Yaoi RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Yaoi RPG

Shounen Ai ve Yaoi....

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Rp falan fişman.

2 posters
YazarMesaj
Adrian Thomas
Doktor
Doktor
Adrian Thomas

Erkek Mesaj Sayısı : 117
İş/Hobiler : Kahve olsun yeter.
Lakap : Dok. Bir kahve alır mısın?
Nereden : Hastaneden

Rp falan fişman. Empty
MesajKonu: Rp falan fişman.   Rp falan fişman. EmptyPtsi Ocak 10, 2011 3:45 pm

Kapıyı yavaşça kapadım ve derin bir nefes aldım. Tanrım kaç saat olmuştu acaba? Ne kadar zamandır buradayım? Acil bir çağrıyla hastaneye geri dönmüştüm ve hızlı bir şekilde ameliyata girmek zorunda kalmıştım. Peki, neden ben? Yok, bir doktor yurtdışındaymış yok biri…
Öfkeyle kahveden bir yudum aldım ardından kendimi kenardaki koltuğa bıraktım. Ayaklarımı masanın üzerine koydum ve kravatımı gevşettim. Gözlüğümü çıkartıp yana koyarken bir yudum daha aldım. Yoruldum işte! Normalde bu beni etkilemezdi lakin uykusuz olunca daha kolay yorulmuştum.
Acaba Akita ne yaptı? Bu arada kendime not düştüm. Cep telefonu numarasını almalıydım. Beni evimde yaşıyordu fakat telefon numarası yoktu bende. Neyse artık bununla daha sonra uğraşırdım. Elimle gözlerimi ovuşturdum. Birazdan birkaç hastaya daha bakmam gerekiyordu ama şahsen canım hiç istemiyordu. Başımı koltuğa doğru yasladım ve gözlerimi kapadım. Beş dakika bekleseler ölmezlerdi sonuçta.
Akita Nakamura
Tokyo News | Yazar & Muhabir
Akita Nakamura

Erkek Mesaj Sayısı : 143
İş/Hobiler : öyle böyle
Lakap : Aki
Nereden : Her zaman ki gibi buradan.

Rp falan fişman. Empty
MesajKonu: Geri: Rp falan fişman.   Rp falan fişman. EmptyÇarş. Ocak 12, 2011 5:00 pm

Onunla ilk karşılaştığım mekana az önce girmiştim. Daha henüz üzerimdeki tozları silkmeye vakit bulamadan doğrudan onun odasına gittim. Nedeni yoktu, açıkçası şu an boş mu onu da bilmiyordum. Belki ameliyat yapıyordu. Bense daha az önce kapıda almış olduğum kararın korkutucu yönlerini düşünüp titrerken –hayır, titremem kesinlikte soğuktan değildi- şimdi içeri girmiş ve onu görmek için can atıyordum. Dediğim gibi özel bir nedeni yoktu, tabii bugün işlemleri başlatacaktık. Kalabalıktan kurtulup onun odasının önüne geldiğimde biraz beklemek istedim. Zaten koridordaki ayna halimi anlatıyordu: darmadağın saçlar, hasta sanılacak kadar kızarmış bir yüz ve nefes nefese olan soluğum. İçeri girmeden, üzerimi düzeltmeye çalışsam da pek işe yaramadı. Açıkçası bugün bütün gün oradan oraya koşuşturmuştum ve uzun mesafe katletmiştim. Yani evet, üzerim dağınık ve hafif kirliydi.

Ne kadar çekiştirsem de işe yaramayacağını anladığım zaman içeri girmek için kapıyı çaldım. Acaba içeride miydi? Bu soru (ve o) beni o kadar heyecanlandırmıştı ki cevabi beklemeden kapı kulpuna yapıştım. Rahat çevrilmesinden en azından kilitli değil diyebilirdim. Kapıyı yavaşça araladım. Aralıktan göz atarken onu gördüm, yine kahve içiyordu. Burada olması iyiyi, yoksa biri beni boş bir odaya girerken görseydi hırsız filan sanabilirdi. Ona doğru gülümserken kapıyı iyice açtım ama içeri girip girmemekte nedense tereddüt ettim. Sonuçta o bir doktordu ve meşgul olmalıydı. Günün sonuna gelmiş olsak bile hastanedeki bu kalabalıktan daha bakılacak bir sürü hastasının olduğunu söyleyebilirdim kolaylıkla. Acaba onu görmek için randevu filan mı alsaydım? Peki, her seferinde ne uydurulurdu ki? Bunları düşünürken kendi kendime güldüm. Sonra onun henüz iş alanında ne ile ilgilenmekte olduğunu bilmediğim için kendime kızdım. Sahi bir de onunla röportajım vardı ama başı kalabalıkken onu sıkmak istemiyordum. “Merhaba.”

out: off sinav haftasi T^T haftayada öyle sonra 3 hafta rahatim xD =_= ama şu sinavlar bir bitse.... Geç olduğu için üzgünüm. He bir de kurguda bir iki düzenleme yapalim.
Adrian Thomas
Doktor
Doktor
Adrian Thomas

Rp falan fişman. Empty
MesajKonu: Geri: Rp falan fişman.   Rp falan fişman. EmptyPerş. Ocak 13, 2011 4:57 pm

Tam rahatlamışken;

“Merhaba.”

Gözlerimi açtım ve kapıya doğru baktım. Kısa süre onu inceledim bir şey demeden. Pis ve dağınık bir hali vardı. “En azından ameliyata girmiyorum.” Diye düşündüm. Sayesinde mikrop yuvası gibi olacaktım. Neyse. Ona doğru gülümsedim ve
“Merhaba. Hangi rüzgâr attı seni buraya?” dedim.
Sonra ayağa kalkıp yanına gittim. Ellini tutmadım sadece omuzlarına dokundum ve kocaman öptüm onu. Bu hareketi ben istediğim için değil alışkanlık edinmek için yaptım. İnsanlar böyle şeylere değer verirlerdi.
“Biraz yorgun gibisin. Gel otur şöyle!” diyerek koltuğu işaret ettim. Gözlerim hala onun üzerindeydi.
Adrian Thomas
Doktor
Doktor
Adrian Thomas

Rp falan fişman. Empty
MesajKonu: Geri: Rp falan fişman.   Rp falan fişman. EmptyPerş. Şub. 03, 2011 11:07 pm

