Yaoi RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Yaoi RPG

Shounen Ai ve Yaoi....

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Merhabalar~

2 posters
YazarMesaj
Kuze Suzuya
Inugami || Sirk Üyesi | Palyaço | Akrobat | Kukla ~ a.k.a. Hampnie Hambart
Kuze Suzuya

Erkek Mesaj Sayısı : 13
İş/Hobiler : Bozuk para biriktirmek, yemek yemek
Lakap : Kuze-sensei
Nereden : Nokta ile virgülün arasından

Merhabalar~  Empty
MesajKonu: Merhabalar~    Merhabalar~  EmptyÇarş. Ağus. 07, 2013 1:54 pm

Ehem selamlar herkese *-* Adım Ezgi, 21 yaşındayım... Baktım burada kimseyi tanımıyorum <_< tanışma başlığı açma kararı verdim -aslında tatile gideceğimde zamanım olmaz belki diye yazayım dedim- Hmm ne desem ki başka... Heh site konusuyla ilgili yazayım *-* Shounen Ai'yi Yaoi'den daha çok severim *-* Sevdiğim mangakalar; Junko, Yamamoto Kotetsuko, Minase Masara, Nakamura Asumiko, Natsume Isaku ve birde Sakurailı birisi vardı adını unuttum <_< Normal scratch -henüz aklıma gelenler bunlardı *-* Neyse işte... Shounen Ai manga okumaktan çok keyif alırım *-* Hatta bazen olurki canım sıkılır açarım bir online manga sitesini, önüme geleni okurum. *-* Ama son zamanlarda sevdiğim mangakaların mangalarını okumaya odaklanmış bulunuyorum -ki tuhaf olan şudur ki son günlerde shounen ai manga falanda okumadım hani... çelişki oldu gdzgsdg

Bu siteye aslında çok önce üye olmuştum T-T ama neden girmeyi bıraktım? Sitenin adresini kaybetmiştim Üzgün Google amcaya da o kadar arattım ama ondan da bir halt olmadı. Geçen gün mail adresime girdim -normalde girmem halbuki- görüverdim adresi falan *-* Bu arada burada hiç rp yazmadım yia, yazmak istiyorum ama işte tatile gideceğimden 15 gün kadar giremeyeceğim diye sanıyorum <_< Neyse daha fazla uzatmayayım *-* İnternette kişisel olarak(rpler dışında) genelde; Nel-chan (kullanmadığım bloğumun adı sdfgsg), Nelya(eski m.a.l. adı), Neluchin(yeni m.a.l. adı) ya da Briribbabba(tumblr adı) olarak dolanıyorum~

yoroshiku hayran
Asami Ryuichi
Yönetici & Yakuza
Yönetici & Yakuza
Asami Ryuichi

Erkek Mesaj Sayısı : 394
İş/Hobiler : İş adamı & Yeraltı dünyasının başı
Lakap : Genel seme | Abazaların yakuzası
Nereden : Karanlığın içinden

Merhabalar~  Empty
MesajKonu: Geri: Merhabalar~    Merhabalar~  EmptyÇarş. Ağus. 07, 2013 4:06 pm

Hoş gelmişsiniz efem. Ben Ece. Zibilyon karakterim vardır. Zaten şu anda çok az kişi olduğumuz geçeği var q.q
Çok aktif değiliz ama eğlenmek için buradayız.
Bu arada zevkim seninkinin tam tersidir hani, hardcore yaoi'ye bayılırım. Ne kadar garip şeyler varsa okudum. ._. (Manga'yı animeden dha çok seven insanın dramı.)
Aaa, senin değilde benim tanışma başlığımmış gibi oldu sadfsfdas. Neyse uzatmadan işte; Hoşgeldin. u.u
https://yaoirpg.yetkin-forum.com
Kuze Suzuya
Kuze Suzuya

Erkek Mesaj Sayısı : 13
İş/Hobiler : Bozuk para biriktirmek, yemek yemek
Lakap : Kuze-sensei
Nereden : Nokta ile virgülün arasından

Merhabalar~  Empty
MesajKonu: Geri: Merhabalar~    Merhabalar~  EmptyPtsi Ağus. 19, 2013 10:37 pm

Ah Merhaba Ece, tanıştığımıza memnun oldum *-*
He aktiflik belki sorun ama belki zamanla halledilir, emin değilim, herkese bağlı bir şeydir, forum olayları... malum. hihi... Yaoi'yi bende okudum ve arada okurum ama Shounen Ai daha çok seviyorum, duygusallık ve özel bir konunun bulunmasını çok severim *-* Ama açıkçası... shounen ai ve yaoi diye ayırmadan bu iki türün içine girdiği Okul türü mangalara bayılırım *-* gdsgdsgsd Animelerden ise Q.Q Sekaiichi Hatsukoi ve Vassalord'u çok severim. Vassalord Ova'dır -tek bölümlük bir şey- çok güzel... ayrıca mangasıda güzeldir onun, henüz bitirmedim ama hayran kitlesi çokça memnun T-T -sadece eğer bilinmiyorsa tavsiye edesi geldi, çok bilmişlik değil T-T-

he olsun önemli değil, bu şekilde daha kolay oldu *-* hoşbuldum teşekkürler bu karşılama için *-*

Merhabalar~
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Merhabalar