Yaoi RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Yaoi RPG

Shounen Ai ve Yaoi....

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Bir kaza ve devamı

2 posters
YazarMesaj
Raymond A. Grosvenor
Eski Profesör | Son Vampir
Raymond A. Grosvenor

Erkek Mesaj Sayısı : 222
İş/Hobiler : Kan emmek, gece dolaşmak, Eyes ile oynaşmak.
Lakap : Siyah Narsist | Son Vampir
Nereden : "neca ne neceris"

Bir kaza ve devamı Empty
MesajKonu: Bir kaza ve devamı   Bir kaza ve devamı EmptyPaz Ocak 23, 2011 9:19 pm

Tabelayı gördüğümde onun için geç olmaması için neredeyse dua edecektim. Tabii ki bu tür bir inancım olmadığı için buna daha çok kendimi rahatlatmak ve endişemi üzerimden atmak için kendi kendime onun iyi olacağını söylemekti sadece. Eski zamanlarda ne tekrarlarsa onu olabileceğine inanan insanlar vardı. Yine Tanrı olaya girince onlardan sayılmazdım elbet. Ama burada daha mühim olan Eyes’ti benim için. O iyi olmalı, iyi olmalı… Hastanenin içine yine de çok endişeli bir şekilde dalmamı pek engelleyemedi. Herkes gözünü bana çevirdi o anda. Buna alışmıştım ama özellikle bir vampir şeklinde görünen kızgın kalabalığın bana gözlerini dikmesiydi alıştığım. Bu sefer tamamen şaşkınlık içeren bu bakışların bir anda kesilmesini de biraz garipsedim. Gerçi burası bir hastaneydi ve buraya giren herkes heyecan içinde olmalıydı. Ben kendimi toparlamaya çalışırken yanımdakiler Eyes’i aldılar ve bir sedyenin üzerinde götürdüler. Daha sakin bir biçimde takipleydiysem de bir yerden sonra geçmeme izin vermediler ve otomatik kapı kapanırken sedye uzaklaşarak gitti. Oraya konulmuş birleşik oturma sandalyelerinden birine çöktüm biraz da olsa melankolik bir tavırla. Gözlerimi kapattım ve düşünmeye başladım. Benim suçum değildi elbet. O acele ile kollarımdan kaçmıştı. Bunu yapmamalıydı. Yapmasaydı buraya kadar gelmek zorunda kalmazdık. Dişlerimi sıktım. Çok inatçıydı, hepsine yol açan şey buydu.

Doktorlardan bir iki tanesi önümden geçti. Daha sonrada mavi önlük giyen bir iki asistan peşlerinden koştu. Olabilecek en kötü şey zaten ölmesiydi. Ne yapmam gerektiğini düşündüm. Boynunda ki iz tamamen silinmese bile dişlerimi gösteren o iki yuvarlak gitmiş olmalıydı. Yine de doktorlar morluğu far ederse bu benim için hiç iyi olmazdı. Şimdi burayı terk etsem…. Kahretsin. Eyes orada. Niye bu çocuğa bu kadar bağlandım ki. Genelde yattığım insanlarla pek bağ kurmazdım. O sadece bir besin kaynağı değil miydi ve her yerde bir sürü güzel kan taşıyan insan bulunurdu. Yoksa… Yoksa hislerim bana oyun mu oynuyordu? Onun yanında olmak istemem ona karşı bir his beslediğimin göstergesi miydi şayet?
Adrian Thomas
Doktor
Doktor
Adrian Thomas

Erkek Mesaj Sayısı : 117
İş/Hobiler : Kahve olsun yeter.
Lakap : Dok. Bir kahve alır mısın?
Nereden : Hastaneden

Bir kaza ve devamı Empty
MesajKonu: Geri: Bir kaza ve devamı   Bir kaza ve devamı EmptyPtsi Ocak 24, 2011 2:33 pm