XXXXXXX

Sakin bir şekilde odama giderken çevrede gördüklerimle selamlaştım. Akita yanımdaydı. Odamdan içeri girerken kahve bardağından bir yudum aldım. Ayrıca acil bir durum olur diye işi diğer doktor arkadaşlara devretmiştim şimdilik.
Kısa bir süre çevreye baktım. Aklımda hala o tuhaf adam vardı. Belki de Eyes denen şu çocuğun kapısının önünde güvenlik görevlisi koydurmalıyım. Ama nedensiz bir şekilde bu hareketi gerçekleştirmem dışarıdan saçma görünebilir. Her neyse artık…
İçeri girdiğimde kahveden bir yudum alarak bardağı kenara bıraktım. Sonra Akita’ya döndüm hafifçe tebessümle. Sakince yüzüne baktım. elimi ona doğru uzatıp hızla kendime çektim ve sarıldım sıkıca. Odanın kapısı kapalıydı ve çalmadan kimse giremeyeceği için rahatlıkla istediğimi yapabilirdim. Ona sıkıca sarılmışken:
“Seni çok özledim.” Diye mırıldandım boynuna doğru. Bu yalan mıydı? Belki. Şu an önemli olan bu değildi. Önemli olan artık deneyimde ilerlemekti. Daha sadece bir adım atabilmiştim. İşi ciddileştirmeliydim.
Tüm bunları düşünürken bir elimi onun sırtında gezdirdim.
Akita Nakamura
Akita Nakamura

Rp falan fişman. Empty
MesajKonu: Geri: Rp falan fişman.   Rp falan fişman. EmptyC.tesi Şub. 05, 2011 4:20 pm

Adrian… Az önceki kızması beni çok korkutmuştu. Peşi sıra odasına gidene kadar konuşmamıştı benle. Gerçekten çok mu sinirlendirmiştim onu? Belki en başından beri buraya gelmemeliydim. Çekingen düşüncelerle odasına girdim. O kahvesini içmeyi sonunda bıraktığında bana döndü. Beni kavrayıp kendine çektiğinde şaşırmıştım. Endişelendim birileri bizi görebilirdi. Bu çok yanlış anlaşılır ve o işinden olabilirdi. Kendimi ayırmak istermişçesine itmeye çalıştım. Gerçekte ise ona daha da sıkıca sarılmak istiyordum. Tabii buranın bir hastane olması aklımdan bir türlü çıkmıyordu. “Seni çok özledim.” Beni özlemiş. Ben de onu çok özledim. Yanından ayrılmak istemiyordum. Son bir çaba ile kendimi ondan ayırdım. Halen hastanedeydik. Ama bunun yani sıra az önceki kızgınlığına kırılmıştım. Evet, haksiz olan ben olabilirdim ama yine de… Bana bağırmasına katlanmak istemiyordum. “Ben de seni özledim Adrian.” Geriye doğru çekildim ondan uzaklaşırcasına. Ona bakmayı reddettim ve kafam öne eğik bir şekilde masanın önündeki sandalyeye oturdum. “Biliyorsun, bugün buraya sadece seni görme amacıyla gelmedim.” Konuyu bebek konusuna çevirmek istiyordum. Yoksa bu gidişle unutulacaktı. Onun bebeğini doğurma düşüncesi ile daldım bir süre. Kafamı masaya dayadım. Adrian, ben ve bebek… Tam bir aile gibi olacaktık. Yüzümde hayallerimin mutluluğu ile bir gülümseme belirdi.
Adrian Thomas
Doktor
Doktor
Adrian Thomas

Rp falan fişman. Empty
MesajKonu: Geri: Rp falan fişman.   Rp falan fişman. EmptyC.tesi Şub. 05, 2011 5:03 pm

“Ben de seni özledim Adrian.”

İşte gün içerisinde almayı başarabildiğim güzel bir haber. Ama sonra kollarımın arasından çekildi ve gidip sandalyenin birine oturdu. Ne? Neydi şimdi bu? Yüzüme bile bakmamıştı.

“Biliyorsun, bugün buraya sadece seni görme amacıyla gelmedim.”

Ben onu seyrederken huzursuzca, o hayallere dalmış gibi yüzüne tuhaf bir gülümseme yerleştirdi.

Yaklaştım yanına ve hemen dibindeki sandalyeye oturdum. Neyi vardı bunun? Hasta filan mıydı acaba? Biraz kızarmış gibi görünüyordu sanki. Elimi uzatıp alnına koydum. Hayır ateşi yoktu. Tabi genel olarak böyle ölçmezdim ama neyse artık.

“Akita?” kontrol edercesine. “İyi misin?” diye mırıldandım. “Ayrıca beni görmek için gelmediysen neden geldin? Hasta filan mısın yoksa?” Kibar bir şekilde onun elini tuttum. Amacı ben değilsem neydi ki? Yoksa şu hala bitiremediğimiz röportaj mıydı amacı? Endişeli bir ifadeyle ona baktım. Ne sahtekarım ama…
Akita Nakamura
Akita Nakamura

Rp falan fişman. Empty
MesajKonu: Geri: Rp falan fişman.   Rp falan fişman. EmptyC.tesi Şub. 05, 2011 5:24 pm

Beni hayalimden alan onun elini alnıma koyuşuydu. Kafamı kaldırıp ona döndüm. Neden yapmıştı ki bunu? Yoksa yine kızarmış mıydım? İki elimi yanaklarıma koydum. “Akita? İyi misin?” Ah? Ellerimi yanaklarımdan çekerken başımı evet anlamında öne geriye salladım. “Üzgünüm biraz dalmışım.” Gülümsedim sevimli bir biçimde. Benim için sıklıkla endişeleniyordu. Oysa ben sadece akli havada bir insanim hepsi bu. “Ayrıca beni görmek için gelmediysen neden geldin? Hasta filan mısın yoksa?” İşte yine endişeleniyordu. Ayrıca bilmiyordu ki ben hasta olunca hastaneye gitmeyi sevmeyen biriyim. Gerçekte kendimi eve kapatır ve iyi olmayı beklerdim. Hastaneleri sevmiyordum, ona röportaja gelirken bile huzursuzlanmıştım. Elimi tutarken endişeli gözlerle beni süzdü. Tipik bir doktor. Gülümsedim. “Şu an hasta değilim. Ama beni hasta etmen için buraya geldim” dedim. Bu eski bir deyimdi. Hamilelere hasta demek önceki inançlardan kalma bir şeydi. Tabii Adrian buralı olmadığı için bilmiyor olabilirdi. Onu daha da endişelendirmeden açıklamaya giriştim. Ama önce elimi onun elinden aldım. Nedense bugün tedirgin davranıyordum bu konuda. Öne doğru eğildim sanki bir sır veriyormuşçasına. Ve fısıldayarak konuştum. Dediğim gibi burada her yerden birileri çıkabilirdi. “Adrian, tabii ki seni görmek için geldim. Ama burada yani hastanede olmamın sebebi şu hamilelik işlemleri ile ilgili.” Gözlerimi aşağı kaydırmıştım. Bunu konuşurken bile utanmıştım. Kapıya doğru baktım sanki oradan biri çıkacakmış ve alay edecekmiş gibi geliyordu bana.
Adrian Thomas
Doktor
Doktor
Adrian Thomas

