Yaoi RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Yaoi RPG

Shounen Ai ve Yaoi....

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Mamoru'nun dersi

2 posters
YazarMesaj
Lee Hong Ki

Kadın Mesaj Sayısı : 148
İş/Hobiler : Solist
Lakap : Solist
Nereden : dünya benim belli bir yere gerek mi var

Mamoru'nun dersi Empty
MesajKonu: Mamoru'nun dersi   Mamoru'nun dersi EmptyPaz Kas. 21, 2010 6:51 pm

zilin çaldığını fark ettim artık tenefüstü öğrenciler dışarı çıkıyordu onlarla karşılaşmak biraz tuhaf olacaktı ilk defa hemcinsimin dolu olduğu bir okula gidiyordum bu beni rahatlatmalıydı ama tersine geriyordu nasıl davranacağımı bilmiyordum .
sensei bana sınıfımı söylememişti onu nasıl bulacaktım yavaş yavaş okul binasına girdim elinde sonunda bulurdum katları dolaşmam yeterliydi ilk katta bir sınıftan mamorunun çıktığını gördüm hızlı adımlarla yanına yaklaştım
" ohhh!şimdi daha iyisin ya !"
"evet sensei şimdi daha iyiym "dedim ve gülümseyip içeri girdim ve girmemle tüm gözler üzerime dikilmişti arkamdan sensei de girdi ve söze başladı "çocuklar bu okulumuza yeni gelen Xiah onunla iyi geçineceginize eminim "bana dönüp "şimdi istediğin yere oturabilirsin "dedi bende hafıfce gulumsedım sempatık olmaya calısıyordum ama sınıfa bakılırsa beceremıyordum cam kenarındaki en son boş sıraya oturdum buraya geçmemin sebebi basitti fazla dikkat çekmemek ......
Raidon Yukio

Erkek Mesaj Sayısı : 108
İş/Hobiler : Müzik
Lakap : Rai
Nereden : Kavganın ortasından :D

Mamoru'nun dersi Empty
MesajKonu: Geri: Mamoru'nun dersi   Mamoru'nun dersi EmptyPaz Kas. 21, 2010 8:04 pm

"çocuklar bu okulumuza yeni gelen Xiah onunla iyi geçineceğinize eminim "

Tüm başlar bununla birlikte yeni gelen çocuğa dönmüştü.

"şimdi istediğin yere oturabilirsin "

Çocuk epey çekinik duruyordu. Anlaşılan yeni gelmenin verdiği eziklik vardı üzerinde. Onun yürümesini izledim. Geçip arkamdaki boş sıraya oturdu. Başımı çevirip ona baktım kısa bir an. Sonra zaten öğretmen derse geçti. Ne kadar hocayı dinlesem de aklım dışarı kayıyordu. Okuldan sonra çalışmak için kafeye gideceğim. Normalde çalışmak canımı sıkabilirdi ama orada tatlı yapmak hoşuma gidiyordu. Zaten sözü dinlenen biri olmuştum. Sahibinden sonra benim sözüm geçiyordu. Bunun sebebi ise…

Düşüncelerim hocanın bana soru sormasıyla kesildi. Tahtaya kısa bir an baktım. Sonra da soruyu doğru olarak cevapladım. Eh, okulun en zekisi sıfatını boşuna taşımıyordum…
Lee Hong Ki

Mamoru'nun dersi Empty
MesajKonu: Geri: Mamoru'nun dersi   Mamoru'nun dersi EmptyPtsi Kas. 22, 2010 7:09 am

