Yaoi RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Yaoi RPG

Shounen Ai ve Yaoi....

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Star Evi

2 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2
YazarMesaj
Raidon Yukio

Erkek Mesaj Sayısı : 108
İş/Hobiler : Müzik
Lakap : Rai
Nereden : Kavganın ortasından :D

Star Evi - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Star Evi   Star Evi - Sayfa 2 EmptyC.tesi Ara. 18, 2010 12:22 pm

Onun altımdaki hareketleri hoşuna gitmeye başladığını gösteriyordu. Ayrıca sesi de kesilmişti. Üzerindekini çıkartınca dudaklarından ayrılıp yavaşça kulağına kaydım. Hafifçe ısırdım sonra da boynuna geçtim. Tabi ellerim yavaşça hareket ediyordu vücudunda. Bacaklarını açıp vücudumu onunkine hissettirdim.
Tüm bunlar olurken etrafın giderek karardığını farkettiğimde kendi odama dönmek için hareketlendim. Ama boşuna oldu tüm bunlar. Onun üzerinde devrilip uyuyakaldım.
Lee Hong Ki

Kadın Mesaj Sayısı : 148
İş/Hobiler : Solist
Lakap : Solist
Nereden : dünya benim belli bir yere gerek mi var

Star Evi - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Star Evi   Star Evi - Sayfa 2 EmptyC.tesi Ara. 18, 2010 12:42 pm

yaptıkları vahsıceydı belkı ama bu ndan zevk almam imkansız olmalıydı kulağımda ki acı sert olmasada canımı yakmıstı benden daha değerlı kimse yoktu üstümde kısa bir an hareketsiz kalması şasırmıstım ne yapmaya çalısıyordu üstümden itmenın tam sırasıydı belkıde ,ona karsılık verdıgımı hıssettıgı halde ustumden ıtersem bu tezattı...
onu sarstım sanırım sızmıstı üstümden itip yatakta olabıldıgınce uzaklastırdım .Ahhh şimdi ne yapacaktım onu odasına tasıyamazdım yere atmalıydım o zaman sabah uyanınca neden burda oldugunu sormayacakmıydı gerçı her halukarda soracak en ıyısı burada uyumasına ızın verecektım sabah hiçbirsey olmamıs gıbı kalkıp onu suclayacaktım ne işin var burda dıye bu hain bir plandı ama onun kokusna nasıl dayanabılırdımkı .... zar zor yataktan kalktım üstüne parfum siselerımden bırını boca ettim bu onun kokusunu örtbas ederdı arkamı dondum olabıldıgınce uzak kalmalıydım bu sapıktan ....onunla aynı yatakta yatmak fıkrını ılk karsılastıgımızda soyleselerdı inthar ederdım ...
çok yorgundum uymaya çalıstım gözlerımı sıkıca yumdum ve doktorumun dedığı gıbı mırıldanmaya basladım içimden "ali babanın bir çiftlıgı var cıflıgınde ineklerı var , koyuunları var......." gözlerım yavasca terk ettı bu alemı ...
Raidon Yukio

Star Evi - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Star Evi   Star Evi - Sayfa 2 EmptyC.tesi Ara. 18, 2010 12:55 pm

Günün ilk ışıkları beynimi deler gibi saplanıyordu bana. Yüzümü yastığa gömdüm büyük bir ağrıyla. Tekrar uyumayı planlıyordum ama farklı bir koku vardı burada. Dehşet içinde doğruldum yerimden. Etrafa baktım. Hayır burası benim odam değildi. Hatta daha çirkiniydi. Aman Tanrım ne gösteriş...
Başımı yana çevirmemle korkup yataktan yere düşmem bir oldu. O! Onun burada ne işi var? Kısa bir an duraksadım. Ya da benim burada ne işim mi var demeliydim? Yoksa biz... Yoksa biz o işi yapmış mıydık? Ayağa kalkıp yatağa oturdum. Bir koku burnuma doldu. Tanrım iğrenç bu da ne? Uyurken üzerime parfüm mü dökmüştü? Dehşet içinde dün geceyi hatırlamaya çalıştım. Ama hayır. Yok. Sıfır. Hiçbir şey.
Başımı ellerimin arasına aldım. Yüzümü ovuşturdum. Şimdi ne yapacaktım? Tekrar ona baktım. Kaçıp gitmenin bir anlamı yoktu. Sonuçta aynı grupta çalacaktık. Kafamı ellerimin arasına gömerken, başağrım giderek artıyordu...
Lee Hong Ki