Rp falan fişman. Empty
MesajKonu: Geri: Rp falan fişman.   Rp falan fişman. EmptyC.tesi Şub. 05, 2011 5:44 pm

“Üzgünüm biraz dalmışım.”

Evet belki bu bir mazeret sayılabilirdi.

“Şu an hasta değilim. Ama beni hasta etmen için buraya geldim”

Bir an kafam tamamen karıştı. Kim? Ne? Yüzümde tuhaf bir ifade oluştuğunu fark edince toparlandım. Ne ima ettiğini anca o tekrar konuşunca anlayabilmiştim.

“Adrian, tabii ki seni görmek için geldim. Ama burada yani hastanede olmamın sebebi şu hamilelik işlemleri ile ilgili.”

Ah! Şimdi anlaşıldı. Yine de bu garip. Neden birden bu konuya bu kadar taktı ki? Sonuçta bunun için ameliyat olması lazım. Çocuğu normal yollardan dünyaya getiremeyeceğine göre. Ayrıca bu en sondaki ameliyattı. En başta bir kez daha olması gerekiyordu ki bunu nasıl halledeceğimi tam olarak planlamamıştım. Onun yüzüne baktım fakat o benimkine bakmaktan kaçınıyordu. Kapıya attığı tuhaf bakışa dikkat edince sakin bir sesle konuşmaya başladım.
“Merak etme. Kimse içeri giremez. Kapı kilitli olsun ya da olmasın kişinin kapıyı çalıp, izin almadan içeri girmesi yasak. Bu sadece görgü kuralı değil. Cidden bu hastanede bu yasak.” Bu yasağı da ben çıkarttım tabi ki. Özel bir hasta olur diye bahaneler saydım ve sonuç… Hastane beni haklı bulmuştu. Her neyse.
Elimi onun omzuna koydum, diğerini de çenesinin altına ve başını kaldırıp bana bakmasını sağladım. Hafifçe gülümsedim.
“İstekli olman beni sevindirdi.” İşte bu konuda yalan söylemiyordum. O olmazsa nerden bulacaktım ki başkasını? “Ama önceden bazı şeylerin ayarlanması gerek. Şimdilik benimle idare etmen lazım.” Dedim yüzüme kocaman bir gülümseme koydum. sonra onu kendime çekip sarıldım. “Biraz böyle dursan. Seni gerçekten de özledim.” Vay be. Gerçtekten de özledim mi? İçimde tuhaf bir his oluşmuştu. Ona daha da sıkı sarıldım.
Akita Nakamura
Akita Nakamura

Rp falan fişman. Empty
MesajKonu: Geri: Rp falan fişman.   Rp falan fişman. EmptyPaz Şub. 06, 2011 9:48 pm

Gözlerimi kapıdan ayırırken karşımdaki konuşmaya başladı. “Merak etme. Kimse içeri giremez. Kapı kilitli olsun ya da olmasın kişinin kapıyı çalıp, izin almadan içeri girmesi yasak. Bu sadece görgü kuralı değil. Cidden bu hastanede bu yasak.” Hım.. demek ki ne düşündüğümü bu derece dışarıya belli etmiştim. Bazen çok çekingen biri olabiliyordum. Genelde konuşkan bir yapım vardı ama… Bazen oluveriyordu işte. Konu benim özelime ve duygularıma gelince böyle oluyordu. Sanki çok gizli bir iş yapıyormuşum gibi. Her neyse başımı evet anlamında salladım Adrian’a. Ona güveniyordum. Kimse gelmeyecek diyorsa gelmezdi. Çenemi nazikçe tutup kaldırdı başımı. Onunla göz göze gelmiştik. Bana gülümserken nedense gözlerimi kaçırmak istedim. Ama yapmadım. Derin bir nefes alırken her şeyin iyi olduğunu düşündüm kendi kendime. Utanılacak bir şey yoktu sonuçta, değil mi? “İstekli olman beni sevindirdi. Ama önceden bazı şeylerin ayarlanması gerek. Şimdilik benimle idare etmen lazım.” Gülümsedim. Hemen yapmak olanaklı değildi sanırsam. O da bunun üzerinde çalışıyordu zaten. Açıkçası hızlı olmayacak olması beni sevindirmişti. Halen korkuyordum ya, sonunda birçok şey yapılmalıydı bir erkeğin doğurabilmesi için değil mi? Bana sarıldığında bu sefer ayni sıcaklıkla ben de ona sarıldım. “Biraz böyle dursan. Seni gerçekten de özledim.” Keşke evde olsaydık. O zaman bu kadar çekingen olmazdım. Sadece ikimiz. Kafamı omzuna dayadım. Bir şeyler söyleyecektim ama sustum. Sessizlik tüm duygularımı anlatmaya yetebilirdi şu an. Ancak onu çok sıkmamalıydım. Sarılmayı bıraktım yavaşça. “Adrian…” Birkaç söz gerçekten çok şey ifade edebilirdi şimdi. Ama ben o kelimeleri bulamıyordum.
Adrian Thomas
Doktor
Doktor
Adrian Thomas

Rp falan fişman. Empty
MesajKonu: Geri: Rp falan fişman.   Rp falan fişman. EmptyPaz Şub. 06, 2011 10:26 pm

