını anlayabilirsiniz. Vücudunun bazı yerlerinde dövmeler var, anlamını saklıyor gibi yapsa da aslında hiçbirinin bir anlamı yok. Sadece görünüşünden hoşlanıyor. Piercinglerden hoşlandığı gibi. *bideonlaraanlambulamadımşimdi*

Ruh

■ Sizi umursamıyor gibi görünebilir, muhtemelen de gerçekten umursamıyordur. Ama aslında bir süre sonra hoşlandığı insanlara karşı ne kadar ilgili olduğunu anlayabilirsiniz.
    ■ Çok çabuk sinirlenir, aşırı agresif bir yapısı vardır. Buna rağmen sebepsiz yere sinirlenmez, doğrudan ona ya da sevdiği kişilere bir kasıt olmadığı sürece bu yönünü göstermez.
    ■ Çaktırmasa da küçük bir parça mazoşist. Bunda geçmişte uke olmayı denemiş olmasının da etkisi var tabii. Eh, en azından sizi seviyorsa her türlü kaprisinizi çekebilir.
    ■ Çabuk sıkılır, dikkatini uzun süre bir şeylere vermesi zordur. Tabii hoşlandığı şeylerle hiç bıkmadan uğraşabilir.
    ■ Geç saatlere kadar içip dağıtmayı sever. Ama dağıtmayı sevdiği gibi disiplinlidir de, yani en azından uyulması gereken kuralların varlığından hoşnut.
    ■ Kendisine bir istisna yapıp kuralları çiğneyebilir. İllegal şeyleri, cesur davranmayı ve riske girmeyi sever. Bu da demek oluyor ki sizi korumak için kendini riske atabilir.
    ■ Çabuk aşık olur, etkilenir ve hoşlandığı insanı takıntı haline getirebilir. Kıskançlık krizlerine bile girebilir. Fakat bu özelliği sayesinde o insana karşı sadık ve itaatkâr biri olur.

Rpcan:
Ikoncanlar:
.

En son Tsukimori Keichi tarafından Perş. Ara. 23, 2010 3:47 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
Tsukimori Keichi

Tsukimori Keichi Empty
MesajKonu: Geri: Tsukimori Keichi   Tsukimori Keichi EmptyÇarş. Ara. 22, 2010 9:05 pm

İlişkiler

Tsukimori Keichi Oswald
    Oswald Tex
    Domanic &
    D U Y G U S A L

asdRpyi yazınca editlerim burayı ya şimdi acayip üşendim. blah blah blah blah blah blah blah blah blah blah blah blah blah blah blah blah blah blah blah blah blah blah blah blah blah blah blah blah blah blah blah blah blah blah blah blah blah blah blah blah blah blah blah blah blah blah blah blah blah blah blah blah blah blah blah blah blah blah blah blah blah blah blah blah blah blah blah blah blah blah blah blah blah blah blah blah blah blah blah blah blah blah blah blah blah blah blah blah blah blah blah blah blah blah blah blah blah blah blah blah blah blah blah blah blah blah blah blah blah blah blah blah blah blah blah blah blah blah blah blah blah blah blah blah blah blah blah blah
    Tsukimori Keichi Doktorefendi
    Adrian
    Thomas &
    T A N I D I K

asdŞimdilik tanıdık diye ekledim onu düzeltirim bi ara. blah blah blah blah blah blah blah blah blah blah blah blah blah blah blah blah blah blah blah blah blah blah blah blah blah blah blah blah blah blah blah blah blah blah blah blah blah blah blah blah blah blah blah blah blah blah blah blah blah blah blah blah blah blah blah blah blah blah blah blah blah blah blah blah blah blah blah blah blah blah blah blah blah blah blah blah blah blah blah blah blah blah blah blah blah blah blah blah blah blah blah blah blah blah blah blah blah blah blah blah blah blah blah blah blah blah blah blah blah blah blah blah blah blah blah blah blah blah blah blah blah blah blah blah blah blah blah blah blah

Tsukimori Keichi Adrianw
    Akita
    Nakamura &
    T A N I D I K

asdBunu da şimdilik tanıdık diye ekledim bunu da düzeltirim bi ara. Çok üşengecim. blah blah blah blah blah blah blah blah blah blah blah blah blah blah blah blah blah blah blah blah blah blah blah blah blah blah blah blah blah blah blah blah blah blah blah blah blah blah blah blah blah blah blah blah blah blah blah blah blah blah blah blah blah blah blah blah blah blah blah blah blah blah blah blah blah blah blah blah blah blah blah blah blah blah blah blah blah blah blah blah blah blah blah blah blah blah blah blah blah blah blah blah blah blah blah blah blah blah blah blah blah blah blah blah blah blah blah blah blah blah blah blah blah blah blah blah blah blah blah blah blah blah blah blah blah blah blah blah

