Yaoi RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Yaoi RPG

Shounen Ai ve Yaoi....

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

hei!

4 posters
YazarMesaj
hibertansiyar

Kadın Mesaj Sayısı : 1

hei! Empty
MesajKonu: hei!   hei! EmptyCuma Mart 26, 2010 7:23 pm

ben de geldim buraya, tabi garip bir şey yapıp kendi nickimle üye oldum ya neyse. milletin ad soyadlı nicklerini görünce kafam karıştı. neyse bu nickte benim karakterimin takma adı olmuştur belki de.
anime sitelerinin hepsinde bu nick'imle üyeyim, şans eseri görmüşseniz, o kişi benim.

başlık benim başlığım olunca biraz da kendimden bahsedeyim:
1,5 yıl öncesinde yine anime ortamlarında nazniz kod adı ile dolaşan arkadaşım sayesinde yaoi'ye bulaştım..
tabi daha öncesinde yaoi adını duyuyordum ama çok üşengeç olduğumdan araştırma gereği duymamıştım. sürekli sasunaru fanartları görmem ve nazniz'in girişimleri sonucu şu anda "ero-sennin mode on" şeklindeyim xD

bu zamana kadar çok olmasa da hatırı sayılır miktarda yaoi manga okuduğumu idda edebilirim.
ilk izlediğim anime, ikkokou irokoi romantan idi. evet, benim gibi utangaç birisinin o seri ile yaoi'ye başlaması garipti.. gerçi çoğunu ellerim yüzümde, yanaklarım kızarmış bir şekilde izlemiştim xD
ancak bu aradan geçen süreç sonrasında, tekrar açıp izlediğimde "vay be ne güzel anime imiş" diyorum.

siteyi, anime.web.tr'de birisinin imzasında gördüm. ama nick'ini hatırlayamıyorum. ve kendi nickimle üye oldum.. çok kötü oldu bu ya xD çok özendim o ad soyad koyup da üye olanlara Very Happy
adı: akira takahara olurdu sanırım Very Happy

yanlız, ilk kez rpg tarzı bir siteye üye oldum, ne yaparım ne ederim..?! Very Happy
kuralları okudum, herşey çok basit görünüyor ama.. şimdi ne yapmam lâzım?
Tao Wu Xianhua
Yönetici | Breakers
Yönetici | Breakers
Tao Wu Xianhua

Erkek Mesaj Sayısı : 206
İş/Hobiler : Wushu.
Lakap : Wuwu.
Nereden : Hubei,Çin.

hei! Empty
MesajKonu: Geri: hei!   hei! EmptyÇarş. Nis. 14, 2010 4:52 pm

Digigirl'de görmüşsündür Very Happy
Hoşgeldin xD
Eisuke Kouji
Yaratık
Yaratık
Eisuke Kouji

Erkek Mesaj Sayısı : 80

hei! Empty
MesajKonu: Geri: hei!   hei! EmptyCuma Nis. 16, 2010 6:02 pm

evet lan Cool banlandık ama reklam duruyo T_T ama mesaj sayımda gittikçe düşüyor sdiliyo şerefsizler konuları.... nese anime webi tartışma konusu burda değil Razz
hoşgeldin ^3^
Asami Ryuichi
Yönetici & Yakuza
Yönetici & Yakuza
Asami Ryuichi

Erkek Mesaj Sayısı : 394
İş/Hobiler : İş adamı & Yeraltı dünyasının başı
Lakap : Genel seme | Abazaların yakuzası
Nereden : Karanlığın içinden

hei! Empty
MesajKonu: Geri: hei!   hei! EmptyC.tesi Mayıs 29, 2010 5:51 pm

(abi ne biçim adminim bemn ya) Hoşgeldin site yine in aktif kalmış rp yapın biraz !!!!
https://yaoirpg.yetkin-forum.com

hei!
1 sayfadaki 1 sayfası