Yaoi RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Yaoi RPG

Shounen Ai ve Yaoi....

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Leonardo Hawkins

3 posters
YazarMesaj
Leonardo Hawkins
Eski Kiralık Katil | Hobo guy
Leonardo Hawkins

Erkek Mesaj Sayısı : 61
İş/Hobiler : İşsiz bu adam.
Lakap : Hobo guy.
Nereden : İngiltere

Leonardo Hawkins Empty
MesajKonu: Leonardo Hawkins   Leonardo Hawkins EmptyC.tesi Ara. 18, 2010 12:01 am

Adı:bilinmiyor(Leonardo sahte adı)
Soyadı:bilinmiyor(Hawkins de sahte soyad)
RP yaşı: 31

Kişiliği: Ben soğuk,sinsi vesessiz bir katilim. Ben bir şeytanın kötülüğün ta kendisiyim. Başka ne söyleyebilirimki benimle ilgili. Üç yaşından beri mafyalarla birlikteyim.Benim içimdekikatil ruhunu görmüş olmalılar ki altı yaşında dövüş sanatları ve insan öldürme yöntemleriyle ilgili profosyonelce ders verdiler. On yedi yaşında adam öldürdüm. Yaptığımbu en büyük hatayı beyaz sol alnımdan sol gözüme uzanan bir şimşek işareti olan ve ağız kısmında kırmızı bir çizgiolan bir maske takıyorum. Hem kimliğimi hem de ruhumu gizlemek için. O gün o adamı öldürdüğümde bir çocuk görmüştü beni. Yüzünü görmemiştim ama saçları altın sarısı rengındeydi. Benden korkmuş olmalıydı beni görmüştü. Gerçi kimliğimi bilmiyordu maskeliydim ama beniyine de görmüştü işte. Onu orda vurmam gerekirdi ama bir türlü tetiği çekemedim. Sonra da ordan hızlıca ayrılıpmafyaların yolunu tutum. Artık bir kiralık katil olmuştum. Sayısız insanı öldürdüm ve insanlığın en acı olaylarına şahit oldum. İnsanların ölümüve acısı ile büyük paralar kazandım. Yirmi iki yaşında artık bunason vermem gerektiğini düşünerek kaçtım. Olabildiğince uzağa kimsenin beni tanımadığı bir yere gitmeliydim. Kendime yeni bir ad buldum ve sahte bir kimlik çıkarttım. Ben artık Leonardo'ydum. Leonardo Hawkins. Mafyaların elbette bir gün beni bulacağını biliyordum ona rağmen kaçtım. Ben kimisine göre bir katil kimisine göre ise bir kaçağım. Ama kendimce bir sadece basit bir insanım. Aşkı ve sevgiyi arayan biri. Bu duygulara o kadar uzağım ki ben nasıl hissedilir onu bile bilmiyorum. Ama merak ediyorum birini sevmenin ve aşık olmanın nasıl bir şey olduğunu. Öyle bir sevgi arıyorum ki içimdeki nefret ve kin duygusundan daha baskın olsun.Büyük birsevgi istiyorum bana bütün geçmişi ve geleceği unutturup sadece ve sadece şu anın tadını çıkartmayı öğreticek bir sevgi. İşte içimde bu kadar nefret ve kinle doluyken,insanlardan ölesiye nefret etmeme rağmen birini işte bu kadar semek istiyorum. Ama içimdeki bu duygularlayada belki de duygusuzluğumla başarabilecek miyim bilmiyorum.
İyi özellikleri: Yok denecek kadar az. Belki de tek iyi özelliği yeri geldiğinde kendi başını kurtarabilmesi.Tabi bu da iyi özellik sayılırsa...
Kötü özellikleri: Nerden başlasam bilemiyorum. Ben insanların duygularına önem vermem. İnsanlardan nefret ederim ve onları öldürürüm.(yani geçmişte çok öldürdüm)Nefret ve kin duygularıyla büyüdüm ve bu duygular dışında güzel duyguları pek bilmiyorum. Sinsiyim ve kendimi kurtarmak için her şeyi yaparım. Hırsızlık desen zamanında onu bile yapmışımdır. Artık yaptığım kötü şeylerin, yaraladığım hatta öldürdüğüminsanların sayısını bilmez oldum.
Ben şeytenın ta kendisiyim başka ne gibi kötü özelliğim olabilir ki.
Görünümü: Kısa siyah saçlarım ve gece mavisi renkteki gözlerim. İnsanın dikkatlice bakması gerekir o gözlerin lacivert mi yoksa siyah mı olduğunu anlamak için çünkü renkleri öyle koyu ki. Bazen insanlar boş baktığımı söylerler haklıdırlar. İnsanların fikirleri benim için önemli değil.Yakışıklıyım ve yakışıklı görünmeye çalışıyorum üstelik bu şekilde aradığım sevgiyi daha rahatça bulacağıma inanıyorum. O kişiyi ilk gördüğümdeanlıyacamsanırımbelki de benimgibi nefret dolu biri çekecek dikkatimi kim bilir. Gözlerim özellikle yüzümdekien belirgin yer ve boş boş baksambile yine de insanların gözleri benim üzerime kayar. Doğuştan gelen çekicilikben napabilirim ki. Bazen benirahatsızetmiyorda değilama yine de görünümüme dikkat ediyorum. Güzel vücudum ve kaslı omuzlarımlabu belli oluyor zaten. Boyum 1.75 kilom70
Resimler:

Leonardo Hawkins Lee

sevdikleri:
-Kitap okumak.
-Alkol ve sigara içmek.(tercih ettiği içki de viskidir.).
-Yemek yemek
-Köpekler

sevmedikleri:
-İnsanlar
-Kediler
-Trene binmek
-Haksızlıklar
-Başına kötü bir şey gelmesi
Rp partneri: Bonten
Rp örneği:
Spoiler:
out:değiştirildi

En son Leonardo Hawkins tarafından C.tesi Eyl. 10, 2011 12:06 am tarihinde değiştirildi, toplamda 4 kere değiştirildi
Asami Ryuichi
Yönetici & Yakuza
Yönetici & Yakuza
Asami Ryuichi

Erkek Mesaj Sayısı : 394
İş/Hobiler : İş adamı & Yeraltı dünyasının başı
Lakap : Genel seme | Abazaların yakuzası
Nereden : Karanlığın içinden

Leonardo Hawkins Empty
MesajKonu: Geri: Leonardo Hawkins   Leonardo Hawkins EmptyC.tesi Ara. 18, 2010 8:48 pm

Gözlerim kör oldu Shocked -kötü anlamda. Bende edit attim xD
Sonuç: onayladim Shocked -gerçi tamamini okumadim henüz. Ama bir yanliş görmüyorum. Bir daha okuyacağim =_=
https://yaoirpg.yetkin-forum.com
Asami Ryuichi
Yönetici & Yakuza
Yönetici & Yakuza
Asami Ryuichi

Erkek Mesaj Sayısı : 394
İş/Hobiler : İş adamı & Yeraltı dünyasının başı
Lakap : Genel seme | Abazaların yakuzası
Nereden : Karanlığın içinden

Leonardo Hawkins Empty
MesajKonu: Geri: Leonardo Hawkins   Leonardo Hawkins EmptyPtsi Eyl. 05, 2011 4:47 pm

Lejanti yenileyin.
https://yaoirpg.yetkin-forum.com
Leonardo Hawkins
Leonardo Hawkins

Erkek Mesaj Sayısı : 61
İş/Hobiler : İşsiz bu adam.
Lakap : Hobo guy.
Nereden : İngiltere

Leonardo Hawkins Empty
MesajKonu: Geri: Leonardo Hawkins   Leonardo Hawkins EmptyC.tesi Eyl. 10, 2011 12:07 am

Değiştirildi Very Happy
Uldrich Desrocher
Unknown
Unknown
Uldrich Desrocher

Erkek Mesaj Sayısı : 71
İş/Hobiler : Silah, silah, seks
Lakap : Monster
Nereden : i luv my fucker characters.

Leonardo Hawkins Empty
MesajKonu: Geri: Leonardo Hawkins   Leonardo Hawkins EmptyPaz Ocak 08, 2012 1:23 pm

Güdik <.<

Leonardo Hawkins
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Rp - Tsukimori Keichi&Leonardo Hawkins