En son Tsukimori Keichi tarafından Perş. Ara. 30, 2010 5:20 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 4 kere değiştirildi
Leonardo Hawkins
Eski Kiralık Katil | Hobo guy
Leonardo Hawkins

Erkek Mesaj Sayısı : 61
İş/Hobiler : İşsiz bu adam.
Lakap : Hobo guy.
Nereden : İngiltere

Tsukimori Keichi Empty
MesajKonu: Geri: Tsukimori Keichi   Tsukimori Keichi EmptyPerş. Ara. 23, 2010 3:32 pm

işte ben senin rp partnerin olabi tanışalım sen beni rp partnerin olarak ekle de snra kurguyu hallederiaz aklıma şmdi gelmio açıkçası planning
Tsukimori Keichi

Tsukimori Keichi Empty
MesajKonu: Geri: Tsukimori Keichi   Tsukimori Keichi EmptyPerş. Ara. 23, 2010 3:39 pm

Öyle yok öyle işte Normal
Leonardo Hawkins
Leonardo Hawkins

Tsukimori Keichi Empty
MesajKonu: Geri: Tsukimori Keichi   Tsukimori Keichi EmptyPerş. Ara. 23, 2010 9:03 pm

iyi de sen nasıl bir kurgu istosun mesela şöle olabilir mi sen ve arkadaşların içip dağıtmayı seviyorsun ya biz bi barda tanışalım. O sırada senin de benim de canım sıkkın olsun(Nedeni ile ilgili bir fikrim var ama geliştirmem lazım.) Ama ben barda durduğumuz süre boyunca senden gözlerimi ayıramıyım. (Sen bunu tersle ya da tersleme sana kalmış.) Benim karakter çabuk sarhoş olmaz zaten her an har dakka içiyo ama senin çocuk sarhoş olabilir mesela. O an biz beraber oluruz. (Bilmem bondage falan yaparım istersen Vıyyy ) Sabah uyandığımızda ilk bi sen neye uğradığını şaşırırsın (Çünkü aşırı düzenli bir evde uyuyakalmışsındır xD) Nese sonra böyle bir şey yaşadığımızı ancak herkesin yoluna devam etmesi gerek diye konuşuruz. Sonra rütin hayatımıza geri döneriz ne de olsa ikimiz de umursamaz insanlarız. Ben bir gün senin çalıştığın yere gideyim. Ordan sonrasından pek emin değilim ama bakarız olmadı o kısmını da rp yazarken düşünürüz.
NOT: bu kurgu çok basit ve türk filmlerinden alıntı gibi gelebilir sana çünkü bana da öyle geldi Very Happy ama bu kurguyu genişletebiliriz istersen. Bana kalırsa bir geçmişimiz olmasın ama sen de fikirlerini söylersen sevinirim. Bu kurgu yapmada bana kolaylık sağlayabilir. Ya da bunda beğenmediğin yerleri değiştirebilir sana kalmış. Kurgunun geri kalanı saçma olabilir ama barda tanışma fikri güzel bence.
Tsukimori Keichi

Tsukimori Keichi Empty
MesajKonu: Geri: Tsukimori Keichi   Tsukimori Keichi EmptyCuma Ara. 24, 2010 4:14 pm

Hmm ben sevdim yeaa bunu Laughing Geçmiş falan olmasın evet hatta biz şu bar şeyinden başlayalım rpye. Kurgunun geri kalanına gelince Türk filmini geçtim buna benzer bikaç manga okumuştum ben içip sonra kendini yatakta buluyo falan .d Ama sorun değil güzel güzel hoşlaştım. Bu arada sonra çalıştığı barda karşılaşamayız çünkü kovuldu bu Keichi şaşırmış
Rütbe de vermediler eşşek sıpaları ama rpye geçelim hadi biz çaktırmadan :F Rp yaparken çıkar bi şeyler, sonra devam ederiz öyle. O zaman bana bi icon fırlatıver bakim lejant için Laughing
Leonardo Hawkins
Leonardo Hawkins

