Yaoi RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Yaoi RPG

Shounen Ai ve Yaoi....

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Ayy merhabaa xD nasılsınız?

3 posters
YazarMesaj
Aisu Izanagi

Kadın Mesaj Sayısı : 204

Ayy merhabaa xD nasılsınız? Empty
MesajKonu: Ayy merhabaa xD nasılsınız?   Ayy merhabaa xD nasılsınız? EmptyPerş. Şub. 11, 2010 9:57 pm

İki ila üç gün önce bu forumu rpgtürkiye'den buldum. O zamandan beri takip ediyorum. İlk başta birbirini tanıyan insanlar arasında gibi geldi de cesaret edemedim üye olmaya. Bugün amaan ne olacak dedim üye oldum. İstenmezsem giderim, kesecek değilsiniz ya beni Razz

Ehm, şöyle başlayalım, bu siteyle niye ilgilenmeye başladım tam olarak? Anime dünyasına geçen seneden bir giriş yaptım efendim. Sonra bu ne demek şu ne demek derken youtube ve Antinous sağolsun yaoiyi keşfettim. Ee baktım merak ettim iyice, sardı beni, tam kızlara göre bir şeymiş yani(bana göre banaa, mesela) youtube animeleri, Loveless, falan filan kesmedi mangasına dadandım. (Türkçe olarak fazla yok ama çat pat ingilizcemle sınırsız kaynak buluyorum ömrüm yetmez hepsini okumaya xD)

Bir de arkadaşlar, rp de severim ben, tutkunuyum zaten, o konuda da daha eskiyim. Çeşitli rp sitelerinde türlü saçmalıklar gördüm. Mesela, iyi rpciyim diğerleri kötü diye hava basmalar, avatar imzalarla endam edip kasıntılık etmeler ıyyy... Burada onun olmaması ayrı çekti sanki beni. Tabi Yaoi asıl mesele oluyor. Cool

Bu siteye geldim son derece iddialı (Izanagi: japon var oluş efsanesine yönlendireyim sizi) nick seçtim ehi ehi Razz Ama yaoi konusunda yeni sayıldığımdan karakterimi seçme konusunda hayal gücü eksikliği yaşıyorum. Tabi sitede var olan rpleri okudum, o rpleri yazanları okurken resmen anime izler gibi oldum o_O (Burnun kanamasını durdurmaya çalışmak falan, tam manga anime havası vermiş What a Face )

Bu kadar yeter şimdilik xD Bu arada işaretlediğim cinsiyet karakterime aittir, ben halis muhlis hanım olmaktayım xP
Eisuke Kouji
Yaratık
Yaratık
Eisuke Kouji

Erkek Mesaj Sayısı : 80

MesajKonu: Geri: Ayy merhabaa xD nasılsınız?   Ayy merhabaa xD nasılsınız? EmptyPerş. Şub. 11, 2010 11:33 pm

XD hoşgeldin macizane forumumuza
hayir aslinda arkadaşlar arasi kurmadik ama malesef sadece arkadaşlar ilgi gösterdi dişardan adam toplayamadik Q_Q o yüzden böyle oldu işte.
valla ben hiç kimseye önermiyorum yaoiyi. çünkü benim için uyuşturucu gibi oldu artik -beni bilen bilir ne zaman neti açsam 2 3 manga serisi bitirmeden kapatamiyorum- daha yeni DA da yaoi resimlere baliyordum *Q* (iyice manyadimmi ne.

Ayrica evet bu siteye erkek katabileceğimize inanmiyorum zaten XD

Ha buarada site in aktif gibi gelmiş olabilir çünkü malum okul dönemi başladi Q_Q (malesef)
zaten 6 kişi filandk -ki daha rp yapmayanlar vardi- >_> neyse artik aktif tutmaya bakalim.

-tekrardan hoşgeldin ^^ bol yaoi rpli günler
Aisu Izanagi

MesajKonu: Geri: Ayy merhabaa xD nasılsınız?   Ayy merhabaa xD nasılsınız? EmptyPerş. Şub. 11, 2010 11:40 pm

Sağol, siteye üye olduğuma sevindim açıkçası bu mesajı okuduğumda. Ya önemli değil inaktif gibi görünmesi. Zira aktif olup sevmediğim, hatta içimi bulandıran dolu rp sitesi oldu. Yaoi'yi önersen de önermesen de seviyorum. Zira ilgi çekici bir konu. Benim gibi yaoi sevenleri gördüğüm için çok sevindim. Yakında bir arkadaşımı bu siteden haberdar etmeyi planlıyorum. Zira yaoi tadında rplerimiz de var onunla Very Happy (saçmalamıyorum değil mi? Zira geç vakit olunca sarhoş gibi oluyorum da Very Happy)
Eisuke Kouji
Yaratık
Yaratık
Eisuke Kouji

