Yaoi RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Yaoi RPG

Shounen Ai ve Yaoi....

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

oyun salonu

2 posters
YazarMesaj
Lee Hong Ki

Kadın Mesaj Sayısı : 148
İş/Hobiler : Solist
Lakap : Solist
Nereden : dünya benim belli bir yere gerek mi var

oyun salonu Empty
MesajKonu: oyun salonu   oyun salonu EmptyÇarş. Kas. 10, 2010 9:11 pm

" hey huysuz musun sen üşüdüğün açıkca belli ne yapmayı planlıyorsun hasta olup ölmeyi filan mı? yasamalısın hayata inat ve giy sunu artık" umursamaz tavrımı yenıden takındım kımsesız olmak ona verılen bedene ilgısız olmayı gerektırmez kı hızlı adımlarla onun onune gectım " dostum hadı gıyde takıp et" sırttım ama gormemesı lazımdı yoksa gıymezdı uşuse bıle gıymezdı eminim ....
ama giymeliydi artık ilerledim sokak haylı sessizde köşe başından itibaren insan seli olacağına adım gibi eminim bu saatte orası insan kaynıyordu acaba insanlardan ürkermiydi
bu dediğime ben bile güldüm içimden uzaylımıki bu korksun mılletten gercı insan kılıgına gırmıs bır uzaylıya benzemıyorda değil hani salonun önüne gelince durdum yavas adımlarla içeri girdim peşimdende eyes ... bizimkiler herzamanki yerlerindeydi umarım yeni arkadasıma tafra yapmazlardım yanlarına yaklastım"nasılsınız millet biz geldik dedim"şaşkın şaşkın baktılar anlaşılan eyesi yadırgamışlardı arkamı dönmeden "bu arkadasım eyes ..eyes bunlarda jaejeoong , yunho,yoochun ve max baktım kımseden ses cıkmayınca onlarda tanıstıklarına memnun oldular!! millet kıkırdadı anlasılan hava yumusaktı sadece saskınlar eyese döndüm peki o kabul edebılecekmıydı yanı bır arkadas cevresını yada yarın uyanınca unutup gıdecekmıydı ?.....
Eyes Rutherford
Tokyo Üniversitesi Öğrencisi | Hukuk Bölümü | Yaratık Avcısı
Eyes Rutherford

Erkek Mesaj Sayısı : 128
İş/Hobiler : Yaratık avlamak & Ray'i memnun etmek & Yatak odasından ayrılmak için isyan etmek & Yatak odasından ayrılamamak ve yeniden Ray'i memnun etmek & Ray'in sinirlenmesini sağlamak & Ray'i sinirlendirememek ve sinirlenmek & Sonunda vazgeçip Ray'i kıskandırmaya çalışmak
Lakap : Son vampirin baş düşmanı ve yatak arkadaşı, yaratık avcısı
Nereden : Ray ile birlikte yatak odasından *k8* & Kız arkadaşıyla barlardan & canavarlarla sokaklardan & Arkadaşlarıyla partiden

oyun salonu Empty
MesajKonu: Geri: oyun salonu   oyun salonu EmptyPerş. Kas. 11, 2010 2:13 pm

Cekete kısa bir an baktıktan sonra onun peşine ‘oyun salonu’ denen yere girdim. Kalabalık bir yerdi. Ayrıca gürültü çok fazlaydı. Kaşlarımı çatmamaya çalışırken Xiah’ın sesini duydum.

"bu arkadaşım eyes... eyes bunlarda jaejeoong , yunho,yoochun ve max”

Orada oturanlara kısa bir an baktım. İlgimi çektikleri pek söylenemezdi. Gecenin bir yarısında oyun oynamak için evden ayrılabildiklerine göre fazla değerli değillerdi. Duraksadım. Kendini beğenmişlik mi oluyordu yaptığım? Belki. Ama bu bendim ve düşüncelerim bana yanlış gelmiyordu. “Saçmalıyorum.” Diye düşünürken Xiah devam etti.