Tam Akita ile ilgileniyordum ki cebimdeki alet çalmaya başladı. Ondan özür dileyip hızla odadan fırladım. Koşar adımlarla hastanın bulunduğu yere girdim. Önce duraksadım kısa bir süre. Çünkü çocuğun hali çok feciydi. Sonra kendimi işime odakladım ve temizlendikten sonra –ki bu sırada hasta hakkında bilgileri alıyordum- hemen çocuğun yanına koştum. Hızlıca yapılması gerekenleri yaptım. Vücudunun bazı bölgelerine dikiş gerekirken bazıları için sargı bezi gerekliydi. “Dayak filan mı yedi bu?” diye düşünüyordum bir yandan. Beyin sarsıntısı olup olmadığına bakarken çocuğun epey küçük ve zayıf olduğunu fark ettim. Bunun sebebi başka hastalıklarda olabilirdi. Bu yüzden birkaç gün burada kalması iyi olurdu. Ne kadar uğraştım bilmiyorum lakin çocuğun yanından ayrıldığımda yorulmuştum. Onu kimin getirdiğini sordum. Beni yönlendirdikleri kişi 28 yaşlarında biriydi. Siyah saçlarına baktım uzunca. Sonra hafifçe öksürerek konuşmaya başladım:
“Merhaba. Siz Bay Rutherford’u buraya getiren kişisiniz değil mi?” sanki bundan emin değilmişim gibi. “Acaba ona ne oldu ve onun neyi oluyorsunuz?” ailesinden olmayan birine bilgi vermekle yükümlü değilim sonuçta. Hatta vermem yasak. Her neyse. Bakalım bu sert bakışlı beyefendi kimdi.
Raymond A. Grosvenor
Raymond A. Grosvenor

Bir kaza ve devamı Empty
MesajKonu: Geri: Bir kaza ve devamı   Bir kaza ve devamı EmptyPaz Ocak 30, 2011 9:53 pm

Beklemek… dünyadaki en kötü şeydi gerçekten. Eyes içeride ve ona ne olduğunu bilmiyordum. Tek bildiğimin sinirlerimin çok gerilmiş olduğuydu. Ve tek yapabildiğim lanet olasıca beklemekti. Neden bu kadar kötü bir duruma girdiğimi ben de anlamıyordum. Ama o çocuğun ne olursa olsun kurtulmasını istiyordum tüm kalbimle. Tch… Ben bu kadar kısa sürede bir insana bu kadar bağlanabilecek biri değildim. Gerçekten değişiyor muydum? Olamaz… Sinirlerimi yatıştırmak için hastanenin etrafında atiğim turlarda pek yararlı olmamıştı. En sonunda yeniden koltukta oturmuş beklerken en sonunda bir doktorun bana yaklaşmakta olduğunu fark ettim. O bana yaklaşırken istem dışı olarak ayağa kalktım. Eyes’i merak etmiştim hepsi bu. Zorlukla yutkundum. “Merhaba. Siz Bay Rutherford’u buraya getiren kişisiniz değil mi? Acaba ona ne oldu ve onun neyi oluyorsunuz?” derince nefes alırken saçlarımı elimle geriye doğru çektim. “Onu buraya ben getirdim.” Sesim her zamanki gibi oldukça ölü ve sert çıkıyordu. Onun için endişeleniyor olmama rağmen dışarıya oldukça az belli etmeye çalışıyordum. “Merdivenden düştü.” Son soruduğu soruyu duymamış gibi yaptım. Öğretmeniyim desem bu saatte ne işin var diyecekti. Niye ona yakinsin diyecekti. Abisiyim desem hiç inanmayacaktı. Bir yabancıyım sadece ona yardim etmek istedim desem benim burada kalmam için bir neden olmadığını söyleyecek ve bana onun şu an ki durumu hakkında bir bilgi vermeyecekti. En kısa yoldan yalan söylemek çok zordu, sadece araştırıp bulabilirdi böyle hastane gibi bir ortamda. Zaten Eyes ve ailesi hakkında pek bilgi bilmiyordum. Ne söylesem inanabilirdi ki. Onun yerine daha kolay bir yolu seçmeyi düşündüm. Onun aklini kontrol etmeyi. Evet, eğer kim olduğumu ille öğrenmek isterse onu kontrol ederek benim burada kalmama izin vereceğini söyleyecektim. Sonuçta bir vampir isem güçlerimi kullanmam o kadar illegal olmazdı.
Adrian Thomas
Doktor
Doktor
Adrian Thomas