dikkatlerin üzerimden dağılması iyiydi bir yeninin nasıl davranacağı konusunda hiçbir fikrim yoktu öğretmenin önümdeki çocuğa sorduğu kolay(!)(Very Happy) soruyu bilmişti önümdeki çocuk ...
sınıfı incelemeye koyuldum eski okulua sınıfıma dair izler yoktu ...ve yeni yüzler bana onu hatırlatmayacak kadar yeni yüzler ...
Burasıyla iyi anlaşmalıydım yoksa başka bir gidecek yerim olduğunu zannetmiyorum ...Düşüncelere boğulmuşken zil çaldı sensei bana bakarak"arkadaşınıza iyi davranın iyi anlaşacğınıza eminim "dedi biraz acemice ve zorlukla gulumseye bıldım anlasılan benı rahatlatmaya calısıyordu sensei çıkınca bir kaç çocuk bana kendilerini tanıttılar cana yakınlardı hatta biraz fazla göz alıcılardı neden bir erkek okuluna gelirlerdiki bu tipler sonra kendime cevaben bende acayip göz alıcıyım ama iyice dalmıştım kendi kendime cevap verebiliyorsam ortama ayak uydurmştum.
Gözlerimi uzakları seyrettiğim pencereden çekince önümdeki çocuğun bana baktığını far ettim biraz duraksadım bir kaç kelime bekliyordum söze başlıyacak kadar ezikleşmiş olamazdım bu benim karekterime uymazdı.Galiba yanlızlaşıyordum nekadar yanlız gözükmemeye çalışsamda yanlızlasıyordum ve işin garip yanı yanlız olmayı simdi ben istiyordum..... Kafamı düşüncelerden çekip kendimi topladım ."Ben Xiah " biraz gülümsedim umarım acı çeken bir gülümseme olmamıştır adımı bildiği halde adımı söyledim iyice ezik olmayamı başladım ne arkkadaslarım beni görse bu ne kasıntı sen Xiah mısın derdi ve ozamn ben evet ben Xiahım diye dalga geçerdim özlüyorum ...hemde çok özlüyorum geçmişi biraz rahatlamıştım hatta bayağı rhatlamıstım galiba geçmişi düşünmek benim için bir anti-depresan ilacı gibi ... üfffffffffffff bukadar cok gerılmemelıyım ve düşünmemliyim kasmaktan uyusan boynumu oynatım etrafa sevecen bakıslar attım sı nıfı gözden geçırdım hala bir cevap beklıyordum önümdeki çocuktan....ohh be rahatlamıştım beni rahatlatansa yine ben olmuştum işin garıbı sıkanda bendim tüm hastalıklarıda yaratan benim tedavileride bulan benim ben için ....
Raidon Yukio

Mamoru'nun dersi Empty
MesajKonu: Geri: Mamoru'nun dersi   Mamoru'nun dersi EmptyPtsi Kas. 22, 2010 2:31 pm

Öğretmen bir de ona iyi davranmamızı istemişti. “Sanki ilkokuldayız.” Diye düşünüp camdan dışarı bakmaya koyuldum. Sınıfta bir kaç kişi gelip kendini yeni çocuğa tanıttı. Can sıkıntısıyla saçlarıma üfledim. Camdan dışarı bakarken gözüm bahçedeki bir çocuğa ilişti. Sanki onu bir yerden tanıyordum. Başımı çevirdim arkaya doğru. Kısa bir an ona baktım bu sırada yan taraftan bir ses duydum:

“Ben Xiah”
Bana kendini tanıtırken bir yandan da sırıtıyordu. Neydi şimdi bu? Ona baktığımı mı zannetmişti? Sonra aniden omuzlarından yük kalkmış gibi rahatladı. Kaşlarımı kaldırdım ve sakin bir sesle:

“Merhaba Xiah.” Dedim.

Anlaşılan sınıfın sevgilisi olmaya çalışıyordu. Neyse istediğini yapabilir. Ama ben yapamam. Çünkü burslu okuyordum zaten. Bir de, sicilime işlenebilecek hiçbir olaya karışmamak ayrıca ders notlarımı düşürmemek ve çalışmak zorundaydım. Sonra elveda burs...

Kendi kendime kızdım. Neydi şimdi bu? Çocuğun yüzüne bakıp başımı belaya sokabileceğini nerden çıkarmıştım?
Tüm bu düşüncelerimi çaktırmamak için çok nadir yaptığım bir şey yaptım. Hafifçe gülümsedim ona.
Lee Hong Ki

Mamoru'nun dersi Empty
MesajKonu: Geri: Mamoru'nun dersi   Mamoru'nun dersi EmptyPtsi Kas. 22, 2010 4:37 pm

“Merhaba Xiah.”
hiçte samimi durmuyordu neyse onunla uğraşacak kadar değersiz azamanım yoktu zaten tenfüsler kısaydı başımı merhabasına hitaben eğdim ve pencereye tekrar yöneldim ...
Ders başlamıştı matematikti anlaşılan bayağı sevindim logarita olması daha sevindiriciydi!! sensei sınıfa sorular yöneltiyordu bir kısmı biliyor bir kısmı anlamıyordu bile senseinin ne dediğini .. hoca önümdeki çocuga dönüp "hadi sen çoz bunu gerçı bu senin için çok kolay gelir ama bozmayalım sırayı " acayip bir egoyla ayağa kalktı çocuk acaba bu egoyu vücudunda barıdırmayı nasıl beceriyordu bu sıralar ne çok kendini beğenmişle tanışıyorum ben çocugun soruyu çozmesını dikkatlice izledim
Raidon Yukio