Ben ona sıkıca sarılırken o birden sarılmayı bıraktı. Ve aniden alındım. Evet tamam bir doktorum ve saçma bir olaydan alınamaz mıyım? Alındım işte. Bende ondan ayrıldım ve kahve bardağıma uzandım. Soğumaya başlamıştı. Bir dikişte içtim hepsini. Bardağı sakince bırakırken tekrar ona baktım. Sorun bende miydi onda mı? Tuhaf bir şekilde bana soğuk gelmeye başlamıştı. Belki de bendim problemli olan. Zaten evli çift gibiydik. İşi iyice batırmanın bir anlamı yoktu. Yine de depoda olanlar filan…
Ayağa kalktım ve kapıyı kilitledim. Ona bir bakış attım ‘rahatladın mı’ dercesine. Sonra yanına geldim ve elini tutup ayağa kaldırdım. Başını kibarca tuttum. En başta sadece gözlerinin içine baktım. Bir yandan da kahve içme isteğimi bastırmaya çalışıyordum. Dudaklarına tatlı bir öpücük kondurdum. Bir elim belini sarıp onu kendime çektim. Kısa bir süre öptükten sonra başımı biraz geri çektim ve kulağına doğru mırıldandım:
“İstemezsen dururum. Ama burada kimse bizi duyamaz ve yakalayamaz.” Diğer elimle sırtında daireler çiziyordum bir yandan.
Akita Nakamura
Akita Nakamura

Rp falan fişman. Empty
MesajKonu: Geri: Rp falan fişman.   Rp falan fişman. EmptyPtsi Şub. 07, 2011 8:42 pm

Bana sarılmayı bıraktı ve kahvesine daldı. Sanırım şu kahveyi her şeyden daha fazla seviyordu. Hayır, alınmıyordum değil mi? Bana sarılmaktan daha mı çok seviyordu kahvesini? Bozulmuş bir bakış attım ona. Zaten ilişkimiz çok kısa sürede ilerlerse olacağı buydu. Ama suçlu bendim. Daha önce çok fazla ilişki yaşamamıştım bu nedenle bunu böylesine çok istemiştim. Ve benden sıkılmıştı şimdi o. Üzüntüyle gözlerimi pencereye çevirdim. Ayağa kalkıp gitmeyi düşünüyordum ki o benden daha önce davrandı. Ama kapıya vardığında onu açmak yerine kilitlemişti. Neydi şimdi bu? Oysaki ben gitmeyi düşünmüştüm. Nedeni yoktu, kesinlikle onunla kalmak istemediğimden değildi ama. Kendimi huzursuz hissettiğim içinde değildi aslında. Bu olsa olsa bahane olurdu. Sadece gitmek istemiştim. Üzülüyordum. Adrian yüzünden değildi belki sadece benim boş kuruntularımdı. Yine de bir anda bu kadar yakin olmamız hoş değildi. Yanıma gelirken onu izledim sadece. Hatta devam ederken de. Beni tutup çekerken, ayağa kaldırırken, öperken… Hareket etmedim ve onun beni yönlendirmesini bekledim. Beni kendine çekerken biraz kımıldandım. Ama onu itmedim. “İstemezsen dururum. Ama burada kimse bizi duyamaz ve yakalayamaz.” Beni mi istiyordu şimdi? Niye aklım bu kadar çok karışmıştı sanki. Bir şey düşünmemek en iyisiydi şu an için. Düşünürsem, çok düşünürsem ya reddedecektim ve onu kıracaktım ya isteyip onu bunaltacaktım. Yine de bir cevap bekliyor gibiydi. “Sorun değil istediğini yapabilirsin.” Hım... Burada nasıl yapacaktık aslında? Onun bildiğini düşündüm yine de. Kendimi ona doğru bıraktım.
Adrian Thomas
Doktor
Doktor
Adrian Thomas

Rp falan fişman. Empty
MesajKonu: Geri: Rp falan fişman.   Rp falan fişman. EmptyPtsi Şub. 07, 2011 9:20 pm

“Sorun değil istediğini yapabilirsin.”

Bu ne biçim bir tavırdı bu şimdi? Eğer amacı beni soğutmaksa başarıyordu. Derin bir nefes alıp kısa süre öylece durdum. Tanrım, içimdeki tüm istek ölmüştü aniden. Peki, madem huzursuzdu ve beni de huzursuz ediyordu onun istediği gibi olsun. Hızlıca geri çekildim. Ellerimi de omuzlarına koymuşken yavaşça bıraktım.

“Eğer istemiyorsan söylemen yeterli. Buzdolabı gibi davranıp beni de rahatsız etmene gerek yok.”

Dedim sert bir sesle. Sonuçta onun oyuncağı değildim ve hiçbir deneğin de beni… Duraksadım. Anlaşılan düşüncelere dalma zamanıydı. Camın önünde yürüdüm yavaşça. Ona bakmadım ama canım kahve istiyordu. Kesin bağım… Lanet. Derin bir nefes aldım yavaşça. Boş boş hastanenin bahçesine baktım. düşüncelerimi istemediğim yerlere sürüklemekten kurtarmak için aklımı tamamen boşalttım. Şu an kaba, kırıcı vb. şeyler söyleyebilirdim. Farkında olacağımı sanmıyorum. Yine de konuşmaya başladım ellerimi cebime soktuktan hemen sonra:

“Anahtar kapının üzerinde…” dedim yavaşça. Amacım gitmesini söylemek değildi tabi. “Eğer ev için yedek anahtar çıkartmak istersen oradan yaptırabilirsin. Hepsi orada.” Şimdiki durumumuzla ilgili bir şey söylemedim. Ama bu onu etkilemeyeceğim anlamına gelmiyordu. Yüzüme kırılmış bir ifade yerleştirdim. Gözlüğümü düzelttim ve başımı öne eğdim.

“Tabi artık beni sevmiyorsan onu da anlarım.” Hm. Biraz hayali bir kurgu yaratalım. “Yani buraya gelmendeki amaç bu muydu yoksa?” yutkundum sanki konuşamıyormuş gibi. “Hamilelik işinden vazgeçip beni sevmediğini mi söyleyecektin?”