Bir kaza ve devamı Empty
MesajKonu: Geri: Bir kaza ve devamı   Bir kaza ve devamı EmptyPaz Ocak 30, 2011 10:36 pm

Adam gerçekten de sert bakıyordu. Bu çocukla bu saatte ne işi vardı ki? Eğer çocuk reşit olsaydı umursamaz ve birkaç bilgiyle hastanın durumu hakkında konuşmaya başlardım. Fakat çocuk reşit değildi. Bu durumda polise haber vermem gerekiyordu. Birden onun konuştuğunu duyup kulak kesildim.

“Onu buraya ben getirdim. Merdivenden düştü.”

Amma ağzı sıkı biri. Kısa ve öz konuşmaya yeni bir anlam getirdi. Genel olarak insanlar kaza anını uzun uzun anlatırdı. Yine de son soruma cevap vermedi. Demek ki bağ yok. Hafifçe gülümsedim ve:

“Acaba nasıl düştüğünü sorabilir miyim?” ailesinden biri olsa onu burada ayaküstü sorgulamazdım. Fakat bu adamın bakışlarından bir anda boğazıma yapışabilecek biri olduğunu çıkardım nedense. “Neden düşmüş olabileceği konusunda fikriniz var mı? Sonuçta bayıldığı için de düşmüş olabilir.” Bağ konusunu en sona bırakalım. Yeterince bilgi alıp, onu güvenliğe teslim etmeyi planlıyorum şimdilik. En azından şimdilik.
Raymond A. Grosvenor
Raymond A. Grosvenor

Bir kaza ve devamı Empty
MesajKonu: Geri: Bir kaza ve devamı   Bir kaza ve devamı EmptyPtsi Ocak 31, 2011 10:21 am

“Acaba nasıl düştüğünü sorabilir miyim?” Neyi sorguluyordu bu adam. Yoksa benim onu ittiğimi filan mı ima ediyordu? Şu işe bak. Bana inanmaması normaldi aslında. Eyes’in akrabası olmamamla birlikte onun hakkında pek az şey biliyordum. Gerçekten çekip gitmek en iyisi miydi bu durumda? Yine de anlam veremediğim bir yanım onun yanında durmak istiyordu. Onu bu durumunda bırakıp gitmek, terk etmek… Sanırım insan tarafım yeniden konuşuyordu. “Neden düşmüş olabileceği konusunda fikriniz var mı? Sonuçta bayıldığı için de düşmüş olabilir.”Ah… Sanki düşünüyormuş gibi bir hava da bulunmak için elimi ağzıma götürdüm. Gözlerimi aşağı devirdikten sonra bir iki adım geriledim. Şaşırmış bir ifade ile doktora baktım. “Bilemiyorum. Ben onu gördüğümde merdivenden düşüyordu.” Ne kadar da yalancı bir ses tonu. Öncekinden kesinlikle farklı. “Sanırım ayağı kaymış olmalı.” Dedim ve koltuğa geri oturdum. Evet, yine tiyatro oynuyordum. Ama bu doktorun benden daha da şüphelenmesini istemiyordum. Hem o Eyes’i iyileştirirken onun beynini etkileme düşüncesi bir anda çok sağlıksız gelmişti. İlle velakin gitmem istenirse bu düşünce halen aklimin bir köşesindeydi. Buradan ayrılmamaya kararlıydım. Gözlerimi kısıp doktora baktım. Ama cim onu korkutmak değildi yine de çok soru sormaması herkesin yararına olurdu. Kafamı yeniden öne eğdim bıkkın bir şekilde. “Onu acil bir biçimde buraya getirdim. Yaralanmasını istemem hepsi bu.” Adeta karşımdaki adama hesap veriyordum. Hiç benlik bir şey değildi ama başımdan bir an önce gitmesi için, sorun çıkarmaması için, Eyes’in yanında kalabilmek içindi tüm bunlar.

out: "Amma ağzı sıkı biri. Kısa ve öz konuşmaya yeni bir anlam getirdi." xD koptum. Çok düşünüp az konuşan arkadaşimiz Ray u.u
Adrian Thomas
Doktor
Doktor
Adrian Thomas

Bir kaza ve devamı Empty
MesajKonu: Geri: Bir kaza ve devamı   Bir kaza ve devamı EmptyPtsi Ocak 31, 2011 10:42 am

“Bilemiyorum. Ben onu gördüğümde merdivenden düşüyordu.”