“onlarda tanıştıklarına memnun oldular!!”

Oradakiler bunun üzerine güldü. Saçma ortam saçma insanlar… Ve evet, kendini beğenmişlik yapıyordum. Amacım bu değildi. Bu sırada Xiah bana dönmüştü. Ona hafifçe gülümsedim. Bu sırada –adını bilmediğim- çocuklar bize yer açtılar. Kısa bir an şüpheyle baktım. Belki de en iyisi gitmekti. Bir anlık düşünceyle bunu deney olarak kabul ettim yanlarına oturdum. Umarım buraya geldiğime pişman olmam…
Lee Hong Ki

oyun salonu Empty
MesajKonu: Geri: oyun salonu   oyun salonu EmptyCuma Kas. 12, 2010 1:07 pm

yanlarına oturmak beni keyflendirmişti pes oynamayalı cok olmustu hanı eyes alısmıs gıbı bakmıyordu etrafa ama caba gosterdıgı acıkca bellıydı çocuklar sırayla eyese gülümseyip kendılerını tanıttılar selam faslı bıttıkten sonra eyesın oluna hafııf bır yumruk caktım "dostum pes oynamayı biliyormusun "boburlenerek "bılmıyorsan ustası sana öğretsın ne dersin?"
samımıyetımız artsın ıstemıstım ama saskın saskın bana baktı canı acısın ıstememıstım yanlızca ortamda gerılmesını ıstemedıgım için vurmuştum max bunu fark etmıs olacak oldukca rahat oturdugu yerden kafasını bıze donup "olum ne'aptın acıttın canını çocugun bır lokmacık canı var gibi"
bunu max ın sesı degıl baskası solemıs olsaydı dalga gecıyormus gıbı hıssedebılırdı ama max okadar ıcten solemıstıkı yadırganacak bır seyı yoktu yaptıgımn yanlıs oldugunu anlayıp eyese dondum
"Max haklı özur dilerim" deyıp egıldım "sadce şaka yapmak ıstemıstım el sakasından hoşlanmıyacağını düşünemedim " umarım affeder ....
Eyes Rutherford
Eyes Rutherford

İş/Hobiler : Yaratık avlamak & Ray'i memnun etmek & Yatak odasından ayrılmak için isyan etmek & Yatak odasından ayrılamamak ve yeniden Ray'i memnun etmek & Ray'in sinirlenmesini sağlamak & Ray'i sinirlendirememek ve sinirlenmek & Sonunda vazgeçip Ray'i kıskandırmaya çalışmak
Nereden : Ray ile birlikte yatak odasından *k8* & Kız arkadaşıyla barlardan & canavarlarla sokaklardan & Arkadaşlarıyla partiden

oyun salonu Empty
MesajKonu: Geri: oyun salonu   oyun salonu EmptyCuma Kas. 12, 2010 3:18 pm

"dostum pes oynamayı biliyormuşsun? Bilmiyorsan ustası sana öğretsin ne dersin?"

Bu sözleriyle birlikte koluma vurdu. Öylece yüzüne baktım. Neydi şimdi bu? Bu sırada yan taraftan bir çocuk anlamsızca baktığım görünce:

"olum ne'aptın acıttın canını çocugun bır lokmacık canı var gibi"

Tek kaşımı kaldırdım. O kadar da naif görünmüyordum herhalde?

"Max haklı özür dilerim sadece şaka yapmak istemiştim, el sakasından hoşlanmayacağını düşünemedim "

Şaşkınlıkla bakakaldım. Ne yani o kadar da kötü durumda mıydım? Derin bir nefes aldım. Evet, belki de onları anlayamayacaktım. Hafifçe gülümsedim ve:

“Üzülmene gerek yok. Seni yeneyim ödeşiriz."