MesajKonu: Geri: Ayy merhabaa xD nasılsınız?   Ayy merhabaa xD nasılsınız? EmptyPerş. Şub. 11, 2010 11:44 pm

yok saçmalamiyorsun ama 7 8 cümlede 4 kere zira kullanman ilgi çekici o.o
Vıyyy yaoiyi bir kez öğrendinmi birakamiyorsun işte
Keşke daha çok üyemiz olsa (herkez birbirine girer aldatma filan olur *-*)
Aisu Izanagi

MesajKonu: Geri: Ayy merhabaa xD nasılsınız?   Ayy merhabaa xD nasılsınız? EmptyPerş. Şub. 11, 2010 11:46 pm

Ayy saçmalamışım xD Gecenin köründe bir kelimeye kafayı takıyorum. İlginç xP

Önermeyelim yaoiyi kimseye o zaman. Zati kıskancım azıcık xP
Midori

Kadın Mesaj Sayısı : 40

MesajKonu: Geri: Ayy merhabaa xD nasılsınız?   Ayy merhabaa xD nasılsınız? EmptyC.tesi Şub. 13, 2010 12:24 pm

Erkek üye de olabilir, türkiye'de de yaoi seven erkekler var.. Bi de zorla junjou izletilen, sonra da beğenen bi kesim var Very Happy Var yani böyle açık fikirli insanlar, umudunuzu kesmeyin Very Happy
Eisuke Kouji
Yaratık
Yaratık
Eisuke Kouji

MesajKonu: Geri: Ayy merhabaa xD nasılsınız?   Ayy merhabaa xD nasılsınız? EmptyC.tesi Şub. 13, 2010 12:48 pm

Q_Q yaoi seven erkek bulsam üstüne atlayacağim. anime izleyen arkadaşlarimin çoğunda "tür" anlayişi bile yok >_> (ne bulsak izliyoz gari tarzi)
ayrica başimdan şöyle bir olay geçti : Manga Tarihi (yada herneyse) öyle bir kitap var. ve içinde yaoide var *-* (evet yaoiyi anlatan bir iki sayfalik bir kisim) Ben *fan girl çiğliklariyla* YaoOİii diye bağirdim sonra anime izleyen *dersanemden bir arkadaş* *c:erkek* ne nee?? dedi (bilmiyordu aslinda) ama sonra kolnuşmadik V_V

birde 3 kere aileme yakalanma deneyimimde var Q___Q (çok kötüydü nese ki birşey anlamadilir ._. )
Aisu Izanagi

MesajKonu: Geri: Ayy merhabaa xD nasılsınız?   Ayy merhabaa xD nasılsınız? EmptyC.tesi Şub. 13, 2010 1:00 pm

Aileye yakalanmak mı, umm benim öyle bir şansım yok sanırım, xD Onlar çevrede değilken, yatıp zıbarmışken bakıyorum ben yaoilere xD ayy bir keresinde youtube'de ''Recommended for You'' kısmında gözüktü de kardeşim çakmadı olayı. Sadece ''Ayy bu sevimli şeyleri nasıl öyle düşünebiliyorlar.'' diye söylenip durdu xD
Midori

MesajKonu: Geri: Ayy merhabaa xD nasılsınız?   Ayy merhabaa xD nasılsınız? EmptyC.tesi Şub. 13, 2010 5:24 pm

Bence o arkadaşın yaoi ne biliyormuş da bozuntuya vermemiş Razz

Benim erkek kardeşim biliyor ve sürekli kafa buluyor benle.. Ama en azından kendisi karşılaşıcak olsa o kadar şok olmaz, aşina yani Very Happy Ablam desen benden daha çok ilerletti Very Happy

Yaoi deil de babam bi keresinde "My Own Private Idaho" filmini açmış (eşcinsel sahneler vardı başında) Genelde bizim onayladığımız filmleri izler ama canı sıkılmış işte.. aynen çöpe atmışlar Very Happy Sonra da bize "Film var mı güzel?" diye takılıp durmaya başladı Very Happy Olan filme oldu Sad
Aisu Izanagi

MesajKonu: Geri: Ayy merhabaa xD nasılsınız?   Ayy merhabaa xD nasılsınız? EmptyC.tesi Şub. 13, 2010 5:36 pm

Oha ben olsam çok sinirlenirdim. Filmi çöpe atmak, gırr. Ben aldıysak bir bildiğimiz vardır değil mi Very Happy Gene soğukkanlı davranmışsın Very Happy (Bu arada baban Brokeback Mountain filmini izlese ne yapardı acep merak ettim xD)
Midori

MesajKonu: Geri: Ayy merhabaa xD nasılsınız?   Ayy merhabaa xD nasılsınız? EmptyC.tesi Şub. 13, 2010 5:59 pm

Brokeback en azından daha başında rengini belli etmio Very Happy Yok bi daha bize sormadan izlemesin zaten Very Happy Arşivin yarısı çöpe gider Very Happy
Aisu Izanagi

MesajKonu: Geri: Ayy merhabaa xD nasılsınız?   Ayy merhabaa xD nasılsınız? EmptyC.tesi Şub. 13, 2010 6:05 pm

Ahah yazık size. Babanızdan kaçırın o arşivi Very Happy

Ayy merhabaa xD nasılsınız?
1 sayfadaki 1 sayfası