Sorularıma cevap verirken biraz garip davranıyordu. Garip! Ayrıca hangi merdivenden? Aynı evde filan mı kalıyorlardı acaba?

“Sanırım ayağı kaymış olmalı.”

Geçip koltuğa oturduğunda bende yan tarafına doğru hareketlendim lakin bir hemşire yanıma gelip fısıltıyla:
“Sanırım Bay Rutherford sandığımızdan kötü durumda. Tuhaf şeyler sayıklıyor. Kendisini görseniz iyi olur.”

Hemşireye baktım ve yapmasını istediğim birkaç şey sıralayıp onu yanımdan gönderdim. En iyisi oturmamaktı. Yanımdaki adama döndüm.
“Şuraya gitmeniz gerekecek.” Başımın bir hareketiyle yan taraftaki danışmayı gösterdim. “Yapmanız gereken bazı şeyler var. İmzalamanız gereken kağıtlar filan.” Derin bir nefes aldım ve devam ettim konuşmama:

“Peki, vermek istediğiniz başka bir bilgi var mı?” kesin yok der. Adama iki kelime söyletene kadar canım çıktı zaten. “Yani bir hastalığı olsun ya da vücudundaki düşmekten oluşmayan morluklar olsun…” son cümlenin nedeni yüz ifadesini görebilmek. Ve evet doğrular. Çocuğun vücudunda sadece kaza anında oluşan yaralar yok. Daha önceden oluşmuş olduğu belli olan morluklarda var. Acaba çocuğu kaçırıp dövüyor olabilir miydi? Belki. Sonuçta bu hastanede nelerle karşılaşmıştım. Kendi annesini bıçaklayanlardan, küçük kızını camdan aşağı atabilen babalara kadar… Yüzüne dikkatlice bakarken “Umarım psikopat biri çıkmaz.” Diye düşünüyordum. Sonuçta çocuk hakkında kağıtlardan öğrenebileceğimden daha fazla bilgi taşıyordu.
Raymond A. Grosvenor
Raymond A. Grosvenor

Bir kaza ve devamı Empty
MesajKonu: Geri: Bir kaza ve devamı   Bir kaza ve devamı EmptyÇarş. Şub. 02, 2011 9:21 pm