Bu sözlerin üzerine etraftakiler güldü. En azından ortam dağlmıştı.
Lee Hong Ki

oyun salonu Empty
MesajKonu: Geri: oyun salonu   oyun salonu EmptyCuma Kas. 12, 2010 4:17 pm

“Üzülmene gerek yok. Seni yeneyim ödeşiriz."
rahatlamıstm acıkcası "ama benı yenmek okadar kolay değildir "hıh"beni kımse yenemez " yarı japonca yarı bozuk ıngılızcemle"my name is pes tanrısı" etraftakıler tekrar kıkırdadı "hey xiah seni yedi yasındakı yığenım yenmıştı sankı"dedi yunhoo .... hıh o bır ıstısna

" onun yenmesine ben izin verdim " mılletın eğlencedsı oldum yıne yahu "sen onlara bakma eyes ödeşemıyecegız seni yeneceim hahhahaahaaa" arkasından kore dizilerindeki kötü adam kahkahası patlattım Very Happy
Eyes Rutherford
Eyes Rutherford

oyun salonu Empty
MesajKonu: Geri: oyun salonu   oyun salonu EmptyCuma Kas. 12, 2010 5:38 pm

"ama benı yenmek okadar kolay değildir "

Bu cümleden sonra ufak bir kopuş yaşadım. Arada kötü bir ingilizceyle yapılmış bir şaka olduğunu düşündüğüm bir şey geçti. Sonra başka cümleler ve gülüşme...

"sen onlara bakma eyes ödeşemıyecegız seni yeneceim"

Bu sözcükler ve arkasından tekrar gülme. Tanrım ne kadar da gülüyorlardı. Tabi onlar şu an çektiğim acıyı bilemeyecekleri için gülmeleri doğaldı. Midem bulanıyordu. Acılarımı hiçe sayıp gülümsedim.
Herkes bir ağızdan konuşuyordu. "İşte bu yüzden yalnızlık daha güzel bir tercih oldu benim için." Bu düşünceler hızla geçti zihnimden. Tekrar gülümseyip bu sefer sesli bir biçimde:

"Hadi bakalım. Göreceğiz."
Lee Hong Ki

oyun salonu Empty
MesajKonu: Geri: oyun salonu   oyun salonu EmptyCuma Kas. 12, 2010 6:25 pm

"Hadi bakalım. Göreceğiz."
"tabiki " yunhoo atladım "eminim yenersin bunu sen anlmıyor tek bildiği konuşmak işte"
" heyyy kalbımı kırıyorsun amaaaaaa uhhhg" sonunda acaıp sesler cıkardım anlasılan kımse benı takmıyordu eyesı topluma karısması gercekten cok guzeldı onu tanımasam bıle nasıl bırı oldugunu anlamıstım bellı etmesede burdan bır an once uzaklasmak ıstıyor kısa bır gece olacak bu geceyı onu dusunmeden gecırdıgım için tesekkurler eyes ..... oyuna baslayalımmı artık ?
Eyes Rutherford
Eyes Rutherford

oyun salonu Empty
MesajKonu: Geri: oyun salonu   oyun salonu EmptyC.tesi Kas. 13, 2010 5:50 pm

Yine şakalar ve yine gülüşmeler...

"oyuna baslayalımmı artık ?"

Burada neredeyse oturduğum yerde ölmek üzereydim. Ama yinede bunu gösterecek bir şey yapmadım. Sadece gülümsedim ve:

"Başlayalım, bakalım."