Star Evi - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Star Evi   Star Evi - Sayfa 2 EmptyC.tesi Ara. 18, 2010 1:01 pm

Buyuk bır gurultu uyandırmıstı benı haaha bu onun ilk acısı olacaktı uyandıgımı caktırmamalıyım umarım tek basına dusununce neler yaptını hatırlayamıyacak ve tum ezıyetlerımı yapabılecegım .....
rahat bır sekılde uyudugumu zannetmesı ıcın kımıldandım ve sola dondum bu onu daha sınır edecektı , dün yaptıklarının öcünü alacağımı söylemiştım adi herif ...... beni uyandıracak kadar cesaretı yoktu öglene kadar bekleycektı ...... bu ezıyetı oğlene kadar surdurecektım....
Raidon Yukio

Star Evi - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Star Evi   Star Evi - Sayfa 2 EmptyC.tesi Ara. 18, 2010 1:13 pm

Ona dönüp baktım yine. Uyanmamışa benziyordu. Acaba benim yüzümden mi uyanmıyordu? Yoksa gece öldürdüm mü onu? Dehşetle irkildim ve kıpkırmızı olmuş yanaklarla onun üzerine eğilip düttüm onu.
"Hey! Uyan artık."

Gerilmedim desem yalan olur. Acaba canını yakacak bir şey yapmış mıydım? Aslında tüm bunlar çıkaracağı kavgalar için değil, sadece insanlığımdandı. Eğer grubun diğer üyelerine söylerse belki işimden olurdum. Ne güzel! Onu biraz daha sarstım.
Lee Hong Ki

Star Evi - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Star Evi   Star Evi - Sayfa 2 EmptyC.tesi Ara. 18, 2010 1:22 pm

Merakına dayanamayıp benı durttu ."Hey! Uyan artık." ıkı yada ucuncu durtmesınden sonra hısımla kalktım ona korkulu gozlerle baktım gozlerımı doldurmustum rol yetenegım ıyıydı
"Ne oldu benı öldurmeye mi geldin busefer ?" sesimi bugulandırdım "Yaptıkların yetmedimi pskopat !" ellerımle yorganı toplayıp gögsumde bırlestırdım bu hareketı kızlar yapardı ama sonucta lazımdı onun saskınlık ve korkuyla karısık yuzunu gorunce gulmemek için tutuyordum kendımı ,bu halı haylı ıyıydı ....... korku ile ona baktım gözlerimi kapadım kısa bir an bana adım atarsada kısa ama sessiz bır cıglık basmayı planlıyordum bu onun korkudan ölmesıne sebeb olsun istemezdım çünkü daha cok ugrasacagım onunla....... Yaşasın kötuluk ..... Korkulu gözlerimi ondan ayırmadım ....
Raidon Yukio

Star Evi - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Star Evi   Star Evi - Sayfa 2 EmptyC.tesi Ara. 18, 2010 1:32 pm

"Ne oldu benı öldurmeye mi geldin busefer ? Yaptıkların yetmedimi pskopat !"

Amacı beni dehşete düşürmek ise başardı bunu. Elimle saçlarımı karıştırdım ve ona yaklaşmadım. Hatta ayağa kalktım. Aslında ayakta zor duruyordum. Başım ağrıdan çatlıyordu. Yine de bunları umursamadım ve ona baktım.

"Hey! Bak!" Kısa süre duraksadım. "Dün akşam ne oldu?"

Hiç bir şey hatırlamadığımı anlamıştır sanırsam. Bu durum beni rahatsız etmişti çünkü ben homo bile değildim. Ama artık bu saatten sonra ne oldum bende bilmiyorum...
Lee Hong Ki

Star Evi - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Star Evi   Star Evi - Sayfa 2 EmptyC.tesi Ara. 18, 2010 1:51 pm

Yaklasınca kendımı gerı cektım." Bilmiyormusun ?" Ah yasasın o bıttı .....cevabını beklemeden " Bilmesen daha iyi olur .........Yada bılıyorsunda bu durumda seni suclamamam için numaramı yapıyorsun ?" ahh bu yemezdi gozlerımı korkudan mahsunlastırıp ona dondum tukurur gibi "sapık" dedim sessizce bu onun içine buyuk bır kurt dusurecektı, bana ne yaptıgını bılmeyecektı ama tum hayatını zehır etmeme goz yumacaktı onunkı gururcuktu yorganı bıraz daha cektım,, ayaklarımı karnıma doğru topladım ve onun şekılden sekıle gırmesını sahte korkulu ama zevkten dort kose olmus bıcımde izledim.....
Raidon Yukio

Star Evi - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Star Evi   Star Evi - Sayfa 2 EmptyC.tesi Ara. 18, 2010 1:56 pm

." Bilmiyormusun ? Bilmesen daha iyi olur .........Yada bılıyorsunda bu durumda seni suclamamam için numaramı yapıyorsun ?"

