Yaoi RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Yaoi RPG

Shounen Ai ve Yaoi....

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Xiah'ın Çöplüğü

2 posters
YazarMesaj
Lee Hong Ki

Kadın Mesaj Sayısı : 148
İş/Hobiler : Solist
Lakap : Solist
Nereden : dünya benim belli bir yere gerek mi var

Xiah'ın Çöplüğü Empty
MesajKonu: Xiah'ın Çöplüğü   Xiah'ın Çöplüğü EmptyPaz Kas. 14, 2010 5:52 pm

eyesi ayak seslerını duydum benimle gelmesi hayli ilginçti gerçekten çaresiz olmalı yoksa eminm gelmezdi tanımasam bile içimdeki sese güvenirim arkamı dönmeden konusmaya basladım agrasiftim aslında "hey içmek istermisin " ses çıkmamıştı anlaşılan cvp vermeye korkuyordu okadar sinirlimiydim ki öfkem kendimeydi yanlızca ...
dar sokaklardan geçip sonunda mahalleme vardım eyese döndüm yanlızca küçük acı ceker bakısı attım .... binadan içeri girdim beni takip etmesi gerektiğini biliyordu onu davet edecek nezaketim bile kalmamıştı şu an
yeterı kadar öfkeliydim aslında kimseye patlamamya çalışıyordum evin kapısını acıp ayakkabılarımla girdim dolabı acıp tüm kutuları kucakladım ve eyese dönüp "istediğn odada uyuya bilirsin yorgun gözüküyorsun yada gelip benle içede bilirsin açsan dolapda pirinç lapası var fırında ısıtıp yiyebilirsin yani anlıyacağın kafana göre takıl " umarım iyi bir ev sahibi olurum ahhhh tüm dünya omuzlarıma çokuyormus gibi agırlık eyesin cevabını beklemeden arkamı döndüm yavaş adımlar kapıyı açtım ....
Eyes Rutherford
Tokyo Üniversitesi Öğrencisi | Hukuk Bölümü | Yaratık Avcısı
Eyes Rutherford

Erkek Mesaj Sayısı : 128
İş/Hobiler : Yaratık avlamak & Ray'i memnun etmek & Yatak odasından ayrılmak için isyan etmek & Yatak odasından ayrılamamak ve yeniden Ray'i memnun etmek & Ray'in sinirlenmesini sağlamak & Ray'i sinirlendirememek ve sinirlenmek & Sonunda vazgeçip Ray'i kıskandırmaya çalışmak
Lakap : Son vampirin baş düşmanı ve yatak arkadaşı, yaratık avcısı
Nereden : Ray ile birlikte yatak odasından *k8* & Kız arkadaşıyla barlardan & canavarlarla sokaklardan & Arkadaşlarıyla partiden

Xiah'ın Çöplüğü Empty
MesajKonu: Geri: Xiah'ın Çöplüğü   Xiah'ın Çöplüğü EmptyPaz Kas. 14, 2010 6:10 pm

istediğn odada uyuya bilirsin yorgun gözüküyorsun yada gelip benle içede bilirsin açsan dolapda pirinç lapası var fırında ısıtıp yiyebilirsin yani anlıyacağın kafana göre takıl "

Bu da neydi şimdi? Neredeyse dövecekti beni! Sonra öfkeli adımlarla kapıya yönelmişti. Şaşkınlıkla arkasından baktım. Normalde peşinden giderdim fakat birden bacaklarımdaki güç kesildi ve hızlıca yere oturdum. Aynı anda etraf hızla dönmeye başlamıştı. Anlaşılan vücudum buraya kadar dayanabilmişti. Hoş, bu da fazlaydı. Başım hızlıca dönerken en son gördüğüm şey yerin hızla yaklaşmasıydı...

Lee Hong Ki

Xiah'ın Çöplüğü Empty
MesajKonu: Geri: Xiah'ın Çöplüğü   Xiah'ın Çöplüğü EmptyPaz Kas. 14, 2010 6:28 pm

