Yaoi RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Yaoi RPG

Shounen Ai ve Yaoi....

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Öğretmenler Odasının Önü

YazarMesaj
Lee Hong Ki

Kadın Mesaj Sayısı : 148
İş/Hobiler : Solist
Lakap : Solist
Nereden : dünya benim belli bir yere gerek mi var

Öğretmenler Odasının Önü  Empty
MesajKonu: Öğretmenler Odasının Önü    Öğretmenler Odasının Önü  EmptyPtsi Kas. 15, 2010 5:40 pm

yavaş yavaş ilerledim okulun koridorlarında elinde sonunda bulacaktım öğretmenler odasını tahmin ettiğim gibi okula kayıt edilmiştim ve bu benim ilk günüm olacaktı ve onsuz bir okul bana iyi gelecekti her tuğlasında onu hatırlayacağım bir okul yok artık, bir an duraksadım artık onuda düşünmemeliyim. Etrafıma bakındığımda az ilerdeydi öğretmenler odası , yaklaşıp kapıyı tıklattım müdürün bana verdiği isim neydi hatırlamaya çalıştım acaba öğretmenimin adı neydi ahhh bukadar unutkan olamam... içeri gir sesi beklerken kapıyı açan sevimli öğretmen :"sen xiah olmalısın seni bekliyorduk "dedi gülümsedim "Evet ben xiah "diyebildim sadece
"Bende Mamoru nasılsın ? Heycanlımısın ? Neden bu okulu tercih ettin ?...?..." Gibi bürsüürü soru sordu uykumu pek almamıştım hala sersemdim gerçi benim sersem olmadığım gün yokki "İyiyim teşekkürler sensei ...heycanlı sayılmam aslında "biraz duraksadım neden bu okulu tercih ettiğim konusunda ne diyecektim.... Tabi ki yalan söylemeliydim
"evime yakın bu okul ondan tercih ettim "
"hıymmm anlıyorum eminim çok seveceksin bu okulu" bir erkeğe göre oldukça sevimli davranıyordu "Umarım .." diye mırıldandım "derse biraz daha var istersen okulu gezdirebilirim ama biraz beklemen lazım günlük toplantı var biliyorsun "
"teşekkürler sensei ben beklerim okulu gezmemiz gerekmez"
"tamam nasıl istiyorsan " deyip gülümsedi ve tekrar odaya girdi kapıda beklemek fazla itici milletin bana dik dik bakması çok sıkıcı eski okulum olsa özgürlük benimdi okul benimdi şimdi ise benim olan sadece tedirginlik.
çantamdan telefonumu çıkartıp müzik dinlemeye koyuldum gözlerimi kapatım " bu bir rüya olsa sadece bir rüya olsa" diye dilekler diledim içmden ........

öğretmenin sesiyle irkildim "xiah hadi ders zamanı geldi gidelim " kendimi toparlayıp "tamam" dedim ve öğretmeni takip ettim, yeni öğrenci sendromumu yaşıyorum acaba:.............
Lee Hong Ki

Kadın Mesaj Sayısı : 148
İş/Hobiler : Solist
Lakap : Solist
Nereden : dünya benim belli bir yere gerek mi var

Öğretmenler Odasının Önü  Empty
MesajKonu: Geri: Öğretmenler Odasının Önü    Öğretmenler Odasının Önü  EmptyC.tesi Kas. 20, 2010 10:29 pm

offf mideme sancılar saplanıyor buda nesi galiba bugün okul sıkacak beni kafamı çevirdiğim herşey onu hatırlatıyor nekadar başka bir okul olsada byul hep aklımda bedenimde hatta ruhumda nefesim gidiyordu burdan hemen çıkmalıydım elimi başıma koyup tekledim sensei bunu fark etmiş olacakki döndü
"neyin var ?" gözleri telaştan patlayacak gibiydi kötü oluyordum burada kalınca duvarlar üstüme geliyordu"Önemli bir şey yok sadece yorgunum" "yapabileceğim bir şey var mı?" biraz duraksadım. tek isteğim nefes almaktı sadece okuldan uzaklaşmaktı "sensei izin verirseniz hava almak istiyorum "biraz sıkılıyordum izin alırken aslında ilk günden sorunlu bir öğrenci olduğumu zannetsinler istemiyordum öğretmen yaklaşıp
"revire gitsen daha iyi olmazmı? "
"gerek yok sadece hava alsam yeterli " baimı öne eğdim ve cevabını bekledim senseinin
"tamam öyleyse umarım ik,nci derse kadar kendine gelirsin " cevabı gelir gelmez kafamı teşekkür için eğdim kelimeler söyleyecek gücüm yoktu .
Bir an önce çıkmalıydım.... okuldan hava almalıydım ...uzaklasmalıydım... unutmalıydım....
ayaklarım hızlıca bu işi yapıyordu ortamımı değiştiriyordu keşke ortam değiştiğinde hafızamda değişse onuda unutabilsem...

Öğretmenler Odasının Önü
1 sayfadaki 1 sayfası