Lee Hong Ki

oyun salonu Empty
MesajKonu: Geri: oyun salonu   oyun salonu EmptyPaz Kas. 14, 2010 10:17 am

"Başlayalım " basladık ama hiç içimden oyun oynamak filn gelmiyordu acıkcası eyes için gelmiştim galıba buraya uff neydi biranda bu içime oturan sıkıntı ....
yeniden o mu gelmişti aklıma düşüncelerden kurtulmak için oyun koluna uzandım kafamı kaldırdığımda byul Ra ordaydı o çocukla neden burdaydı benimle karsıılasacağını bile bile gelmişti dona kaldım hareket edemiyordum kalkıp gitmeyi okadar çok istıyordum ama gidemiyordum onun burda olduğunu tek fark edende ben değildim bilerek gelmişti sırf acı çektirmeyi sevdiği için oyun oynamayı sevdiği için ve benim onun oyuncağı olduğumu bildiği için burdaydı max yunho jeajoong ve yoochunun gözleri benim üstümdeydi ne yapacağımı merak ediyorlardı açıkçası bende bilmiyordum ne yapacağımı ve ne yapmam gerektiğimi içimden bir ses onun o cocukla el ele burda fink atmasını nasıl kaldıra bılıyorsun kalk ve bir şeyler yap diyordu ama ben birşeyler yapacak gücü bile bulamıyordum kendimde oyunkolu elimden düşmüştü eyes bir şeyler olduğunu fark etmiş şaşkın şaşkın bana bakıyordu kolu düşürmüştüm en iyisi burdan gitmekti yarın okul vardı evet burdan uzaklasmalıyım herşey için herkes için iyi olanı bu eyesi kavgaya sokamam ayağı kalktım Byul Ra nın gözleri bendeydi evet oyuncağının peşınden gelmıştı bu açıktı söylenenlerin hiç bırını algılayamıyordum kulaklarımda ve gözlerimde perde vardı sankı sadece öfke idi tüm bedenimi yakıp kavuran sadece oyuncak olsam bile bana hiç mi acımıyordu
oyun salanonun kapısına doğru yurumeye başladım arkamdakileri dünyayı her şeyi geride bırakarak yanlızlık ve ben iki can yoldaşı ölüm beni kollarına almanın tam zamanı abi nerdesin senin kollarında ağlamak istıyorum senınle dertleşmek küllerin bile yok seninle konuşabileceğim bir yol yok galiba tek çözüm tanrıda oyun salonundan sonraki kööşeyi dönüp sırtımı duvara verdim gözlerimi kapayıp
"beni kabul edecek bir tanrı varmıdır acaba ...." mırıldandım
birden beynımde eyes sözcüğü parladı ahh çocuğu yanlız bırakmıştım orda resmen unutmuştum geri dönmelimiydim
out: ahhhh ne uzun oldu bu
Eyes Rutherford
Eyes Rutherford

oyun salonu Empty
MesajKonu: Geri: oyun salonu   oyun salonu EmptyPaz Kas. 14, 2010 4:47 pm

"Başlayalım "

Hangi tuşlara basmam gerektiğine kafa patlatırken, birden derin bir sessizlik çöktü ortama. Xiah’ın rengi solmuştu. Elindeki kol dedikleri şeyi yere düşürdü. Ona baktım öylece aynı gruptaki diğer kişiler gibi. Tabi onların geçmişleri vardı ve neden bu çocuğun böyle olduğunu biliyorlardı. Bakışlarımı etrafta dolaştırdım. Bu sırada Xiah kalktı ve dışarı yöneldi. Peşinden gitmeli miydim? Belki. Ama böyle durumlarda ne yapılır hiçbir fikrim yoktu. Yalnız kalmak ister diye düşünüp peşinden gitmedim. Aslında bu bir yalandı çünkü ayağa kalkacak gücü kendimde bulamamıştım. Yanımdaki çocuklara baktım. Onlarda ne yapacaklarını bilemiyor gibiydi. Anlaşılan açıklama yapıp yapamayacaklarını düşünüyorlardı. Derin bir nefes alıp onları bu durumdan kurtaracak bir hareket yaptım.

