Yaoi RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Yaoi RPG

Shounen Ai ve Yaoi....

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Bende geldim leyley leyley ley

+2
Tao Wu Xianhua
Nico di Angelo
6 posters
YazarMesaj
Nico di Angelo

Kadın Mesaj Sayısı : 4

Bende geldim leyley leyley ley Empty
MesajKonu: Bende geldim leyley leyley ley   Bende geldim leyley leyley ley EmptyPtsi Ocak 25, 2010 11:45 pm

başlık marjinal olsun diye çok kastım dfghfg. tabureyi ters çevirip otururum yakında sdfsdf *cmylmzdan inciler*
Ehem...Ben aslı...
sözlerin bittiği nokta (tanıdık geldi mi ece aşlkhl)
.<-işte o nokta bu nokta.
*vurun beni*

ben en iisi liste yapıyım. iste şeklinde kendimi tanıtçam asdsa.
manyağı olduklarım:
-anime-manga
-yüksek yaş sınırlarına ait herşey (yaoi Vıyyy )
-vocaloid (gakupo kamui hayattır desu *_*)
-japonların her bi bo-şeyi...
-her çeşitten/renkten bishounen. Uzun saçlısı en iyisidir ama. Seme'm oooool asfsdg.
-d.gray-man (o kadar anime izledim bunun gibisini görmedim *Q*)
-siyah
-metal müzik. grupları yazardım ama ÜŞENİYORUM.
-j-pop / j-rock. babamızın hatrı için vocaloid dinlemiyoruz heralde.
-anime fanartı yapmak. hayattır~
-oje/daksil/uhu ve türevleri koklamak. keş oldum lan. sigara içmek keşlik oluyo mu? o zaman harbi keşim. müüüh.
-insanları gıcık etmek
-dürtüklemek. (işaret parmağıyla kurbanın omzuna 0,5 ila 1 Newtonluk bir kuvvet upgulamak suretiyle kurbanı şekilden şekile sokmak. herşeyin bi adabı var.)
-fangirlism.
-BİLGİSAYAAAR. hıaa.
-beceremesem de photoshop. hayattır desu.
-burhan gibi konuşmak. alışkanlık yapıyo. denemeyin. for your own good.
-küçük sınıflara eziyet etmek.
-rpg (hadi ya?)
-anime manga fanfici yazmak. hayattır desu.
-ingilizce konuşmak, ve arkadaşlarımın beni anlamaması. boşuna sınıfın en iisi deiliz ingilizcede
-insanlara zenci demek. benim aşırı beyaz tenle aşırı koyu saç kombinasyonuna sahip bir ucube olmam değil sebep (slında öyleyim ama o sizi ilgilendirmez höhöh) amerikan filmleriyle dalga geçmek istiyorum desu.
-Patlıcan. Gakupo Kamui aşkına!

tiskindiklerim:
-zırıldak anime kızları. ıyyyy. (Lenalee lee. özel bi bölüm ayırmalıyım ona. o derece.)
-aile kavramı. çoğu zaman.
-okul ve ilgili herşey. hocalar mesela. baarsaklarını çıkarıp tenyalarını onlara yedirtmek istiyorum. çünkü o zaman ölürler. ya.
-pop klasik müzik felan... açmıyo beni.
-siyah dışındaki tüm renkler. iğrençler desu.
-japonları çan çini çin çon diye konuşan mallar zannedenler. burda olmıcak muhtemelen ama dier forumlarda vağğğr T_T
-tikiler.
-beni emo sananlar. acıcık suskunum die emo mu olmalıyım?! emo gibi mi yazıyorum bi kere? DX
-matematik. özel bi bölüm ayırmalıyım ona. o derece.
-w ve q kulananlar. hadi bende rpg ve fanficlerim dışında harf felan atlıyorum türk dil kurumu deiliz sonuçta ama türkçede olmadığı halde q w falan kullanmak? kafalarını koparıp yedirtesim geliyo...
-küçükler. yaşça küçük bücürler. hani benden 2-3 yaş küçük olanlardan çok azı öyle değil ama diğerlerinin hepsi...peh.

exciting aren't i? D:

(ece al sana lan başlık açtım XD özenle kafana kakıyorum şuan Y_Y)
p.s.: ırmak o desuler yüzünden benimle gurur duyucaaak XD
bi tandaha p.s.: evet o malum rpg sitesindeki taışma mesajımı kopyaladım hohoh. o malum rpg sitesini bulana ödül vereyos sdfd.
bi tandaha p.s: gece gece iyice saçmalıom normalde daha dengeliyimdir merak etmein u.u
Tao Wu Xianhua
Yönetici | Breakers
Yönetici | Breakers
Tao Wu Xianhua

Erkek Mesaj Sayısı : 206
İş/Hobiler : Wushu.
Lakap : Wuwu.
Nereden : Hubei,Çin.