“Şuraya gitmeniz gerekecek. Yapmanız gereken bazı şeyler var. İmzalamanız gereken kağıtlar filan.” Büyük ihtimalle şu kayıt işlemleri. Bir de para vermem gerekecekti. Neyse ki kartım her zaman yanımdaydı. Gerçi çok bir ihtiyacım olmuyordu ama iş yaparak kazandığım parayı buraya aktarıyordum işte. Kira derdinden kurtuluyordum en azından. Danışman masasına bakıverdim bir süre. Nedense için çok yorulmuştu. Kalkıp oraya kadar gidesim ve sorulan acayip sorulara yanıt veresim gelmiyordu. Ayrıca Eyes hakkında çok bilgim yoktu. Kimliğini sorabilirlerdi. Adini, soyadını ve yaşını az çok biliyordum. Tabii bunlar yetersizdi. Derin bir iç çektim. Onu görüp kaçardım belki. Parayı öderdim ama bilgileri kendisi doldurabilirdi. “Peki, vermek istediğiniz başka bir bilgi var mı?” Ah… Halen beni sorgulama isteğini anlayamıyordum. Sorulara yanıt bulmak benim için gücümü kullanmaktan çok daha yorucuydu. Ne demeliydim? Hayır. Hayır. Yeterli olmayacaktı. O ne desem daha da derine kazacaktı zaten. En başta nerden tanıyorum sorusu vardı ki, ne cevap versem yalan olduğu anlaşılacaktı. Gerçeği söylesem soruları dizecekti arka arkaya. Ben sorsam hiç söylemeyecekti ya Eyes’in ne durumda olduğunu, bende zihnini okumaya başladım. Gereksiz bir sürü şey. İyi olduğunu düşünse bile, durumu kötü olabilirmiş. Peki niye şu an benimle konuşarak zaman kaybediyor. Onu iyileştirse ya. Böyle dersem şaşırır ve kızar. Zaten düşüncelerinin çoğunda ben varım şu an. Diğer kısımlarında ise Eyes var, diğer hastaları birkaç doktor ve ne işi olduğunu bilmediğim sarışın bir çocuk. Oğlu olacak kadar büyük durmuyor bu adam ancak şu çocuk gerçekten küçük. Belki kardeşidir. Ne adam ama. “Yani bir hastalığı olsun ya da vücudundaki düşmekten oluşmayan morluklar olsun…” Eh? Evet bu beni bile şaşırttı. Gerçi niye bilmiyordum ama. Büyük ihtimalle seks yüzünden kalmış olmalı. Karşı koyunca biraz zorlamak zorunda kalmıştım sonuçta. Peki, buna ne diyecektim. Yüzüme saf bir şaşkınlık katarak konuşmaya başladım. “Ah, öylemiymiş. Ben de bilmiyorum.” Bunları söylerken yüzümü ona çevirmemiştim ya, mimiklerine bakmasam bile düşüncelerinden anlayabiliyordum. Neyse ki manyağın teki olduğumu ve dövdüğümü filan düşünüyordu. Sübyancı olduğumu da düşünebilirdi. Nasıl bir doktora düştüm ben böyle.
Adrian Thomas
Doktor
Doktor
Adrian Thomas

Bir kaza ve devamı Empty
MesajKonu: Geri: Bir kaza ve devamı   Bir kaza ve devamı EmptyÇarş. Şub. 02, 2011 9:51 pm

“Ah, öylemiymiş. Ben de bilmiyorum.”

Hadi ama. Çocukla bir şekilde bağlantısı vardı ama hiç de belli etmiyordu. Bir doktor olarak hiç de böylesini görmedim şahsen. Millet yardımcı olmaya çalışır bu bilgi saklıyor. Derin bir nefes aldım. Ona hitap edecektim ki adı neydi? Aklıma daha kendimi bile tanıtmadığım geldi.

“Ah! Şey bu arada adınızı alabilir miyim? Kusuruma bakmayın da yoğun bir gündü.” Yalana bak. Tüm bu olanlar kahve içemedim diye oluyor. Cidden ne kadar olmuştu. Acaba bağımlı mı olmaya başladım? İlginç.

Hafifçe gülümsedim ve tam bir şeyler diyecekken durdum. Tanrım. Nasılda unuttum. Akita nerdeydi? En son onu odamda bırakmıştım ama kesin o orada kalmamıştır. Umarım kilitli çekmeceleri açmak gibi bir huyu da yoktur. Neyse artık. Akita’yı düşüncelerimden bir kenara iterken –ki istemeden yanlış şeyleri canlandırdım aklımda- şu an durumu beni ilgilendiren hastayı düşündüm. Kaç numaraya aldık onu? 204. tabi bu beyfendiye de durumu söylemeyecektim. Uyuşturucu kaçakçısı bile olabilirdi. Tamam abarttım. Adamdan rahatsız edici bir hava yayılıyor diye bunu söylemem hoş olmazdı. Kibarlığı elden bırakmadan konuşmaya başladım:

“Kendimi tanıtmadığım için özür dilerim. Ben Doktor Adrian Thomas.”

Sanki cümleme hiç ara vermemiş gibi ona baktım.
Akita’nın yanına uğramalıyım şu Eyes denen çocuğu güvenceye aldıktan sonra. Geçmişi neydi? Annesi kalp krizinden ölümüştü çocuğun gözü önünde. Hm. Bu psikolojisini bozabilirdi. Tabi ayrıca babasının birkaç ay sonra trafik kazasından ölmesini sayarsak ciddi bir problem olabilirdi. Eski kayıtlara bakılırsa bu babasının ölümü konusunda kendini suçlu sayıyordu.