Teknik olarak istediğimi düşünebilirim şu anda. Çünkü sadece hamilelik işi için geldiğini söyledi. Bunu istediğini ben yorumladım ve ona göre konuştum. Şimdi de işin farklı olduğunu ve hayal kurduğumu düşündüğümü ona düşündürtmem kolay. Vay be. Amma düşünceli bir cümle oldu. İçten içe gülerken ellerimi önlüğümün cebimden çıkarıp pantolonumunkine soktum ve başımı dikleştirdim.
Akita Nakamura
Akita Nakamura

Rp falan fişman. Empty
MesajKonu: Geri: Rp falan fişman.   Rp falan fişman. EmptyPtsi Şub. 07, 2011 10:03 pm

O geri çekilirken neredeyse düşüyordum. Böyle bir tepki beklemiyordum açıkçası. Ne diye vazcaydı ki şimdi? “Eğer istemiyorsan söylemen yeterli. Buzdolabı gibi davranıp beni de rahatsız etmene gerek yok.” Eh? Ne olmuştu şimdi. Neden o… bana bağırıyordu. Sesi çok korkutucuydu. Bir an ona bakmak istedim ama kafamı yere eğdim. Tüm suçlu ben miydim şimdi? Kendimi çok kötü hissettim. İçimden soğuk rüzgarlar esiyordu sanki. Yere çöktüm. Direk bakmıyordum ama benden uzaklaştığını görebiliyordum. Ellerimle yüzümü kapattım. Adrian’in bu hali beni son derede korkutmuştu. Kapıya koşup biran önce çıkmak… Bu onu sadece kızdırırdı değil mi? Ne yapacaktı şimdi? Bana vuracak mıydı? Ne kadar berbat biri olduğumu söyleyip beni azarlayacak mıydı? Neden ondan korkmuştum? “Anahtar kapının üzerinde… Eğer ev için yedek anahtar çıkartmak istersen oradan yaptırabilirsin. Hepsi orada.” Bana çık mı diyordu şimdi? Ama daha kibar bir şekilde. Şu an git diyordu. Sonra gelirsin. Sesi daha yumuşak çıkıyordu ama bu beni terslemediği anlamına gelmiyordu. “Tabi artık beni sevmiyorsan onu da anlarım.” Nasıl? Tekrarlaması gerekiyordu... Ona bedenimi bile vermeye hazırken nasıl bu sözü edebiliyordu. Benim bedenimi çok mu ucuz görüyordu. Gözlerimin dolduğunu hissettim. “Yani buraya gelmendeki amaç bu muydu yoksa? Hamilelik işinden vazgeçip beni sevmediğini mi söyleyecektin?” daha deminden beri beni dinlemiyor muydu bu? “Saçmalama!” Dedim biraz yüksek bir tonla ve başımı hızlıca ona çevirirken oturduğum yerden gözyaşlarımın yanaklarımdan aktığını hissettim. Aşırı tepki göstermiştim sanırım. Yeniden başımı çevirdim. Öne doğru. “Bunu nasıl söylersin… Her şeyi…” ağlamam bir türlü durmamıştı. Yutkundum konuşurken sürekli. “Buraya hamilelik işlemleri için gelmiştim. Ama sen vazgeçmemi istiyorsan…” ellerimle yüzümü gizledim. Gözyaşlarımsa yanaklarımdan süzülüp çeneme oradan da boşluğa gitmeye devam ediyordu. “Seni sevmediğimi nasıl düşünürsün. Sence ben sokak kadını mıyım? Sevmediğinle birlikte olmak isteyen biri miyim?” Ayağa kalktım zorlukla. Onunda üzülmüş olduğunu biliyordum ama hakaretleriyle gerçektende çok ileri gitmişti. Kapıya doğru hamle yaptım. Kilitli olduğunu unutup direk açmaya çalışınca pek başarılı olamadım tabii. Bir süre durup gözyaşlarımı silmeye çalışırken belki de bugün buraya gelerek en büyük hatayi yapmiş olduğumu düşündüm.
Adrian Thomas
Doktor
Doktor
Adrian Thomas

Rp falan fişman. Empty
MesajKonu: Geri: Rp falan fişman.   Rp falan fişman. EmptyPtsi Şub. 07, 2011 10:35 pm

“Saçmalama! Bunu nasıl söylersin… Her şeyi…”

Sessizce onu dinliyordum. Sesinden ağlamaya başladığı belli oluyordu. Bunu artık sesten anladığıma göre… Hm! Acaba kaç yıldır doktorluk yapıyordum ben?

“Buraya hamilelik işlemleri için gelmiştim. Ama sen vazgeçmemi istiyorsan…”

Of! Kavga mı ediyorduk şimdi de? İlk kavgamız! Ne kadar şeker…

“Seni sevmediğimi nasıl düşünürsün. Sence ben sokak kadını mıyım? Sevmediğinle birlikte olmak isteyen biri miyim?”

Sokak kadını? Tanrım, hadi ama daha güzel bir benzetme bulamadı mı? Kapının açılmaya çalışılmasıyla arkama döndüm. Demek hem suçlu hem güçlü, bu oluyordu öyle mi? Hızla ona doğru yürüdüm. Ellerimi onun omzuna koydum yavaşça. Kendime doğru çevirmedim ama. Tahminen gözyaşlarının görülmesini istemeyecekti. Ya da isterdi. Kim bilir?
Ellerimi omzundan çekip beline sardım ve kendime yasladım onu. Ensesine doğru konuşmaya başladım:
“Peki sorun beni sevmemen değilse, ne? Neden sana dokunduğumda kaçınıyorsun? Neden oyuncak bebek gibi duruyorsun seni öptüğümde?” Belki de beni yeterince sevmiyordur. Tabi bunu sesli söylemedim. Eğer biraz daha ağlarsa, cidden tekmeyi basıp odadan atabilirdim. Tabi tekme mecazi anlamda… Yoksa değil mi? İçten içe gülerken, aklımdan hala kahve geçiyordu.
“Neden ben sana her şeyim olmanı teklif etmişken, senin yüreğinde bir geri çekiliş sezinliyorum?”

Onu kollarımın arasında biraz daha sıktım ve dudaklarımı ensesine bastırdım. Nefesimle birlikte saçları savruluyordu hafifçe.
Bir yandan da düşünüyorum. Acaba ‘neden bana güvenmiyorsun?’ gibi bir şey dese miydim? O zaman da kesin şu sokak kadını örneğini verir. Aman. Pek tantanalı oldu bu iş. Acaba şu Eyes denen çocuk ne yapıyor? Of! Bay Grosvenor gitti mi acaba? Pek gidecek gibi durmuyordu ama… Eğer odaya girdiyse -uzun süre hasta bakıcı da gelmez- kimsenin haberi olmaz. Akita ile işim bitince onun yanına giderim direk. Neyse artık.
Akita Nakamura
Akita Nakamura

Rp falan fişman. Empty
MesajKonu: Geri: Rp falan fişman.   Rp falan fişman. EmptyPtsi Şub. 07, 2011 11:22 pm

