Yaoi RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Yaoi RPG

Shounen Ai ve Yaoi....

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Attila Qinghai

YazarMesaj
Attila Qinghai--

Kadın Mesaj Sayısı : 105

Attila Qinghai Empty
MesajKonu: Attila Qinghai   Attila Qinghai EmptyPerş. Eyl. 30, 2010 7:27 am

Adı: Attila
Soyadı: Qinghai
RP yaşı: ''Gerçek Romalı'' Flavius Aetius ve ''Tanrı'nın Kılıcı'' Attila Han zamanında dünyaya gelenlerdendir. Batı Roma İmparatorluğu'nun daha yıkılmadığı zamanları görmüştür. Bu yüzden yaşını tam bilmez. Fakat M.S 396-454 yılları arasında doğmuş olduğunu tarihi kaynaklar sayesinde öğrenmiştir.

Attila Qinghai Zo014i5x

Kişiliği:
İkiyüzlülüğün, bencilliğin diğer adıdır. Adının taşıdığı atılganlığın kemiklenmiş halidir. Tuttuğunu kopartan, istediğini elde etmek için her türlü pisliği yapabilenlerdendir. Yüzünüze güler ama arkanızdan iş çevirir. Konuşması çoğunlukla ya imalı ya da iğneleyicidir. Kimseyi sevemeyecek kadar kalpsizdir, diğer yandan değer verdikleri yok değildir. Onları bile en küçük çatışmada ezecek kadar gözü dönebilir. Fakat bütün bunlara rağmen bilgedir. Yılların getirdiği bir ağırbaşlılık, bir nezaket taşır. Kabalaşabilir, hatta çoğu zaman odunlaşabilir ama istediğinde. Duygularına kolay kolay yenilmez, zira ''taş kalpli'' diye adlandırılanlardandır. Gene de bunu size hissettirmez, vermek istediği izlenim çoğu zaman kişiliğinden güçlü çıkar ki o an öyle olduğuna kendi bile inanır. Fakat içten içe de bunun sadece rol olacağını da iyi bilir, zira kendini çok iyi tanımaktadır. İktidardan çok gücü önemser, insanları kontrol etmenin tek yolunun iktidardan geçmediğini, yolun ulaşılan yerden çoğu zaman daha değerli olduğunu bilir. Bir konuda uğraş vermesi için buna gerçekten değeceğini düşünmesi gerekir. Zekasını kullanmayı, hayatla satranç oynamayı sever. Sadece oyunun kendisine verdiği önemden dolayı sonucu önemsemediği olur. Ona göre bazen bilerek yenilmek de gerekir. Bazen görüntüde kaybeden aslında kazanmıştır ona göre. Tüm kibirine ve hırsına rağmen alttan almayı tercih etmesi bundandır. Ayrıca sevdiği bir laf vardır. ''Edepli edebinden susar, edepsiz ben susturdum sanır.'' İnsanların hayatının çoğu zaman yanılsamadan ibaret olduğunu iyi bilir, bunu kullanmayı da çok sever. Çoğu zaman istediği şeyi karşıdakine hissettirmez, özellikle de o kişi kendisine inat yapıyorsa. Ayrıca en tepede gözü olmadığı gibi bir şeyi elde etmenin yolunun onda ufak bir defo olması olduğunu da iyi bilir. Bu yüzden çoğu zaman istediği şeyleri elde etmek için onun istemediği özelliğine katlanır. Elbette ki tahmin etmişsiniz, değeceğini düşündüğü zaman. Asla nazik ve tatlı diye tanımlayamazsınız onu, makul ve iyi de pek ona uymaz. Özellikle her zaman hissedilen kendini beğenmişliği bu sıfatların izlerini bile anında yok eder. Genellikle sessiz ve uyumludur, bu çatışma haline girince farklı bir boyut kazanır. Bir yılanın avına yaklaşırkenki sessizliğini andırır biraz da. İyi ya da kötü olduğunu asla düşünmez. Zira öyle bir şey ona göre yoktur. Sadece toplum çıkarına dokunan ya da uyan vardır. Ayrıca doğası gereği bir parça yırtıcıdır. Hunların savaşçı kişiliklerini taşır. Bu da zamanında onu acımasız bir kan dökücüye çevirmişse de şimdilik bu yanını saklamaktadır. Fakat bir çok vampirin aksine o hala avlanmakta, cinayeti hiç bir şekilde yakalanmadan işleyebilmektedir. Elbette bazen düzenli kanını içebileceği, ayrıca dostluk yapabileceği birini bulmakta, bu esnada sebep olduğu ölümler bitmektedir. Her zaman agresiftir, inanılmaz derecede önyargılıdır. Mutluluğu hak etmeyecek kadar korkunç bir yaratık olduğu konusunda kurbanlarıyla hemfikirdir. Çoğu zaman birisi ile bir aradayken ona deli gibi aşığı oynar. Karşıdaki buna inanırsa içten içe dalga geçer. Bir vampirin insana aşık olduğu hiç görülmüş müdür Attila Han aşkına? Bir insanın sığıra aşık olmasına benzer bu komiktir ona göre. Ve bir erkekle birlikte olduğunda onun kişiliğine göre aktif ya da pasif olmayı tercih eder. Ayrıca güçlü olanın yanındadır haklı olanın değil. Sadakatten en az tercih ettiği kişiler kadar bihaberdir. Ancak onlara işi düştüğü sürece eğer kıskanıyorlarsa asla aldatmaz.

