Yaoi RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Yaoi RPG

Shounen Ai ve Yaoi....

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Yapım Şirketi

2 posters
YazarMesaj
Lee Hong Ki

Kadın Mesaj Sayısı : 148
İş/Hobiler : Solist
Lakap : Solist
Nereden : dünya benim belli bir yere gerek mi var

Yapım Şirketi Empty
MesajKonu: Yapım Şirketi   Yapım Şirketi EmptyC.tesi Ara. 11, 2010 3:17 pm

Şirketten içeri girerken gogsümü kabarttım, adımlarımı saglamlaştırdım.İçeri girince tüm bayanların gözünü benden almaması lazımdı sonuçta bu bendim... Yavaşca asonsore ilerledim etrafıma ilgisiz tavranıp saga sola bakmadan asansore yaklaşıp çagır dügmesine bastım ve beklemeye koyuldum. Aradan çok geçmeden cesareti kafasına vurmuş bir köylü geldi dipime, imza filan isteyecek zannettim ama o oralı bile olmadı sonuçta köylü olsa bile beni tanımalıydı. Kafamı çevirip ona bakmam onu yüceltmem manasına geldigi için kafamı çevirmedim. Asansor gelince onu önemsemeden ilk adımı attım. Oldukça kibirli şekilde..

Out: Kendimi Tea-k Gunk zannettiim Very Happy
Raidon Yukio

Erkek Mesaj Sayısı : 108
İş/Hobiler : Müzik
Lakap : Rai
Nereden : Kavganın ortasından :D

Yapım Şirketi Empty
MesajKonu: Geri: Yapım Şirketi   Yapım Şirketi EmptyC.tesi Ara. 11, 2010 3:26 pm

Nefret ediyorum buradan! Öfkeli adımlarla içeri girdiğimde kimsenin bana bakıp bakmadığıyla ilgilenmedim. Asansöre gittim. Kapının açılmasını bekleyen başka biri daha vardı orada. Yanında durduğumda ondan yükselen egoyu fark ettiğimde gülümsedim. Pislik!
Birde böyle tiplerle uğraşmam gerekiyordu. Zaten şantaj sonucu buradaydım. Ah! Lanet olası herif! Bana yolladığı mektupta yazdıklarını hatırlayınca deliriyordum. Asansör açılınca ikimizde içeri girdik.
Ne yanımdaki çocuğa baktım ne de başka bir şey. Hala yazılar uçuşuyordu önümde.
“Ve işte bu yüzden kuracağım grupta baterist olmanı istiyorum. Yeterince paran olacak fakat o özel meseleyi kimseye anlatmayacağından eminim. Umarım seçtiğim grup arkadaşlarınla iyi anlaşırsın.”

Lanet herif! Ben sana gösteririm. Kapı açılınca yavaşça patronun odasına doğru yürümeye başladım.
Lee Hong Ki

Yapım Şirketi Empty
MesajKonu: Geri: Yapım Şirketi   Yapım Şirketi EmptyC.tesi Ara. 11, 2010 3:53 pm

asansore bındım ahhh bu şirket ve çıkarcı menejerin tuzakları bu hale getırdı benı tum paramı bıtırınce bu hallere dustum ...Yavasca asansor acıldı hızlı adımlarla cıktım akbabnın odasına dogru yurudum .. koylude pesımdeydı umarım sadece akbabanın yardımcısı fılandır .... kapıda duraksadım koylu yaklasınca donup ona baktım incelemek lazımdı boylesını acayıp gıyımlı bır calısan nasıl ızın verırlerkı boylesıne kapıyı vurmadan içerı daldım ve masanın onundeki koltukların bırıne oturup "İstediğin oldu burdayım " leşyıyıcı bunu yaptığıma inanmasamda artık yenı bır gurubun uyesıydım etrafı incelemeye koyuldum....
Raidon Yukio

Yapım Şirketi Empty
MesajKonu: Geri: Yapım Şirketi   Yapım Şirketi EmptyC.tesi Ara. 11, 2010 4:06 pm

Asansördeki çocukta benimle geliyordu. Daha doğrusu o kadar hızlıydı ki arkada kalmıştım. Amacı neydi bunun?
Kapıyı çalmadan içeri dalınca sekreter bir şey demeden baktı. Aslında içeri girecektim de şu çocuk çıktıktan sonra mı girseydim? Böyle delilerle uğraşamazdım doğrusu.
Sekreter:

“Sizi de bekliyor. Lütfen içeri girin.” Dedi durduğumu görünce derin bir nefes aldım ve içeri girdim. Koltukta oturan çocuğa bakmadım. Direk o gözlüklü şantajcıya diktim gözlerimi. Tabi daha ben bir şey diyemeden:
“Oh! Grubun iki üyesi de gelmiş.” Kısa bir telefon, sanırım sekreterine, açtı. Birkaç dakika içinde iki kişi daha girdi odaya. Biri simsiyah saçlıydı diğeri ise kızıl. “Tam olmuş.” Diye düşünüyordum ki çocuklardan biri bağırdı.
“Hepimiz buradayız anlaşılan.” Elimi o kadar hızlı yakaladı ki sadece bakakaldım. Kaşlarımı çatmamla kendini tanıttı.
“Benim adım Natsu.” Dedi. “Ben gitardayım.” Çocuğun kızıl saçlarından gözlerine kadar süzdüm. Diğeri de aynı şeyi yaptı. “bende orgdayım.” Elimi onlardan kurtardığımda bakışlarım masanın önündekine kaydı. Patrona yani!

“Ben bu grup işini kabul ettiğimi söylemedim henüz. Ayrıca senin gibi pis bir şantajcıya da hizmet etmeye niyetim yok.”
Lee Hong Ki

Yapım Şirketi Empty
MesajKonu: Geri: Yapım Şirketi   Yapım Şirketi EmptyC.tesi Ara. 11, 2010 4:21 pm

olanlar bır an ıcınde olmustu natsu elımı fazlaca acıtmıstı ama ıkısıde sevımlı cocuklardı anlasılmayacak gıbı deığllerdı bızım köylude benım grubumdaydı olamazdı boyle bır kader katlanamak zorunda klacaktım yada gormezden gelecektım bu işte zorunluydum dızıden ıstıfa etmıstım daha doğrusu kavgamı etmıstım sankı, fılım senaryolarını okumadan atmıstım ... gozlerımı koylunun soyledıklerınden sonra akbabaya dıktım"hey buraya zorla adam getırılmıyecegını bılıyorsun neden bu hale getırmek için zorluyorsun" bunu onun yararına soylememıstım tabıkı gıtmesını ben ıstıyordum onunla aynı evde kalacagımızı hatırlayıp ısrar etmek ıstedım ama eger gıtmezse husumet cıksın ıstemıyordum dıgerlerı benı pek ılgılendırmez ..... "senın konusmaya hakkın oldugunu dusunmuyorum" ahhh bu adamı öldürmek istıyorum kindar bır bakıs attım ve ayagı kalkıp cama doğru ılerledım" aranızdakı neyse cabuk halledın yapacak bursuru işim var ..." bıraz duraksadım pekı anlasma kosulları neydı" su anlasmayı bana verrsenız bır gozgezdırecegım hem " akbabaya donup "sana guvenecegımı zannetme!!" bana bakıp guldu "ahhh hong-ki hep boylesın bu huyuna bayılıyoruz dımı sekreter?" sekreter gulumseyıp boynunu salladı daha fazla konusmak yanlızca cıldırmama sebebıyet verecektı ....
Raidon Yukio

Yapım Şirketi Empty
MesajKonu: Geri: Yapım Şirketi   Yapım Şirketi EmptyC.tesi Ara. 11, 2010 4:41 pm

Onlarda tartışıyorlardı. Şu kendini beğenmiş oğlan da anlaşılan ünlü ki senaryo filan diyor. Her neyse…
Masanın başındaki adama baktım. Cebimden mektubu çıkardığım gibi onun masasına attım.
“Al mektubunu da…” dilimi tuttum. “Umarım yakın zamanda ölürsün!” Arkamı döndüm ve hızlıca dışarı doğru yöneldim. Patron bu sırada:
Arkamdan mırıltıyla bir şeyler dedi. Tabi nerden bilebilirdim ki korumasıyla konuştuğunu? Daha kapıdan adımımı atar atmaz bir şey beni yakaladığı gibi omzuna attı.
Devasa görevlinin omzunda patates çuvalı gibi dururken birden bağırdım:
“Lanet olası herif! Senin grubunda çalacağım ölürüm daha iyi.” Bir yandan çırpınıyordum fakat bunun adama bir etkisi yoktu. Natsu ve diğer şaşırmış ve birazda korkmuş gibi bakıyordu. Kafamı kaldırdım ve sarı saçlarımdan görebildiğim kadarıyla patronun bana bakıp güldüğünü gördüm.
“Raidon hiçbir yere gidemezsin! Anlamıyor musun? Eğer bir şekilde kaçarsan bile sana bahsettiğim o şeyi, yaparım.”
Aniden sustum ve durdum. Ben sadece blöf sanmıştım. Gerçekten yapabilir miydi? Hala omuzda olmamın rahatsızlığıyla ona baktım ve:
“Cehenneme kadar yolun var. Ne yaparsan yap senin grubunda bateri çalmam.”
Lee Hong Ki

