Yaoi RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Yaoi RPG

Shounen Ai ve Yaoi....

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

sokak...

2 posters
YazarMesaj
Lee Hong Ki

Kadın Mesaj Sayısı : 148
İş/Hobiler : Solist
Lakap : Solist
Nereden : dünya benim belli bir yere gerek mi var

sokak... Empty
MesajKonu: sokak...   sokak... EmptyÇarş. Kas. 24, 2010 6:39 pm

önlugunu cıkartıp benı beklemesi çok garıpdı dayanısmayamı gırmıstık bır anda ne olursa olsun bu benı rahatlatmıstı ayaklı bela gıbıydım onlarada bela olmak ıstememe rağmen kendımı temızledım
"tek basıma gıdebilirim gerek yok " gercekten ıhtıyacım yoktu tek basıma dayak yemelıydım " eminim evıme tek basıma dönecek kadar zekıyım " gulumsedım cevabını beklmeden fırladım calısanlara veda edıp dısarı cıktım hızlı adımlarla, sozlesmış gıbı evımın bulundugu ara sokaklara kosmaya basladım... kostum kostum ve yıne kostum hiç bırsey byulun yaptıkları kadar kırmıyordu kalbımı gozlrımden gelen tuzlu sıvıya engel olamıyordum ..... sonunda karsıma cıktılarr hiç bir sey soylemeden onlar soze gırdım :" hadı hazırım dövebilirsiniz!!!"
"bakıyorumda alısmıssın dayak yemeye senı o.. c.." basladılar dovmeye gıtgıde hersey kararıyordu ve acılarım bırer bırer ucuyorlardı benden ...
keske hep boyle olsa bır an bır bır se duydum ne oldugunu anlamasamda yumusacıktı galıba hayal duyuyordumbu teskın edıcı ses kımden cıkıyor du????
Raidon Yukio

Erkek Mesaj Sayısı : 108
İş/Hobiler : Müzik
Lakap : Rai
Nereden : Kavganın ortasından :D

sokak... Empty
MesajKonu: Geri: sokak...   sokak... EmptyÇarş. Kas. 24, 2010 7:08 pm

Ben daha tepki veremeden bir de koşarak uzaklaştı. Arkasından bakmıştım kısa süre. Sonra da peşine… Sadece patron söylediğinden değil bunu kendimde istediğimden…
Gittim peşine biraz izledim. Birkaç kişi toplanmış onu dövüyorlardı. Kaşlarımı çattım. Bu ne zamandan beri erkekliğe sığıyordu. Yavaşça yaklaştım ve:

“Ne oldu? Yoksa küçük bir çocuğu teke tekte yenemeyeceğiniz düşünüp mü grupça geldiniz?”

Bu sorum tüm dikkatleri üzerime çekmişti. Biri:

“Çek git yoksa sende alırsın nasibini.” Dedi.
Gülümsedim. Ben zaten bunun için buradaydım. Ceketimi çıkarıp yan taraftaki duvarın üzerine koydum. Kollarımı sıvadım ve elimle hadi gelin işareti yaptım. Tabi bilemezlerdi benim de eskiden çete üyesi olduğumu. Hem de liderdim. Bu yüzden en iyi ben dövüşürdüm. Kısa sürede ağız ve burunları kanlı bir biçimde kaçmak zorunda kaldılar. Arkalarından bağırdım:
“Bir daha sizi görmeyeyim bu çocuğun çevresinde.”

Teke tek dövüşmek asla zor değildi. Önemli olan vuracağın yerleri bilmekti. Ama giyinişlerine bakarak bunların bir çeteyle bağlantılı oldukları kesindi. Acaba hangisiydi?
Ceketimi duvarın üzerinden aldım ve Xiah’a doğru yaklaştım. Belki teşekkür ederdi belki de bağırırdı kim bilir?
Lee Hong Ki

sokak... Empty
MesajKonu: Geri: sokak...   sokak... EmptyÇarş. Kas. 24, 2010 7:18 pm