Mamoru'nun dersi Empty
MesajKonu: Geri: Mamoru'nun dersi   Mamoru'nun dersi EmptyPtsi Kas. 22, 2010 5:38 pm

Sınıfta yine aynı muhabbet vardı. Öğretmen gelince herkes yerine oturdu filan. Tam yapacağım tatlıların hayaline dalmışken;

"hadi sen çoz bunu gerçı bu senin için çok kolay gelir ama bozmayalım sırayı "

Ayağa kalkıp tahtaya geçtim. Soruya kısa bir an baktım. Hafifçe gülümsedim. Çünkü bu soruyu dün ders çalışırken de çözmüştüm. Rahat bir tavırla tahtaya yazmaya başladım. Aynı zamanda aklımda hala bir sürü şey uçuşuyordu.
Bitirdiğimde öğretmene baktım. Kısa bir an kontrol etti yaptıklarımı ve başını olumlu anlamda sallarken “Aferin Akito.” Dedi.
Şöyle bir kez daha tahtaya baktım ve yerime geçtim.

Öğretmen bundan sonra sınıfa tek tek soru sormaktansa yanında taşıdığı kâğıtlardan çıkardı ve

“İkili olun ve bu kâğıttaki soruları çözün. Sorunuz olursa yanıma gelin.” Dedi ve masasının başına geçti. Herkes eşleşmeye başlayınca arkamdaki çocuk yalnız kalmasın diye onun yanına geçtim. Önümüze kâğıtları koydum ve:

“Hadi çözelim bakalım.” Diye mırıldandım. Aslında soruları çözmesem de olurdu ama bu çocuğun –öğretmenden- iyi olduğunu duymuştum ve nasıl bir akıl yürütme tekniği kullandığını merak etmiştim açıkçası.
Lee Hong Ki

Mamoru'nun dersi Empty
MesajKonu: Geri: Mamoru'nun dersi   Mamoru'nun dersi EmptyPtsi Kas. 22, 2010 5:58 pm

bir anda yanımda mantar gibi türeyen çocuga baktım kendinden emin duruyordu ama bilmediği tek birşey vardı benim zekam ...

önümdeki sorulara baktım çok kolaydı bunları omu çözecekti benmi?
ona öncelik vermeliydim bir soruyu o bır soruyu ben en sonda bırbırımızı kontrol edelım en kolay yol buydu "ilk sen başla sonra sonraki soruyu ben çözeyim en son kntrol edelim"dedim sinsice gülümsedim belli etmeden ,kolay soruyu ona vermiştim çünkü sorularda açgözlü davranmamın sebebi karşımdaki çocuğun kişiliğini çözmekti ne diyeceğini merak ediyordum acaba bunların hepsini çozbek mi isteyecekti bu Ego Kralı???
Raidon Yukio

Mamoru'nun dersi Empty
MesajKonu: Geri: Mamoru'nun dersi   Mamoru'nun dersi EmptyPtsi Kas. 22, 2010 6:10 pm

"ilk sen başla sonra sonraki soruyu ben çözeyim en son kontrol edelim"

Ksıa bir an ona baktım sonra da soruya. Kalemi elime alıp soruyu bir kaç saniyede çözdüm. Amma da basitti. Sonra bakışlarımı ona çevirdim. “Sıra sende.” Dercesine. Ardından elimle saçlarımı karıştırdım ve sınıfa baktım. Sınıftakilerin bazıları hocaya soru soruyordu bazılar da kendi kendine çözmeye çalışıyordu. Derin bir nefes verdim. Aslında onun soruyu doğru yapıp yapmamasıyla pek ilgilendiğim söylenemezdi. Ama şöyle tatışabileceğim zeka seviyesine sahip birileri olsaydı keşke...
Lee Hong Ki

Mamoru'nun dersi Empty
MesajKonu: Geri: Mamoru'nun dersi   Mamoru'nun dersi EmptyPtsi Kas. 22, 2010 6:47 pm

soruyu çözüp bana verince göz ucuyla kontrol ettim doğru çöz müştü gıcık olmaya başlıyordum galıba bu ilgıncti kolay kolay kimseye gıcık olmazdım benden daha zeki birine katlanamıyordum anlasılan hey o benden zeki değil soruma odaklandım ve tek kalem darbesi yeterliydi artık soru bitmişti kagıdı yavaşca ona uzattım ve "bak bakalım doğrumu " evet doğruydu sağlamasını bile yapmıstım nezamn bukadar sinsi olmuştum kendime bile şaşırdım....
Raidon Yukio