kapıdan çıkmamla evden büyük bir şeyin düşme sesi geldi hızlıca arkamı döndüm ve eyesin yere yığıldığını gördüm hemen hızlıca geri dönüp eyesi kaldırdım acayip sıcaktı bu durumun anlamı ateşı vardı incecik sokağa çıkıyor ve zaten üflesen yere düşecek bir yapısı var onu kaldırıp yatağa yatırdım anlaşılan uykusuzda kalmıştı gözlerinin etrafındaki halkaları yenı fark etmıstım hemen mutfakdan ıslak bez alıp anlına yerlestırdım böyle zamanlarda ne yapılır hiç bilmiyordum ben hasta olunca abim bakardı o hasta olmazdıki hemen aklıma havanın kuru olabilecegi geldi hastanede görmüştüm havanın nemli olması lazımdı hemen hava temizleyiciyi dong un odasından getirip çalıstırdım başka yapmam gereken varmıydıki artık sadece uyuması gerekti gitmeden önce ateşini kontrol edip ıslak bezın yerını alan nemli bezı ıslattım ve tekrar anlına yerlestırdım aradan zaman gecmesıne ragmen atesı hala aynı gıbıydı yada bana mı öyle geliyordu ...üçüncü kez bezi yerleştirdikten sonra ateşının azaldığını fark ettim oda rahatlamış gözüküyordu derin bir uykuya geçmiş olmalıydı bu gibi zamanlarda doktora götürmem gerekti neden o an doktor gelmedi aklıma ...
artık bende rahatlamıstım rahatsız olup uyanmasın dıye balkona cıktım içmyi planlamıştım ama içip abuk sabuk hareketlerde bulunmam vardı uyansın istemıyordum yeni arkadasım dinlenmesi lazımdı belliki acaba basına neler gelmişti ki bu haldeydi sokaga atılmıstı anlasılan yada baska bısey bır an canım cay iştemiştı yavas adımlarla mutfaga gidip çay hazırladım aklıma byul gelmişti onu unutmustum hepten "keske tamamen unutsam " dıye sessizce söylendim çayımı yudumlarken....
Eyes Rutherford
Eyes Rutherford

İş/Hobiler : Yaratık avlamak & Ray'i memnun etmek & Yatak odasından ayrılmak için isyan etmek & Yatak odasından ayrılamamak ve yeniden Ray'i memnun etmek & Ray'in sinirlenmesini sağlamak & Ray'i sinirlendirememek ve sinirlenmek & Sonunda vazgeçip Ray'i kıskandırmaya çalışmak
Nereden : Ray ile birlikte yatak odasından *k8* & Kız arkadaşıyla barlardan & canavarlarla sokaklardan & Arkadaşlarıyla partiden

Xiah'ın Çöplüğü Empty
MesajKonu: Geri: Xiah'ın Çöplüğü   Xiah'ın Çöplüğü EmptyPaz Kas. 14, 2010 6:42 pm

Üşüyordum. Evet tek hissedebildiğim buydu. Hayal meyal başımdan bir şeylerin geçtiğini hissettim. Sonra karanlık...

Yavaşça açtım gözlerimi. Donuyordum. Ayrıca kendimden tiksiniyordum. Nasıl, yabancı bir yerde kendimden geçmiştim? Nasıl bu kadar düşüncesiz olmuştum? Nasıl...
Bu sorular bana bir şey kazandırmıyordu. Kendimi ölecekmişim gibi hissediyordum. Yerimden doğrulmaya çalıştım. Acaba Xiah gitmiş miydi? Ayrıca ben nerdeydim? En son yürüdüğümü hatırlıyordum. Ah lanet! Lanet!
Yatakta oturur pozisyona geçtim. Başım hala tuhaftı. Ne yapmalıydım şimdi?
Lee Hong Ki

Xiah'ın Çöplüğü Empty
MesajKonu: Geri: Xiah'ın Çöplüğü   Xiah'ın Çöplüğü EmptyPaz Kas. 14, 2010 6:55 pm

çayımı bitirdikten sonra yorgun olduğum geldi aklıma uyumalıydım ama daha önce eyesin nemlenmiş havlusunu değiştırmeliydim onun yattığı odaya girince uyanmıs ve oturur pozısyondaydı galıba susamıstı beni fark etmedı mutfağa gerı donup onada cay hazırladım ve yanına bır bardak su ındırdım onun yanına gıderek " kendıne gelmıssın cok sevındım " yanına yaklasıp tepsıyı kenara ındırdım "bunları iç eger bır yerın agrıyorsa sana agrı kesıcıde verebılırım agzın kurumu yada bir istegın varmı " fazla endıselenmıs gıbı gozukmek ıstemezdım aslında ama baskasının evınde bayılmak endıselenılecek bır seydı suyu ona uzattım elini kaldırmasını bekledım ne düşündüğünu anlıyamamıstım " barı cayı iç sıcak sıcak ıyı gelır rahatlarsın " elımdekı suyu ındırıp yere duşen bezı kaldırdım suya koymadan once anlına elımı uzattım elım anlına degınce gerı cekıldı hay allah baskasına dokunmak konusunda hassas olabılır nıye dusunemedımkı ama yardım etmeye calısıyorum "sakın ol sadece atesıne bakacağım " dedım gulumseyıp anlına dokundum atesı tekrar yuksektı neden uyandığı bellıydı tedırgın olmasını ıstemedıgım için sudan cıkardıgım havluyu katlayıp ona uzattım" bunu anlına koymalısın ve once cayını içmelisin " ne diyecegını merak etmıstım doğrusu .....
Eyes Rutherford
Eyes Rutherford

Xiah'ın Çöplüğü Empty
MesajKonu: Geri: Xiah'ın Çöplüğü   Xiah'ın Çöplüğü EmptyPaz Kas. 14, 2010 8:41 pm

Sözcükleri beynimi deliyordu resmen. Ne dediğini anlayanıyordum. Elini bana uzattığını seçebildim sonradan. İrkildim ve titreyerek geri çekilmeye çalıştım. Bir an duraksayıp bana baktı. Sonra tekrar bir şeyler dedi ve elini uzattı. Bu sefer kaçamadan eli alnıma değdi. Tanrım neredeyse titreyecektim. Yine de bu halimle bile tek bildiğim buradan uzaklaşmaktı. Bana bez gibi bir şey uzattı. Baktım kısa bir an için...
Sonra ne dediğimi bilmeden konuşmaya başladım...