Yapım Şirketi Empty
MesajKonu: Geri: Yapım Şirketi   Yapım Şirketi EmptyC.tesi Ara. 11, 2010 4:47 pm

ahhh galıba koylu gıdecektı bu olaya karısmamam gerekırdı bır kosede sakınce ızledım kavgaları oldukca eglencelıydı zaten cılızdı köylü akbabanın devlerı onu pestıl ederdı pekı bu tehtıdde neydı ne için tehdıt etmıstı neyı vardıkı bu cocugun tehdıt edılecek ...
daha sonra sekteerın uzattıgı anlasmayı ıncledım kotu gozukmuyordu bunu imzalıya bılırdım ......eger bıraz daha oyalanırsak basın toplantısı kacıcaktı ve bu benım umurumda degıldı sonucta gurubun sırketı halka duyurmalıydı ve bu toplantı zorunluluk benı hiç mi hiç ilgılendırmıyordu.... ama zavallı cocugu kurtarmak istemıstım nede olsa ben duygu yuklu bır ınsanım heh bu dedıgıme ben bıle ınanmam " ayyyşhhh ben bu gurubun lıderı olduguma gore saglıklarından sorumluyum oyle degılmı minicik çocuktan ne ıstıyorsun akbaba indirde onunla ben konusayım hem bu tehdıtte nedır artık mafyalıgamı soyundun hıhhh... sankı hıç yapmadığın seymıs gıbı " akbabanın aklına yatmıs olacakkı inidirtırdı cocugu bu arada grup lıderı oldugmu soylemedıyse bu akbaba bu cocuklara onu gebertırım cocuk yuzume saskın saskın baktı gozlerımı gozlerıne dıktım "soylesene su ısın aslını sana suan yardım edecek tek kısıyım " bu cocuga yardım edecek kısı oldugum doğruydu ama kendım ıcın yardım edecektım onu ıstemıyordum ve kendıme yardım etmeyıp baskasına helede bır koyluye yardım etmem acayıptı ahh ben ve yardım severlıgım .....
Raidon Yukio

Yapım Şirketi Empty
MesajKonu: Geri: Yapım Şirketi   Yapım Şirketi EmptyC.tesi Ara. 11, 2010 5:33 pm

Grup lideri olduğunu söyleyen kendini beğenmiş çocuk sayesinde yere inmiştim.

"soylesene su ısın aslını sana suan yardım edecek tek kısıyım "

Onun yüzüne baktım. "Çekil önümden sefil! Sana bir şey anlatmaya niyetim yok."

Tam patrona doğru ilerleyecektim ki o iri yarı gardiyan yine beni yakaladı. Kolunun altına sıkıştırılınca sinirlendim.
"Ne yaparsan yap asla..." Sözcüklerim aniden inlememle kesildi. O büyük adam kolunun arasındaki beni sıkıştırmıştı ve ezilen ciğerlerim yüzünden inledim. Aynı anda kıpkırmızı kesilmiştim. Patron:
"Hala katılmak istemiyor musun?"

Diğer ikisi hala bakıyorlardı. Belki de onları zorla gruba katmıştı. Tam itiraz edecektim ki bunu anlamış gibi daha da sıkıştırıldım. Başım öne doğru düştü acıdan inlerken.
Zihnimde tek bir düşünce vardı. 'Özür dilerim.' Evet, onu hayal kırıklığına uğratmıştım. Adam beni hala sıkıştırırken tek bir cümle döküldü dudaklarımdan:
"Tamam, kabul ediyorum."
Lee Hong Ki

Yapım Şirketi Empty
MesajKonu: Geri: Yapım Şirketi   Yapım Şirketi EmptyC.tesi Ara. 11, 2010 5:46 pm