MesajKonu: Geri: Bende geldim leyley leyley ley   Bende geldim leyley leyley ley EmptyPtsi Ocak 25, 2010 11:56 pm

hoşgeldin ece
Tao Wu Xianhua
Yönetici | Breakers
Yönetici | Breakers
Tao Wu Xianhua

Erkek Mesaj Sayısı : 206
İş/Hobiler : Wushu.
Lakap : Wuwu.
Nereden : Hubei,Çin.

MesajKonu: Geri: Bende geldim leyley leyley ley   Bende geldim leyley leyley ley EmptyPtsi Ocak 25, 2010 11:57 pm

ECE NERDEN ÇIKTI!?aslı dicektim
Eisuke Kouji
Yaratık
Yaratık
Eisuke Kouji

Erkek Mesaj Sayısı : 80

MesajKonu: Geri: Bende geldim leyley leyley ley   Bende geldim leyley leyley ley EmptySalı Ocak 26, 2010 12:08 pm

Mesajin bayaği uzunmuş. (ahh ahhh birde lejant açsan.)
hoşgeldin asli sitede iyi eğlenceler. v.v

...
bishounenden nasil seme olurlan ... olmaz ki uke olur olsa.
Nico di Angelo

Kadın Mesaj Sayısı : 4

MesajKonu: Geri: Bende geldim leyley leyley ley   Bende geldim leyley leyley ley EmptySalı Ocak 26, 2010 3:12 pm

yok olm be seme de olur.
He...Lejant...>___>
ehuhue evet biran kaldım eceyi okuyunca o_O
Tom M. Anderson
Moderatör
Moderatör
Tom M. Anderson

Erkek Mesaj Sayısı : 147
İş/Hobiler : sup?
Lakap : nope
Nereden : sup?

MesajKonu: Geri: Bende geldim leyley leyley ley   Bende geldim leyley leyley ley EmptySalı Şub. 02, 2010 3:41 pm

Nyaaa!xD hoşgeldin aslı, yevrımm tongue [çok geç, artık burhan için uyarmakta çok geç kalmış bulunmaktasın, en azından benim içinxD] Öncelikle sırf öül için malum bir sitedeki tüm tanışma faslının yazarlarına baktım, gözlerimin içine ettim. Hatta nicki 'gümüş ay prensesi', 'havada uçan kuş' ve 'anime izlemeye başladım' olan birilerini bile buldum. Ama sen yoktunT.T...[ahah! sonunda buldum! Meeh, oda değilmiş... Bozuntuya verme , bozuntuya verme!xD]

Bu arada türk dil durumu alfabeye x,w ve q harfleri eklemeyi planlıyo, ne diyosun

Shocked
http://aichounosekai.blogspot.com/
Byakuran GesSo

Kadın Mesaj Sayısı : 22

MesajKonu: Geri: Bende geldim leyley leyley ley   Bende geldim leyley leyley ley EmptySalı Şub. 02, 2010 5:00 pm

benden küçükmüşsün bende en küçük benim sanıyodum Very Happy
meraba aslı ^^
Midori

Kadın Mesaj Sayısı : 40

MesajKonu: Geri: Bende geldim leyley leyley ley   Bende geldim leyley leyley ley EmptyC.tesi Şub. 13, 2010 12:30 pm

Eisuke Kouji demiş ki:

...
bishounenden nasil seme olurlan ... olmaz ki uke olur olsa.

Kazuhiko Mishima mangasıysa bal gibi olur

planning
Eisuke Kouji
Yaratık
Yaratık
Eisuke Kouji

MesajKonu: Geri: Bende geldim leyley leyley ley   Bende geldim leyley leyley ley EmptyC.tesi Şub. 13, 2010 12:41 pm

ahahaha haklisin. Sonuçta cat boydan bile seme oluyor... (yaoi kokutucu bir şey. Her an nolcaği hiç belli olmaz XD)
Midori

Kadın Mesaj Sayısı : 40

MesajKonu: Geri: Bende geldim leyley leyley ley   Bende geldim leyley leyley ley EmptyC.tesi Şub. 13, 2010 12:47 pm

Necoco dimi? Very Happy Ondan hiç beklemiodum yaf, çok sevimliydi Very Happy Multiplayermış arkadaş, seme olunca karakteri değişio Very Happy
Eisuke Kouji
Yaratık
Yaratık
Eisuke Kouji

MesajKonu: Geri: Bende geldim leyley leyley ley   Bende geldim leyley leyley ley EmptyC.tesi Şub. 13, 2010 12:50 pm

evet bende görünce OHAAA dedim (bir arkadaşim başka bir arkadaşla necoco ve eiji olarak katildi bu rpye)
neseki benim karakter uke ._.

Bende geldim leyley leyley ley
1 sayfadaki 1 sayfası