Yaoi RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Yaoi RPG

Shounen Ai ve Yaoi....

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Kimse var mı ki?

2 posters
YazarMesaj
Axell Venburg
Kara Ejderha
Kara Ejderha

Erkek Mesaj Sayısı : 8
İş/Hobiler : Adam kaçırmak, parayı severim mesela... hmmm

Kimse var mı ki? Empty
MesajKonu: Kimse var mı ki?   Kimse var mı ki? EmptyÇarş. Nis. 27, 2016 1:05 pm

Kimse var mı? Forumlara şöyle bir baktım da en son mesajlar 2013 duruyor o.o
yanlış hatırlamıyorsam ben buraya 2 sene önce falan da bir kez daha kayıt olmuştum ama milletle tanışamadan yarım kalmıştı gitmiştim.
Şimdi öyle olsun istemiyorum, ondan eğer bir kişi bile bunu görürse gelin bir şeyler bulalım. Zaten karakteri de henüz kurmadım önce biriyle bir kurgu yapayım diye.
Kendimden bahsedecek olursam bilmem kaç yıllık animeciyim, ilk izlediğim animelerden birinin Junjou Romantica olduğunu düşünürsek sanırım bir o kadar süredir de yaoi hayranıyım. Bir süre sonra tabii mangafox da yaoi etiketine girip sırayla herşeyi okumaya başlayınca bende dank etti: La, ben niye kendi hikayemi yazmıyorum? Yani rp den önce yaoi hikaye yazarak başladım bu işlere, normal rp sitelerinde de baktım kafama göre biri yok burayı buldum sonra dedim burada fangirl kardeşlerim vardır.

Yani gelin bir şeyler bulalım, eski karakterleriniz üstünden falan da ilerleyebiliriz. Sadece burada aktif birileri varsa, beni bulsun yani Very Happy
Asami Ryuichi
Yönetici & Yakuza
Yönetici & Yakuza
Asami Ryuichi

Erkek Mesaj Sayısı : 394
İş/Hobiler : İş adamı & Yeraltı dünyasının başı
Lakap : Genel seme | Abazaların yakuzası
Nereden : Karanlığın içinden

Kimse var mı ki? Empty
MesajKonu: Geri: Kimse var mı ki?   Kimse var mı ki? EmptyÇarş. Nis. 27, 2016 6:26 pm

Öncelikle  hoşgelmişsin. Ne yazık ki buralar uzun süre önce öldü, sadece nostajik etkisi yüzünden açık tutmaya devam ediyoruz siteyi. Ben arada uğruyorum, lakin eskisi gibi rp yapamıyorum artık. muhabbet etmek istersen buralardayım. Keşke iki sene önce az sayı  ile aktif iken ortama katılsaymışsın.
https://yaoirpg.yetkin-forum.com
Axell Venburg
Kara Ejderha
Kara Ejderha

Kimse var mı ki? Empty
MesajKonu: Geri: Kimse var mı ki?   Kimse var mı ki? EmptyÇarş. Nis. 27, 2016 6:39 pm

Keşke katılsaymışım cidden, o zamanlar pek yazımıma falan güvenmiyordum ondan çekinmiştim. Ölmeseymiş buralar ya TT-TT
ben bir iki arkadaşıma -zaten evet 2 yaoici arkadaşım var toplam- sorayim belki onlar gelirler. Az da olsa canlandıralım burayı.
Asami Ryuichi
Yönetici & Yakuza
Yönetici & Yakuza
Asami Ryuichi

Kimse var mı ki? Empty
MesajKonu: Geri: Kimse var mı ki?   Kimse var mı ki? EmptyÇarş. Nis. 27, 2016 6:41 pm

Valla birilerini çağırıp rp yapmak gibi bir planın varsa rütbe falandır yardımcı olurum. Zaten eğlenme amaçlı buralar (biz sanki zamanında edebiyat eseri döktürdük ya.). Coşturun yani. Razz
Axell Venburg
Kara Ejderha
Kara Ejderha

Kimse var mı ki? Empty
MesajKonu: Geri: Kimse var mı ki?   Kimse var mı ki? EmptyÇarş. Nis. 27, 2016 6:44 pm

Ben bi soruşturayim bakalım milleti Very Happy
birde izin verirsen sitenin adresini wattpad hesabımdan yayınlamak istiyorum bir kaç okuyucum var aynı zamanda yaoi hikaye yazan, belki gelirler.
Asami Ryuichi
Yönetici & Yakuza
Yönetici & Yakuza
Asami Ryuichi

Kimse var mı ki? Empty
MesajKonu: Geri: Kimse var mı ki?   Kimse var mı ki? EmptyÇarş. Nis. 27, 2016 6:45 pm

yayınla gitsin. Cool
Axell Venburg
Kara Ejderha
Kara Ejderha

Kimse var mı ki? Empty
MesajKonu: Geri: Kimse var mı ki?   Kimse var mı ki? EmptyÇarş. Nis. 27, 2016 6:46 pm

uuu tamamdır Very Happy

Kimse var mı ki?
1 sayfadaki 1 sayfası