Yaoi RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Yaoi RPG

Shounen Ai ve Yaoi....

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Takashi "Maou" Chikage

2 posters
YazarMesaj
Uldrich Desrocher
Unknown
Unknown
Uldrich Desrocher

Erkek Mesaj Sayısı : 71
İş/Hobiler : Silah, silah, seks
Lakap : Monster
Nereden : i luv my fucker characters.

Takashi "Maou" Chikage Empty
MesajKonu: Takashi "Maou" Chikage   Takashi "Maou" Chikage EmptyCuma Tem. 30, 2010 11:32 am

Takashi "Maou" Chikage 82576

Adı: Chikage
Soyadı: Takashi
Lakab: Maou
RP yaşı: 19 şaşırmış -çaktırmaaağ-

Takashi "Maou" Chikage Menu01y

Kişiliğim: Kelimenin tam anlamıyla ruhsuz bir insanim ben. İnsanlar beni kolay kolay sevemez, sevsin de istemiyorum zaten. Küçüklüğümden beri başıma bela toplamaktan başka bir şey yapmadım. Ailem olacak insan sürüsü beni terk etmekte beklide hakliydi, sonuçta ne yapsam olay bir şekilde iyiye dönmüyor. Bu yüzden karar verdim, yani bir seçim yaptım, bundan sonra bana hiçbir şey vermeyen şu hayata iyi davranmayacaktım. İşte uzun süredir olduğum konum bu. Elimden hiç düşmeyen sigaram, laf olsun diye gittiğim okulum, bağımlı olduğum beyaz toz, sürttüğüm pis ve dar sokaklar, arada bir bulaştığım çete işleri… Uzun lafın kısası hayatim bir avuç pislikten ibaret.

Takashi "Maou" Chikage 168333

İyi özelliklerim: Bu dünyada değer verdiğim hiçbir şey yok uzun müddettir. Bu yüzden iyi bir özelliğim olmasını beklemeniz gökyüzüne bakıp uçan bir domuz görebilme hayaliniz kadar gerçekleşebilir.

Takashi "Maou" Chikage 172386

Kötü özelliklerim:İnsanları yarı yolda bırakmak, boş vaatlerle kandırmak, terk etmek, uyuşturucu kullanmak, okula gitmememsek… Normal bir hayat sürememek?

Takashi "Maou" Chikage 168040

Görünümüm: Uzun süredir görünümü önemsemem ya ben önem vermesem de insanlar hatırlatır. Sari saçlarım onların gözüne çok battığından olsa gerek, küçüklüğümden beri beni dışlamalarının bir nedeni de buydu. Ne yapabilirim saçımın orijinal rengi bu olduğu için ailemi mi suçlamalıyım? Tek sorun bu olsa yine iyi insanlar asil gözlerimden korkuyor. Nefret ve öfkeyi her saniye yansıtan gözlerim, tıpkı ölüm gibi, ölürken insanin vücudundan akan o tuhaf sıvı gibi kıpkırmızı. Bunun dışında uzun olduğumu söyleyebilirim sadece.

Takashi "Maou" Chikage 173790

Sevdikleri:
-Siyah
-Ölüm
-Kırımızı
-Kan
-Çikolata
-Sex
-Metal

Sevmedikleri:
-Sevimli olan her şey...
-Pembe

Rp partneri: Gudik...

Rp örneği: Sikerim lan.

Takashi "Maou" Chikage 185997
Tao Wu Xianhua
Yönetici | Breakers
Yönetici | Breakers
Tao Wu Xianhua

Erkek Mesaj Sayısı : 206
İş/Hobiler : Wushu.
Lakap : Wuwu.
Nereden : Hubei,Çin.

Takashi "Maou" Chikage Empty
MesajKonu: Geri: Takashi "Maou" Chikage   Takashi "Maou" Chikage EmptyCuma Ağus. 27, 2010 11:12 pm

Onaylandı.

Takashi "Maou" Chikage
1 sayfadaki 1 sayfası