Yaoi RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Yaoi RPG

Shounen Ai ve Yaoi....

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

selam karakterim için uke arıyorum.

2 posters
YazarMesaj
Leonardo Hawkins
Eski Kiralık Katil | Hobo guy
Leonardo Hawkins

Erkek Mesaj Sayısı : 61
İş/Hobiler : İşsiz bu adam.
Lakap : Hobo guy.
Nereden : İngiltere

selam karakterim için uke arıyorum. Empty
MesajKonu: selam karakterim için uke arıyorum.   selam karakterim için uke arıyorum. EmptyC.tesi Ara. 18, 2010 10:20 am

selam yaoi okumaya totally captivated ile başladım. Bayağı hoşuma gitti ki seriyi 1 günde bitirdim. Sonra bitter ve sweet i okudm. Onlar da hoşuma gitti. Sonra ayano yamane nin bir mangasını okumak istedim ama bir arkadaşım bana okutmadı ne yazık ki(o kim olduğunu gayet iyi biliyor. Cool ) İşte böyle. İzlediğim yaoi anime de Junjoo romanticadır. Yakın zamanda da lovelessı bitirmek istiyorum. Bi de kendi yaoi karakterime bir uke arıyorum. Allah için karakterim de karizma çocuk bence. Vıyyy bu kadar. Yaoi anime ya da manga biliyorsanız bana önerin.
Akita Nakamura
Tokyo News | Yazar & Muhabir
Tokyo News | Yazar & Muhabir
Akita Nakamura

Erkek Mesaj Sayısı : 143
İş/Hobiler : öyle böyle
Lakap : Aki
Nereden : Her zaman ki gibi buradan.

MesajKonu: Geri: selam karakterim için uke arıyorum.   selam karakterim için uke arıyorum. EmptyC.tesi Ara. 18, 2010 8:42 pm

Cool yorumun böylesi:

Oswald Tex Domanic demiş ki:
selam yaoi okumaya totally captivated ile başladım. Bayağı hoşuma gitti ki seriyi 1 günde bitirdim.
bunu ben niye bilmiyorre??
Alıntı :
Sonra bitter ve sweet i okudm. Onlar da hoşuma gitti.
Minami haruka saaann Aha
Alıntı :
Sonra ayano yamane nin bir mangasını okumak istedim ama bir arkadaşım bana okutmadı ne yazık ki(o kim olduğunu gayet iyi biliyor. Cool ) İşte böyle.
Cool evet öyle
Alıntı :
İzlediğim yaoi anime de Junjoo romanticadır. Yakın zamanda da lovelessı bitirmek istiyorum.
Hard corelar yasak sana
Alıntı :
Bi de kendi yaoi karakterime bir uke arıyorum. Allah için karakterim de karizma çocuk bence.
nen xD bu ne şinciii
Alıntı :
Vıyyy bu kadar. Yaoi anime ya da manga biliyorsanız bana önerin.

sitede öneriler kismi var oraya bak Vıyyy aman diyim ayano yamane okuma yani
Leonardo Hawkins
Leonardo Hawkins

Erkek Mesaj Sayısı : 61
İş/Hobiler : İşsiz bu adam.
Lakap : Hobo guy.
Nereden : İngiltere

MesajKonu: Geri: selam karakterim için uke arıyorum.   selam karakterim için uke arıyorum. EmptyPaz Ara. 19, 2010 9:28 pm

Akita demiş ki;
Spoiler:
Yaw loveless ı izlemeye başladım bile Vıyyy bana hard cope gelmedi ama yani man gegen man bile daa hard core di lan Vıyyy

selam karakterim için uke arıyorum.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Selam!
» Selam