“Neyse çocuklar, size iyi geceler!” dedim ve tüm gücümü toparlayıp kapıya doğru yürümeye başladım…
Lee Hong Ki

oyun salonu Empty
MesajKonu: Geri: oyun salonu   oyun salonu EmptyPaz Kas. 14, 2010 4:58 pm

yanlış yapmıştım herzaman ki gibi onun bulunduğu ortamda ben değil o gitmeliydi evet beni istemeyn oydu o gitmeli ben değil gözlerimi hırsla açtım oyun salonuna yöneldim eyes şaşırmış olmalıydı bir anda kalkıp gitmeme belkide çift karakterlı filan olduğumu zannetti hızlıca sokağı döndüm oyun salonun kapısında eyes etrafa bakıyordu beni aramıyordu bu acıkca bellıydı ne tarafa gideceğine bakıyordu biraz yaklaşıp "Bu taraftan gelebilrsin istersen"dedim amacım eve gidip içmekti anlşılan oda gidecek yer arıyordu yanlız kalmak beni iyi yapmıyacaktı belkide bizim çatıya çıkmalıydım yıldız gibi parlayan şehre bakmalıydım eyesin beni takip edip etmediğini umursamayarak evin yolunu tuttum ....
Eyes Rutherford
Eyes Rutherford

oyun salonu Empty
MesajKonu: Geri: oyun salonu   oyun salonu EmptyPaz Kas. 14, 2010 5:30 pm

"Bu taraftan gelebilrsin istersen"

Bu sesle irkildim. Anlaşılan fazla uzaklaşmamıştı. Birden arkasına dönüp yürümeye başlayınca, baktım peşine kısa bir süre... Ne yapmalıydım? "Eve gitmek" düşüncesi bile midemi kaldırmaya yetiyordu. Zaten sabah olduğu an şehirden ayrılacağım. Biraz uzaklaşmaya ihtiyacım var. Bu sırada Xiah yürüyordu. Yapacak iyi bir şey olmayan bir insan gibi yavaşça peşine ilerledim. Bir yandan da nasıl eski halime dönebileceğimi düşünüyordum...
Lee Hong Ki

oyun salonu Empty
MesajKonu: Geri: oyun salonu   oyun salonu EmptyPaz Kas. 14, 2010 5:44 pm

eyesi ayak seslerını duydum benimle gelmesi hayli ilginçti gerçekten çaresiz olmalı yoksa eminm gelmezdi tanımasam bile içimdeki sese güvenirim arkamı dönmeden konusmaya basladım agrasiftim aslında "hey içmek istermisin " ses çıkmamıştı anlaşılan cvp vermeye korkuyordu okadar sinirlimiydim ki öfkem kendimeydi yanlızca ...
dar sokaklardan geçip sonunda mahalleme vardım eyese döndüm yanlızca küçük acı ceker bakısı attım .... binadan içeri girdim beni takip etmesi gerektiğini biliyordu onu davet edecek nezaketim bile kalmamıştı şu an
yeterı kadar öfkeliydim aslında kimseye patlamamya çalışıyordum evin kapısını acıp ayakkabılarımla girdim dolabı acıp tüm kutuları kucakladım ve eyese dönüp "istediğn odada uyuya bilirsin yorgun gözüküyorsun yada gelip benle içede bilirsin açsan dolapda pirinç lapası var fırında ısıtıp yiyebilirsin yani anlıyacağın kafana göre takıl " umarım iyi bir ev sahibi olurum ahhhh tüm dünya omuzlarıma çokuyormus gibi agırlık eyesin cevabını beklemeden arkamı döndüm yavaş adımlar kapıyı açtım ....
Eyes Rutherford
Eyes Rutherford

oyun salonu Empty
MesajKonu: Geri: oyun salonu   oyun salonu EmptyPaz Kas. 14, 2010 5:46 pm

OUT: Ev açman gerekmiyor mu?
Lee Hong Ki

oyun salonu Empty
MesajKonu: Geri: oyun salonu   oyun salonu EmptyPaz Kas. 14, 2010 5:51 pm

out: haklısın ya uctum ıyıce dizi sardıda beni Very Happy kusura bakmayın

oyun salonu