Yaoi RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Yaoi RPG

Shounen Ai ve Yaoi....

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Necoco®

5 posters
YazarMesaj
Tom M. Anderson
Moderatör
Moderatör
Tom M. Anderson

Erkek Mesaj Sayısı : 147
İş/Hobiler : sup?
Lakap : nope
Nereden : sup?

Necoco® Empty
MesajKonu: Necoco®   Necoco® EmptyPtsi Ocak 25, 2010 2:22 am

Adı:Necoco

RP yaşı:19

Kişiliği: Bazen fırın, bazen buzdolabı. Bazen şeker, bazen ürkütücü. Kimi zaman pembe, kimi zaman kıpkırmızı. Ve kimi zaman uke görünüşlü, kimi zaman seme. Yani dışarıdan nasıl biri olduğunu ayırt etmek imkansız. Bazen kendi bile asıl benliğinin hangisi olduğunu bilemiyor..

İyi özellikleri:
Ehhmm.. Bazen çok mu iyimser oluyorum? Yoksa aksi olduğum zamanlar mı çok daha fazla? Ben miyim fazla sakin davranan, yoksa çevremdekiler mi bana nefret kusan?..Meeh.. Sorun şu ki gereğinden fazla mı cömert, yoksa haddinden çok mu yufka yürekliyim bilmiyorum.. Fakat her ikiside saflığımı tetikleyecek büyüklükteler ve bu durum mantığımı kontrol etmemi engelliyor...

Kötü özellikleri:
Bu kadar acımasız olabileceğim hiç aklıma gelmezdi. Ya da en azından bu kadar zalim..Fakat monotonluktan sıkılan bünyemin aradığı atraksiyonun sadece hoplayıp zıplamaktan ibaret olduğunu sanmıyorum. Zira 'başka yerlerde' kendim için bencil be vurdumduymaz olabiliyorum...
Görünümü:
Necoco® Ezpies

Resimler:

Spoiler:

_________________#Çevresi#____________________
sevdiği insanlar:
Yabuki Eiji!!
Mrrr... Mutlu olduğunu görmek öyle içimi eritiyor ki... Hmm, pekala, bana stupid cat demeyi kesse iyi olacak, zira tüm sinirlerimi hoplatıyor bu lafı.".>.>

sevmediği insanlar:

Rp partneri:Eiji!

Rp örneği:

Seni bana bu kadar düşündüren şey de ne? Sana aşık olmam imkansız, senin gibi bir sefili sevebilmem.. Fakat yine de acıyorum sana, zira bensizlikle kaybedecek olacağın o zavallı benliğinde benimle beraber yok olacak. Lâkin bu özenti ruhunun, kahpe bir görüşle birleşmesinin en canlı örneği olan sen, senden seni terk etmemle çaldığın benliğimi kaybedeceksin. Ve işte o zaman, hakettiğim değeri görmekte ne kadar geç kaldığını anlayacaksın. Zira bunu farkettiğinde ben yanında olup suratına tiksinti dolu bir bakış atamayacak kadar uzaklarda olacağım...

Senin için üzülmek mi? Hah! Senin için üzülmek giderken ardımda bıraktığım ilk şey oldu benim. Yanıma aldığım tek şey acıma duygusu oldu benim, fakat oda senin gibileri barındırmak için değil, defedebilmek içinde başımdan. Zira sayende insan sarrafı olan ben, oyuncağı olmamı isteyen kişilere acıyıp benden uzaklaştırabiliyorum. Belki de bu acıma duygusu kendimedir, bilmiyorum. Kişiliksiz, sersefil insanların hep beni bulmasından bunalıp kaçma isteği uyandırmak içindir bu acıma...

Hah... Artık günün doğumu benim için hiçbir şey ifade etmiyor. Şafak vakti gökyüzündeki kırmızımsı parlaklık, beni geçmişime doğru savururken, gecenin kollarında daha güvende olduğumu hissediyorum artık... Karanlıktaki pusu, sessizlik ve yalnızlık özlemi bedenimi örterken, artık ne sen olacaksın hayatımda, ne de geçmişim. Dolunaydan bana süzülüpte gelen ışık kümesi içimi aydınlatırken; ben, Necoco, yepyeni bir hayata başlayacağımı düşünerek kapatıyorum gözlerimi bugüne... Yarın herşeye yeniden başlamak ümidiyle...

not: K. bakmayın ama bu postu yollama saatine bakarsanız.. Ihmm. Ssaat sabahın beşine 40 var[xD].. O yüzden küçük imla hatalarım varsa mağdur görün...

En son Necoco tarafından Ptsi Ocak 25, 2010 4:12 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
http://aichounosekai.blogspot.com/
Asami Ryuichi
Yönetici & Yakuza
Yönetici & Yakuza
Asami Ryuichi

Erkek Mesaj Sayısı : 394
İş/Hobiler : İş adamı & Yeraltı dünyasının başı
Lakap : Genel seme | Abazaların yakuzası
Nereden : Karanlığın içinden

Necoco® Empty
MesajKonu: Geri: Necoco®   Necoco® EmptyPtsi Ocak 25, 2010 11:55 am

onayladım
tail and dick Vıyyy
https://yaoirpg.yetkin-forum.com
Tom M. Anderson
Moderatör
Moderatör
Tom M. Anderson

Necoco® Empty
MesajKonu: Geri: Necoco®   Necoco® EmptyPtsi Ocak 25, 2010 2:43 pm

MrrrrxD
Yabuki Eiji

Erkek Mesaj Sayısı : 12

Necoco® Empty
MesajKonu: Geri: Necoco®   Necoco® EmptyPtsi Ocak 25, 2010 3:17 pm

ekle beni stupid cat xP
Tom M. Anderson
Moderatör
Moderatör
Tom M. Anderson

Necoco® Empty
MesajKonu: Geri: Necoco®   Necoco® EmptyPtsi Ocak 25, 2010 3:58 pm

ekledim lanet olası>.>
Eisuke Kouji
Yaratık
Yaratık
Eisuke Kouji

Erkek Mesaj Sayısı : 80

Necoco® Empty
MesajKonu: Geri: Necoco®   Necoco® EmptyÇarş. Ocak 27, 2010 4:27 pm

Kahretsin bu başlığa resim atmassam eksik kalırım
Vıyyy

lanet olsun bu seriyi çok seviyorum Q_Q

manga daki en sevdiğim sahneler.
DİKKAT:ağır manga spoiler. okumayan açmasın.
tail and dick
Spoiler:

Vıyyy
eiji... (seni seviyorum diyor... Shocked )
Spoiler:

öpüşme sahneleri...
Spoiler:

Q_Q
Spoiler:

Spoiler:
işte Eiji kun un en çok sevdiğim sahnesi ^^
Spoiler:

.....
....
wuw HOT Vıyyy
Spoiler:

>_> bu kadar...
Tom M. Anderson
Moderatör
Moderatör
Tom M. Anderson

Necoco® Empty
MesajKonu: Geri: Necoco®   Necoco® EmptyPaz Ekim 03, 2010 4:15 pm

asfasdfsa lan ben unutmuşum burayı O.o Ama zaten ilk önce bir lejanta benzemesi gerektiği kesin -.-"
Aisu Izanagi

Kadın Mesaj Sayısı : 204

Necoco® Empty
MesajKonu: Geri: Necoco®   Necoco® EmptyPtsi Ekim 04, 2010 7:46 pm

Tom'a da Kenan Doğulu'dan ''Kurşun Adres Sormaz ki'' Vıyyy

Necoco®
1 sayfadaki 1 sayfası