Gitmeden önce çekti beni. Ben ise gözyaşlarımı silmeye çalışıyordum büyük bir çabayla. “Peki sorun beni sevmemen değilse, ne? Neden sana dokunduğumda kaçınıyorsun? Neden oyuncak bebek gibi duruyorsun seni öptüğümde?” Ah? Sorun bu muydu yani? Hala benim ilk erkeğimin, ilk ilişkimin kendisi olduğunu anlayamamış mıydı yoksa? Ben bir sokak kadını değildim ki rahat davranabileyim. Belki bir süre sonra rahatlardım ama halen çok yeniydim bu konularda. Ne yapabilirim ki? Cevap vereyim mi? Ya daha çok kızarsa? “Neden ben sana her şeyim olmanı teklif etmişken, senin yüreğinde bir geri çekiliş sezinliyorum?” vücudumu arkadan sararak daha çok sıktı. ‘Neden şimdi?’ diye düşündüm. Neden Adrian? Ben sanırım kendimi iyi anlatamayan biriydim. Gerçekten, iyi anlatamıyordum. Her sözümü neden tersine çeviriyordu ki? “Seni seviyorum…” dedim kısık bir sesle. “Adrian… Benim ilk ilişkimsin. Üzerime bu kadar gelmen beni korkutuyor.” Oldukça kısık söylüyordum. Utanıyordum. Gözyaşlarım durmuştu ama yüzüm kızarıyordu bu seferde. Bu tarz şeyler her zaman yaptığım şeyler değildi. İlişki ve cinsellikle ilgili olanlar. Özellikle uzak durmuştum sanki bunca yıl. Onun kollarından kurtuldum bir hareket ile. Dönüp sarıldım tekrardan. “Üzgünüm Adrian. Seni hak etmediğimi biliyorum. Ama gerçekten… Ben kaçmak istemiyorum. Bana istediğini yapabilirsin Adrian. Çünkü ben ne yapmam gerektiğini bilmiyorum.” Kollarımı boynuna doladım. Ve onu kendime doğru çektim. Yüzü yüzüme yaklaştığında nefesini hissedebiliyordum. Yoksa onu öpmek mi üzereydim? Bu çok emrivaki olmaz mıydı? Ne yaptığımı fark edince yüzüm daha da kızardı. Ama geri çekilmek istemedim. Öpmedim de tabi ama. Şimdi geri çekilseydim yine ayni şeyi söyleyebilirdi. Sakinleşmeye çalışırken onun tepkisini bekledim.
Adrian Thomas
Doktor
Doktor
Adrian Thomas

Rp falan fişman. Empty
MesajKonu: Geri: Rp falan fişman.   Rp falan fişman. EmptySalı Şub. 08, 2011 10:00 am

“Seni seviyorum… Adrian… Benim ilk ilişkimsin. Üzerime bu kadar gelmen beni korkutuyor.”

Dönüp bana sarılırken onu izledim sadece. Sarıldığında kollarımı kaldırdım havaya hafifçe. Sonra bende kollarımı ona doladım.

“Üzgünüm Adrian. Seni hak etmediğimi biliyorum.”

Ah! Sonunda anladı. Ama neyse artık. İş işten geçti.

“Ama gerçekten… Ben kaçmak istemiyorum. Bana istediğini yapabilirsin Adrian. Çünkü ben ne yapmam gerektiğini bilmiyorum.”

Bir atasözü örneği verirdim ama hoş olmazdı şimdi. Kendi kendimi neşelendirip gülümsedim yavaşça. Tabi o kollarını bir anda boynuma dolayıp ben kendine çektiğinde geldiği gibi kaybolmuştu gülümsemem. Beni öpeceğini düşündüğüm sırada öylece durdu. Anlaşılan ilk adımı buraya kadarmış.
Normal bir şekilde başta yapmam gerekeni yaptım. Onun dudaklarına yapıştım. Ama içimden önce bir bardak kahve içmem gerektiği geçiyordu. Kaçtı artık!
Ona sıkıca sarıldım ve kapıya yasladım. dudaklarımı onunkinden ayırmada, vücudunu hafifçe havaya kaldırıp kapıyla benim aramda sıkıştırdım. Bacaklarını iki yana açmıştım. İşte şimdi epey yakın duruyorduk. Ellerimi kullanıp ona dokunmaya başladığımda ‘şimdi kapı çalsa kesin yere düşeriz’ cümlesi aklımdan geçiyordu. Tabi kapının önünde kulağını dayayan biri yoksa sesimizi duyamazdı. Sadece bazı sesler geçmiyordu kapıdan. Yoksa oda ses geçirmez filan değildi yani. Kapının önünden geçenin duyacağı seslerle yüzünün alacağı ifade beni güldürdü içten içe. Bu arada dikkatimi önümdekine çektim ve dudaklarımı onunkinden ayırıp boynuna süzüldüm. Aynı anda mırıltıyla:
“Benden utanmanı istemiyorum ve özür dilerim hiç çekineceğin aklıma gelmemişti.”

Özür bile diledim artık. Daha ne yapayım? Ağlamasın yeter. Zaten tüm gün herkes ağlıyor. Tanrım. Başım şişti yeterince. Kulağını ısırdım hafifçe üzerindekini çıkardım. Hala kapıya bitişik durması benim için büyük bir yetenek sayılırdı. İyice yaslandım ona.
Akita Nakamura
Akita Nakamura

Rp falan fişman. Empty
MesajKonu: Geri: Rp falan fişman.   Rp falan fişman. EmptySalı Şub. 08, 2011 9:41 pm