Aninden irkildim. Kendi odamda değildim ki düşüncelere dalayım. Tekrar gözlerimi karşımdakine dikerken artık bu iş bitsinde şu adamın yanından ayrılayım diye geçirdim içimden.
Raymond A. Grosvenor
Raymond A. Grosvenor

Bir kaza ve devamı Empty
MesajKonu: Geri: Bir kaza ve devamı   Bir kaza ve devamı EmptyÇarş. Şub. 02, 2011 10:21 pm

Of be. Bu adamın düşünceleri ne kadar da hızlı değişiyordu böyle? Fazlasıyla zeki olduğu anlaşılıyordu. Her neyse. Şimdi de adini düşünüyordu. Tabii düşüncesinden adini bilemezdim. Bir insan düşünürken kendinden bahsetmezdi ya. Her neyse. “Ah! Şey bu arada adınızı alabilir miyim? Kusuruma bakmayın da yoğun bir gündü.” İnanamıyordum. Şimdide söylediğinin yalan olduğunu düşünüyordu. Amma iyi bir yalancı. Düşüncesini okumuyor olsam ben bile inanırdım ya. Benim kadar iyiydi bu konuda. Adimi söylese miydim? Araştırırdı ama öğretmenlik için yaptığım şu sahte kimlikten ötesini bulamazdı. Ancak bu durumda Eyes’in öğretmeni olduğumu anlardı. Eninde sonunda anlaşılacaktı bu. Tam adimi söyleyecektim ki doktorun aklındaki ilginç düşünceler bunu bir süre engelledi. Yine şu sarışın çocuğu düşünüyordu. Ne kadar önemliydi sahi bu çocuk. Tüm gün onu düşünüyor değildi ya. Ama ardından gelen ‘ilginç’ düşünceleri beni şok etmişti gerçekten. Demek böylesine bir ilgi olan bir tek ben değilmişim diye geçirdim içimden. Kimdi peki, bir hastası mı, bir tanıdığı mı yoksa kendi kardeşi mi? Bu adam tam anlamıyla bir sübyancıydı. Yüzümü öteki tarafa bakarak saklamıştım; çünkü gerçekten bir doktorun bile böylesi bir herif olması beni şaşırtmıştı. Eyes’i onun ellerine güvenle bırakamazdım kesinlikle. Yüzümü buruşturdum sinirle. Sıradaki düşünceleri Eyes’e kaymıştı. 204 numara. Bunu aklımda tutmalıydım. Benim hakkımda uyuşturucu kaçakçısı diye düşünen birinin bana bu tip bilgileri vereceğine güvenmiyordum. Önce kendine bak diye haykırmak istedim. Her kötü yüzün arkasında bir kötülük olacağı yoktu ya, onun ki gibi her iyi yüzün arkasında da iyi bir insan yatmıyordu işte. “Kendimi tanıtmadığım için özür dilerim. Ben Doktor Adrian Thomas.” Hemen arkasından ben de gayet normal bir sesle cevap verdim. “Ben de Raymond, Grosvenor.” Sözümün devamını getirecektim ki yine Eyes’i düşünmeye başladığında sustum. Geçmişi, ailesinin öldüğünü biliyordum ama nasıl olduğunu duymamıştım. Kalp krizi ve trafik kazası. Yeterince kötü bir geçmiş için kapalı bir ruh. Tekrar doktora döndüm. Onun istediği kadar ben de istiyordum şu hastaneden kurtulmayı. “Sizin gibi İngilizce konuşabilen birine rast geldiğim için şanslıyım. Japoncam çok kötüdür de.” Gülümsedim hafifçe. Ardından yüzüm yine eski haline döndü. Ne yapsaydım? Gidiyor havasımı verseydim acaba. Derince bir iç çektim...
Adrian Thomas
Doktor
Doktor
Adrian Thomas

Bir kaza ve devamı Empty
MesajKonu: Geri: Bir kaza ve devamı   Bir kaza ve devamı EmptyÇarş. Şub. 02, 2011 10:37 pm

“Ben de Raymond, Grosvenor.”