ne ne nee buda neydı sefılmı kıme ne dıyordu bu ahh bu ıyı nıyetım bu koylu ne anlayacaktı umarım bundan sonra bana ısı düşmezdi ...... kabul etmıstı akbaba kısa bır kahkahadan sonra "ehh grubunuz hazır basın toplantısına cıkmakmı ıstersını yoksa bu husumetten sonra dınlenmeyımı secersınız toplantı ertelenebılır sızden daha onemlı yatırımlarım olduğunu zannetıyorum" yalancı yalaka bunları dıer ıkısı anlamasın dıye yapmıyorsa ben ben olmayayım su koylunun kılıgına gıreyım.... "yapma akbaba senı tanıyorum sen nezamn dusuncelı oldun atalım imzalarıda dagılalım " sesim oldukca sınırlıydı ahh bunlarla aynı evde kalamayacagımı bılmelıydı hele su bana sefıldıyen koyluyle tıttızlık hastası oldugumu bılıyordu akbaba bunu bana yapamazdı degılmı yoksa yaparmıydı ahhh tabıkı yapardı "baska ıslerınmı var lordum" bu dalga gecen sesı hıc sevmemıstım.... gozlerımı ona dıkıp "yok.. yok kolecıgım baska ısım " bu adamı oldurmelıyım acaba kıralık katıl tutsam nekadar tutardı junsu ve natsuya dondum sınırlerımı unutup bu urkmus cocuklara "hey siz burdaki asalaklara bakmayın bırakın kenddilerını yesınler " dedeım ıcten bır sesle onlara yaklasıp gulumsedım taraftar cekmelıydım yanıma bu koyluye hiç ama hiç guvenmıyordum ......
Raidon Yukio

Yapım Şirketi Empty
MesajKonu: Geri: Yapım Şirketi   Yapım Şirketi EmptyC.tesi Ara. 11, 2010 5:59 pm

Kabul edince beni bırakacak sanmıştım ama hayır yapar mı pis şantajcı öyle şey? Hala adamın kolunun altına dururken sefil -artık ona böyle diyecektim çünkü bu çocuk kendini beğenmişlikten ölüyordu- konuşmaya başladı.

"hey siz burdaki asalaklara bakmayın bırakın kenddilerını yesınler "

Umarım o kastettiği asalakların içine bende girmiyorumdur. Hala nefes almakta zorlanırken, elimle yüzümdeki saçları çektim. Aslında kırmızı yüzümün belli olmamasını tercih ederim ya neyse...
Patron kağıtlar çıkardı. Anlaşılan herkes için bir tane... Hepsi imzalarken ben imalı bir sesle:
"Belki ellerimi hissetsem bende imzalardım. Tabi kangren olup kollarımı kesilmesini istiyorsanız bilemem."

patronun bir baş hareketiyle bıraktıldım. Üzerimi düzelttim ve kağıdı aldım. Şöyle bir göz gezdirdim. Tanrım o kadar ağır şartlar vardı ki...
Eğer süre dolmadan bu işi bırakırsak neredeyse bizi öldürme iznine bile sahip olacaktı. Lanet herif! Hiç bir açık yoktu. Anlaşılan kapana kısılmıştım.
Kaçabilecekmiş gibi etrafa baktım. Ama hayır hiç bir yer yoktu. Natsu yanıma yaklaşıp;
"İyi misin?" diye sordu. Hafifçe gülümsedim ona.
"Evet, sağol." Kalemi elime aldım ve beni köle olarak almasını resmileştirdim...
Lee Hong Ki

Yapım Şirketi Empty
MesajKonu: Geri: Yapım Şirketi   Yapım Şirketi EmptyPtsi Ara. 13, 2010 1:04 pm

olanları sakin bir gözle seyredıp soğukkanlılığımı korumaya calıstım fakat köylü yardıma muhtacı oynuyordu yandas cekmem zor olacaktı imzaları atıp ayağa fırladım akbabaya sinsi ve kindolu bır bakıs attım" basın toplantısı yappılmıcaksa evıme gıdıyorum " arkamı döndüm ,alaylı bır sesle " hong-ki tek başına m9ı gıdeceksın hepinizin evine?" ahh hayır bunu yapamazdı ev şirketın olabılırdı ama bunu bana yapamazdı
"ne ne ne....evımde baskasını istemedıgımı bılıyordun" ahh yerle bır olan imajımı toplamam lazımdı natu ve junsuya döndum "sızınle ılgılı degıl " içten sesimi takınıp onlardan cevap beklemıyordum... sınırlendıgımı kımsenın anlamamsı lazımdı ..... arkamı dodum masaya yaklasıp ellerımı masaya sert bır sekılde ındırıp tek kasımı kaldırdım"akbaba ne tür bir leş yiyici oldugunu biliyordumama bu kişilik haklarımı ihlal ..."tabıkı sozunden donmeyecektı ve ben evımı paylasacaktım bu koyluyle sesımı yenıden sertlestırdım " umarım birgün bana kalmazsın ogun senı batırdıgım gün olacak " sag gozu seyerıyordu yavasca kalkıp gulumsedı " hadı basın toplantısına "ardından bır kahkaha ve "gıtgıde eylencelı olmaya basladın "dıye soylendı neydı bu bızı eglencesı fılanmı zannedıyor yavasca odasından cıktı.... ve bızde onu takıpe koyulduk asagı kata inip basına acıklayacaktık alt tarafı ....

Yapım Şirketi
1 sayfadaki 1 sayfası