Attila Qinghai O2l84i27

Attila Qinghai Q5tu1t4j
Görünümü: Çekici bir yüzü vardır, Hun İmparatorluğu zamanının en dikkat çekici görüntülerinden birine sahiptir. Orta boylu olmasına rağmen ince ve atletik yapısı onu olduğundan uzun gösterir. Alt dudağı kalın, üst dudağı nispeten incedir, üçgenimsi bir şekli vardır bu yüzden, ama bir parça geniştir ağır yapısı, Çekik ve alımlı gözleri, kaşları gözlerine uyumlu ve düzgündür. Burnu ince, ırkının aksine kemersiz, kalkıktır. (Kemerli burunun daha hoş, karakterli göründüğünü düşünmektedir hala, en sevmediği noktası burnudur bu yüzden) ince, oval bir yüze sahiptir. Yüzünde yaşını yansıtacak tek şey, bakışlarıdır. Onun yüzüne yüzyılların getirdiği bilgelik ayrı bir hava katar. Fakat yaşıtlarının sahip olduğu kibir onda küstahlık gibi görünür. Çok gülümserken görünmez. Genelde somurtkandır. Tek bir gülümseme şekli vardır, o da alaycıdır. Uzun bacaklı olduğundan duruşu alımlıdır. Kendine güvenen, aynı zamanda sakin bir izlenim verir. Çoğu zaman aklından geçen korkunç düşünceleri masum ifadesinin altına gizler. Kulakları yuvarlaktır, kulak memesi yapışıktır. Dişleri düzgün ve inci gibidir. Beline kadar uzanan, düz, koyu kahve saçlara sahiptir. Teni ne esmer, ne beyaz, ne de sarıdır, çoğu Hun gibi buğday tene sahiptir.

