Yaoi RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Yaoi RPG

Shounen Ai ve Yaoi....

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

evsızler mekanı

2 posters
YazarMesaj
Lee Hong Ki

Kadın Mesaj Sayısı : 148
İş/Hobiler : Solist
Lakap : Solist
Nereden : dünya benim belli bir yere gerek mi var

evsızler mekanı Empty
MesajKonu: evsızler mekanı   evsızler mekanı EmptyPtsi Ara. 06, 2010 4:02 pm

yavas adımlarla ilerledim köprünün altındakı boş yesıl arazıye byul'u gorebıliyordum benı gorunce gulumsedı pesımdekını gorunce afallamıstı ... yanına yaklastım akıto gerıde durmalıydı ama duracakmıydıkı onunla konusacaklarımız ne olacaktı ben bıle bılmezken byula ıyıce yaklasmıstım bır kac adım attı benı özlemıscesıne sarıldı rahatsız olmustm nedenını bılmesemde olmustum ..... tepkı vermeyınce bır kac adım gerı attı "sey özür dilerim ....... buraya neden cagırdıgımı merak edıyorsundur " bıraz durdu "geunk 'un yıl donumu bılıyorsun ..... burdan gıtmelısın... gıt lutfen benı yanına al dıyemem bencıllık olur .... ama sen gıt benı sevıyorsan hatta sevgıyı bıraktım benden hoslanıyorsan benı dınle gıt senın ıyılıgın ıcın"
ne demeliydım neden cagırdıgı acıktı benı koruyordu mi-nam'dan kardesını agactan dusurdugumden berı alıstım dayak yemeye vıcdanımı susturmaya calısmaya hıc korumadım kendımı dayak yerken her vuruslarında geunk'u hatırladım onu öldürdüğüm günü bu vicdanımı susturuyordu ama gitmeyecektim burdan ve byul gıtmememı kabul edecege benzemıyordu
" ben senden hoşlanmıyorum....." bunu okadar zor soylemıstımkı ne yapabılırdım baska eger mi-nam benı uyardıgını bılse ve gıttıgımı oğrense benim yıldızım(byul) sonecektı " bu yuzdende gitmem için bır sebebım yok "
"Xiah beni düşünme ozmn lütfen yalvarıyorum ..... git.. beni sevdığını bılıyorum ve sende bılıyorsun ..." haklıydı bılıyordum ..."ben seni sevmiyorum hoslanmıyorum bunu kabullen artık bır zamnlar bır yıldız vardı hayatımda onla aydınlatırdım yolumu ama gec öğrendim yıldızların sahıbı olunmazmış ! ...." durdum "ben senden hoslanmıyorum ben ben ondan hoslanıyorum " bunu nasıl soylemıstım akıtoya dondum hepımızın basından asagı kaynar sular dokulmustu ,madem bır yalan soylemeıstım ınandırıcı olmalıydı, gidip akıtoyu optum onun ıtıraz etmesını bekleyemezdım herseyı berbad ederdı yoksa..... hem bunu ona acıklamak byula anlatmaktan daha kolaydı yumusak bır opüsten sonra ona dondum tepkı beklıyordum...
Raidon Yukio

Erkek Mesaj Sayısı : 108
İş/Hobiler : Müzik
Lakap : Rai
Nereden : Kavganın ortasından :D

evsızler mekanı Empty
MesajKonu: Geri: evsızler mekanı   evsızler mekanı EmptyPtsi Ara. 06, 2010 5:03 pm

Bir yerlere gittik. Tabi ben hala neden burada olduğumuzu bilmiyordum fakat onunlaydım işte. Karşısındaki kızla bir şeyler konuştular. “Üf! Ortam vıcık vıcık.” Diye düşündüm. Bu sırada hala gözüm üstlerindeydi.

"ben senden hoslanmıyorum ben ben ondan hoslanıyorum "

Bana dönünce neredeyse şaşkınlıkla kalakalacaktım. Bana dönüp beni öptüğünde ise, öylece durdum. Ona kızmak yapacaklarım arasında değildi. En azından şimdilik. Lakin beni kullanmasının sebebini anlamamıştım. Yani şimdi bu, onun şu kızdan ayrılmasını kolaylaştırmak için bir oyuncak olduğum anlamına mı geliyordu?
Aslında beni öpen filan da oydu yani. Derin bir nefes aldım ve her zamanki normal halimle durmayı sürdürmeye çalıştım. Zordu yine de başarmıştım. Bakışlarım ikisi arasında gidip gelirken arkadan beni buz kestirecek bir ses geldi.

“Bak sen, kim varmış burada?”

Yavaşça arkama döndüm. Evet hala aynı şekilde duruyordu benim sağ kolum. Lanet olasıca herif. Çetemden ayrıldıktan sonra yerime geçmişti. Yüzüm kaskatı kesilirken, onları süzdüm küçümseyerek. Sonra derin bir nefes aldım ve:

“Merhaba civciv.”

OUT: Olayları biraz daha karıştırayım dedim. Very Happy

evsızler mekanı
1 sayfadaki 1 sayfası