Ah! Sonunda beyefendinin adını öğrenebildim. Hoş bir şekilde gülümsedim. Kesinlikle kahve almalıydım. Arka arka iki bardak içebilecek duruma gelmiştim neredeyse. Bağımlılık? Belki. Artık bu düşünceden sıkıldım.

“Sizin gibi İngilizce konuşabilen birine rast geldiğim için şanslıyım. Japoncam çok kötüdür de.”

Şu mesele. Genel olarak tabi ki İngilizce konuşurdum. Eğer karşımdaki anlamazsa Japoncaya geçerdim. Derin bir nefes alıp:
“Ne hoş.” Ama bir açıdan adam amma uzun bir cümle kurdu. Şimdiye kadar kurduklarının en uzunu. İçten içe güldüm bu düşüncelere. Adama beyin özürlü muamelesi yapmanın bir anlamı yoktu. İnsan olduğu sürece saygıyı hak ederdi. İnsan demişken belki de bir köpek almalıyım. Her neyse.

“Sizinle tanıştığıma çok memnun oldum Bay Grosvenor.” Ya tabi ne demezsin. “Ama artık gitmeliyim. Sonuçta başka hastalarda var.” Yalan. İlk işim direk kahve almak olacak. Sonra Eyes’in yanına sonra da… Sonrasını sonra düşünürüm. Belki de bu adamı araştırırım. Polise gerek var mı yok mu bakalım. Tekrar gülümsedim –ki epey gülümsüyordum gün içerisinde- ve başımla selam vererek:
“İyi günler.”
Dedim arkamı dönüp uzaklaşmaya başladım. Tabi acil hastalar olunca yönüm başka tarafa çevrildi. Kısa bir sürede halledip Eyes denen çocuğun yanına yollandım.
Raymond A. Grosvenor
Raymond A. Grosvenor

Bir kaza ve devamı Empty
MesajKonu: Geri: Bir kaza ve devamı   Bir kaza ve devamı EmptyÇarş. Şub. 02, 2011 11:05 pm

“Ne hoş. Sizinle tanıştığıma çok memnun oldum Bay Grosvenor.” Pislik herifin teki. Bu adamın tanrıya hiç mi inancı yok. Anlaşılan o da benim gibi ateistti. Yoksa inansa bile kesin cehennem dedikleri kötü yere giderdi. Ne iki yüzlülük. Bende bile bu kadar yüz yoktu. Farklı şey söyleyip ayni anda zıt bir şey düşünüyordu. “Ama artık gitmeliyim. Sonuçta başka hastalarda var.” Yalan üstüne yalan. Bu adamı bu denli yalancı kılan şartlarına acıyordum aslında. Bir de bana kaçakçı demişti. Kendisi tam bir bağımlı haberi yoktu. Neyse daha fazla soru sormadan gitmesi iyiydi. Eminim uzaklaşınca düşüneceği şeyi bende düşünecektim ‘sonunda kurtuldum.’ Bir de beni araştırmayı düşünüyordu. Neyse ki yaptığım her şey sicilimde geçmiyordu. Araştırınca eline bir şey geçmeyecek. Saf bir öğretmen. Her zaman böyle olmadı mı? Her neyse. Birkaç güne beni unuturdu ve şu çocuk sevgilisinin kollarına koşardı. “İyi günler.” Başımla işaret verdim ona bakmadan. Acaba dışarı çıkıp sigaramı içsem. Yüz yıl önce bıraktığım şu alışkanlığıma yeniden mi dönsem. Benim için hiçbir tadı yok oysaki. Hiçbir zararı da yok, artık canlı olmayan vücuduma. Daha çok dudak alışkanlığı. Seks gibi vücudumu rahatlatan bir şey o kadar. Bunu düşününce yine vazgeçtim sigara düşüncesinden. Onun yerine biriyle beraber olmak daha iyiydi. Belki de şu doktorun hava kararınca yapacağını ben de yapmalıydım Eyes iyileşince. Onu kollarıma alıp rahatlamalıydım saf bedeninde.

out: kisa oldu xD çikiyorum ben. u.u

Bir kaza ve devamı
1 sayfadaki 1 sayfası