Yaoi RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Yaoi RPG

Shounen Ai ve Yaoi....

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Merabalarss

2 posters
YazarMesaj
Midori

Kadın Mesaj Sayısı : 40

Merabalarss Empty
MesajKonu: Merabalarss   Merabalarss EmptyC.tesi Şub. 13, 2010 12:10 pm

Bugün googleda türkçe yaoi sitesi var mı, ne gelişmeler var diye bakınıodum ki sitenize denk geldim.. Aha Henüz çok yeni ama sıcak bi ortama benzior..

Bendeniz nerdeyse 4 senedir yaociyim.. Junjou Romantica, Loveless, Gravitation sevdiim animelerden, mangaları sıralayamıycam onun yerine Takanaga Hinakoi Nase Yamato, Cj Michalski, Yukine Honami, Ayano Yamaneden ne çıksa okurum.. ve manhwalardan da Totally Captivated, The Summit seviyorum, he bir de Running on Empty'nin çizimlerine bayıldım en son Rolling Eyes

Bunun dışında yaoi novel okumayı da severim.. ve drama cd'leri de bağımlılık yapıor Vıyyy
Eisuke Kouji
Yaratık
Yaratık
Eisuke Kouji

Erkek Mesaj Sayısı : 80

Merabalarss Empty
MesajKonu: Geri: Merabalarss   Merabalarss EmptyC.tesi Şub. 13, 2010 12:35 pm

ayano yamane *Q* harikadir....
yakinda view finder adl manga si animeye çevrilecekti (sanirim..)
Vıyyy süper tanitim yapmişsin benim 1 (belki 1.5) yildir (bile olmadi) alişkanliğim var (resmen uyuşturucu gibi kullaniyorum)
malesef çoğu güzel manga animeye çevrilmiyor Q__Q

................

Hoşgeldin (geç oldu biraz ama x.x afedersin)
bol yaoili günler Vıyyy
Midori

Merabalarss Empty
MesajKonu: Geri: Merabalarss   Merabalarss EmptyC.tesi Şub. 13, 2010 12:45 pm

Ayano Yamane'yi de son zamanlarda sevmeye başladım (malum biraz hardcore) Ve ben önceden kız kılıklı ukeleri tercih ederdim.. şimdi tiskinmeye başladım Very Happy Ama kadının hakkaten çizimlerinde kusur bulmak zor Smile Animeyi de dört gözle bekliorum, batırmazlar inşallah Very Happy (dramayı pek beğenmemiştim Razz ) Bazı güzel mangaların animeye çevrilmesi sanırım olay akışı yüzünden zor oluo...

Hoşbuldum Very Happy Ben de ağrı kesici niyetine alıyorum işte XD
Eisuke Kouji
Yaratık
Yaratık
Eisuke Kouji

Erkek Mesaj Sayısı : 80

Merabalarss Empty
MesajKonu: Geri: Merabalarss   Merabalarss EmptyC.tesi Şub. 13, 2010 12:53 pm

çizim yapiyormusun (böyle eleştirinden aklima o geldi)

ben de biraz öyleydim gerçi sanirim ben hep kiz kilikli ukelerden nefret ederim >_> ayrica yaoinin özü hardcore dur Vıyyy (hardcore olmayinca shonen ai gibi geliyor XD)

hmmm -.- boyslove adli bir manga vardi malesef manganin tamamini netten bulamadim. animesiyle live actionu varmiş aslinda (live action yaoi o.o) merak uyandiriyo (kki ne kadar reelde gayleri sevmesemde) bir ara bakarim (belki v_v)
Midori

Merabalarss Empty
MesajKonu: Geri: Merabalarss   Merabalarss EmptyC.tesi Şub. 13, 2010 4:13 pm

Evet, tabii benimkiler de kusursuz deil ama kusur bulmayı çok ii biliyoruz Very Happy

Gerçek hayatta gayleri sevmeyip yaoi sevenler varsa bi Queer as Folk filan izlesin derim Very Happy Bayıldım o diziye.. Ben de o dramaları izliyim dedim ama pek yaoiye benzemio, çünkü ukeyle semenin boyutları arasında pek fark olmuo filmlerde Very Happy Malum asyalılar Very Happy

Merabalarss
1 sayfadaki 1 sayfası