yumruklar tekmeler bır anda kararn dunya hersey tıkırında ılerlıyordu acıyı hıssetmedıgım bır noktada hersey kesılmıstı durmuslardı buna bende ınanmıyorum ama evet durmuslardı orda öylece yıgılıp kalmak rahatlatıcıydı bıraz daha yatmalımıydım yoksa kalkıp evıme mi gitmeliydim dayak yedıgım halde üsengecım hala gözlerimi hafıf araladım bırısı benı ızlıyordu bulanıktı hala benimle dalga gecmek için mi bekliyorlardı yoksa?
daha netlesınce goruntu bu akitoydu peşımden gelmıştı kım ona pesımden gelmesnı soylemıstıkı onuda belaya soktum işte tıpkı abıme yaptıgım gıbı nasıl bırakıp gıtmıslerdı ben hastanelık olmadan , zorlanarak kımıldadım karnıma giren sancıları hıssetmıyordum yada hıssetmemeye calısıyordum ve ellerımle dengede durmaya calıstım"neden geldin?"her şeye ragmen bır tesekkur etmelıydım guclu olup ayaga kalktım arkamı donerek "sana mınnettarım ama gelmesen daha iyi olurdu basının belada olduguna eminim kendini koru " yavas yavas evıme dogru hareket ettım bır sey soylemsını beklıyordum belkıde donup gıtmıstır ahhhhhhhh galıba kaburgalarım fena halde batıyordu nefes alıslarıım zorlanıyordu hemen eve gıtmelıydımmm .....
Raidon Yukio

sokak... Empty
MesajKonu: Geri: sokak...   sokak... EmptyÇarş. Kas. 24, 2010 8:51 pm

Bana sürekli bir şeyler söylemeye çalışıyordu –en azından teşekkür etmişti- ayağa kalkıp yürümeye başladı. Bunu nasıl yaptığı konusunda fikrim yoktu. Şöyle bir baktım ona. Kesinlikle yolda yıkılacaktı. Yanına geldim ve

“Hadi seni götüreyim.”
Dedim kolunu omzuma koyarken. Aynı zamanda bir elimle belini de tutmuştum. Kısa bir an yüzüne baktım.

“Kendine daha çok dikkat etmelisin.” Sesim olabildiğince yumuşaktı.
Lee Hong Ki

sokak... Empty
MesajKonu: Geri: sokak...   sokak... EmptyÇarş. Kas. 24, 2010 9:13 pm

beni düşündüğü için mi söylemişti bunu biraz şüpheliydi belime kollunu dolamıştı itiraz edecek hayır dıyecek gucu toplamaya calısıyordum "kendım hallederim evim yakın zaten beni düşündüğün için sağol " kendimi hafıfce gerı cektım kimseyi rahatsız etmek istemıyordum kımseden yardım alan bır karaktere sahıp degıldım ama dengemı bozuyordum kımıldadıkça ve bu daha kotu oluyordu akan kanları hıssetmıyordum ama kaburgalarım gercekten sıddetlı agrıyordu ..... onun yardımına muhtactım ama bu yardım kabul etmemelıydım onunda bası zaten beladaydı ve o çocuklar evımın onunde benı beklıyorlardı bana ıyı dvranan insanlara hep zarrm dokunurdu zaten......
Raidon Yukio

sokak... Empty
MesajKonu: Geri: sokak...   sokak... EmptyPerş. Kas. 25, 2010 2:27 pm

"kendım hallederim evim yakın zaten beni düşündüğün için sağol "

Beni itekleyerek bunları söylemişti. Ne yani bu halde mi? Tek başına mı? Ya evinde ölüp giderse?
Tabi tüm bunlar beni ilgilendirmezdi ama… Yine de içimdeki iyi insana karşı koyamadım ve tekrar onu tuttum. Hatta itirazı olacağını bildiğimden ona göre hızlı bana göre yavaş bir şekilde tuttum onu ve sırtıma aldım. İncinmişti zaten her yeri. Bir de başka yerlerini ben kırmak istemezdim.

“Şimdi kapa çeneni ve sakince dur orada yoksa seni çöpün kenarına atarım orda kalırsın.”

Hızlıca evime doğru yürümeye başladım. Onun evine gitmek mantıksızdı. Kesin o adamları orada nöbet tutmaya başlamışlardır bile. Derin bir nefes aldım ve yola koyuldum.
Lee Hong Ki

sokak... Empty
MesajKonu: Geri: sokak...   sokak... EmptyPerş. Kas. 25, 2010 2:55 pm

beni sırtına almıstı karsı koyacak gucum yoktukı ineyım soyledıklerı komıktı kıkırdadım kaburglaraım sokulmustu sankı "se....senn k..komiksin" okadar keke konusmustumki rezaletın önde gideniydim sadece suan isteğim yanlız kalmaktı...
burnuma gelen koku benı gecmıse goturuyodu ... bu koku cok tatlıydı.... valılın ve tatlı kokusu olmasından kaynaklanıyordu ..
herzaman yük olan bir insan olmustum ama şuan bunu takamıyacak kadar kötü durumdayım hem onun üstünüde kan etmiştim tatlı kokusu kanla karışmıştı ...
bana ıyılık yapmak genelde kanla sonuclanıyordu gercek olanda bu ...
kafamı yavasca kaldırdım evıme gıdemezdık ve oda akkıllı bırısıydı bunu bılıyordu , kafam kasılmama dayanamadı ve onun boyun cukuruna yıgıldı umarım acımamıstır yük olmayı sevmiyorum ve suan onun sırtındakı yük çuvalıyım...
Raidon Yukio

sokak... Empty
MesajKonu: Geri: sokak...   sokak... EmptyPerş. Kas. 25, 2010 3:21 pm