O beni öptüğünde rahatlama hissettim. Yoksa orada öylece sonsuza kadar kalabilirdik. Bunu benden bekliyordu ama yapamazdım. Neyse ki o beni öpmüştü. Beni kapıya sıkıştırırken bile vücudumun rahatladığını hissedebiliyordum. Bu hareketi ilginç bir biçimde beni germemişti. Bana dokunmaya başladığında elimi ağzımla kapattım. Biraz refleks gibiydi bu. Sonuçta kapıya dayanmıştık. Bunu bilerek mi yapmıştı? Sesimiz dışarı gidebilirdi. Yakalanmamız her açıdan çok kötü olurdu. “Benden utanmanı istemiyorum ve özür dilerim hiç çekineceğin aklıma gelmemişti.” Hm? Özür dilemişti. Bu sırada yine aşağıya doğru indirirken öpücüklerini üzerimi soymayı başlamıştı çoktan. “Senden utanmıyorum Adrian.” Dedim ve onun yanağına elimi koyarak kafasını çevirdim. Bana bakmasını sağlamıştım bu hareketle. Kafamı öne doğru ilerlettim ve dudaklarına daldım çok yavaşça. Onu itmek istedim ama bunu reddetmek olarak algılayacaktı kesinlikle. Kapının burada birlikte olmak istemiyordum. Ellerimi onun vücuduna dolarken üzerimdeki baskısını kaldırmak için ben de kendi vücudumu onunkine doğru ittim. Sonra ellerimi onun vücudunda kaydırıp öne doğru getirdim. Ben de onun bana yaptığı gibi soymak istiyordum. Gerçi bayağı bir çabaladım ama pek başarılı olabildiğim söylenemezdi. Dudaklarımı onunkilerden ayırırken nefes nefese kalmıştım ve olabildiğince kısık sesle nefes vermeye çalışıyordum. Hala kapının dibinde olduğumuzu düşününce kızardım ve kafamı yana çevirdim. Sanrımın bunu yanlış anlayacağını düşünmüştüm yine ani bir hamle ile ona sarılıp kendime çektim. Tabii kafam yan dönük ve gözlerimde kapalıydı. Ona bakmıyordum şuan. Yine de ne yapsa hissedebilirdim.
Adrian Thomas
Doktor
Doktor
Adrian Thomas

Rp falan fişman. Empty
MesajKonu: Geri: Rp falan fişman.   Rp falan fişman. EmptySalı Şub. 08, 2011 10:05 pm

“Senden utanmıyorum Adrian.”

Hadi ya! Sen onu külahıma anlat! Tabi bu cümleyi kursaydım kesin aramızda buz gibi bir sessizlik olurdu. Bense onun yerine duymamış gibi yaptım.
Yanı sıra ona bakmamı sağladığında ve beni öptüğünde kişileri ne kadar kolay değiştirdiğimi düşündüm.
Ama Akita fazla hareket ediyordu. Bu pozisyonda kapıda durmak kolay değildi. Benim kıyafetlerimi çekiştirdi. Sonra sarıldı. Delirdi galiba. Ya da fazla hırslandı.

Onu kucakladığım gibi yere yatırdım ve tamamen soydum. Bir elim karnından aşağıya doğru kayarken onu bir kez daha öptüm. Sonra göğüslerine doğru eğildim ve dilimi kullandım. Tabi yandan da kendi beyaz önlüğümün düğmelerini açıyordum. Vay be ne kadar da yetenekliyim böyle! Neyse artık. Kendimle daha sonra gurur duyarım. Bu düşüncelerden sonra gülümsedim kendi kendime ve Akita’nın sesini duyabilmek için biraz daha yavaşladım. Tamam, bu belki biraz haince ama artık çekinmemeyi öğrenmeli. Sonuçta şu an…
Ah her neyse… onu çıldırtmayı bitirip dudaklarına yükseldim yeniden. Diğer elim ise hala aşağıdaydı. Bir tanesini daha indirdim aşağıya doğru. Bu sırada onun gözlerinin içine bakıp gülümsedim yavaşça. Sevgi dolu bir de bakış göndermiştim. Bir elimi, onun zevk alacağı şekilde aşağı yukarı hareket ettiriyordum. Diğerini ise birazdan birleşeceğimiz noktaya yerleştirdim. Yüzümdeki gülümseme iyice genişledi.
Akita Nakamura
Akita Nakamura

Rp falan fişman. Empty
MesajKonu: Geri: Rp falan fişman.   Rp falan fişman. EmptyCuma Şub. 25, 2011 11:24 pm

Beni bir anda kucakladı ve yere yatırdı. Kendisi de üzerime doğru yattı tabii. İlk defa olsaydı çiğliği basardım ve tüm hastane buraya gelirdi. Sanırım onun bu davranışlarına alışıyordum gerçektende. Bir cevap vermesini beklemiştim aslında, bir soru sormamış olmama rağmen. Ama o sessizliği korumakta ısrar ederken ayni zamanda da istediğini alıyordu. Konuşmamasının daha iyi olduğunu düşündüm. Bu haldeyken ne derse desin yanlış algılayacak ve üzülecektim. En iyisi sustuğumuz ve bedenlerimizin konuştuğu zamanlar değil midir zaten? Ama konuşkan ve sorgulayıcı yapım bunu uygulamama pek izin vermezdi sadece gözlemleyebilirdim.

Adrian’a baktım. Beni aşağı bastırıyordu sanki daha çok yere girebilirmişim gibi. Yine bedenimle oynuyordu. Bunu gerçekten seviyor muydu? Eh sonunda o bir doktordu… Tüm vücudumun hakimiyetini kazanmıştı artık. Ben de bir şeyler yapmalı mıydım? Bilmiyordum. Bunu çok mu kafama takıyordum acaba? “Aahhhh…” Elini aşağılarıma indirmesi ile verdiğim tepkiydi bu. O anda tüm düşüncelerim gitti. Ama bir anda… Böyle bir şey olabileceğini hiç beklemiyordum. Bir şeyler söylemek istedim, hareket etmek. Beynim durmuş gibiydi. Oradan hiçbir tepki gelmiyordu ki devamını getirebilmem için. O ellerini daha da çok kullanırken vücudum bir kez daha titredi. Hemen ardındaki ilk tepkisi irkilmeyle karışık bir istememe oldu elbet. Sonuçta fiziksel olarak halen hazır olduğumu düşünmüyordum. Kollarından tutup onu geriye itmek istedim. Ama beynim bir anda buna engel oldu. Onunla birlikte olmak istiyordum her ne kadar bu beni zorlayacaktıysa da. Kendimi engelleme çabaları için de onun omuzlarına koydum ellerimi. Amacım onu itmek değildi. Omuzlarından sırtına kaydırdım ellerimi ve ona sarıldım. Ağzımı araladım ama şu durumda ne söyleyecektim ki? Ayrıca aramızdaki sessizliği bozan kişi olmak istemiyordum. Derin derin bir iki nefes aldıktan sonra ona daha da sıkıca sarıldım. Çenemi omzuna dayadım. Ellimi saçlarına götürüp onu tıpkı evcil bir hayvan gibi yavaşça okşadım. Bu hareketime sinirlenebilirdi aslında. Bunu fark etmeden yapmıştım oysaki. Bu düşünce ile onu okşamayı bıraktım.