Sevdikleri: Ferah, geniş ve temizliği kokusundan belli olan mekanlara bayılır. Acı çekmekten ve acı vermekten(özellikle yatakta) oldukça hoşlanır. İnsanlarla uğraşıp onları sinirlendirmek eğlenceli gelir ona. Eğlenmek çok da mutlu, huzurlu olmadığı sürece ona göredir. Hem erkeklerden, hem kadınlardan hoşlanır. Özellikle uzun süreli kanını içeceği kişinin sadakatten bihaber insanlar olması ona heyecan vermektedir. Sözü açılmışken, çapkın, kendisi gibi başkalarına değer vermeyen, en azından öyle görünenlerle ilgilenmektedir daha çok. Onlar üzerinde çekiciliğini kullanmayı, onları etkilemeyi sever. Onları kendine bağlamaya çalışmayı sever. (Bunun sonuca ulaşmamasını ister gene de) Ayrıca satranç oyunu gibi oyunları oldukça eğlenceli bulur. Bazen bir vampire, özellikle de avlanmayı fazla tercih etmeyenlere aşık atmayı sever. Onları kızdıracak bir yol mutlaka bulur. (Mesela Raymond'u kışkırtmak için Eyes'in peşine düşmesi gibi) Böylece vahşi yanını bir parça olsun rahatlatmış olur.

Sevmedikleri: Bu liste oldukça uzundur. Kötü kokulardan, pislikten, temiz olmayan ortamlardan ölesiye nefret eder. Değersiz, özelliksiz, kişiliksiz aptallara ayar olur. Fakat onları yok sayar, yok saymadığı zamanlar aşağılar. Hayvanlardan doğal olarak nefret eder. Kendisindeki yırtıcılığı hissedip havlayan bir köpeği, tıslayan bir kediyi kim sever ki? Ayrıca istekleri ile arasına girenlerden ölesiye nefret eder. Özellikle bu kişilerin artan niteliklerine doğru orantılıdır nefreti. Sevgi, aşk, mutluluk kavramları ona yabancı olduğundan bunları hissettiğinde resmen irrite olur. Bu yüzden zamanında kendisini sevenleri hayatlarına hiç girmemişcesine terk etmiştir. Aşık olduğunu hissetiklerini de asla terk edemeyeceğini iyi bildiğinden direk öldürmeyi tercih eder.

Rp partneri: Daniel fan clup s.s

Rp örneği:
Spoiler:

En son Attila Qinghai tarafından Perş. Ara. 02, 2010 9:42 am tarihinde değiştirildi, toplamda 7 kere değiştirildi
Attila Qinghai--

Kadın Mesaj Sayısı : 105

Attila Qinghai Empty
MesajKonu: Geri: Attila Qinghai   Attila Qinghai EmptyPerş. Eyl. 30, 2010 7:29 am

Lejant

Attila Qinghai KatoDaniel... Onun adının geçtiği an benim için akan sular durur, dalga geçmiyorum, gerçekten. O benim için çok değerli, benim bir parçam, egomun en güzel yansıması. Onu tanıdığımda daha beş yaşındaydı. Tacizin en kötü versiyonunu, ensesti yaşamıştı, elbette ben de ona benzer bir acıyı çekmiştim, farklı kulvarda aynı şiddette olduğuna eminim bunun. Onu görür görmez anlamıştım yeni amacımı, bir çocuk istiyordum, asla bir çocuğum olmayacaktı, genetiğimi başkasına aktarma şansım yoktu, ancak gene de içimdeki dürtü yok olmuyordu, soyumu devam ettirmek, benliğimi devam ettirmeye dönüşmüştü, böylece onun birlikte kaldığı tacizci annesini öldürüp yanıma aldım. O büyüyene kadar ona gereken her şeyi sağladım, iyi bir çocukluğu, -kendime özgü olarak-ahlak ve kişilik eğitimini, yiyeceği, içeceği, bilgi donanımını, gerekecek kayıtları, lisansları, rol de olsa sevgiyi. Üstelik ondan ne mükemmel olmasını bekledim, ne de kendi hayallerimi ona dayatmaya çalıştım. Zaten gerek de olmadı bunlara, o farkında olmadan benim hayallerimi bir bir yerine getiriyordu, büyüyor, benliğimi alıyor, benim izlerimi taşıyordu. Ve bir gün, büyüdü, genç, güzel, harika bir delikanlı oldu. Ergenlik çağında bile ona bakmadığım gözle bakmaya başladım ona. Onu daha fazla istiyordum, kanını, ruhunu, aşkını. Fakat bunu yaparsam hayallerimi yıkmış, kendi egomu parçalamış olacak, tüm o yılları boşa harcamış olacaktım. Üstüne üstlük, bu yeni arzularıma uyarsam onun ölümüne de neden olabilirdim. En iyisi ardımda neyi bıraktığımı bilerek, bunun farkına vararak onu bırakmaktı. Amacım bir eser yaratmaktı, yaratmıştım ve onu artık dünyaya bırakabilirdim. Ve gittim, ona onun için elde ettiklerimi bırakarak, yanıma ona ya da eski bana dair hiç bir şey almayarak kayıplara karıştım. Zaten kuşku çekmeye başlamıştım onunla yaşıt göründüğümden. Ve yedi yıl, Raymond'la yeniden karşılaşmam, Asami adında bir Yakuza ile yaşadıklarım, ne de diğer şeyler, hiç biri üzerimde iz bırakmadı. Benim dönüm noktam, önce reddedip sonra kabullenmeye başlayacağım kader, onunla çalışmaya başladığım gece kulübünde karşılaşmam olmuştu. Artık isteğime direnmeyi bırakmış, onu kollarımın arasına almıştım bana ilk başta dirense de. Bu 'aşk'tı, yıllarca kaçtığım 'ölüm'dü. Ne kadar aciz olduğumun en büyük kanıtıydı. Artık köşeye sinip canavarımın yüzüne bakmamın vakti gelmişti, tam zamanında. Hem de kendi ellerimle büyüttüğüm bir çocuğun sayesinde.
Attila Qinghai Koto
Attila Qinghai Bebe1 Attila Qinghai Bebe2s Attila Qinghai Bebe3