"Gitmem lazım."
Lee Hong Ki

Xiah'ın Çöplüğü Empty
MesajKonu: Geri: Xiah'ın Çöplüğü   Xiah'ın Çöplüğü EmptyPaz Kas. 14, 2010 8:54 pm

"gitmekte özgursun senı burada tutacak değilim ama bu halde gıdebilecegıne eminmisin çok halsız gozukuyorsun" ne diyecektı acaba onun cekıp gıtmesı benım için iyi olurdu belkı ama bu cocugu sokaga atmak bu halde vıcdansızlıkda olurdu aynı zamanda onun için endıselenıyorum hem dostlar ne gune var
"burda rahat olmadığını anlıyorum ama dostlar ne güne var dinlen ..."bıraz gulumsedım zorla ona uzuluyordum kım bılır neler yasamıstı bu bedenı (Very Happy)
hem bende hastalanırsam sende bana bakarsın ödesmıs oluruz boylece "
Eyes Rutherford
Eyes Rutherford

Xiah'ın Çöplüğü Empty
MesajKonu: Geri: Xiah'ın Çöplüğü   Xiah'ın Çöplüğü EmptyPaz Kas. 14, 2010 9:10 pm

Başım zonkluyordu resmen. O hala bana bir şeyler anlatıyordu. En sonunda dikkatimi üzerinde toplayabildim.

"burda rahat olmadığını anlıyorum ama dostlar ne güne var dinlen ..."

Dost? İnsanlar bu kadar kolay mı dost oluyor? O yüzden duyguların hepsi böyle yapay...

"hem bende hastalanırsam sende bana bakarsın ödesmıs oluruz boylece "

Dik dik yüzüne baktığımı farkedince toplarlandım. Derin bir nefes aldım ve ayağa kalkmaya çabaladım. Ama bacaklarıma söz geçmiyor gibiydi. Durdum öylece. Sonra yatağa devrildim. Tekrar bayılmadan önce, sadece, üşüyordum...
Lee Hong Ki

Xiah'ın Çöplüğü Empty
MesajKonu: Geri: Xiah'ın Çöplüğü   Xiah'ın Çöplüğü EmptyPaz Kas. 14, 2010 9:21 pm

yenıden düşmüştu tekrar yatagına yerlestırdım nekadar istemesede burdaydı havlusunu degıstırıp odadan cıktım artık uyku benı kollarına cagırıyoordu dayanamadım ve ona teslım ettım kendımı dongun yatagında uyuya kalmıstım gorseydı emınım benı doğrardı ama suan onu dusunemıyecek kadar yorgunum ......
Eyes Rutherford
Eyes Rutherford

Xiah'ın Çöplüğü Empty
MesajKonu: Geri: Xiah'ın Çöplüğü   Xiah'ın Çöplüğü EmptyPaz Kas. 14, 2010 10:46 pm

Sabahın ilk ışıklarıyla gözlerimi açtım. Biraz daha iyi gibiydim. Yine de hala sefil hissediyordum. Etrafa baktım. Her yer sessizdi. Fazla sessiz. Derin bir nefes aldım ve yerimden doğruldum. Ellerimi yanaklarıma koydum. Sıcak mıydı? Bilemedim.
Tüm kaslarım titrerken ayağa kalktım. Evinde kaldığım çocuğu bulmalı mıydım? Belki. Yinede ne kadar çabuk buradan gidersem o kadar memnun olurdum. Etrafa şöyle bir baktım ve bir kağıtla kalem buldum. Kağıdın üzerine tek bir şey yazıp evden çıktım.
"Teşekkür ederim!"

Şimdi bana lazım olan şey bir telefondu.
Lee Hong Ki

Xiah'ın Çöplüğü Empty
MesajKonu: Geri: Xiah'ın Çöplüğü   Xiah'ın Çöplüğü EmptyPaz Kas. 14, 2010 11:05 pm

Telefonumun sesiyle zar zor kalktım hemen fırladım ah eyes aç uyanmıs olacaktı hasta bır cocuğa bile bakamıyordum. Kalkıp eyesin yattığı odaya gittim . Çoktan yatağı toplayıp gitmışti bide yatağın üstünde küçük bir not teşekkür ediyordu . Umarım iyileşmiştir diye düşündüm pilavı fırına koyup okul için hazırlandım bu benim ilk günüm olacaktı "Umarım herşeyi unuturum...." mırıldandım

Xiah'ın Çöplüğü
1 sayfadaki 1 sayfası