Her kelimesinde beni daha çok yerin dibine sokuyordu.

"sapık"

Bu kelimeyle birlikte sinirlerim bozuldu.

"Sende kız gibi olmasaydın da bana engel olsaydın." dedim. Sonra arkamı dönüp kapıya giderken "Bir dahakine kapını kilitle."
Tabi ki bunlar sadece oyundu. Birden özür dilememek için kaçmaya çalışmıştım odasından. Kapıya vardım derken başım döndü. Ellerimi kapıya dayadım ve kendime gelince de odadan çıkmak için hareketlendim...
Lee Hong Ki

Star Evi - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Star Evi   Star Evi - Sayfa 2 EmptyC.tesi Ara. 18, 2010 4:25 pm

Ne ozur dılemesı ben ne dersem kabul etmesı gerekırken bunlarımı dıyordu ahhh bu nasıl bır ınsandı böyle hem bana kız deme hakkını nerden edinıyordu yataktan fırladım dıbıne kadar ilerledım fazla yaklasmamalıydım buyuk ıhtımalle olanları hatırlıyordu yoksa neden boyle davransınkı ?" Hey bana özür borçlusun senden cılızım diye beni kullanmaya iğrenç fantazılerını ustumde uygulamaya hakkın yok!" damardan gırmıstım ama eger hatırlıyorsa bu kötu olabılırdı bır zaman sonra ona karsılık verdıgımı bılıyordu .... Onun üstune gıtmem lazımdı onu kacırmalıydım bu evden ,gruptan yoksa benım rahatım kacacaktı.......
Raidon Yukio

Star Evi - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Star Evi   Star Evi - Sayfa 2 EmptyC.tesi Ara. 18, 2010 5:38 pm

" Hey bana özür borçlusun senden cılızım diye beni kullanmaya iğrenç fantazılerını ustumde uygulamaya hakkın yok!"

Sesini duyunca peşimden geldiğini anladım. Aniden böyle üzerime gelmesi tuhaftı. Sonuçta daha demin kaçıyordu benden. Acaba bir şey olmamıştı da beni mi kullanmaya çalışıyordu? Tabi bu ondan beklenir. Sonuçta nasıl biri olduğu belli.

"Kapa çeneni ve kaybol gözümün önünden."
Belki de şansımı zorlamamalıydım. Ama yinede o diğer seçenek gözüme daha makul görünmüştü.
Lee Hong Ki

Star Evi - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Star Evi   Star Evi - Sayfa 2 EmptyC.tesi Ara. 18, 2010 6:36 pm

Artık eminim herşeyı hatırlıyordu ahh tüm hayallerım suya dusmustu sapık herıf ne olacak duraksadım arkamı dondum ev bır pıs gözukmustu demekkı sınırlenmeye baslamıstı madem ınanmıyordu artık maduru oynamak vaktı gecmıstı "Çık odamdan .......sapık " ahh sınırlerım tavan yapmıstı ..... ona zarar vermeden onu kovamazdım kosede duran ve elıme gecen el yakın bır seyı ona doğru fırlatarak tekrar ettim"Çık dısarııııı!!!" ona isabet etmemıstı keske etseydı ama bu cıddıyetımı kanıtlardı .... Psikologuma gozukmelıydım ......
Raidon Yukio

Star Evi - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Star Evi   Star Evi - Sayfa 2 EmptyC.tesi Ara. 18, 2010 7:28 pm

Beni odasından kovalarken -zaten kapının önündeydim bunu yapması pek gereksizdi- eline geçen ilk şeyi -ki vazo oluyordu bu- kafama attı. Vazo duvara vurup parçalanırken "Ben atsam ıskalamazdım." diye düşündüm. Sonra da ona imalı bir bakış atıp odadan çıktım. O kadar hızlı kendi odama gittim ki buna ben bile şaşırdım. Üzerimdekileri çıkarıp kendimi banyoya attım. Belki biraz rahatlardım...

Star Evi
2 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2