Tsukimori Keichi Empty
MesajKonu: Geri: Tsukimori Keichi   Tsukimori Keichi EmptyCuma Ara. 24, 2010 6:45 pm

İkonlar:

Tsukimori Keichi Adszbgv

Tsukimori Keichi Adlbc

Bunlar ikon için fazla mı büyük? Bilmem ikon işinden pek anlamam planning
Tsukimori Keichi

Tsukimori Keichi Empty
MesajKonu: Geri: Tsukimori Keichi   Tsukimori Keichi EmptyCuma Ara. 24, 2010 7:39 pm

Ahah karakterin ismini söyle ben bulurum icon o zaman? (:
Leonardo Hawkins
Leonardo Hawkins

Tsukimori Keichi Empty
MesajKonu: Geri: Tsukimori Keichi   Tsukimori Keichi EmptyCuma Ara. 24, 2010 10:08 pm

Houjyou Syuri saolasın Very Happy
Akita Nakamura
Tokyo News | Yazar & Muhabir
Akita Nakamura

Erkek Mesaj Sayısı : 143
İş/Hobiler : öyle böyle
Lakap : Aki
Nereden : Her zaman ki gibi buradan.

Tsukimori Keichi Empty
MesajKonu: Geri: Tsukimori Keichi   Tsukimori Keichi EmptyPtsi Ara. 27, 2010 3:11 pm

Oswald Tex Domanic demiş ki:
iyi de sen nasıl bir kurgu istosun mesela şöle olabilir mi sen ve arkadaşların içip dağıtmayı seviyorsun ya biz bi barda tanışalım. O sırada senin de benim de canım sıkkın olsun(Nedeni ile ilgili bir fikrim var ama geliştirmem lazım.) Ama ben barda durduğumuz süre boyunca senden gözlerimi ayıramıyım. (Sen bunu tersle ya da tersleme sana kalmış.) Benim karakter çabuk sarhoş olmaz zaten her an har dakka içiyo ama senin çocuk sarhoş olabilir mesela. O an biz beraber oluruz. (Bilmem bondage falan yaparım istersen Vıyyy ) Sabah uyandığımızda ilk bi sen neye uğradığını şaşırırsın (Çünkü aşırı düzenli bir evde uyuyakalmışsındır xD) Nese sonra böyle bir şey yaşadığımızı ancak herkesin yoluna devam etmesi gerek diye konuşuruz. Sonra rütin hayatımıza geri döneriz ne de olsa ikimiz de umursamaz insanlarız. Ben bir gün senin çalıştığın yere gideyim. Ordan sonrasından pek emin değilim ama bakarız olmadı o kısmını da rp yazarken düşünürüz.
NOT: bu kurgu çok basit ve türk filmlerinden alıntı gibi gelebilir sana çünkü bana da öyle geldi Very Happy ama bu kurguyu genişletebiliriz istersen. Bana kalırsa bir geçmişimiz olmasın ama sen de fikirlerini söylersen sevinirim. Bu kurgu yapmada bana kolaylık sağlayabilir. Ya da bunda beğenmediğin yerleri değiştirebilir sana kalmış. Kurgunun geri kalanı saçma olabilir ama barda tanışma fikri güzel bence.
okuduktan sonraki ifade- Shocked nen??
Tsukimori Keichi

Tsukimori Keichi Empty
MesajKonu: Geri: Tsukimori Keichi   Tsukimori Keichi EmptyPtsi Ara. 27, 2010 4:47 pm

Akita Nakamura demiş ki:
okuduktan sonraki ifade- Shocked nen??
Nolmuş Normal
Leonardo Hawkins
Leonardo Hawkins

Tsukimori Keichi Empty
MesajKonu: Geri: Tsukimori Keichi   Tsukimori Keichi EmptyPtsi Ara. 27, 2010 9:57 pm

Cidden ne var ki Cool beenmedisen snden kurgu bekliom ece san.
Leonardo Hawkins
Leonardo Hawkins

Tsukimori Keichi Empty
MesajKonu: Geri: Tsukimori Keichi   Tsukimori Keichi EmptySalı Ara. 28, 2010 2:38 pm

O.o hadi başlayalım rp yapmaya ilk sen yaz xD
Akita Nakamura
Akita Nakamura

Tsukimori Keichi Empty
MesajKonu: Geri: Tsukimori Keichi   Tsukimori Keichi EmptySalı Ara. 28, 2010 2:48 pm

yooook gayet iyide garibime gitti böyle planlama Laughing
Tsukimori Keichi

Tsukimori Keichi Empty
MesajKonu: Geri: Tsukimori Keichi   Tsukimori Keichi EmptySalı Ara. 28, 2010 4:24 pm