Attila Qinghai 85act289Oh beni dönüştüren kişiden bahsetmek tuhaf olacak. Onu pek hatırlamıyorum, zamanının önemli çoğunluğunu dönüşütürücüsü ile beraber geçirmeyenler onları pek anımsamaz. Bir zamanlar deliler gibi aşıkmışım ona, şimdi buna gülesim geliyor. Ah, biliyor musunuz, tekrar karşılaştık onunla beni katil insanların arasına bıraktığı günden beri. Ona öfkeli değilim, aşk gibi güçlü duyguyu anımsamıyorsam bunda bir tuhaflık yok kanımca. Her neyse, tekrar karşılaşmamızda sanırım bu sefer 'eğlencelik vampir' sınıfına soktuklarım arasına girdi. Dalaşmak değil de şakalaşmak diyelim şuna. Oh, çok eğleneceğiz, umarım beni bu sefer kendi elleri ile öldürmez. Gene de traf etmeliyim son gördüğümden daha yakışıklı olmuş, takdir ettim ki zevkli giyiniyor.
Attila Qinghai Og3ergwh

Attila Qinghai 426575Eyes, umm tatlı çocuk, şanssız, gerçekten çok şanssız. Geçmişi ıvır zıvırdan dolayı değil, biz vampirlerle ölüm oyunu oynamak zorunda kalması gerçekten kötü. Onu öldürmeyeceğim, sadece biraz eziyeti hak ettiğini düşünüyorum. Ayrıca tatlı bir yüzü var, Raymond'un insanı olmayı hak edecek kadar etkileyici biri. Ona dokunmak, öpmek güzel oldu. Sadece vampir kışkırtma oyunu için olmayacak, bundan gerçek bir zevk alacağım. Önceden kapılmamış olsa, şahsen, onu ben alırdım. Ancak biraz da olsa şansı varmış. En azından iki gün eğlenilmek, sonra mama yapılmak kaderinde yok. Raymond'un ona bakışlarından anlıyorum bunu.
Attila Qinghai 8chhbuii

En son Attila Qinghai tarafından Perş. Kas. 25, 2010 11:44 am tarihinde değiştirildi, toplamda 14 kere değiştirildi

Attila Qinghai
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Attila Qinghai{Üniversiteli Genç}