out: ee son nerde o_o yazamadim da doğru düzgün T^T
Adrian Thomas
Doktor
Doktor
Adrian Thomas

Rp falan fişman. Empty
MesajKonu: Geri: Rp falan fişman.   Rp falan fişman. EmptyCuma Şub. 25, 2011 11:50 pm

Çuval. Evet, tek kelimeyle bu! Şimdilerde kollarımda ölse hiç şaşırmam. Titriyor, sallanıyor ve kısacası sinirimi kaldırmayı başarıyordu. Derin bir nefes aldım bu sırada o da ellerini omuzlarıma koymuştu.
Hala çekiniyordu ve artık çekingenliği sıkmıştı beni. Yine de en azından deney için en iyisi olduğunu geçirdim aklımdan. En iyisi. Daha aşağısı olmaz.
Bana sarıldığında bir an duraksadım. Tabi birden saçlarımı karıştırdığını görünce tek kaşımı kaldırdım. Ne yapıyor bu? Çocuk mu seviyor? Ya da hayvan? Ah cidden beni soğutmak için ne yapması gerektiğini iyi biliyor. Şimdi elimin altında bir kadın olacaktı! Neyse artık. Elimdekilerle idare etmem gerektiğini biliyorum. Bu düşüncelerle moralimi yerine getirdim.
Onu sırtüstü yere yatırdım ve hızlı davranıp içine girdim. Tabi bunu keyfimden yapmadım. Acil bir çağrı olursa gitmem gerekir. Bu durumda da pek hoş olmaz açıkçası. Derin bir nefes aldım dudaklarımı onunkilere bastırmadan önce. Bir yandan da iyice yapışmıştım ona. Hızlandım yavaşça.
Bir taraftan da düşünüyordum. Acaba onu sevdiğimi filan söylese miydim? Sonra vazgeçtim. Sonuçta bunu duymasına gerek yoktu. Zaten kaç kişi duyma şerefine erişti ki? Sinsi bir gülümseme yerleşti dudaklarıma.
Akita Nakamura
Akita Nakamura

Rp falan fişman. Empty
MesajKonu: Geri: Rp falan fişman.   Rp falan fişman. EmptyC.tesi Nis. 30, 2011 9:39 pm

Adrian’dan aldığım bu sıcaklığı herhangi birinden alamazdım herhalde. Yani bilmiyorum tabii hayatımda başka kimse olmamış olduğu için. Ancak gerçektende öyleymiş gibi hissedebiliyordum, onun kollarındayken ben. Çiğlik atmamak için ağzımı elimde kapadım diğeriyle ise onu sıkıca tutuyordum, bu pozisyondayken benden kaçabilmesine imkan varmış gibi. Bu düşünce tüylerimi diken diken ediyor. Adrian’in beni sevmemesi. Ama ortada öyle bir şey yok değil mi? Hayatımda o kadar çok sevmeyen insanla karşılaştım ki, onun beni sevdiğini anlamam gerekir. Sevmeyen biri bu kadar ileri gidebilir miydi? Bu düşünceyle içim isindi. İşte şimdi gerçektende onun çocuğunu doğurabilirdim. Bunu çok istiyordum ama buraya geldiğimden beri lafı çevirip duruyordu. Hemen olmayacağını söylemişti bir kere. Sanırım sabırsız olan bendim ya neyse.
Bir anda vücudum gerildi. Zorlukla onun adini mırıldandım. Derin bir nefes aldım. Daha sonra kendimi serbest bıraktım. Ve artık bedenlerimizi ayırması için onu nazikçe ittim. Yerimde doğrulmaya çalışırken yaptığım şeyden içten içe utandım. Ne gerek vardı bunu burada, bir hastanede, yapmaya. Ağzımı elimle kapattım. Ona yanlış bir şey söylemek istemiyordum tabii ama bu yaptığımız… Aslında onu ben sürüklemiştim bu işe. Bunu düşününce kendimi kötü hissettim. Onu yapmak istemediği şeylere mi sürüklüyordum? İstediğim bu değildi. Giysilerim için etrafa bakindim. Acele bir şekilde aradığım için dibimle olmalarına rağmen göremedim. Başımı ona çevirdim. ‘Üzgünüm’ diyen gözlerle baktım. Evet, gözlerim yine parlıyordu; ama bu sefer ağlamayacaktım; tabii o bana bağırmazsa birazdan. Bir anda beynimdekiler silindi. Neden bana bağıracağını düşünmüştüm ki? Daha öncekinde böyle bir şey olmuş muydu? Alt dudağımı ısırdım endişeyle. Sanırım deliriyordum.
Adrian Thomas
Doktor
Doktor
Adrian Thomas

Rp falan fişman. Empty
MesajKonu: Geri: Rp falan fişman.   Rp falan fişman. EmptySalı Mayıs 03, 2011 2:13 pm

<DIV class=postbody>Ve sonunda bitmişti. Bu seferki bir işkence gibiydi. Geriye çekilip üzerimi düzelttim. Cihaza baktım. Acil bir durum yoktu. Bakışlarımı ona çevirdiğimde hızlıca ağzını kapattı eliyle. Bu durum onda bir alışkanlık gibiydi. Tuhaf bir alışkanlık. Onu izledim kısa süre. Bana baktı özür dileyen bakışlarla. Neydi bu çocuğun sorunu? Gözleride parlıyordu. Yani ağlayacak mıydı? Tanrım. Hadi ama!

Ayağa kalktım rahat bir tavırla. Pantolonumu düzelttikten sonra saate baktım. En azından bir saat daha boştum. Bir duş alsam iyi olacaktı yani. Bakışlarım ona kayınca istemsiz bir şekilde kasıldım. Yüzüme geniş bir gülümseme yayıldı.

"<FONT color=#8b4513>Duş alacağım." </FONT>dedim sakince. "Gelecek misin?"

Elimide ona uzattım. Kibar olmak her zaman işe yarardı. Yine deşu an çekip gitse de mutlu olurdum ya neyse. Ve de tabiki kahve içmeliydim. En azından yarım saattir kahve içmiyorum. Kahve!</DIV>
Akita Nakamura
Akita Nakamura

Rp falan fişman. Empty
MesajKonu: Geri: Rp falan fişman.   Rp falan fişman. EmptyPerş. Mayıs 19, 2011 8:01 pm

blablalba...
Eve gidilmiştir.
KİLİT!!!!

Rp falan fişman.
1 sayfadaki 1 sayfası