O.o hadi başlayalım rp yapmaya ilk sen yaz xD
Yer söyle ben başlarım tamam (:
Leonardo Hawkins
Leonardo Hawkins

Tsukimori Keichi Empty
MesajKonu: Geri: Tsukimori Keichi   Tsukimori Keichi EmptySalı Ara. 28, 2010 6:50 pm

~~Nightmare~~ da başlayalım. Hem orası gece yarısından sonra disco da oluomuş. Vıyyy Ama orda çoktan birileri var bu biz rpyi yaparken sorun olmaz di mie? Razz Neyse eğer sorun olursa Hard Rock cafe de rp yapalım Very Happy
Adrian Thomas
Doktor
Doktor
Adrian Thomas

Erkek Mesaj Sayısı : 117
İş/Hobiler : Kahve olsun yeter.
Lakap : Dok. Bir kahve alır mısın?
Nereden : Hastaneden

Tsukimori Keichi Empty
MesajKonu: Geri: Tsukimori Keichi   Tsukimori Keichi EmptySalı Ara. 28, 2010 6:59 pm

Dışardan atlamak gibi olmasın ama orası boş. Very Happy Çoktan çıktı oradaki karakterler. Yani istediğiniz gibi girebilirsiniz. Very Happy
Aynı zamanda beni de at lejanta. Wink Doktorum nasıl olsa bulunur bir şeyler Cool
Leonardo Hawkins
Leonardo Hawkins

Tsukimori Keichi Empty
MesajKonu: Geri: Tsukimori Keichi   Tsukimori Keichi EmptySalı Ara. 28, 2010 7:04 pm

O.o tmm aslında Akita ile Keichi arasında bir şeyler olcak bi de ben(tabi ece onaylarsa) editör olcağım için biz tanışırız zaten Cool
Tsukimori Keichi

Tsukimori Keichi Empty
MesajKonu: Geri: Tsukimori Keichi   Tsukimori Keichi EmptySalı Ara. 28, 2010 7:19 pm

Öhöm peki madem bi icon alabilir miyim Doktor Bey, isim olarak ekliyim şimdilik, kurguyu sonra hallederiz Laughing
Yazdım rpyi de yolluyorum Laughing
Adrian Thomas
Doktor
Doktor
Adrian Thomas

Tsukimori Keichi Empty
MesajKonu: Geri: Tsukimori Keichi   Tsukimori Keichi EmptySalı Ara. 28, 2010 7:46 pm

XD Benim karakteri yolda buldum Razz Adı varsa bile bilmiyorum. Yani ikon filan da yok şaşırmış
Tsukimori Keichi

Tsukimori Keichi Empty
MesajKonu: Geri: Tsukimori Keichi   Tsukimori Keichi EmptySalı Ara. 28, 2010 7:48 pm

Ahah avatardan yapayım mı o zaman basit bi şey? xD
Adrian Thomas
Doktor
Doktor
Adrian Thomas

Tsukimori Keichi Empty
MesajKonu: Geri: Tsukimori Keichi   Tsukimori Keichi EmptySalı Ara. 28, 2010 7:52 pm

En iyisi o olur. Very Happy Seni de yordum ama Razz
Tsukimori Keichi

Tsukimori Keichi Empty
MesajKonu: Geri: Tsukimori Keichi   Tsukimori Keichi EmptySalı Ara. 28, 2010 7:54 pm

Sorun değil ya uğraştırıcı bi şey değil sadece kesiyorum yani çok uğraşmam öyle iconla ben şaşırmış Ne uzattım cümleyi de Very Happy Neyse tamam hallettim Tsukimori Keichi 603532
Akita Nakamura
Akita Nakamura

Tsukimori Keichi Empty
MesajKonu: Geri: Tsukimori Keichi   Tsukimori Keichi EmptyPerş. Ara. 30, 2010 3:58 pm

Beni de ekleyin nana Shocked dişlanmiş hissettim.
Tsukimori Keichi

Tsukimori Keichi Empty
MesajKonu: Geri: Tsukimori Keichi   Tsukimori Keichi EmptyPerş. Ara. 30, 2010 4:04 pm

Icon o zaman ya da karakter ismi en azından Smile

Tsukimori Keichi
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki
 Similar topics
-
» Rp - Tsukimori Keichi&Leonardo Hawkins