Mamoru'nun dersi Empty
MesajKonu: Geri: Mamoru'nun dersi   Mamoru'nun dersi EmptyPtsi Kas. 22, 2010 7:01 pm

"bak bakalım doğrumu "

Tek bir çizik atmıştı ve bana bakmıştı. Gülümsedim. Anlaşılan güzel bir ortak bulmuştum kendime. Kâğıdı ileriye itekledim.
“Bu sorular hem sana hem bana hakaret.” Dedim ve çantama uzanıp oradan anca üniversitedekilerin zorlukla çözebildiği sorulardan çıkardım. Kocaman kalın bir kitap…

Kitapta kaldığım yerden bir sayfa açtım ve:

“Aramızda yarış olsun istemiyorum. Takım olmalıyız bence. “ dedim sakinlikle. “Bu okulda pek fazla arkadaş bulamazsın kendine çünkü senin konuşmalarının yarısını anlamazlar. Bunu kendimden biliyorum. Ama tabi istemezsen zorlayan yok ama eğer istersen proje, yarışma, ödev ve çalışma tarzında şeyleri seninle birlikte yapmak isterim. Çünkü zeki insanların birbirlerinin zekâlarını arttırdıklarını düşünmekteyim.”

Cevap istercesine ona baktım. Kabul etmezse kitabımı alıp yerime geçecektim ederse ise, kendime çalışma arkadaşı bulmuş olacaktım. Bu önemliydi benim için. Artık yalnız çalışmaktan bıkmıştım…
Lee Hong Ki

Mamoru'nun dersi Empty
MesajKonu: Geri: Mamoru'nun dersi   Mamoru'nun dersi EmptyPtsi Kas. 22, 2010 7:10 pm

teklifi hayli çekiciydi yeni okulumda bir arkadaş bulmak istıyordum gülümsedim "haklısın galiba" ve önündeki kitapı hafıfce önüme çekip soruşarı karıstırdım sorular basıtlerdı zaten zor dıye bırsey yoktu gıraz sıkıntılı gulumsedım dosruyu soylemelıydım ona "sana yardım ederim fakat ben öyle pek ders çalısan düzenli bir insan değilim hayal kırıklığına uğramanı istemem " cevabını bekler gibi baktım
Raidon Yukio

Mamoru'nun dersi Empty
MesajKonu: Geri: Mamoru'nun dersi   Mamoru'nun dersi EmptyPtsi Kas. 22, 2010 7:30 pm

"haklısın galiba. sana yardım ederim fakat ben öyle pek ders çalısan düzenli bir insan değilim hayal kırıklığına uğramanı istemem "

Gülümseyerek bunları söylemişti. Eh en azından bir yandaş bulmuştum kendime. Bende gülümsedim.

"Hadi o zaman sorulara." dememe kalmadı zil tüm ihtişamıyla okulda yankılandı.

OUT: Bu zeka işini fazla mı abarttık. Üni'lerin zor çözdüğü soru dedim sen kolay diyorsun ya. Biraz insaf et. Very Happy
Lee Hong Ki

Mamoru'nun dersi Empty
MesajKonu: Geri: Mamoru'nun dersi   Mamoru'nun dersi EmptyPtsi Kas. 22, 2010 7:40 pm

out: abartmayı severım ama matta sevıye yoktur:D
derler bittmişti artık toparlanıyordum veda ederek hızlıca çıktım eski okulumn önüne gitmem gerekti eski arkadaşlarımn yanına .... kapıdan cıkarken hafıfce bagırdım "hepinize iyi akşamlar "kafamı adını bilmedığım cocuga cevırıp"bugün arkadas bulduğuma sevındım"cevabı beklemen kalbalıga karıstım........
Raidon Yukio

Mamoru'nun dersi Empty
MesajKonu: Geri: Mamoru'nun dersi   Mamoru'nun dersi EmptyPtsi Kas. 22, 2010 7:45 pm

O kadar hızlı fırlamıştı ki sınıftan öylece baktım ona. Çıkmadan önce bağırdıklarını da duymuştum. Eşyalarımı toplarladım ve sınıfla birlikte dışarı çıktım. Havada bulutlar vardı. Anlaşılan yağmur geliyordu...

Mamoru'nun dersi
1 sayfadaki 1 sayfası