"se....senn k..komiksin"

Ha? Komik mi? Kısa bir an yerdeki taşlara baktım. Hala yürümekteydim. Birden kafası omzuma düştü. Bayılmış mıydı? Belki. Derin bir nefes aldım ve alçak sesle:

“Bayıldın mı?” Ne kadar saçma bir soruydu bu.

Tuhaftır ama ensemde aşağı bir sıcaklık hissettim. Sanki! Tanrım bu çocuktan kan mı akıyordu? Evime yaklaştığımı anlayınca duraksadım. Evde ölürse ne olur? Neyse en azından hastaneye filan mı götürseydim? Ama neyse sağlık kurslarına gitmiştim ve ona da yardımcı olabilirdim. Belki. Eğer daha ileriye giderse ambulansı çağırırdım. Ama şimdilik benim evimde saklanması daha iyiydi çünkü o çete elemanları hastane çevresinde de bekliyor olabilirdi. Evime iyice yaklaşınca içimde bir korku oluştu.
Lee Hong Ki

sokak... Empty
MesajKonu: Geri: sokak...   sokak... EmptyPerş. Kas. 25, 2010 3:28 pm

hayır bayılmadım diyemeyecek kadar yorgundum ama onun evine gidemezdim evime gitmeliydim bu benim kaderımdi kımseyı ortak edemezdim zorlana zorlana "beni indirirmisin basın zaten belada evime gitmem lazım!" ne derse desın neren agrırsa agrısın kımıldadım yere inmeme izin vermeliydi kimseyi zora sokmak yüküm altında bırakmamalıydım .......
Raidon Yukio

sokak... Empty
MesajKonu: Geri: sokak...   sokak... EmptyPerş. Kas. 25, 2010 3:40 pm

"beni indirir misin basın zaten belada evime gitmem lazım!"

Birden kızdım. Bu kadar da bencillik olamazdı. Sadece kendini düşünmek bu olsa gerek.

“Kızdırma beni! Atarım seni kafanın üzerine.”

Sinirle apartmanıma yaklaştım. Apartman benim değildi ama olsun. Benim demek hoşuma gidiyordu.
Lee Hong Ki

sokak... Empty
MesajKonu: Geri: sokak...   sokak... EmptyPerş. Kas. 25, 2010 3:47 pm

bu çocuk gercekten komıktı gulumsememe neden oldu haylı sınırlenmıs yuruyordu banamıydı sınırı yoksa baska seye mı? ona kotuluk edemezdım... "kendini düşşünmelisin ..."dedim sakince ve bazı harflerı yutarak" " ve gıtmeme izin vermelisin"
Raidon Yukio

sokak... Empty
MesajKonu: Geri: sokak...   sokak... EmptyPerş. Kas. 25, 2010 4:31 pm

"kendini düşşünmelisin ... Ve gıtmeme izin vermelisin"

Artık cidden kızmıştım.

“Kapa çeneni beni kızdırıyorsun! Eğer seni yarı yolda bırakmak isteseydim, yardım etmezdim. Şimdi sus ve yardım etmeme izin ver. Ve başımı belaya sokacağından korkuyorsan unut gitsin! Yaşantımı şu halinden daha tehlikeli hale sokamazsın!”

Anahtarımı cebimden çıkardım. Nasıl yaptığımı bilmiyordum ama çıkardım.
Lee Hong Ki

sokak... Empty
MesajKonu: Geri: sokak...   sokak... EmptyPerş. Kas. 25, 2010 6:10 pm

içeri yavasca girdik susmamın ve minnetar olmamın gerektiğini henüz anlamıstım hklıydı ve ben borcumu ödeyecektim .....
Herşeyi ona bırakmıstım bunu ben değil bedenim kabullenmişti acılarımn yenı yenı farkına varyordum beni bıraktığı divan yumusak olmasına ragmen kemıklerım batıyor gıbıydı elımle burnumda ve dudaklarımdakı kurumus kanı kontrol ettim bir yerı kırletmek istemıyordum ve gözlerım okadar agırdıkı daha fazla acıya dayanamazdım bır agrı kesıcı olmalıydı cebımde ama elimi cebime atacak kadar güçlü degıldım....

sokak...
1 sayfadaki 1 sayfası